Horoskop tygodniowy 25.08. - 31.08.

Najnowsze przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 25.08. - 31.08.
25.08.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach przestań bujać w obłokach i zejdź na ziemię. Trzeźwe myślenie pomoże ci uniknąć konsekwencji wynikających z podjęcia niewłaściwych decyzji. Okolice weekendu sprzyjają rodzinnym spotkaniom.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany otworzy się przed tobą i wyzna ci coś, co od dawna chciałaś usłyszeć. Wasz związek zmieni się na lepsze. Jesteś singielką? Zawierz intuicji. Mężczyzna, do którego cię ciągnie, to ktoś stworzony dla ciebie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Szef doceni cię wśród ambitnych pracowników. Twoja przewaga nad nimi zmotywuje cię do wytężonej pracy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Czas, który przeznaczyłaś na odpoczynek, nie pójdzie na marne. Odzyskasz energię i dobry humor. Okolice czwartku sprzyjają rozwiązywaniu konfliktów związanych ze sferą finansową.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższe dni umożliwią wam częstsze spotkania. Będziecie mieli dla siebie więcej czasu i możliwości do poruszenia ważnych tematów. Wykorzystaj tę okazję. Jesteś singielką? Najwyższa pora się zaangażować. Odganiając od siebie miłość, odbierasz sobie szansę na osiągnięcie szczęścia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. Odzyskasz koncentrację, dzięki której nic nie umknie twojej uwadze. Panując nad sytuacją, zapewnisz sobie komfort pracy.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę na sprawy towarzyskie. Zamiast kogoś oceniać, wysłuchaj, co ma do powiedzenia. Nie warto wierzyć w plotki.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany oszaleje na twoim punkcie. Jego libido sięgnie zenitu, a ochota na seks stanie się dla ciebie zaraźliwa. W waszej sypialni zapłonie ogień. Jesteś singielką? Wenus wróży ci romans z mężczyzną, z którym łączą cię służbowe stosunki. Nie skreślaj go zbyt szybko z tego powodu. Wbrew pozorom wasz związek ma rację bytu.

Kariera i pieniądze: W pracy skup się na tym, co masz do zrobienia w danej chwili. Bujanie w obłokach i snucie dalekosiężnych planów sprawiają, że jesteś rozkojarzona. Fantazjuj z wolnych chwilach – inaczej twoja efektywność spadnie.

 

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Odzyskasz dobry humor i energię życiową. Poczujesz w sobie siłę, by zmienić to, co nie pozwalało ci osiągnąć pełni szczęścia. Okolice piątku to czas dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasza miłość rozkwitnie. Twój ukochany zacznie cię wielbić i przestanie się wstydzić swoich uczuć przed innymi. Jesteś singielką? Nie gódź się na wszystko, co zaproponuje ci nowo poznany mężczyzna. Brak własnego zdania świadczy o niskiej samoocenie.

Kariera i pieniądze: W pracy pohamuj swoją kreatywność. Twoje niekonwencjonalne pomysły mogą spotkać się z ostrą krytyką. Nie warto ryzykować, gdy stawka jest tak niska.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Nabierzesz odwagi w życiu codziennym. Przestaniesz godzić się na ciągłe kompromisy i zaczniesz walczyć o swoje. Pewność siebie i determinacja zapewnią ci sukces.

Miłość i seks: Masz faceta? Wisi nad wami fatum poważnej kłótni. Awantura związana ze sprawami rodzinnymi poróżni was na wiele dni. Jesteś singielką? Zbliżająca się randka miło cię zaskoczy. Nowo poznany mężczyzna okaże się nie tylko uwodzicielski z wyglądu, ale także z charakteru.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Szef zajmie się sprawami, które do niego należą, więc będziesz mogła robić swoje bez ciągłego nadzoru. Okolice środy sprzyjają rozwiązywaniu konfliktów ze współpracownikami.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Życie wymknęło ci się spod kontroli? Zachowaj zimną krew i zacznij zważać na słowa, które wypowiadasz pod wpływem impulsu. Panując nad nerwami, uda ci się naprawić popełnione błędy.

Miłość i seks: W miłości dobra passa. Mężczyzna, na którym ci zależy, uświadomi sobie, jak wiele dla niego znaczysz. Pójdzie po rozum do głowy i zacznie się o ciebie starać. Wkrótce stworzycie idealną parę.

Kariera i pieniądze: Jowisz pomoże ci się wybić. Zrobisz wrażenie na wpływowej osobie, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Nie zmarnuj tej szansy i dopnij swego. Twoja determinacja zagwarantuje ci sukces.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. W twoim życiu będzie dużo się działo, a nowe wydarzenia sprawią, że przestaniesz narzekać na nudę. W okolicach soboty możesz spodziewać się miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Twoje powodzenie u płci przeciwnej stanie się dla ciebie problemem. Na drodze pojawią się kolejni adoratorzy, którzy zapragną mieć cię przy swoim boku. Ich zaborczość zaowocuje odwrotnym skutkiem. Zamkniesz się w sobie i znów zatęsknisz za samotnością.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zachowaj zimną krew. Twój szef będzie rozdrażniony i skory do kłótni. Nie daj się sprowokować i przyznaj mu rację, nawet jeśli będzie się mylił. Nie warto toczyć bojów z kimś, od kogo jest się uzależnionym.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Pozbędziesz się kompleksów i pokochasz siebie na nowo. Zadowolenie z wyglądu i życia, które budujesz, sprawi, że wreszcie poczujesz spokój ducha. Wewnętrzna równowaga pomoże ci osiągnąć pełnię szczęścia.

Miłość i seks: W sprawach sercowych zaufaj intuicji. Jeśli czujesz, że bliski ci mężczyzna oddala się od ciebie, nie bagatelizuj problemu. Na waszej drodze pojawiła się kobieta, która stanowi dla ciebie silną konkurencję. Obmyśl strategię i zawalcz o swoje.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy. Luźniejszy okres odejdzie w niepamięć, a nowe obowiązki spadną na ciebie jak grom z jasnego nieba. Nie panikuj. Wkrótce przyzwyczaisz się do nowej sytuacji.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz mogła liczyć na wsparcie bliskich. Nie chowaj się w skorupie niezależności i zdobądź się na szczerą rozmowę. Twoi przyjaciele z chęcią ci pomogą.

Miłość i seks: Masz faceta? Dajcie sobie odrobinę luzu. Wasze codzienne spotkania zaczynają trącać o nudę. Warto raz na jakiś czas spędzić wieczór bez siebie. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie poznasz mężczyznę, który będzie liczył na coś więcej niż flirt. Postaraj się rozwinąć waszą znajomość.

Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Poczujesz się pewnie na swoim stanowisku i zaczniesz odnosić sukcesy. Możesz spodziewać się awansu.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Cierpisz na dolegliwości zdrowotne? Zacznij regularnie się ruszać. Umiarkowany wysiłek fizyczny sprawi, że poczujesz się piękna i pełna energii.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner przejdzie korzystną metamorfozę. Stanie się dla ciebie oparciem i udowodni ci, że możesz na niego liczyć w każdej sytuacji. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Koziorożca to twoja druga połowa. Połączy was wspólna pasja. 

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ma szansę zmienić się na lepsze. Otrzymasz propozycję dodatkowej pracy i bardzo dobrych zarobków. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się, w jak dużym stopniu ucierpi na tym twoje życie rodzinne.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Twoja mocna osobowość da się we znaki domownikom. Zaczniesz narzucać innym swoją wolę, nie myśląc o jakichkolwiek kompromisach. Konflikt nieunikniony.

Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól mu na więcej swobody w kontaktach z kobietami. Przypadkowa rozmowa z koleżanką nie musi zwiastować romansu. Pokaż, że masz do niego zaufanie, a umocnisz wasz związek. Jesteś singielką? Randka, o której zdążyłaś już zapomnieć, okaże się przełomowa. Ten facet po prostu nie działa pochopnie.

Kariera i pieniądze: W pracy pozytywne wibracje. Będziesz rezolutniejsza i bardziej skoncentrowana. Twoje wyniki poprawią się.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W nadchodzącym tygodniu bądź zapobiegawcza. Zanim zaczniesz zmieniać swoje życie, zastanów się, czy wybrana droga jest tą właściwą. W tym wypadku ryzyko może się nie opłacić.

Miłość i seks: W relacjach z bliskim ci mężczyzną zagości spokój i zrozumienie. Zaczniecie się dogadywać w ważnych kwestiach i pobłażać sobie w mniej znaczących sprawach. Wzajemna wyrozumiałość stanie się podstawą do zbudowania idealnego związku.

Kariera i pieniądze: Staniesz się zdeterminowana w walce o awans. Skoncentrujesz się nad tym, co ważne i dołożysz wszelkich starań, by wyjść na prowadzenie. Wkrótce osiągniesz swój cel.

Polecane wideo

Komentarze (30)

Ocena: 4.73 / 5
kiki (Ocena: 1) 26.08.2014 14:44
Wszystkie horoskopy są pisane w taki sposób by pasowały do większości osób, nie ważne z pod jakiego znaku zodiaku jesteś... coś zawsze pasuje w jakiejś dziedzinie życia. Dziwne że są osoby które wierzą w bajki napisane przez kogoś ( wymyślone), bo przecież nie zostało to wyczytane z gwiazd? :D niby jesteśmy homo sapiens, ale z biegiem czasu zaczynam w to wątpić ;o)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2014 23:02
Masz faceta? Najbliższe dni umożliwią wam częstsze spotkania. Będziecie mieli dla siebie więcej czasu i możliwości do poruszenia ważnych tematów. Wykorzystaj tę okazję. Hahahahahhahahahah pomijając fakt, że do niedzieli siedzę w Norwegii i wracam póżno w nocy. Tylko noc spędzę ze swoim facetem bo w poniedziałek z rana na 5 dni na konferencję jedzie to jest git xD Tośmy sobie wspólnie czas pospędzali :D
odpowiedz
Gabi (Ocena: 5) 25.08.2014 22:48
"Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Koziorożca to twoja druga połowa. Połączy was wspólna pasja. " o rok za późno :( już mi przeszło :P
odpowiedz
b (Ocena: 5) 25.08.2014 18:35
Chciałabym wierzyć, że poznam uwodzicielskiego, fajnego faceta..niestety, nie potrafię :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2014 15:34
W miłości dobra passa. Mężczyzna, na którym ci zależy, uświadomi sobie, jak wiele dla niego znaczysz. Pójdzie po rozum do głowy i zacznie się o ciebie starać. Wkrótce stworzycie idealną parę. Facet na ktorym mi zalezy wlasnie znalazl sobie nowa :) Pozdrawiam dziekuje za horoskop
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie