Horoskop tygodniowy 11.08. - 17.08.

Już wiemy, co czeka Cię w najbliższych dniach!
Horoskop tygodniowy 11.08. - 17.08.
11.08.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W twojej głowie zaczną kiełkować nowe pomysły. Staniesz się kreatywna i zapragniesz realizować kolejne pasje. Twoje hobby całkowicie cię pochłonie.

Miłość i seks: Masz faceta? Przestaniesz odczuwać głód uczuć. Twój ukochany znów będzie cię rozpieszczał. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Lwa. Między wami zapłonie ogień.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nieuniknione zmiany. Rozmowa z bliską osobą uświadomi ci, że obecna praca nie jest dla ciebie. Nie bój się ryzyka i poszukaj czegoś, co spełni twoje ambicje.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Spojrzysz na swoje życie optymistycznie i uświadomisz sobie, że jesteś prawdziwą szczęściarą. Problemy, które spędzały ci sen z powiek, wydadzą ci się błahe i bez trudu dostrzeżesz wyjście z każdej sytuacji. Twoja przyszłość będzie świetlana.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany da ci nowe powody do zazdrości. Nie ignoruj jego zachowania i postaw mu ultimatum. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączą cię koleżeńskie relacje, zacznie wysyłać ci sygnały zainteresowania. Daj mu szansę.

Kariera i pieniądze: W pracy problemy. Wdasz się w konflikt z szefem i zamkniesz sobie furtkę do awansu. Nie próbuj na siłę ratować sytuacji. Jedynie czas może coś zmienić.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni będą obfitowały w niespodzianki. Nieoczekiwane wydarzenia urozmaicą twoje życie i poprawią ci humor. Znów staniesz się optymistyczna i pełna energii.

Miłość i seks: Masz faceta? Wysłuchaj swojego partnera, zanim rozpoczniesz niepotrzebną kłótnię. Jemu naprawdę na tobie zależy. Jesteś singielką? Zaakceptujesz ten stan i przestaniesz stracisz czas na mężczyzn, z którymi już na starcie się nie dogadujesz. Pogodzona z losem unikniesz kolejnych niepowodzeń.

Kariera i pieniądze: Merkury doda ci odwagi w zawodowych negocjacjach. Staniesz się rezolutna i nieprzejednana w swoich opiniach. Twoja błyskotliwość w połączeniu ze śmiałością wypowiedzi przekonają najbardziej niezłomnego rozmówcę.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Poczujesz się uwięziona w swoim życiu. Uświadomisz sobie, że robisz wiele rzeczy, które nie dają ci radości, a jedynie zabierają cenny czas. Wyciągnij wnioski z własnych przemyśleń i wprowadź konieczne zmiany.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie na wysokości zadania. Od tej pory o nic nie będziesz musiała się martwić. Jesteś singielką? Zbliżająca się impreza będzie świetną okazją do zawarcia rokujących znajomości. Nie przegap tej szansy.

Kariera i pieniądze: Tydzień w pracy upłynie bezstresowo. Będziesz miała mniej obowiązków i okazję do nadrobienia zaległości. W wolnej chwili pomóż współpracowniczce, którą przerosły bieżące zadania.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Humor będzie ci dopisywał przez cały tydzień. Staniesz się energiczna i poczujesz w sobie siłę do walki z nałogami. Merkury będzie ci sprzyjał. Wkrótce osiągniesz swój cel.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Będąc w związku spędzisz spokojny, pełen miłości tydzień z partnerem. Jesteś singielką? Zbliżająca się randka nie zaowocuje niczym konkretnym. Spędzisz miło czas, ale wasza znajomość nie przerodzi się w związek.

Kariera i pieniądze: Znajomość z wpływową osobą zaowocuje propozycją ciekawej pracy. Zaryzykuj, nawet jeśli nie czujesz się biegle w tej branży. Twoja szybkość uczenia się w krótkim czasie uczyni ciebie wzorowym pracownikiem.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Zbliżające się dni niczym cię nie zaskoczą. Tydzień upłynie przewidywalnie i bezstresowo. Okolice środy to dobry czas na rozwiązanie konfliktu z członkiem rodziny.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz konflikt związany z finansami zniknie. Dogadacie się w tej sprawie i przestaniecie mieć do siebie ciągłe pretensje. Jesteś singielką? Twoja naturalność przyciągnie do ciebie mężczyznę, który boi się drapieżnych kobiet. Nie pokazuj mu pazurków, dopóki nie straci on dla ciebie głowy.

Kariera i pieniądze: Pierwsza połowa tygodnia nie przyniesie zmian. W okolicach czwartku pojawi się przed tobą szansa wykazania się w ważnym projekcie. Nie zmarnuj tej okazji.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą czas nadrabiania zaległości po urlopie. Czeka cię dużo pracy związanej z monotonnymi zajęciami. W weekend zrób sobie wolne od rutynowych obowiązków i spędź czas z przyjaciółmi. 

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie wymagać od ciebie większego zaangażowania. Postaraj się sprostać jego oczekiwaniom. Wyjdzie to wam na dobre. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Koziorożca nabierze wolniejszego tempa. Nie przyśpieszaj sytuacji na siłę, bo go spłoszysz.

Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Twoje pomysły spodobają się ważnej osobie. Dostaniesz propozycję, która pozytywnie wpłynie na twoją karierę.

 

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Los będzie ci sprzyjał. Bieżące sprawy będą układały się po twojej myśli, a ludzie w twoim otoczeniu zaczną sprzyjać ci w ważnych przedsięwzięciach. Wykorzystaj dobrą aurę i zacznij realizować śmiałe projekty związane z przyszłością.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany przestanie poświęcać ci tyle samo uwagi co zwykle. Nie panikuj. Wkrótce sytuacja wróci do normy. Jesteś singielką? Nie bój się inicjować rozmowy z mężczyznami. Otwartość i pewność siebie są bardziej pociągające niż wydekoltowana bluzka.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Możesz jednak liczyć na drobną pomoc ze strony przyjaciółki. Schowaj dumę do kieszeni i doceń jej gest.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Poczujesz się stłamszona i zdominowana przez domowników. Zatęsknisz za samotnością i zaczniesz odsuwać się od bliskich. Nie czuj się winna. Każdy potrzebuje chwili spokoju.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany oszaleje na twoim punkcie. W waszej sypialni znów zapłonie ogień. Jesteś singielką? Niepozorna znajomość z kolegą, z którym łączy cię wspólna pasja, przerodzi się w coś poważnego. Wasza przyjaźń stanie się podstawą do zbudowania udanego związku.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym kolejny sukces. Twoja pracowitość i ambicja wyróżnią cię spośród współpracowników. Możesz spodziewać się awansu.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Staniesz się konsekwentna i optymistycznie nastawiona do życia. Zaczniesz realizować swoje zamierzenia i poczujesz, że wszystko może ci się udać. Tak trzymaj. Wiara czyni cuda.

Miłość i seks: Masz faceta? Daj mu odrobinę oddechu i zgódź się na weekend bez siebie. Chwila rozłąki obudzi w nim uśpione pożądanie. Jesteś singielką? Osoba, z którą kiedyś wdałaś się w przelotny flirt, znów pojawi się w twoim życiu. Wasza znajomość nabierze nieoczekiwanego tempa.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach skup się na pracy. Bądź sumienna i nie rezygnuj z dodatkowych zajęć. Nadprogramowe pieniądze pozwolą ci wyjść na prostą.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Odzyskasz pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Staniesz się obojętna na krytykę bliskich i uświadomisz sobie, że osoby, które w ciebie nie wierzą, nie mają racji. Wkrótce udowodnisz im, jak wielki potencjał w tobie drzemie.

Miłość i seks: W sprawach sercowych zła passa. Mężczyzna bliski twojemu sercu oddali się od ciebie i zacznie okazywać zainteresowanie twojej koleżance. Bądź bierna i nie interweniuj. Twoje żale nic nie zmienią, a jedynie mogą cię ośmieszyć.

Kariera i pieniądze: W pracy stabilnie. Przyzwyczaisz się do szybkiego tempa i przestaniesz odstawać od współpracowników. Twoja efektywność wzrośnie.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Problemy przyjaciółki zaczną cię przytłaczać. Jej ciągłe problemy sprawią, że nie znajdziecie czasu na rozmowę o tobie. Nie daj się zepchnąć na drugi plan. Twoje sprawy są równie ważne.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie się prawdziwym przyjacielem. Świadomość, że możesz na niego liczyć w każdej chwili, umocni wasz związek. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym spotykasz się na stopie koleżeńskiej, poczuje do ciebie coś więcej. Nie rób nic wbrew sobie. Nie da się oszukać serca.

Kariera i pieniądze: Twoja praca znów będzie źródłem przyjemność. Staniesz się kreatywna i zaczniesz czerpać satysfakcję z pomagania współpracownikom. Twoja efektywność wrośnie, a stosunki z szefem znacznie się poprawią.

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2014 12:47
Mój chłopak nie wróci, bo umarł ;(((((((((((((
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2014 08:19
Często mi się sprawdza. Skorpion:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo