Horoskop miłosny na jesień

Wróżka Nunila już wie, co czeka Was tej jesieni. Oto miłosny horoskop na najbliższe miesiące.
Horoskop miłosny na jesień
23.09.2014

Baran (21.03-19.04)

W najbliższych miesiącach sprawy miłosne wysuną się na pierwszy plan. Będąc w związku, zapragniesz umocnić relacje z partnerem i raz na zawsze zażegnać okres ciągłych konfliktów. Szczere rozmowy i wprowadzenie nowych zasad przyniosą rezultaty. Twój ukochany stanie się zdyscyplinowany i zapewni ci poczucie bezpieczeństwa.

Jesteś singielką? Jesienne wieczory sprawią, że zatęsknisz za ciepłem męskiego ramienia. Przestaniesz otaczać się niewidzialnym murem i staniesz się otwarta na nowe znajomości. Jedna z nich rozwinie się w dobrym kierunku. Wasze spotkania szybko nabiorą charakteru randek.

Byk (20.04-20.05)

Spadająca temperatura ochłodzi także twoje uczucia. Staniesz się oziębła i zaczniesz odczuwać wątpliwości w stosunku do partnera. Twój krytycyzm wobec niego i niskie libido negatywnie wpłyną na wasz związek. Twój ukochany spanikuje i zacznie podejrzewać cię o romans z innym mężczyzną. Przerwij złą passę, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli.

Jesteś singielką? Przestaniesz się zadręczać i zaakceptujesz ten stan. Odkryjesz kolejne plusy życia w pojedynkę i zaczniesz z nich korzystać. Twój wolny czas wypełnią niezobowiązujące spotkania, w czasie których przypomnisz sobie, jak miło jest być adorowaną. Jeden z nowych wielbicieli zadurzy się w tobie. Nie igraj z jego uczuciami.

Anja Rubik

Ryby (21.02-20.03)

Jesień przyniesie wiele niespodzianek. Twój partner stanie się przesadnie opiekuńczy i zacznie o ciebie zabiegać. Jego nadgorliwość i codzienne okazywanie ci uczuć wzbudzą w tobie niepokój. Staniesz się nieufna i zaczniesz podejrzewać go o romans. Twoja intuicja okaże się jednak zwodnicza. Usłyszysz od niego deklarację, która rozwieje wszelkie wątpliwości.

Jesteś singielką? W twoim życiu pojawi się nowy adorator, który zapragnie pozostać w ukryciu. Będziesz wiedziała o jego istnieniu jedynie z anonimowych wiadomości. Postaraj się poskromić swoją ciekawość i zaczekaj na rozwój wypadków. Koniec jesieni to czas rozwiązania miłosnej zagadki. Finał będzie nieprawdopodobny.

Anja Rubik

Bliźnięta (21.05-21.06)

Najbliższe miesiące to czas stabilizacji. W związku dojdziesz do konsensusu z partnerem i wprowadzisz w wasze wspólne życie korzystne zmiany. Twój związek odzyska utraconą świeżość i jednocześnie stanie się trwalszy. Problemy, które dotychczas was dzieliły, staną się powodem do wspólnego działania. Od tej pory wszystko zaczniecie robić razem w zgodzie i porozumieniu.

Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, okaże ci swoje zainteresowanie. Wasze czysto koleżeńskie relacje zmienią się i nabiorą romantycznego charakteru. Luźne spotkania zaczną przypominać randki, a między wami pojawi się romantyczne napięcie. Nie idź na żywioł i postaraj się poskromić emocje. Warto zaczekać z czymś tak ważnym.

Rak (22.06-22.07)

Przed tobą burzliwy okres pełen niewiadomych. Będąc singielką, staniesz się wyjątkowo atrakcyjna dla mężczyzn. Pojawią się nowi adoratorzy, którzy zaczną o ciebie konkurować. Każdy z nich będzie inny, ale równie interesujący. Nie będziesz potrafiła się zdecydować, więc zaczniesz działać na dwa fronty. Spotka cię za to kara.

W związku czekają cię poważne perturbacje. Twój partner pozna kobietę, która go zafascynuje. Ich znajomość będzie dla ciebie nie do zaakceptowania. Staniesz się zaborcza i postawisz ukochanemu ultimatum. Jego decyzja przekona cię, że jesteś jedyną kobietą w jego życiu.

Anja Rubik

Lew (23.07-22.08)

Wenus wpłynie na twoją urodę i seksapil. Staniesz się kusząca, a mężczyźni nie będą potrafili ci się oprzeć. Jeśli do tej pory narzekałaś na brak adoratorów, to sytuacja ulegnie diametralnej zmianie. Twój kalendarz zapełnią numery telefonów i daty spotkań.

Będąc w związku, czekają cię sielankowe miesiące. Twój partner stanie się chodzącym ideałem, przy którym poczujesz się jak księżniczka. Wątpliwości dotyczące waszej przyszłości odejdą w zapomnienie. Zapragniesz być z nim na zawsze i wreszcie odważysz się dać mu to do zrozumienia.

Panna (23.08-22.09)

W miłości czeka cię okres dylematów. Mężczyzna, z którym kiedyś łączyła cię namiętna znajomość, znów pojawi się w twoim życiu. Twoje uczucia odżyją na nowo. Dawne wspomnienia zaczną cię prześladować i popchną do nieprzemyślanego działania. To, co się między wami stanie, będzie nieodwracalne. Zarówno singielki, jak i Panny w związku będą tego żałować. Wchodząc drugi raz do tej samej rzeki, można spodziewać się jedynie rozczarowania. Postaraj się nie zadręczać i potraktuj całą sytuację jako lekcję życia.

Anja Rubik

Waga (23.09-22.10)

Najbliższe miesiące to czas spełnienia w miłości. Jeśli do tej pory nie udało ci się znaleźć drugiej połowy, to możesz spodziewać się miłej niespodzianki. Na twoje drodze pojawi się wyjątkowy mężczyzną, przy którym będziesz czuła się sobą. Przestaniesz się przesadnie starać i udawać kogoś, kim nie jesteś. Swoboda i szczerość waszych relacji stanie się doskonałym fundamentem do zbudowania szczęśliwego związku.

Masz faceta? Przejdziecie cudowną metamorfozę. Twój partner stanie się konsekwentny, a ty odpowiedzialna. Przestaniesz rzucać słów na wiatr i pozwolisz ukochanemu sobie zaufać. Dojrzejecie do decyzji świadomego bycia ze sobą i budowania wspólnej przyszłości. Niewykluczone zaręczyny.

Skorpion (23.10-21.11)

Jesień to czas wzlotów i upadków w miłości. Będąc singielką, spędzisz wiele romantycznych chwil z partnerem, jednak nie zabraknie kłótni, które ochłodzą wasze uczucia. Jedna z awantur przerodzi się w poważny konflikt. Nie unoś się dumą i pierwsza wyciągnij rękę na zgodę. Twoja ugodowa postawa uświadomi twojemu partnerowi, że naprawdę ci na nim zależy.

Jesteś singielką? Za sprawą temperamentnego mężczyzny spod znaku Barana twoje życie nabierze szalonego tempa. Otworzysz się na nowości i zaczniesz eksperymentować. Wasza znajomość w okamgnieniu przerodzi się w płomienny romans. Oddawaj się przyjemnościom, jednak nie angażuj się duchowo. To facet, który boi się zobowiązań jak ognia.

Anja Rubik

Strzelec (22.11-21.12)

Szczęście w miłości będzie ci dopisywać przez całą jesień. Jeśli do tej pory nie poznałaś nikogo, kto wzbudziłby twoje zainteresowanie, to los się do ciebie uśmiechnie. Poznasz mężczyznę, z którym będziesz się dogadywać bez słów. Wielogodzinne rozmowy zbliżą was do siebie i uświadomią wam, że jesteście połowami jednej całości.

W związku możesz liczyć na wsparcie Wenus. Jej miłosny wpływ sprawi, że znów zaczniecie się sobą interesować zarówno w życiu, jak i w łóżku. Nabierzecie ochoty na eksperymenty i odważycie się mówić otwarcie o swoich ukrytych pragnieniach. W waszej sypialni zapłonie ogień namiętności.

Koziorożec (22.12-19.01)

Twoja naturalna uroda przyciągnie do ciebie nowych adoratorów. Gdziekolwiek się nie pojawisz, będziesz w centrum uwagi. Powodzenie u płci przeciwnej doda ci pewności siebie i śmiałości w nawiązywaniu kontaktów. Znajomość, którą zawrzesz na przełomie października i listopada, stanie się początkiem udanego związku.

Masz faceta? Postaraj się ograniczyć kontakt z innymi mężczyznami do minimum. Fakt, że podobasz się innym, będzie dla twojego ukochanego nie do zaakceptowania. Nie igraj z ogniem i nie prowokuj problemowych sytuacji. Nie warto nadszarpywać zaufania bliskiej osoby dla kogoś lub czegoś przelotnego.

Anja Rubik

Wodnik (20.01-20.02)

Zmienisz nastawienie do mężczyzn i otworzysz się na miłość. Twój partner stanie się najważniejszy i dostrzeżesz w nim zalety, których wcześniej nie widziałaś. Pozytywne nastawnie do jego osoby zostanie odwzajemnione tym samym. Twój ukochany przestanie być wobec ciebie krytyczny i zaakceptuje w tobie to, czego nie jesteś w stanie zmienić. Wzajemne zrozumienie umocni wasz związek i pozwoli na nowo rozkwitnąć waszemu uczuciu.

Jesteś singielką? Znudzi ci się skakanie z kwiatka na kwiatek i zapragniesz się ustabilizować. Przestaniesz tracić czas na przelotne znajomości i zaczniesz szukać kogoś na stałe. Początki będą trudne, ale nie rezygnuj. W okolicach listopada poznasz mężczyznę spod znaku Raka. Połączy was romantyczna natura i chęć stworzenia związku.

 

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Zoe Heaven (Ocena: 5) 17.10.2014 08:00
a mi sie sprawdziło z byka już coś ;P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2014 10:58
Dla byka ) jeden z nowych wielbicieli zadurzy się w tobie.Nie igraj z jego uczuciami.Ale ja mam tylko takich wielbicieli,że wstyd się z nimi na ulicy pokazać.Często stoją w bramie i krzyczą dzień dobry , jak ich mijam
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2014 23:02
Będąc singielką, spędzisz wiele romantycznych chwil z partnerem/// taaak singielka z chlopakiem
odpowiedz
Panna (Ocena: 5) 23.09.2014 19:35
bardzo krótki ten horoskop dla Panny :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2014 17:51
tak, tu mi piszą o stabilizacji, a ja próbuję dojść do siebie po znalezieniu idealnego faceta i odwiedzeniu go na tydzień - 10lat starszego (21, 31) i mieszkającego 720km ode mnie. dlaczego na prawdę nie mogę spotkać kogoś pasującego do mnie, a jak już się to udaje, to musi to być długie godziny drogi? życie bywa okrutne ;x
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo