Horoskop tygodniowy 30.06. - 06.07.

Przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 30.06. - 06.07.
30.06.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień pełen wrażeń. Los oszczędzi ci kłopotów, ale jeszcze bardziej urozmaici twoje życie. W natłoku wydarzeń nie zapomnij o rutynowych obowiązkach.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Ktoś wyjątkowy wkrótce pojawi się w twoim życiu. Miej oczy szeroko otwarte, by nie przegapić tej szansy. Swoją drugą połowę rozpoznasz po oryginalnym hobby. Masz faceta? Zrób swojemu partnerowi seksowną niespodziankę i zaskocz go w łóżku. Koronkowa bielizna to niezawodny wabik.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zawierz swojej smykałce do interesów. Twoja intuicja okaże się niezawodna. Zaskoczy cię łatwość zarabiania pieniędzy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Czeka cię wizyta niespodziewanego gościa. Spotkasz się z osobą, z którą kiedyś łączyły cię zażyłe stosunki. Zapomnij o dawnych żalach i spróbuj na nowo zbudować waszą znajomość.

Miłość i seks: W miłości jak w kalejdoskopie. Będąc singielką, możesz spodziewać się większej adoracji mężczyzn przy jednoczesnym braku zainteresowania ze strony faceta, na którym ci najbardziej zależy. Jesteś w związku? Romantyczne chwile spędzone z partnerem będą się przeplatać z poważnymi kłótniami.

Kariera i pieniądze: Atmosfera  w pracy stanie się mniej napięta. Uważaj, by nie stracić czujności. Przebiegły kontrahent chce cię przechytrzyć.

love

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Poczujesz w sobie energię i chęć do wprowadzenia zmian. Robiąc remanent w swoim życiu, zacznij od spraw towarzyskich. Zerwij kontakt z osobami, które negatywnie wpływają na twoją psychikę.

Miłość i seks: W twoim życiu miłosnym zrobi się tłok. Mężczyzna bliski twojemu sercu pozna kobietę, która go zafascynuje. Bądź czujna i nie pozwól, by ktoś inny zajął twoje miejsce. Ich pozornie przyjacielskie spotkania nabiorą matrymonialnego charakteru.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Niekompetencja współpracowniczki stworzy ci okazję do zademonstrowania swoich umiejętności. Nie zmarnuj tej szansy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Los będzie ci sprzyjał. Przez cały tydzień nie zdarzy się nic, co mogłoby popsuć ci humor. Weekend spędź w gronie najbliższych i nie zapomnij o przyjaciółce, która liczy na kontakt z twojej strony.

Miłość i seks: Masz faceta? Czeka was test wzajemnego zaufania. Spotka was sytuacja, która da odpowiedź na pytanie, czy bardziej ufacie sobie, czy innym. Twój partner pozytywnie cię zaskoczy. Jesteś singielką? Usłyszysz wiele komplementów z ust atrakcyjnego mężczyzny. Nie bagatelizuj tego. To dobitny powód na to, że bardzo mu się podobasz.

Kariera i pieniądze: W pracy nerwowo. Wdasz się w dyskusję z klientem, która zakończy się awanturą. Brak profesjonalizmu z twojej strony przekreśli szanse na awans.

love

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz w przyjaznej atmosferze. Osoby, na których ci zależy, znajdą dla ciebie czas i zachęcą cię do zwierzeń. Szczere rozmowy pomogą ci się uporać z osobistymi problemami.

Miłość i seks: Mężczyzna bliski twojemu sercu nadszarpnie twoje zaufanie. Nie bagatelizuj tego problemu. Wybaczając, dasz mu przyzwolenie na podobne zachowanie. Zmień taktykę, postaw twarde warunki i bądź konsekwentna. Jeśli sytuacja się powtórzy, zerwij z nim kontakt.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Zrobisz pozytywne wrażenie na wpływowej osobie i zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Bądź błyskotliwa i postaraj się nie denerwować. Twoim największym wrogiem jest stres.

 

love

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twój nastrój poprawi się. Przestaniesz skupiać się na własnych kompleksach i dostrzeżesz swoje mocne strony. Pewność siebie pozytywnie wpłynie na budowanie relacji z innymi.

Miłość i seks: W miłości powodzenie. W związku możesz liczyć na spokojną, harmonijną atmosferę. Twój partner stanie się dla ciebie prawdziwym przyjacielem. Jesteś singielką? Merkury wróży ci namiętną, erotyczną znajomość. Czekają cię niezapomniane chwile.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Twój szef stanie się mniej krytyczny wobec ciebie i okaże ci więcej zaufania. Swoboda działania pozwoli ci odkryć w sobie pokłady potencjału, o których istnieniu nie miałaś pojęcia.

love

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Twoje samopoczucie poprawi się. Zaakceptujesz rzeczy, których nie możesz zmienić, i zaczniesz myśleć o sobie. Odrobina egoizmu wyjdzie ci na dobre.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner pragnie podzielić się z tobą swoimi obawami. Ośmiel go i zachęć do rozmowy. Szczere wyznania oczyszczą atmosferę w waszym związku. Jesteś singielką? Nie spodziewaj się zbyt wiele po mężczyźnie spod znaku Panny. To wolny ptak, który nie szuka stabilizacji.

Kariera i pieniądze: Sprawy finansowe będą spędzać ci sens z powiek. Zaczniesz myśleć o sposobie na dodatkowy zarobek i staniesz się zachłanna. Zanim podejmiesz działanie, pamiętaj, że skąpy dwa razy traci.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Jowisz będzie ci sprzyjał. Możesz spodziewać się szczęśliwych zbiegów okoliczności, które pomogą ci się raz na zawsze uporać z poważnymi problemami. Czwartek to dzień miłych wiadomości.

Miłość i seks: W miłości negatywne wibracje. Mężczyzna bliski twojemu sercu zmieni się nie do poznania. Stanie się oschły, nerwowy i krytyczny wobec ciebie. Nie próbuj na siłę się z nim dogadać. W twoim otoczeniu czeka na ciebie ktoś, kto bardziej zasługuje na twoją miłość.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stabilnie. Okres niepewności związany z twoją pozycją w firmie odejdzie w niepamięć. Szef doceni cię i zapragnie cię mieć na stałe.

love

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają wdrożeniu w życie dalekosiężnych planów. Wykorzystaj sprzyjające warunki. Mars obdarzy cię wytrwałością i silną wolą.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie o ciebie zabiegać jak na początku waszego związku. Ciesz się miłosną sielanką, ale nie pozwól, by jego czułe słówka uśpiły twoją czujność. Jesteś singielką? Więcej śmiałości w kontaktach z mężczyznami! Pewność siebie to najseksowniejszy wabik.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. Zalegle obowiązki dadzą o sobie znać. Wyciągnij wnioski i postaraj się być bardziej systematyczna.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Odkryjesz w sobie nowy talent. Zaczniesz spełniać się w dziedzinie związanej ze sztuką i zachwycisz innych swoimi zdolnościami. Twoi bliscy będą zachwyceni.

Miłość i seks: W twoim związku nie dzieje się najlepiej? Czas pomyśleć o nowej miłości. Lepiej się rozstać niż tworzyć nieudaną parę. Jesteś singielką? Zaproponuj spotkanie mężczyźnie, który od dawna do ciebie wdycha. Wasza randka będzie wyjątkowa.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy. Bądź punktualna i nie odkładaj niczego na później. Szef doceni twoją systematyczność.

love

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni przyniosą rozczarowanie. Osoba, z którą podzieliłaś się sekretami, okaże się niewarta twojego zaufania. Nie interweniuj. Dementowanie plotek jedynie pogorszy sprawę. 

Miłość i seks: W miłości powodzenie. W związku przekonasz partnera do swoich racji i zakończysz okres kłótni i konfliktów. Jesteś singielką? Zbliżająca się impreza będzie przełomowa. Poznasz na niej mężczyznę, z którym spędzisz całą noc. Wasza znajomość przerodzi się w coś poważnego.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Nauczysz się kontrolować wydatki i przestaniesz wydawać pieniądze na niepotrzebne rzeczy. Zaoszczędzoną gotówkę odłóż na czarną godzinę.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Staniesz się odporna na stres i przestaniesz się przejmować niepotrzebnymi sprawami. Okolice weekendu to czas dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, który do tej pory zainteresowany był twoją koleżanką, skupi się na tobie. Podejdź do tego z dystansem. To uwodziciel, który lubi bawić się kobietami. Masz faceta? Zaproś go na randkę. Aura tajemniczości i spotkanie w kameralnym miejscu podsyci w was pożądanie.

Kariera i pieniądze: Twoja umiejętność pracy w grupie przysporzy ci nowych sprzymierzeńców. Współpracownicy zaczną cię cenić i wyróżniać spośród grupy. Przyjazne nastawienie innych zwiększy twoją efektywność.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2014 15:17
nigdy mi sie nie sprawdza
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2014 11:21
Rak zapowiada sie obiecujaco, niestety :/
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2014 09:26
Masz faceta? Twój ukochany zacznie o ciebie zabiegać jak na początku waszego związku. Daj Boże!!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo