Horoskop 14.07. - 20.07.

Najnowsze przepowiednie na nadchodzące dni.
Horoskop 14.07. - 20.07.
14.07.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Poczujesz się dobrze w swojej skórze. Zaakceptujesz swoje niedoskonałości i nauczysz się podkreślać atuty. Zadowolona ze swojego wyglądu nabierzesz pewności siebie, która pomoże ci w codziennym życiu.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zaczniesz bujać w obłokach i marzyć o romantycznej miłości. Nie porzucaj swoich pragnień. Zadowalając się tym, co masz, odbierasz sobie szansę na znalezienie swojego księcia z bajki. Masz faceta? Twój partner będzie miał dla ciebie mniej czasu niż zwykle. Nie aranżuj na siłę waszych spotkań. Chwile rozłąki dobrze wam zrobią.

Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Twój upór w dążeniu do perfekcji zachwyci wpływową osobę. Możesz spodziewać się awansu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Rutynowe obowiązki spiętrzą się. Z trudem znajdziesz czas na odpoczynek, a przyjaciółka dodatkowo obciąży cię swoimi problemami. Gdy sytuacja cię przerośnie, powiedz jej o tym.

Miłość i seks: Mężczyzna bliski twojemu sercu stanie się łagodny jak baranek. Spokój i opanowanie zastąpią jego awanturniczy temperament. Zapomnisz o kłótniach i wybuchach złości. Wykorzystaj jego ugodowe nastawienie i porusz drażliwy temat.

Kariera i pieniądze: Twój szef doceni wysiłki, które wkładasz w swoją pracę. Zacznie cię chwalić i wyróżni cię spośród współpracowników. Możesz spodziewać się materialnych korzyści.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień pełen niespodzianek. Niestety, nie wszystkie będą przyjemne. Postaraj się zachować dystans i nie interweniuj, jeśli sprawa bezpośrednio cię nie dotyczy.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach ograniczcie wasze spotkania. Siła tęsknoty uświadomi wam, jak bardzo się kochacie. Jesteś singielką? Mężczyzna dużo młodszy od ciebie zacznie do ciebie wzdychać. Nie skreślaj go z powodu wieku. W jego wypadku metryka nie świadczy o dojrzałości.

Kariera i pieniądze: Fortuna będzie ci sprzyjać. Możesz spodziewać się dodatkowego zastrzyku gotówki. Postaraj się nie wydać wszystkiego od razu i odłóż pieniądze na przyszły tydzień.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Będziesz w świetnym nastroju. Pluton doda ci energii i chęci do życia. Uwierzysz w siebie i zaczniesz spełniać swoje marzenia.

Miłość i seks: Masz facet? Twój ukochany zmieni się i stanie się bardziej zaradny. Odciąży cię z większości obowiązków i zacznie dbać o domowe sprawy. Jego metamorfoza sprawi, że zaczniesz o nim myśleć w kategorii męża. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się mężczyzna z miłosnym apetytem. Możesz spodziewać gorącego romansu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym powodzenie. Zdobędziesz przewagę nad swoim rywalem i staniesz się pewną kandydatką do awansu. Koniec tygodnia to czas zbierania laurów.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień obfity w wydarzenia. Pochłoną cię sprawy rodzinne i spotkania towarzyskie. W weekend możesz spodziewać się podróży w ciekawe miejsce.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych zamieszanie. Mężczyzna, z którym kiedyś łączyła cię namiętna znajomość, znów pojawi się w twoim życiu. Nie działaj pochopnie. Chwila słabości sprawi, że popełnisz błąd, którego będziesz żałować. Pamiętaj, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy. Twój profesjonalizm sprawi, że współpracownicy zaczną cię prosić o pomoc. Bądź koleżeńska, ale nie pomagaj innym własnym kosztem.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Wyjaśnisz swoje niepokoje związane ze zdrowiem. Diagnoza będzie optymistyczna. Odzyskasz radość życia i nabierzesz chęci do zabawy.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie wywierać na tobie presję związaną z waszą wspólną przyszłością. Nie rzucaj słów na wiatr dla świętego spokoju. Najwyższy czas coś postanowić. Jesteś singielką? Zbliżająca się impreza zapewni ci dużo wrażeń. Będziesz komplementowa i adorowana. Jeden z adoratorów zaproponuje ci randkę. Nie wahaj się.

Kariera i pieniądze: Twój znajomy zaproponuje ci pracę u siebie. Poważnie się nad tym zastanów. Koleżeńskie stosunki z szefem zwiastują problemy w zawodowej komunikacji.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną pod znakiem życia towarzyskiego. Przed tobą wiele imprez i spotkań, na których będziesz brylować. Zaimponujesz innym i staniesz się dla nich inspiracją.

Miłość i seks: To nie najlepszy czas dla spraw miłosnych. W związku możesz spodziewać się poważnego konfliktu, którego nie będziecie potrafili sami rozwiązać. Poproście o radę bliską osobę. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ostatnio dał ci do zrozumiana, że mu się podobasz, zadrwi sobie z ciebie. Unieś się dumą i zerwij z nim kontakt.

Kariera i pieniądze: Saturn obdarzy cię bystrością umysłu. Będziesz skoncentrowana i z większą łatwością przyswoisz nowe informacje. Wykorzystaj swoje predyspozycje i uzupełnij luki w wiedzy związanej z twoją branżą.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Uporasz się ze sprawą, która od dawna spędzała ci sen z powiek. Sytuacja wyjaśni się na twoją korzyść. W okolicach czwartku bądź ostrożniejsza na drodze.

Miłość i seks: W miłości zaufaj intuicji. Jeśli czujesz, że bliski ci mężczyzna coś przed tobą ukrywa, to zapewne masz rację. Nie wyciągaj jednak zbyt drastycznych wniosków. Jego dziwne zachowanie nie musi się od razu łączyć z inną kobietą. Zanim go oskarżysz, zrób wywiad środowiskowy.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Dojdziesz do porozumienia z szefem i przywrócisz przyjazną atmosferę w firmie. Twoje wyniki poprawią się.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Merkury wróży ci znaczące zmiany. Będę miały one związek z twoim miejscem zamieszkania. Nie bój się ryzyka. Nowe otoczenie pozytywnie wpłynie na twój rozwój.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższe dni spędzicie w romantycznej atmosferze. Chwile bliskości sprawią, że wasze uczucia rozkwitną. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie poznasz mężczyznę, z którym przetańczysz całą noc. Wasz flirt zapoczątkuje szaloną znajomość. Możesz spodziewać się gorącego romansu.

Kariera i pieniądze: W pracy stabilnie. Szef doceni twoje zaangażowanie i dyspozycyjność. Obdarzy cię zaufaniem i zacznie traktować jak prawą rękę. Wkrótce doczekasz się finansowych korzyści.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zastosuj zasadę ograniczonego zaufania. Nie pożyczaj pieniędzy znajomym, których ledwo znasz, i nie dziel się tajemnicami z koleżankami, które maje tendencję do plotkowania. Zapobiegliwość uchroni cię przed rozczarowaniem.

Miłość i seks: Masz faceta? Otwórz się i powiedź mu, co ci przeszkadza w waszym związku. Twój ukochany stanie na głowie, by cię uszczęśliwić. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który podzieli twoją pasję. Wasza znajomość przerodzi się w coś poważnego.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobre wibracyjne. Poznasz kogoś, kto pomoże ci wspiąć się po drabinie kariery. Wykorzystaj znajomości i sięgnij po sukces.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Czeka cię wiele towarzyskich spotkań i miłych niespodzianek związanych ze sprawami rodzinnymi. Weekend sprzyja spontanicznym wyjazdom z przyjaciółmi.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się mężczyzna spod znaku Wodnika. Jego inteligencja i kultura osobista zrobią na tobie ogromne wrażenie. Wkrótce poczujesz do niego coś wyjątkowego. Masz faceta? Twój ukochany zacznie o ciebie dbać i spełniać twoje zachcianki. Poczujesz się przy nim jak księżniczka.

Kariera i pieniądze: Przed tobą nowe wyzwania. Szef powierzy ci obowiązki, które będą wykraczały poza twoje kompetencje. Nie odmawiaj. Twój potencjał jest większy niż sądzisz.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Będziesz w doskonałym humorze. Promienie słońca naładują cię dobrą energią i chęcią do życia. W okolicach środy dostaniesz miłą wiadomość związaną z finansami.

Miłość i seks: W sprawach sercowych nowe uniesienia. Poznasz mężczyznę, do którego poczujesz coś więcej niż koleżeńską sympatię. Twoje uczucia zostaną odwzajemnione. Będąc w związku, miej się na baczności. Twój partner zacznie cię podejrzewać o zdradę. Nie dawaj mu ku temu powodów.

Kariera i pieniądze: Znajdziesz sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Twoje inwestycje pójdą w dobrym kierunku. Sytuacja materialna znacznie się poprawi.

 

Komentarze (8)

Ocena: 4.25 / 5
swee (Ocena: 5) 18.07.2014 16:59
mi tam sie spradza :)
odpowiedz
Bbj (Ocena: 5) 16.07.2014 12:50
A ja wodnik i mi sie w 100% sprawdził ://
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2014 20:01
Jasne. I wszystkie kobiety spod znaku Raka będą szczęśliwe,radosne i dostaną awans. Żenada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 14.07.2014 08:40
U mnie w pracy to horosop do gazety ludzie pisza za kare :) np za spoznienie, pozdrawiam
odpowiedz
kinia (Ocena: 5) 14.07.2014 04:25
4:30 rano, a ja czytam horoskop na ten tydzień....
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo