Horoskop tygodniowy 23.06. - 29.06.

Najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku. Miłość, praca, samopoczucie!
Horoskop tygodniowy 23.06. - 29.06.
23.06.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoja skłonność do bujania w obłokach sprawi, że poglądy i opinie, które wyrażasz, nie będą miały nic wspólnego z rzeczywistością. Ludzie, którym zaufałaś, okażą się nie być tego warci, a sprawy, którym poświeciłaś energię, jedynie zmarnują twój czas. Jak najszybciej się otrząśnij i zacznij twardo stąpać po ziemi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie dostrzegać same pozytywny wynikające z bycia twoim parterem. Odpłać mu się tym samym. Jesteś singielką? Przed tobą randka z nieprzewidywalnym Bykiem. Jedno jest pewne – przy nim nie będziesz się nudzić.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Druga połowa tygodnia sprzyja ważnym rozmowom. Porusz temat związany z twoim wynagrodzeniem.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą korzystne zmiany. Planety będą ci sprzyjać i pomogą ci uporać się ze sprawami, które hamowały twój rozwój. Wkrótce w pełni zapanujesz nad swoim życiem i spełnisz najskrytsze marzenia.

Miłość i seks: W najbliższych dniach skoncentruj się na sprawach miłosnych. Twoje relacje z bliskim mężczyzną ostatnio uległy znacznemu ochłodzeniu. Spraw, by poczuł się komfortowo i zachęć go do zwierzeń. Prawda okaże się zaskakująca.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym powodzenie. Twój pomysł na rozwiązanie problemu w firmie okaże się strzałem w dziesiątkę. Szef doceni cię na tle współpracowników i odpowiednio nagrodzi.

Candice Swanepoel

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Otoczenie rodziny i przyjaciół doda ci otuchy i siły w realizowaniu marzeń. Wkrótce osiągniesz swój cel.

Miłość i seks: W najbliższych dniach zwróć uwagę na życie seksualne. Twoje zahamowania negatywnie wpływają na relacje z mężczyzną, na którym ci zależy. Porozmawiaj na ten temat z przyjaciółką i weź do serca jej rady. Pokonując nieuzasadnione bariery, odzyskasz pewność siebie i poczujesz się atrakcyjna.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna zmieni się na lepsze. Los stanie się dla ciebie łaskawszy i odpędzi od ciebie finansowe problemy. Pod koniec tygodnia zagraj w totolotka. Fortuna będzie ci sprzyjać.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Zmień taktykę działania i zacznij rozwiązywać problemy „na chłodno”. Postępując spontanicznie, popełniasz błędny i wpędzasz się w kolejne kłopoty. Dystans i trzeźwe myślenie pomogą ci się uporać z najtrudniejszymi sprawami.

Miłość i seks: Masz faceta? Twoja seksualna energia zaskoczy go. Staniesz się żywiołowa i chętna do eksperymentowania. Bliskość i zaufanie w łóżku przełożą się na wasze codzienne relacje. Jesteś singielką? Wenus wróży ci romans z dużo starszym mężczyzną. Zachowaj zdrowy rozsądek i nie wierz ślepo w każde jego słowo.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zmiany. Zbliżająca się rozmowa kwalifikacyjna będzie przełomowa. Sukces jest w zasięgu twoich rąk.

Candice Swanepoel

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Staniesz się bezkompromisowa. Twoja stanowczość pomoże ci uporać się z większością problemów i zakończyć sprawy z przeszłości. W piątek bądź ostrożniejsza za kółkiem.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner otworzy się i zacznie mówić o swoich potrzebach. Zaskoczy cię jego apetyt na miłość. To będzie dobry czas dla was. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Skorpiona to urodzony uwodziciel. Flirtuj, ale nie angażuj się. Lepiej zachować ostrożność.

Kariera i pieniądze: Odkryjesz w sobie nowe zdolności, o których nie miałaś pojęcia. Wyciągnij wnioski. Obecne stanowisko nie jest twoim powołaniem.

 

Candice Swanepoel

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twój nastrój nie ulegnie poprawie. Problemy rodzinne przytłoczą cię i sprawią, że nie będziesz potrafiła skupić się na samej sobie. Weekend spędź z dala od kłopotów. Nawet krótki wyjazd pomoże ci nabrać dystansu.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany pójdzie po rozum do głowy i przestanie się z tobą kłócić o drobiazgi. Znów poczujesz się przy nim bezpieczna i szczęśliwa. Jesteś singielką? Pozornie niezobowiązujący flirt przerodzi się w coś poważnego. Bądź czujna, by nie przegapić okazji.

Kariera i pieniądze: Będziesz mogła odpocząć od pracy. Chwile wolnego przeznacz na poprawienie kwalifikacji. Połóż nacisk na języki obce.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Zaległe zobowiązania dadzą o sobie znać. Twoje życie nabierze szalonego tempa i z trudem znajdziesz czas dla rodziny. Bliska ci osoba poczuje się bardzo zaniedbana.

Miłość i seks: Masz faceta? Ukochany stanie się dla ciebie ostoją w trudnych chwilach. Doceń jego zaangażowanie i nie czepiaj się drobiazgów. Jesteś singielką? Mężczyzna, o którym próbowałaś zapomnieć, znów pojawi się na twojej drodze. Nie słuchaj głosu serca i omiń go szerokim łukiem.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Pod koniec tygodnia będziesz miała szansę wykazać się w ważnych projekcie. Szef będzie z ciebie dumny.

Candice Swanepoel

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Czeka cię podróż, która odmieni twój los. Nowo poznana osoba zainspiruje cię i zmotywuje do działania. Chwycisz życie za ogon i uporasz się z najtrudniejszymi problemami.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania i stanie się chodzącym ideałem. U jego boku poczujesz się jak księżniczka. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na sprawy miłosne i daj zielone światło mężczyźnie, który od dawna do ciebie wzdycha. Wkrótce i ty poczujesz do niego chemię.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym powodzenie. Twoja oryginalność i niekonwencjonalne pomysły spotkają się z aprobatą ważnej osobistości. Możesz spodziewać się awansu.

Candice Swanepoel

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach poświęć czas na odnowienie zaniedbanych kontaktów. Osoba, która kiedyś była ci bliska, stale o tobie myśli. Naprawione relacje z dawną przyjaciółką okażą się być cenniejsze niż wszystkie znajomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek przejdzie korzystną metamorfozę. Obdarzycie się większym zaufaniem i pozwolicie sobie na więcej swobody. Wyjdzie to wam na dobre. Jesteś singielką? Merkury wróży ci gorącą znajomość z mężczyzną spod znaku Bliźniąt. Korzystaj z uroków życia, ale nie obiecuj sobie zbyt wiele.

Kariera i pieniądze: W pracy staniesz się czempionem. Twój profesjonalizm i kreatywność zaimponują przełożonemu. Bardzo możliwy awans.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Przestaną ci dokuczać dolegliwości zdrowotne i poczujesz w sobie nową energie. Spożytkuj ją mniej egoistycznie i pomóż potrzebującej osobie.

Miłość i seks: Twoja samodzielność jest godna pochwały, ale w kontaktach z płcią przeciwną okaż odrobinę nieporadności. Facet, na którym ci zależy, czuje się przy tobie niepotrzebny i zaczyna powątpiewać w swoją męskość. Pozwól sobie na drobne kłamstwo i daj mu do zrozumienia, że bez niego nie mogłabyś funkcjonować.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Współpracownik, z którym nie możesz się dogadać, zajmie się poważniejszymi sprawami i przestanie cię denerwować. Twoja efektywność poprawi się.

Candice Swanepoel

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Życie w ciągłym napięciu negatywnie przełoży się na twoje relacje z innymi. Staniesz się wybuchowa i skłonna do niepotrzebnych kłótni. Słowa, które wypowiesz w afekcie, urażą osobę, na której ci zależy.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Więcej wiary w mężczyzn. Fakt, że zraziłaś się kilka razy, nie oznacza, że każdy faceta jest draniem. Otwórz swoje serce, a wkrótce zakochasz się we właściwej osobie. Masz faceta? Usłyszysz deklaracje, które uspokoją cię i pozwolą twojemu partnerowi odzyskać zaufanie. Atmosfera miłości znów zagości w waszym związku.

Kariera i pieniądze: Wykorzystaj swój potencjał i weź udział w konkursie związanym z twoją branżą. Konkurencja okaże się znaczne słabsza niż sądziłaś. Bądź opanowana, a wygrasz.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. Mimo to nie bagatelizuj swojego zdrowia. Jeśli coś cię niepokoi, nie czekaj aż samo przejdzie. Drobne dolegliwości mogą przerodzić się w poważną chorobę.

Miłość i seks: Masz faceta? Zacznij dominować w łóżku. Twoja bierna postawa to przyczyna marazmu w waszej sypialni. Jesteś singielką? Więcej odwagi w kontaktach z mężczyznami. Gdy widzisz, że rozmówca odwzajemnia twoje zainteresowanie, nie bój się zaproponować mu spotkania.

Kariera i pieniądze: Zaczniesz się spełniać w pracy i poświęcisz jej sto procent energii. Twoje zaangażowanie wzbudzi podziw szefa, ale zmartwi bliskich. Postaraj się od nich nie oddalać.

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 3.71 / 5
BYK (Ocena: 5) 27.06.2014 02:04
"Spraw, by poczuł się komfortowo i zachęć go do zwierzeń. Prawda okaże się zaskakująca."-zerwałam ze mną po 2 latach. Dzięki !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 23.06.2014 22:46
hehe ani jedno słowo na pewno się nie spełni w najbliższych dniach - strzelec
odpowiedz
Marilla (Ocena: 5) 23.06.2014 20:44
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2014 15:12
sprawdza się jak nic innego :/ Baran
odpowiedz
Panienka z okienka (Ocena: 2) 23.06.2014 12:49
Żeby mi się te wszystkie rzeczy sprawdzały byłabym najszczęśliwszą panną pod słońcem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie