Horoskop tygodniowy 16.06. - 22.06.

Najnowsze przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 16.06. - 22.06.
16.06.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą czas nowych doświadczeń. Poznasz ludzi, którzy pokażą ci inną stronę życia. Bądź spontaniczna, ale nie rób nic wbrew sobie.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższe dni sprzyjają wspólnemu wyjazdowi. Chwile spędzone razem umocnią wasz związek. Jesteś singielką? Na najbliższej imprezie baw się bez wianuszka koleżanek. Ośmielisz mężczyznę, który woli flirtować bez świadków.

Kariera i pieniądze: W pracy spotka cię zaskakująca sytuacja. Będziesz musiała się wykazać refleksem i psychiczną równowagą. W piątek unikaj konfrontacji z szefem.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Dni upłyną ci na zabawie i towarzyskich spotkaniach. Najbliższy weekend nie sprzyja podróżom.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Spotkasz mężczyznę, z którym będziesz czuła się swobodnie zarówno w rozmowie, jak i w łóżku. Masz faceta? Poświęćcie więcej czasu na pieszczoty. Intymne zbliżenia rozbudzą uśpioną miłość.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni sprzyjają zmianom na polu zawodowym. Zaryzykuj i wciel z życie śmiałe plany. Nie będziesz żałować.

cara delevingne

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Znajdziesz się pod wpływem Marsa. Twój opiekun obudzi w tobie waleczną naturę i pewność siebie. Uwierzysz we własne możliwości i zaczniesz realizować plany, które zmienią twoją przyszłość.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie zwracać uwagę na inne kobiety. Nie bagatelizuj tego problemu. Brak reakcji z twojej strony zostanie odebrany jak przyzwolenie. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Raka to idealny kandydat na stałego partnera. Znajdziesz go w miejscu związanym z muzyką.

Kariera i pieniądze: W pracy bezstresowo. Będziesz miała mniej obowiązków i więcej czasu na dopracowanie szczegółów. W okolicach wtorku uważaj, by nie wdać się w niepotrzebną dyskusję z klientem.

 

cara delevingne

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni będą przełomowe. Czerp z życia pełnymi garściami i nie bój się ryzyka. Masz szansę spełnić swoje marzenia.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie się nerwowy i skory do awantur. Nie prowokuj go. Drobna sprzeczka przerodzi się w awanturę, która na stałe popsuje wasze relacje. Jesteś singielką? To nie najlepszy czas na zawieranie damsko-męskich znajomości. Flirtuj, ale traktuj to jako zabawę bez zaangażowania.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe wyzwanie. Szef powierzy ci trudny projekt, który sprawdzi twoje kompetencje. Uzupełnij luki w wiedzy.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Zaczną nad tobą ciążyć dawne zobowiązania. Pozbądź się psychicznego balastu i ureguluj zaległe sprawy. Odzyskasz dobry nastrój i chęć do działania.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach daj swojemu ukochanemu wolne. Pozwól mu spotkać się z kolegami i pójść na imprezę bez ciebie. Twoja wyrozumiałość utwierdzi go w fakcie, że jesteś ideałem. Jesteś singielką? Nowa znajomość z mężczyzną spod znaku Barana okaże się być strzałem w dziesiątkę. Z nim nie będziesz się nudzić.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stabilnie. Obecna praca przestanie ci sprawiać trudność i zacznie przynosić satysfakcję. Okolice czwartku sprzyjają ważnym negocjacjom.

cara delevingne

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przed tobą czas koniecznych zmian. Nie odkładaj niczego na później i zacznij działać. Zwróć szczególną uwagę na sprawy rodzinne i rozwiąż problemy, które nie pozwalają ci iść do przodu.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek zacznie zmierzać w dobrym kierunku. Staniecie się dla siebie bliżsi i bardziej wyrozumiali. Jesteś singielką? Nie traktuj obcesowo mężczyzn, którymi nie jesteś zainteresowana. Los bywa mściwy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym będzie dopisywać ci szczęście. Wykorzystaj dobrą aurę i umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Jedno ze spotkań będzie punktem zwrotnym w twojej karierze.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadaj się na niekonwencjonalne sposoby działania. Porzuć schematy i utarte wzorce zachowania na rzecz spontaniczności i odrobiny szaleństwa. Twoje życie nabierze kolorów.

Miłość i seks: Sprawy miłosne ułożą się po twojej myśli. W związku zakończysz okres nieporozumień i ciągłych sprzeczek. Jesteś singielką? Mężczyzna, na którego ostatnio zwróciłaś uwagę, znów stanie na twojej drodze. Kuj żelazo póki gorące.

Kariera i pieniądze: To nie najlepszy czas na zmiany. Jeśli planowałaś zrezygnować z obecnej pracy na rzecz niepewnego zajęcia, nie podejmuj pochopnej decyzji. Błąd będzie cię bardzo dużo kosztował.

cara delevingne

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Szukasz sposobu na poprawę humoru? Wyjdź z domu i zacznij czerpać przyjemność z przebywania z innymi ludźmi. Nowe znajomości podziałają na ciebie inspirująco.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zepchnie cię na drugi plan. Zainterweniuj i przypomnij mu, jakimi priorytetami powinien się kierować. Jesteś singielką? Koleżeńska znajomość z twoim współpracownikiem nabierze erotycznego zabarwienia. Flirtuj, ale trzymaj pożądanie na wodzy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stabilnie. Koniec tygodnia sprzyja ważnym rozmowom z pracodawcą. Bądź wobec niego szczera, a dopniesz swego.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną ekscytująco. Czeka cię dużo wrażeń i niespodziewanych sytuacji. Jedna z nich wpłynie na twoją niedaleką przyszłość i zmieni plany związane z urlopem.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych zamieszanie. Mężczyzna, z którym kiedyś przeżyłaś przelotny romans, znów zacznie o ciebie zabiegać. Zignoruj go. Jego zamiary nie są szczere.

Kariera i pieniądze: Twoja kariera zacznie się rozwijać. Zauważy cię wpływowa osoba, która doceni twój potencjał i szybkość przyswajania wiedzy. Propozycja pracy na kierowniczym stanowisku otworzy przed tobą drzwi do sukcesu.

cara delevingne

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Codzienna rutyna sprawi, że twoje dni zaczną wyglądać identycznie. Uporządkuj bieżące sprawy, ale nie zapominaj o odrobinie szaleństwa. Bądź spontaniczna i zacznij się bawić tak jak masz to w naturze.

Miłość i seks: Sprawy miłosne ułożą się po twojej myśli. W związku przekonasz partnera do swoich racji i wyegzekwujesz do niego zmianę zachowania. Jesteś singielką? Wenus będzie ci sprzyjać. Mężczyzna, który spodoba ci się na najbliższej imprezie, odwzajemni twoje zainteresowanie.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Przychylne nastawienie szefa do twojej osoby umocni twoją pozycję w firmie. Zapomnisz, czym jest stres i wrogość współpracowników.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Przybędzie ci obowiązków i ubędzie czasu. Twoje życie stanie na głowie, a problemy rodzinne dodatkowo cię przytłoczą. Nie daj się zwariować i weekend spędź poza miejscem zamieszkania.

Miłość i seks: Masz faceta? Wyperswaduj mu szalony pomysł związany z waszym urlopem. Nieprzemyślany wyjazd zamieni się w pasmo niepowodzeń. Jesteś singielką? Miłosny wpływ Wenus sprawi, że otworzysz swoje serce i staniesz się kochliwa. Mężczyzna, którego obdarzysz uczuciem, będzie tego wart.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Zaczniesz zarabiać więcej w mniej męczący sposób. Zaoszczędzone pieniądze wydaj na przyjemności bez wyrzutów sumienia.

cara delevingne

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zaufaj przeczuciom. Intuicja pomoże ci rozwiązać skomplikowany problem i załagodzić towarzyski konflikt. Weekend to czas szczerych rozmów w rodzinnym gronie.

Miłość i seks: Masz faceta? Zwróć uwagę na wasze życie seksualne i popracujcie nad intymną więzią. Jesteś singielką? Rozejrzyj się za miłosnymi przygodami i zacznij flirtować. Znajomość z nowo poznanym mężczyzną będzie początkiem gorącego romansu.

Kariera i pieniądze: W pracy będziesz musiała się wykazać energią i przedsiębiorczością. Twój potencjał i inteligencja zostaną zauważone i docenione. W okolicach czwartku unikaj niepotrzebnych konfrontacji ze współpracownikiem, z którym konkurujesz.

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2014 21:48
M wiem ze czytasz to strone nie smuc sie i prosze przestan byc na mie zla naprawde zycze ci jak najlepiej
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2014 22:30
,,Przychylne nastawienie szefa do twojej osoby umocni twoją pozycję w firmie."- dobrze zwiastuje na sesje (If you know what I mean ) :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2014 14:46
"Twoja kariera zacznie się rozwijać." Dorabiam sobie sprzątając, już nie mogę się doczekać awansu na główno-mopującą :D
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2014 10:32
Czytam już jakiś czas ten horoskop i nic mi się nie sprawdziło hahhahahah, więc wniosek nasuwa się sam..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 16.06.2014 09:31
Byk- najblizszy weekend nie sprzyja podroza.... a oczekuje podrozy i to dlugiej....:/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo