Horoskop tygodniowy 01.09. - 07.09.

Najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 01.09. - 07.09.
01.09.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Czeka cię sukces na polu osobistym. Spełnisz marzenie związane z twoimi zainteresowaniami. Twoje życie zmieni się nie do poznania.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zmieni nastawienie do ciebie i waszego związku. Znów będziesz na pierwszym planie, a twoje troski i zmartwienia staną się dla niego priorytetem. Jesteś singielką? Weź sprawy w swoje ręce i zaproponuj spotkanie mężczyźnie, który ci się podoba. Jego entuzjazm będzie zaskakujący.

Kariera i pieniądze: W pracy nowe wyzwania i porządna dawka stresu. Nie daj się wytrącić z równowagi. Twój konkurent tylko czeka na twoje potknięcie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Szczęśliwy zbieg okoliczności pomoże ci rozwiązać problem, który spędzał ci sen z powiek. W okolicach środy bądź ostrożniejsza, gdy w grę będą wchodziły pieniądze.

Miłość i seks: Masz faceta? Bądź asertywna i egzekwuj od niego swoje racje. Ustępując na każdym kroku, pozwalasz mu wchodzić sobie na głowę. Jesteś singielką? Wenus wróży ci gorący flirt z mężczyzną spod znaku Koziorożca. Jego romantyczna natura sprawi, że poczujesz się jak księżniczka.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Korzystne ułożenie planet pomoże ci znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie. Wykorzystaj tę szansę.

love

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Twoja życiowa energia znów zacznie cię rozpierać. Poczujesz, że świat leży u twoich stóp, a spełnienie marzeń to tylko kwestia czasu. Nie zmieniaj swojego myślenia, nawet jeśli pojawią się przed tobą kolejne przeszkody. Wiara czyni cuda.

Miłość i seks: W miłości czeka cię wiele niespodzianek. Będąc singielką, możesz liczyć na adorację ze strony mężczyzny, który do tej pory był wobec ciebie oziębły. Jesteś w związku? Twój partner zrobi poważny krok w stronę waszej wspólnej przyszłości. Niewykluczone zaręczyny.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni sprzyjają finansowym inwestycjom. Zaufaj radom przedsiębiorczego przyjaciela i zainwestuj odłożone pieniądze. Wkrótce fortuna zapuka do twoich drzwi.

 

love

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie nabierze tempa. Kalendarz wypełnią terminy spotkań ze znajomymi i liczne imprezy. Nie wykręcaj się i odnów kontakty. Zabawa w doborowym towarzystwie pozytywnie wpłynie na twój nastrój.

Miłość i seks: Los spłata ci figla i ponownie ześle na twoją drogę mężczyznę, z którym kiedyś coś cię łączyło. Twoje serce zabije mocniej, a ty uświadomisz sobie, że nadal coś do niego czujesz. Nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. Ten facet już od dawna należy do kogoś innego.

Kariera i pieniądze: Najwyższy czas, byś zajęła się swoją karierą. Stojąc w miejscu, pozwalasz konkurencji się wyprzedzić. Zacznij się doszkalać i próbuj swoich sił w firmach, które stawiają na kreatywnych ludzi.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają umocnieniu więzi rodzinnych. Przełam pierwsze lody i spotkaj się z bliską osobą, do której wciąż masz żal. Dzięki szczerej rozmowie wyjaśnisz nieporozumienia i uwolnisz się od przeszłości.

Miłość i seks: Masz faceta? Okres miłosnej fascynacji minie, a wasz związek zacznie przypominać relacje dwojga przyjaciół. Nie zadręczaj się, lecz postaraj się dojrzeć pozytywy płynące z tej sytuacji. Jesteś singielką? Okolice weekendu sprzyjają zawieraniu nowych znajomości. Zrób się na bóstwo i odwiedź lokal, w którym zwykle nie bywasz. Spotkasz tam wyjątkowego mężczyznę.

Kariera i pieniądze: W pracy nerwowo. Szef stanie się wymagający i zacznie wymagać od ciebie większego zaangażowania. Bądź pokorna, ale nie pozwól sobie wejść na głowę.

love

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W twoim życiu będzie się dużo działo. Czeka cię wiele wrażeń i sytuacji, które sprawdzą twoją wytrzymałość na stres. W okolicach wtorku bądź bardziej skoncentrowana za kierownicą.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Stracisz głowę dla faceta, który na ciebie nie zasługuje. Przejrzyj na oczy i uwolnij się od toksycznej znajomości. Jesteś w związku? Twój partner zacznie zwracać uwagę na inne dziewczyny. Okaż klasę i nie komentuj jego zachowania. Twoja postawa zmusi go do myślenia w subtelniejszy i skuteczniejszy sposób.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Okolice środy sprzyjają oczyszczeniu atmosferze w firmie. Porozmawiaj ze współpracowniczką, z którą wciąż toczysz bezsensowną wojnę.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Twój nastrój pogorszy się. Spojrzysz na swoje życie krytycznie i dostrzeżesz kolejne mankamenty. Nie zadręczaj się, tylko potraktuj swoje spostrzeżenia jak motywację do zmian. 

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach skup się na jego potrzebach. Okaż mu więcej zainteresowania i zapewnij go o swoich uczuciach. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się widziałaś, nie potrafi o tobie zapomnieć. Daj mu zielone światło. To ktoś naprawdę wartościowy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe propozycje. Dostaniesz ciekawą ofertę pracy, która jednak będzie od ciebie wymagała poświęcenia życia prywatnego. Dobrze to przemyśl.

love

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Merkury przestanie ci sprzyjać. Będziesz musiała stawić czoła problemom, nie licząc na nikogo oprócz siebie. W chwili kryzysu zaufaj intuicji.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku zagości porozumienie i rozkwitnie miłość. Staniecie się sobie bliżsi niż kiedykolwiek przedtem. Jesteś singielką? Pozornie niewinny flirt z mężczyzną spod znaku Byka przerodzi się w płomienny romans. Korzystaj z uroków życia bez wyrzutów sumienia.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zredukuj swoje wydatki do minimum. Naucz się oszczędzać w życiu codziennym, ograniczając pulę pieniędzy, które wydajesz na kaprysy. Nadprogramowa gotówka pomoże ci przetrwać zbliżający się kryzys.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Poznasz osobę, która zainspiruje cię do działania. Jej sukcesy zmotywują cię do wytężonego wysiłku. Uwierzysz w siebie i podejmiesz pierwsze kroki ku spełnieniu marzeń.

Miłość i seks: Masz faceta? Niewinny flirt z kolegą z pracy nadszarpnie zaufanie twojego partnera. Twój ukochany stanie się podejrzliwy i zacznie cię szpiegować. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zaproponuje ci kolację. Nie oczekuj zbyt wiele. Wspólnie spędzony wieczór nie wyjdzie poza ramy koleżeńskiego spotkania.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stabilnie. Szczera rozmowa z szefem oczyści atmosferę i umocni twoją pozycję w firmie. Poczujesz się komfortowo i zaczniesz pracować efektywniej.

love

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zweryfikuj cele, do których dążysz. Nie warto tracić energii na drugorzędne sprawy. Zamiast robić wszystko po trochu, skup się na najważniejszym aspekcie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner weźmie sobie do serca twoje rady związane z wizerunkiem. Jego metamorfoza podziała na ciebie jak afrodyzjak. Jesteś singielką? Okres miłosnych niepowodzeń zbliża się ku końcowi. Wkrótce poznasz swoją drugą połowę.

Kariera i pieniądze: Pojawią się przed tobą nowe możliwości rozwoju. Będziesz miała okazję doszkolić się i zdobyć przydatne umiejętności. Bądź pilna i nie pozwól sobie przegrać z lenistwem.

love

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w doskonałym humorze. Problemy rodzinne odejdą w niepamięć, a w twoim domu znów zagości harmonia. Weekend to czas szampańskiej zabawy.

Miłość i seks: W sprawach sercowych bądź przezorna i uważaj, by nie wplątać się w miłosne konflikty. Twój adorator wciąż nie może o tobie zapomnieć, a ty mu tego nie ułatwiasz. Jeśli masz pewność, że nic do niego nie czujesz, powiedz mu to i zakończ waszą znajomość. Pamiętaj, że los bywa mściwy.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy. Służbowe obowiązki całkowicie cię pochłoną, a problemy w firmie przełożą się na twoje samopoczucie. Zastanów się, czy twoje zaangażowanie jest adekwatne do zarobków.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie daj się chwilowemu spadkowi energii. Bądź wytrwała i nie rezygnuj z dążenia do celu, nawet jeśli stracisz motywację. Pokonaj własne słabości, a osiągniesz spektakularny sukces.

Miłość i seks: Masz faceta? Bądź dla niego bardziej wyrozumiała i pozwól mu na więcej swobody. Trzymając go na krótkim sznurku, potęgujesz w nim skrywany bunt. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie zwracaj uwagę na blondynów. Jeden ze złotowłosych podrywaczy straci dla ciebie głowę.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Będziesz musiała zacisnąć pasa i przyzwyczaić się do niższego standardu życia. Wyciągnij wnioski z popełnionych błędów.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2014 20:27
Kto w taki shit wierzy..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2014 19:13
zareczyny?!o matkooooooooooo nieeeeeeeee
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2014 17:35
bardzo trafny dla blizniat :)))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2014 16:01
jak zwykle horoskop najlepszy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo