Horoskop tygodniowy 28.07. - 03.08.

Przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 28.07. - 03.08.
28.07.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Poczujesz w sobie twórczą energię i chęć do działania. Zanim zaczniesz realizować plany, w pierwszej kolejności nadrób zaległości. Sprawy, o których zapomniałaś, zaczynają się nawarstwiać.

Miłość i seks: Masz faceta? Okaż mu więcej zaufania i daj się namówić na jego odrobinę szaloną propozycję. Nie będziesz żałować. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym prowadziłaś intelektualną rozmowę, nie może o tobie zapomnieć. Odważ się i zaproponuj mu randkę.

Kariera i pieniądze: Twoja rozrzutność doprowadzi cię na skraj bankructwa. Postaraj się nie pożyczać pieniędzy od znajomych. Dni spędzone skromnie będą dla ciebie dobrą lekcją życia.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie podejmuj pochopnych decyzji. Nieprzemyślane działanie może wpędzić cię w poważne tarapaty. Bądź rozważna i zaufaj radom starszych osób.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie odczuwać głód uczuć. Nie bój się słowa „kocham”. Wypowiedziane w odpowiedniej chwili rozwieje jego wątpliwości. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego znasz jedynie z widzenia, zaproponuje ci randkę. Nie zastanawiaj się ani chwili.

Kariera i pieniądze: W pracy nerwowo. Spiętrzą się zaległe sprawy, a irytacja twojego szefa sięgnie zenitu. Nie pozwól, by jego stres udzielił się także tobie.

ręce

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Problemy natury towarzyskiej rozwiążą się na twoją korzyść. Odzyskasz dobrą opinię w grupie i zaufanie przyjaciół. Weekend to czas szalonej zabawy.

Miłość i seks: W miłości sukces. Będąc singielką zdobędziesz serce mężczyzny, który od dawna ci się podobał. Niewykluczony związek. Masz faceta? Twój ukochany zacznie cię rozpieszczać. U jego boku poczujesz się jak księżniczka.

Kariera i pieniądze: Merkury przestanie ci sprzyjać. Twoje pomysły i niekonwencjonalne rozwiązania spotkają się z krytyką przełożonych. Twoja droga do kariery stanie się jeszcze dłuższa i bardziej wyboista.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Najbliższe dni ukoją twoje nerwy. Będziesz miała dużo okazji do odpoczynku i kontemplacji na łonie natury. Otoczenie przyrody naładuje twoje akumulatory na wiele dni.

Miłość i seks: W miłości czeka cię burzliwy okres. Mężczyzna, z którym kiedyś łączyły cię silne więzi, znów pojawi się w twoim życiu. Poczujesz do niego to samo co kiedyś. Pamiętaj, że wchodzenie dwa razy do tej samej rzeki jest bardzo ryzykowne.

Kariera i pieniądze: Szef cię nie docenia? Odważ się i przekonaj go, że należy ci się podwyżka. Gdy zostanie przyparty do muru twoimi argumentami, da ci to, czego chcesz.

ręce

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zachowaj zdrowy rozsądek w sytuacjach z nieznajomymi. Twoja otwartość i ufność mogą zostać wykorzystane w perfidny sposób. Bądź bardziej przezorna niż masz to w naturze.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój kochany stanie na wysokości zadania i zapewni ci poczucie bezpieczeństwa. Twoje wątpliwości dotyczące waszej wspólnej przyszłości zostaną rozwiane. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio flirtowałaś, nie będzie potrafił o tobie zapomnieć. Wkrótce znów się spotkacie.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszyła się? Nie panikuj. Za kilka dni pojawi się przed tobą szansa dodatkowego zarobku. Wykorzystaj ją i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi.

 

ręce

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przed tobą spokojniejsze chwile. Uda ci się uregulować urzędowe sprawy i wygospodarować czas na porządny odpoczynek. Okolice weekendy sprzyjają podróżom w nieznane.

Miłość i seks: W miłości pozytywne zmiany. Uran wzmocni twoją pewność siebie i determinację. Jeśli tkwiłaś w toksycznym związku, to znajdziesz w sobie siłę, by skończyć tę znajomość. Będąc singielką zdobędziesz się na odwagę i wyjaśnisz niepewną sytuację z mężczyzną, z którym się spotykasz. Sprawa rozwiąże się na twoją korzyść.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stagnacja. Obecna praca przestanie dawać ci satysfakcję i zaczniesz myśleć o nowym zajęciu. Nie porzucaj swoich pragnień. Warto spróbować czegoś, o czym głęboko marzysz.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni zapowiadają się pomyślnie. Uda ci się wdrożyć w życie plany, które wpłyną na twoją przyszłość. Twoja obecna sytuacja zmieni się z korzyścią dla ciebie i bliskich ci osób.

Miłość i seks: W sprawach sercowych bez zmian. W związku spędzisz miły tydzień z partnerem z dala od kłótni i nieporozumień. Jesteś singielka? Mężczyzna, na którym ci zależy, dalej będzie cię zwodził. Nie pozwól mu się tobą bawić i przyprzyj go do muru.

Kariera i pieniądze: Możesz spodziewać się poprawy sytuacji ekonomicznej. Finansowe zaplecze pomoże ci zainwestować pieniądze w interes, który przyniesie ci dodatkową gotówkę. Pomnóż zgromadzoną sumę, zdając się na radę doświadczonej osoby.

ręce

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną pod znakiem podróży. Znajdziesz czas na kilkudniowy wyjazd i powrócisz do miejsc, z którymi łączy cię emocjonalna więź. Chwile spędzone w dobrze znanych ci zakątkach wpłyną na ciebie relaksująco.

Miłość i seks: W miłości zawirowania. Mężczyzna bliski twojemu sercu wyda ci się mniej atrakcyjny i zaczniesz okazywać zainteresowanie nowym adoratorom. Jeden z nich potraktuje waszą znajomość bardzo poważnie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe szanse. Pojawi się przed tobą okazja do zademonstrowania swoich ukrytych zdolności. Ktoś wpływowy cię zauważy.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: To dobry czas dla spraw rodzinnych. Wyjaśnisz nieporozumienia z bliskimi i przywrócisz atmosferę spokoju i miłości. W okolicach weekendu czeka cię ważna uroczystość. Pokaż się z jak najlepszej strony.

Miłość i seks: W sprawach sercowych kryzys. Bliski ci mężczyzna stanie się workiem treningowym, na którym będziesz wyładowywała swoje frustracje. Twoje przedmiotowe nastawienie do jego osoby zniechęci go do ciebie. Trudno będzie ci odbudować to, co zepsułaś.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym będziesz musiała się wykazać hartem ducha. Bądź pewna siebie i zawalcz o swoje. Twój upór zostanie nagrodzony.

ręce

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Nabierzesz więcej optymizmu i dystansu do bieżących spraw. Pozytywne nastawienie sprawi, że problemy dnia codziennego wydadzą ci się błahe. W okolicach weekendu spotka cię miła niespodzianka związana z życiem towarzyskim.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany da ci nowe powody do zazdrości. Nie lekceważ jego wybryków. Pobłażając mu na każdym kroku, dajesz mu przyzwolenie na nieodpowiednie zachowanie. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio flirtowałaś, przestanie się do ciebie odzywać. Zaczekaj na jego ruch.

Kariera i pieniądze: Twoja kariera zacznie się rozwijać. Weźmiesz udział w ciekawych projektach i udowodnisz wszystkim, na co cię stać. Możesz spodziewać się awansu.

ręce

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Los będzie ci sprzyjał. Możesz liczyć na szczęśliwy zbieg okoliczności, który rozwiąże twoje problemy. W okolicach weekendu nie ufaj nieznajomym.

Miłość i seks: To dobry czas dla spraw miłosnych. W związku zaakceptujesz wady partnera i nauczysz się z nimi żyć. Jesteś singielką? Zawrzesz interesującą znajomość z mężczyzną spod żywiołu wody. Będziecie nadawali na tych samych falach.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna poprawi się. Osoba, której pomagałaś, finansowo zreflektuje się i przestanie korzystać z twojego wsparcia.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają aktywności fizycznej. Popraw swoją kondycję, łącząc przyjemne z pożytecznym. Nauka tańców latynoskich to strzał w dziesiątkę. 

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wkrótce przeżyjesz wakacyjną miłość. Twoje serce zabije mocniej na widok mężczyzny spod znaku Barana. Twoje uczucia zostaną odwzajemnione. Masz faceta? Chcesz mu udowodnić, że wciąż go kochasz? Wykaż inicjatywę w łóżku. Twoja aktywność zostanie odebrana jak deklaracja miłości.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym możliwe zmiany. Przedsiębiorczy znajomy zaproponuje ci wspólny interes. Zachowaj dystans.

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2014 08:12
Heh u wagi coś tam się sprawdziło, może nie w 100% ale zawsze coś :-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2014 20:52
moj horoskop koziorożca tez sie sprawdzil w 100%. szok!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2014 18:57
Szef Cie nie docenia? Nie, sama jestem swoją szefową!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2014 15:55
Niby bzdury ale coś w tym jest... :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2014 09:25
Niby w to nie wierzę, ale już drugi raz horoskop dla lwa całkowicie się sprawdził...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie