Horoskop tygodniowy 07.07. - 13.07.

Sprawdź, co szykują dla Ciebie gwiazdy w najbliższym tygodniu.
Horoskop tygodniowy 07.07. - 13.07.
Fot. David LaChapelle
07.07.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach pomyśl o przyjaciołach. Twoja pokrewna dusza, z którą od dawna nie miałaś kontaktu, czeka na znak od ciebie. Zrób jej niespodziankę i zdecyduj się na spontaniczną wizytę.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zmień technikę uwodzenia. Twoja obecna metoda jest zbyt subtelna. Mężczyźni są prości i oczekują wyraźnych sygnałów. Będąc w związku, możesz spodziewać się pozytywnych zmian. Wasza miłość stanie się dojrzalsza i mądrzejsza.

Kariera i pieniądze: W pracy stabilnie. Przeminą stresujące sytuacje i powróci spokojna atmosfera. Okolice środy sprzyjają ważnym rozmowom w szefem.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Odzyskasz dobry humor i chęć do zabawy. Odnowisz towarzyskie kontakty i uświadomisz sobie, że otoczenie znajomych napełnia cię energią. Weekend spędź spontanicznie, nie wykluczając podróży.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, da ci do zrozumienia, że również jesteś dla niego ważna. Nie traktuj tego jak miłosnej deklaracji. On widzi w tobie tylko dobrą koleżankę. Masz faceta? Twój partner odsunie się od ciebie. Nie panikuj. Źródłem jego zachowania jest absorbująca praca.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zwróć uwagę na sprawy zawodowe. Merkury będzie ci sprzyjał i obdarzy cię bystrością umysłu. Wykorzystaj korzystne fluidy i umów się na rozmowę kwalifikacyjną.

Fot. David LaChapelle

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Zapragniesz się zrelaksować i nabrać nowej energii. Nie ignoruj wewnętrznej potrzeby i udaj się w podróż. Nie wykluczaj wyjazdu w pojedynkę. Chwile samotności pozwolą ci przemyśleć ważne sprawy.

Miłość i seks: W miłości konieczne zmiany. W związku odważysz się przeprowadzić szczerą rozmowę z partnerem. Wnioski, które wyciągniecie, wpłyną na waszą wspólną przyszłość. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego zwodzisz, przyprze cię do muru. Nie bój się zaryzykować. Nie będziesz żałować.

Kariera i pieniądze: W pracy powodzenie. Umocnisz swoją pozycję w firmie i zaczniesz wybijać się spośród współpracowników. Szef będzie cię teraz traktował jak swoją prawą rękę.

Fot. David LaChapelle

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Jowisz będzie ci sprzyjał. Jego wpływ odpędzi od ciebie kłopoty i umożliwi ci realizację celów. Pod koniec tygodnia dostaniesz wiadomość, na którą długo czekałaś.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner otworzy się przed tobą. Dowiesz się o rzeczach, o których nie miałaś pojęcia. Zamiast go oceniać i krytykować, doceń jego szczerość. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Raka to idealny kandydat na stałego partnera. Nie bój się ustabilizować.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sprzyjająca aura. Wykorzystaj ją na załatwienie delikatnych spraw służbowych i rozwiązanie konfliktów między współpracownikami. Bezstresowa atmosfera w firmie wpłynie na efektywność całego zespołu.

 

Fot. David LaChapelle

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Usłyszysz na swój temat wiele komplementów od osób, które uważasz za autorytet. Słowa uznania podziałają na ciebie terapeutycznie. Nabierzesz więcej pewności siebie i wiary, że szczęście jest w zasięgu twoich rąk.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych okaż więcej rozwagi. W związku nie rzucaj słów na wiatr i powstrzymaj się od składania deklaracji, których dobrze nie przemyślałaś. Jesteś singielką? Znajomość z nowo poznanym mężczyzną będzie szła w dobrym kierunku. Postaraj się jednak zbyt szybko nie angażować. Ten facet to jeszcze nic pewnego.

Kariera i pieniądze: Bądź skoncentrowana na pracy i zapominaj o detalach. Twoja skrupulatność wzbudzi uznanie szefa. Okolice środy to dobry dzień na ważne negocjacje.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Ważne sprawy spiętrzą się, a tobie zacznie brakować czasu. Zaczniesz działać chaotycznie i podejmiesz nieprzemyślane decyzje. Planety będą nad tobą czuwać. Żaden z popełnionych błędów nie odbije się na twojej przyszłości.

Miłość i seks: Jesteś singielką ? Poznasz mężczyznę, który wyda ci się bardzo interesujący. Zarzuć na niego sidła, bo ten facet to ktoś stworzony dla ciebie. W związku możesz liczyć na poprawę waszych relacji. Twój partner stanie się mniej egoistyczny i zacznie przywiązywać większa wagę do spełniania twoich potrzeb.

Kariera i pieniądze: Twoja motywacja spadnie. Zaczniesz wątpić w samą siebie i przestaniesz odczuwać satysfakcję z wykonywanej pracy. Negatywne nastawienie przełoży się na twoje wyniki.

Fot. David LaChapelle

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Czeka cię dużo wrażeń. Twoje życie nabierze szalonego tempa i przyniesie ci nowe niespodzianki. W okolicach piątku daruj sobie forsowne ćwiczenia. Wisi nad tobą fatum kontuzji.

Miłość i seks: To nie najlepszy czas dla spraw miłosnych. Bliski ci mężczyzna wywoła kłótnię i postawi ci ultimatum. Wasz konflikt będzie związany z twoimi problemami rodzinnymi. Nie podejmuj pochopnej decyzji. Idąc za głosem serca, możesz zranić osoby, na których najbardziej ci zależy.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Ograniczysz domowe wydatki i nauczysz się oszczędzać. Dodatkowe pieniądze pozwolą ci spędzić urlop, o jakim marzyłaś.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Staniesz się bardziej nerwowa niż zwykle. Najdrobniejsze niepowodzenia będą wytrącały cię z równowagi i podetną ci skrzydła. Nie daj się zwariować i koniecznie znajdź czas na porządny odpoczynek.

Miłość i seks: Czeka cię burzliwy okres w miłości. Będąc singielką, poznasz mężczyznę, który wywróci twój świat do góry nogami. Stracisz dla niego głowę i podejmiesz nieprzemyślane decyzje. Masz faceta? Wasze uczucia odżyją i staną się bardziej gwałtowne. W waszym związku znów zagości namiętność, ale nie zabraknie kłótni na tle zazdrości.

Kariera i pieniądze: Uda ci się zarobić dodatkowe pieniądze. Nadprogramową gotówkę przeznacz z myślą o kimś, kto potrzebuje twojego wsparcia. Świadomość mądrze zainwestowanej kwoty zmotywuje cię do dalszej pracy.

Fot. David LaChapelle

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Nie będziesz w dobrym nastroju. Problemy rodzinne zaczną spędzać ci sen z powiek i sprawią, że przestaniesz dbać o samą siebie. Nie bagatelizuj swojego zdrowia. Jeśli coś cię nie pokoi, jak najszybciej to zbadaj.

Miłość i seks: W miłości szczęście. Będąc w związku, uda ci się dojść do porozumienia w ważnej dla was obojga sprawie. Jesteś singielką? Twój urok przyciągnie do ciebie wyjątkowego mężczyznę. Będzie to błyskotliwy romantyk, który bardzo szybko skradnie ci serce.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe wyzwanie. Będziesz miała szansę wziąć udział w przełomowym projekcie. Nie zmarnuj tej szansy. Wynik zaważy na twojej przyszłości.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nic nie zburzy twojego spokoju. Możesz liczyć na opiekę planet i przychylność losu. Wszystko będzie układało się po twojej myśli.

Miłość i seks: W sprawach sercowych dobra passa. Będąc singielką, staniesz się wyjątkowo atrakcyjna dla płci przeciwnej. Jeden z nowych wielbicieli straci dla ciebie głowę. Masz faceta? Twój partner uświadomi sobie, że nadszarpnął twoje zaufanie i zacznie się o ciebie starać. Będziesz adorowana i dopieszczana jak na początku waszego związku.

Kariera i pieniądze: Koledzy z firmy zaczną wytrącać cię z równowagi. Przestaniesz się z nimi dogadywać i zaczniesz pracować na własną rękę. Samodzielność wyjdzie ci na dobre.

Fot. David LaChapelle

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Tydzień zacznie się pomyślnie, a dobra passa długo nie przeminie. Uda ci się uporać z poważnymi problemami i zakończysz sprawę, która nie dawała ci spokoju. Okolice weekendu zwiastują wizytę mile widzianego gościa.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. W związku spędzisz udane chwile z partnerem, choć zabraknie między wami namiętności. Walcz z rutyną w łóżku i zaproponuj coś, czego jeszcze nie robiliście. Jesteś singielką? Twoja sytuacja nie zmieni się. Możesz jednak liczyć na większą adorację ze strony mężczyzn. Flirtuj bez wyrzutów sumienia.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Uda ci się spłacić zaległości i oddać długi znajomym. Okolice środy sprzyjają grom loteryjnym.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach pochłoną cię sprawy towarzyskie. Przez przypadek odkryjesz tajemnicę koleżanki, która będzie zaskakująca. Nie interweniuj. Ingerując w cudze życie, zaszkodzisz samej sobie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany kolejny raz udowodni, że jest nie tylko dobrym kochankiem, ale również przyjacielem. Rozwiej swoje wątpliwości, bo ten facet to idealny kandydat na męża. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się mężczyzna, przy którym będziesz się czuła sobą. Nie pozwól mu odejść. To twoja druga połowa.

Kariera i pieniądze: Twoje nietuzinkowe umiejętności wzbudzą podziw. Wpływowa osoba zapragnie mieć cię w swoim zespole. Możesz spodziewać się awansu lub zamiany pracy na lepszą. 

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 4.89 / 5
Kamila (Ocena: 4) 14.07.2014 17:01
Ten choroskob sie sprafdził. Sto proćent zadofolenia, to o zwiąskach tesz.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2014 17:23
RIP Brittany Murphy, piękna była, szkoda że odeszła tak wcześnie...
zobacz odpowiedzi (2)
Nate (Ocena: 5) 07.07.2014 13:12
A mnie się sprawdza zawsze! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2014 02:03
No nie mogę... "jeśli coś Cię nie pokoi" Co to jest nie pokoi? o.O
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie