Horoskop tygodniowy 04.08. - 10.08.

Przepowiednie od wróżki Nunili dla wszystkich znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 04.08. - 10.08.
04.08.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twój świat wywróci się do góry nogami. Stracisz orientację co do priorytetów i ludzi, którym powinnaś zaufać. Niewykluczone, że popełnisz poważny błąd. Miej się na baczności.

Miłość i seks: W miłości chwile błogiego uniesienia. W związku spędzisz romantyczne chwile u boku partnera. Jesteś singielką? Mężczyzna, który do tej pory cię zwodził, zdeklaruje się. Usłyszysz do niego słowa, które pozwolą ci pozbyć się hamulców. Twoje serce zabije mocniej.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Twoja smykałka do interesów zaimponuje ważnej osobistości. Będziesz miała szansę wziąć udział w projekcie, który stanie się początkiem drogi do awansu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają ryzykownym działaniom. Nie bój się zaszaleć i podejmij spontaniczną decyzję. Twoje życie zmieni się nie do poznania. Będzie się działo.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wenus obdarzy cię przyciągającymi fluidami. Mężczyźni nie będą potrafili ci się oprzeć. Niewykluczony gorący flirt, a nawet romans. Masz faceta? Wasze pożądanie wybuchnie z podwójną siłą. W sypialni zapłonie ogień namiętności.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Będziesz musiała nauczyć się odmawiać sobie i innym. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Najwyższy czas, by ktoś inny pomógł tobie.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Nadchodzące dni przeznacz na porządny odpoczynek. Namów przyjaciół i weekend spędźcie pod namiotami. Otoczenie bliskich osób i kontakt z przyrodą sprawią, że poczujesz się szczęśliwa.

Miłość i seks: W związku czeka cię trudniejszy okres. Twój partner zacznie cię zaniedbywać, a rozmowy dotyczące tego problemu będą kończyły się kłótniami. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, do którego coś poczujesz. Nie angażuj się zbyt pochopnie. To seryjny podrywacz, który nie zamierza wiązać się na stałe.

Kariera i pieniądze: Poczujesz w sobie energię i nabierzesz ochoty do pracy. Staniesz się aktywna i przedsiębiorcza. Twoja głowa do interesów zaimponuje szefowi. Możesz spodziewać się podwyżki.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień pełen wrażeń. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie, a spotkania w gronie przyjaciół wypełnią twój wolny czas. Baw się, ale nie zapominaj o obowiązkach wobec rodziny.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie narzekać na wasze życie seksualne. Zamiast go gasić, zastanów się, czy przypadkiem nie stałaś się bryłą lodu. Jesteś singielką? Nowo poznany mężczyzna nie będzie potrafił oderwać od ciebie rąk. Flirtuj, ale nie pozwalaj mu na zbyt wiele. Twoja otwartość może zostać źle odebrana.

Kariera i pieniądze: W pracy perturbacje. Twój szef zacznie cię nie zauważać i obdarzy względami twojego konkurenta. Przełknij tę porażkę z godnością.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Osoby z twojego otoczenia zaczną wchodzić ci na głowę. Nie pobłażaj im i zacznij odpowiednio reagować. Będąc stanowczą, wzbudzisz respekt.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych powodzenie. Twój partner uświadomi sobie, że pod wieloma względami ci nie dorównuje i zapragnie ci zaimponować. Zaskoczy cię jego ambicja. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się wyjątkowy mężczyzna. Zarzuć Na niego sieci. To ktoś stworzony dla ciebie.

Kariera i pieniądze: W pracy jak w kalejdoskopie. Dni znużenia będą się przeplatały z chwilami drobnych sukcesów. W okolicach środy bądź ostrożniejsza podczas realizowania finansowych transakcji.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Nabierzesz ochoty do życia. Zapragniesz poznawać nowe miejsca i zawierać ciekawe znajomości. Nie trać czasu i energię na planowanie. Podejmij spontaniczną decyzję i ruszaj w świat.

Miłość i seks: Masz faceta? Opowiedz mu o swoich najskrytszych marzeniach. Razem macie większe szanse na osiągnięcie celu. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który uwiedzie cię jednym spojrzeniem. Nie trać zdrowego rozsądku. Rozczarowanie bardzo cię zaboli.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym kolejny sukces. Twój potencjał i oryginalność zostaną zaważone i docenione. Możesz spodziewać się awansu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Staniesz się podirytowana i dokuczliwa. Twoje złośliwości dotkną osobę, który najbardziej ci sprzyja. Zreflektuj się i postaraj się wynagrodzić jej chwile rozczarowania.

Miłość i seks: Masz faceta? Mężczyzna bliski twojemu sercu zapragnie mieć cię przy sobie na stałe. Usłyszysz od niego słowa, które zarazem ucieszą cię, jak i przestraszą. Nie mów nic zanim tego dokładnie nie przemyślisz. Słowa rzucone na wiatr mogą go zranić.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Będziesz miała więcej wolnego czasu i możliwości na nadrobienie zaległych spraw. Okolice wtorku sprzyjają ważnym rozmowom z przełożonym.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną bezstresowo. Nie wydarzy się nic, co mogłoby zakłócić twój spokój. Wykorzystaj chwile wytchnienia i nadrób zaległości w rutynowych sprawach. Połóż nacisk na domowe porządki i zrób remanent w szafie.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie się stabilniejszy. Przestaniecie odczuwać wątpliwości i spojrzycie na siebie jak na partnera na całe życie. Jesteś singielką? Poznasz kogoś, kto zawróci ci w głowie. Czekają cię niezapomniane chwile pełne namiętnych uniesień.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe wyzwania. Będziesz miała okazję wziąć udział w konkursie, którego wygrana będzie równała się z awansem. Nie zmarnuj tej szansy.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Uda ci się znaleźć czas na odpoczynek. Chwile relaksu naładują twoje akumulatory. Staniesz się energiczna i pozytywnie nastawiona do życiowych zmian.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek przejdzie na wyższy poziom. Staniecie się dla siebie oparciem. Jesteś singielką? Wenus wróży ci wakacyjny romans. Przeżyjesz miłosną przygodę, która zmieni twoje podejście do mężczyzn. Zapragniesz mieć kogoś przy sobie na stałe.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Nie ubędzie ci obowiązków, ale atmosfera w firmie stanie się mniej napięta. Okolice czwartku to dobry czas na wyjaśnienie nieporozumienia ze współpracownikiem.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Szukasz sposobu na poprawę samopoczucia? Złap równowagę między życiem prywatnym a pracą. Przeznaczając wolny czas na sprawy zawodowe, zaniedbujesz bliskich i samą siebie.

Miłość i seks: W miłości sprzyjająca aura. W związku twój partner stanie się bardziej elastyczny i okaże ci więcej zaufania. Jesteś singielką? Mężczyzna, który od dawna ci się podoba, odwzajemni twoje zainteresowanie. Nie udawaj niczego i bądź sobą, a rozkochasz go w sobie bez pamięci.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Uda ci się zaoszczędzić pieniądze i zabezpieczyć się na przyszłość. W okolicach środy fortuna będzie ci sprzyjać. Zagraj w totolotka.

 

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoje samopoczucie pogorszy się. Źródłem kiepskiego samopoczucia będzie niewłaściwa dieta. Zadbaj o zdrowie i urodę i zacznij odżywiać się „z głową”.

Miłość i seks: To dobry czas dla spraw miłosnych. W związku możesz liczyć na większe zaangażowanie partnera w sprawy domowe. Jesteś singielką? Nabierzesz ochoty do zabawy i flirtów. Wyjdziesz z czterech ścian i zawrzesz znajomość, która przerodzi się w coś poważnego.

Kariera i pieniądze: Twoje stosunki z szefem poprawią się. Przełożony przestanie cię krytykować i okaże ci więcej zaufania. Większe pole do popisu pozwoli ci się wykazać i udowodnić wszystkim, na co naprawdę cię stać.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W twoim życiu będzie się działo. Czekają cię wyjazdy, niespodzianki związane z finansami i wizyty przyjaciół z dawnych lat. Weekend spędzisz szampańsko.

Miłość i seks: W najbliższych dniach zadbaj o sprawy sercowe. W związku otwórz się na potrzeby partnera i postaraj się spełnić jego oczekiwania. Jesteś singielką? Daj szansę mężczyźnie, który o ciebie zabiega. To facet, przy którym poczujesz się bezpiecznie.

Kariera i pieniądze: Czeka cię tydzień ciężkiej pracy. Spadną na ciebie obowiązki współpracowniczki, która nie radzi sobie i trudniejszymi zadaniami. Szef doceni twój trud i nagrodzi cię premią.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 05.08.2014 10:09
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2014 00:45
w horoskopie wagi praktycznie wszystko jest ciągle to samo :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2014 23:37
Ej, nikt nie napisze, że mu się spełniło? Ja, akurat teraz?Q!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2014 04:01
Nap
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo