Horoskop tygodniowy 18.08. - 24.08.

Wróżka Nunila zdradza, co czeka Was w najbliższych dniach.
Horoskop tygodniowy 18.08. - 24.08.
18.08.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie słuchaj „dobrych rad” znajomych. Ktoś, kto dobrze ci życzy, niekoniecznie musi mieć rację w ważnych dla ciebie aspektach. Zaufaj intuicji, a nie popełnisz błędu.

Miłość i seks: Masz faceta? Zmotywuj swojego ukochanego do pracy nad waszym związkiem. Sama nie rozwiążesz wszystkich konfliktów. Jesteś singielką? Uważaj na mężczyznę spod znaku Lwa. Wasze ogniste temperamenty wzajemnie mogą się spalić.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zrobisz krok do przodu. Nie zboczysz z wybranej ścieżki i dokończysz ważną sprawę. Finał będzie oznaczał sukces.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Popraw swój nastrój i zrób sobie wolne od życia towarzyskiego. Wyolbrzymione problemy twoich koleżanek przytłaczają cię bardziej niż myślisz. Chwile w samotności pozwolą ci się wreszcie zrelaksować.

Miłość i seks: W miłości stań się bardziej elastyczna. Nie upieraj się przy swojej decyzji za wszelką cenę i wysłuchaj mężczyzny, na którym ci zależy. Wybierając kompromis, ocieplisz wasze wzajemne stosunki.

Kariera i pieniądze: W pracy kolejne wyzwania. Szef powierzy ci zadanie wykraczające poza twoje kompetencje. Nie rezygnuj zbyt pochopnie. Jesteś zdolniejsza niż może ci się wydawać.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Twój nastrój pogorszy się. Staniesz się melancholijna i negatywnie nastawiona do siebie i innych. Odniesiesz wrażenie, że stoisz w miejscu, robiąc to, czego nie lubisz. Zamiast się zadręczać, podejmij pierwsze korki prowadzące ku zmianom.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach czeka was test wzajemnego zaangażowania. Wynik twojego partnera będzie imponujący. Jesteś singielką? Zbliżająca się impreza będzie niezapomniana. Staniesz się królową balu, a twój kalendarz zapełnią terminy randek.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym powodzenia natury towarzyskiej. Rozwiążesz konflikt ze współpracowniczką i dojdziesz do porozumienia z szefem. Dobre stosunki z ludźmi z branży uczynią twoją pracę przyjemniejszą.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach uzbrój się w cierpliwość i pozwól losowi zadecydować za ciebie. Pamiętaj, że niektóre sprawy muszą się toczyć własnym biegiem.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Twój partner otoczy cię miłością i poczuciem bezpieczeństwa. Zmiana jego postawy będzie długotrwała. Twoje wątpliwości odejdą w niepamięć. Jesteś singielką? Idź na żywioł i zaproponuj spotkanie facetowi, jeśli czujesz, że między wami iskrzy. Ryzyko się opłaci.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Zbytnia hojność wobec znajomych uszczupli twoje konto. Będziesz musiała nauczyć się żyć skromnie.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają nowym wyzwaniom. Zacznij się rozwijać i zapisz się na kurs, który da upust twojej kreatywności. Zaskoczy cię siła twojego ukrytego talentu.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie się mniej namiętny w łóżku. Nie panikuj. Pozwól mu porządnie wypocząć, a wszystko wróci do normy. Jesteś singielką? Mężczyzna, który kiedyś cię zawiódł, zacznie o ciebie zabiegać. Daj mu szansę. Niektórzy ludzie potrafią się zmienić.

Kariera i pieniądze: W pracy niepowodzenie. Drobna porażka podburzy w tobie pewność siebie. Staniesz się zapobiegawcza i zaczniesz polegać na innych. Szef skrytykuje twój brak decyzyjności.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Twoje życie przyśpieszy. Będziesz miała zarówno więcej obowiązków, jak i okazji do zabawy. W kalejdoskopie wydarzeń nie zapomnij o odpoczynku. Zdrowa i wypoczęta podołasz wszystkiemu.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych zamieszanie. Poznasz mężczyznę, z którym będziesz nadawała na tych samych falach. Wasz dobry kontakt sprawi, że odsuniesz się od bliskiego ci mężczyzny. Wpadniesz w błędne koło i staniesz przed nieuniknionym wyborem.

Kariera i pieniądze: Merkury obdarzy cię sprytem. Komunikatywność i inteligencja pomogą ci zawrzeć lukratywną transakcję. Twoja kariera ruszy z miejsca.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. Odzyskasz energię i doskonały wygląd. Twój urok pozwoli ci zjednać sobie sympatię osób, na których względach ci zależy.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek przeżyje rozkwit. Oszalejecie na swoim punkcie, a w waszej sypialni znów zapłonie ogień. Jesteś singielką? Wenus wróży ci romans. Namiętna znajomość ma szansę przerodzić się w coś bardzo poważnego.

Kariera i pieniądze: Twoje sprawy materialne ustabilizują się. Zapanujesz nad wydatkami i zaczniesz oszczędzać. Podtrzymuj ten dobry nawyk, a wkrótce będziesz mogą pozwolić sobie na spełnienie marzenia.

 

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Problem związany z bliską osobą zacznie spędzać ci sen z powiek. Postaraj się tym nie zadręczać i zaakceptuj fakt, że nie masz wpływu na postępowanie innych. Każdy ma prawo stąpać swoją własną ścieżką, nawet jeśli nie jest ona właściwa.

Miłość i seks: Masz faceta? Uda się wam znaleźć dla siebie więcej czasu. Chwile spędzone tylko we dwoje przypomną wam, jak bardzo się kochacie. Jesteś singielką? Zdobądź się na odwagę i zaproponuj spotkanie koledze z pracy. Rozmowa na neutralnym gruncie sprawi, że między wami zaiskrzy.

Kariera i pieniądze: Dostaniesz ciekawą ofertę pracy. Zaryzykuj. Nowe stanowisko to strzał w dziesiątkę.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz w doskonałym nastroju. Drobne sukcesy w życiu codziennym poprawią ci humor i sprawią, że zaczniesz czuć się dobrze we własnej skórze. Pewność siebie i uśmiech na twarzy pomogą ci zjednać sobie sympatię innych.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych stagnacja. Odczujesz marazm i niskie pożądanie ze strony bliskiego mężczyzny. Nie czekaj na cud i zacznij działać. Twój wrodzony seksapil okaże się niezawodnym lekarstwem na nudę.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa zmieni się na lepsze. Uda ci się uregulować zaległe płatności i uniezależnić się od bliskich. W czwartek zagraj w totolotka.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Uda ci się zakończyć sprawy, które nie pozwalały ci się rozwijać. Zrobisz krok do przodu i uniezależnisz się od innych. Piątek to dzień szczęśliwych zbiegów okoliczności.

Miłość i seks: Masz faceta? Zacznijcie pracować nad waszym związkiem, stawiając na wzajemne zaufanie. Ciągłe podejrzenia i zazdrość psują to, co między wami najlepsze. Jesteś singielką? To dobry czas dla spraw miłosnych. Mężczyzna, który ci się podoba, odwzajemni twoje zainteresowanie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. Nie odniesiesz spektakularnych sukcesów, ale uda ci się uporać z ciągnącymi się od dawna sprawami. Pozbędziesz się demobilizującego stresu i podniesiesz swoją efektywność.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Dopadnie cię chwila słabości. Złamiesz swoje postanowienie i zrobisz coś, co wpędzi cię w wyrzuty sumienia. Nie zadręczaj się i powróć do dobrych nawyków. Jeden mały grzeszek nie może przekreślić twoich dotychczasowych osiągnięć.

Miłość i seks: Jesteś singielką? W najbliższym czasie niewiele się zmieni. Uzbrój się w cierpliwość i pod żadnym pozorem nie wywieraj presji na nowo poznanych mężczyznach. Masz faceta? Ośmiel go i zachęć do szczerej rozmowy. Twój partner od dawna chce ci powiedzieć coś ważnego.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Będziesz miała mniej obowiązków i czasu na skupienie się nad najważniejszymi projektami. Nie spoczywaj na laurach i wolne chwile przeznacz na edukację.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas rozkwitu twojego życia towarzyskiego. Zatęsknisz za przyjaciółmi i odnowisz dawne kontakty. Weekend spędzony szampańsko poprawi ci humor na wiele dni.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz idealny związek wzbudzi w tobie podejrzenia. Zaczniesz szukać dziury w całym i bezpodstawnie podejrzewać partnera o potajemne kontakty z innymi kobietami. Zaniechaj swoich działań, zanim do końca zrazisz do siebie ukochanego. Jesteś singielką? Zbliżająca się randka okaże się być pozytywnym zaskoczeniem. Twój adorator pokaże się z nowej, lepszej strony.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym pozytywne wibracje. Atmosfera w firmie stanie się mniej napięta, a ty zwiększysz swoją efektywność. Przełożony cię doceni.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 18.08.2014 10:08
Napisz komentarz...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo