Horoskop miłosny na lato 2014

Lato tuż,tuż. Sprawdź, co szykują dla Ciebie gwiazdy!
Horoskop miłosny na lato 2014
15.06.2014

Baran (21.03-19.04)

Nadejście lata rozpocznie nowy etap w twoim życiu. Poczujesz, że jesteś gotowa do poważnych decyzji i zapragniesz się ustabilizować. W związku zaczniesz oczekiwać od partnera większego zaangażowania i deklaracji dotyczących waszej wspólnej przyszłości. Przypierając swojego ukochanego do muru, wyegzekwujesz od niego swoje racje. Usłyszysz słowa, które uspokoją cię i pozwolą ci myśleć o nim w kategorii partnera na całe życie. Jako singielka zaczniesz rozglądać się za ustabilizowanym mężczyzną. Flirty i przelotne romanse przestaną ci wystarczać i uświadomisz sobie, że skacząc z kwiatka na kwiatek, odbierasz sobie szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Wenus będzie ci przychylna. Na twojej drodze pojawi się ktoś, kto zapragnie stworzyć z tobą stały związek.

 

miłość

Ryby (21.02-20.03)

Czeka cię czas miłosnego uniesienia. Przeżyjesz wiele ekscytujących wrażeń i romantycznych chwil w ramionach ukochanego mężczyzny. W związku staniesz się spełniona i szczęśliwa. Burzliwy okres pełen niepotrzebnych kłótni odejdzie w niepamięć. Twój partner zacznie o ciebie dbać i skupi się na zaspokajaniu twoich potrzeb. Wasze życie seksualne zmieni się nie do poznania. Rutyna w sypialni ustąpi miejsca namiętności. Odżyją w was dawne uczucia i pożądanie. Znów nie będziecie potrafili się od siebie oderwać. Jeśli jesteś singielką, możesz spodziewać się eksplozji uczuć. Poznasz wyjątkowego mężczyznę, który zawróci ci w głowie. Twoje zainteresowanie zostanie odwzajemnione. Zakochacie się w sobie i staniecie się nierozłączni. Koniec lata przyniesie wiele niewiadomych. Zaczniesz się zastanawiać, czy wasza znajomość nie jest tylko wakacyjnym romansem. Twoje obawy zostaną rozwiane. Usłyszysz deklarację, która pozwoli ci myśleć o ukochanym w kategoriach stałego partnera.

miłość

Byk (20.04-20.05)

W twoim uporządkowanych sprawach miłosnych zagości chaos. W związku zatęsknisz za romansami i niezobowiązującymi przygodami. Zaczniesz fantazjować o innych mężczyznach i podświadomie rozglądać się za nimi. Staniesz się skora do flirtu i otwarta na nowe znajomości. Twój partner nie będzie tego tolerował. Możesz spodziewać się pasma poważnych rozmów i kłótni, które ochłodzą wasze relacje. Jeśli jesteś singielką, to czeka cię burzliwy okres pełen wątpliwości. Poznasz intrygującego mężczyznę, na którego widok twoje serce zabije mocniej. Bardzo szybko znajdziesz się pod jego silnym wpływem i zaczniesz działać impulsywnie, nie myśląc o konsekwencjach. Uświadomisz sobie, że robisz wiele rzeczy, na które wcześniej byś się nie zdobyła. Brak kontroli nad własnym zachowaniem da ci do myślenie. Zaczniesz się zastanawiać, czy facet, dla którego straciłaś głowę, naprawdę jest tego wart. Prawda może cię rozczarować.

miłość

Bliźnięta (21.05-21.06)

Nadchodzące miesiące to czas rozkwitu uczuć. Otworzysz swoje serce i staniesz się kochliwa. Jeśli do tej pory nie udało ci się znaleźć wymarzonego faceta, to sytuacja się zmieni. Staniesz się mniej krytyczna wobec innych i zauważysz kilku mężczyzn wartych uwagi. Do jednego z nich poczujesz coś więcej niż sympatię. Twoje uczucia zostaną odwzajemnione. W związku na nowo odżyją w tobie miłość i pożądanie. Spojrzysz na swojego partnera przez różowe okulary i dostrzeżesz w nim same superlatywy. Partner znów wyda ci się atrakcyjny, a twoje wątpliwości dotyczące wspólnej przyszłości odejdą w niepamięć. Wasze życie seksualne nabierze rumieńców. Chwile pełne miłosnego uniesienia jeszcze bardziej was do siebie zbliżą i trwale scementują związek.

miłość

Rak (22.06-22.07)

Lato upłynie pod znakiem nowej miłości. Wenus ześle na twoją drogę mężczyznę, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Zgodność waszych charakterów utwierdzi cię w przekonaniu, że spotkałaś bratnią duszę. Twoje obawy dotyczące stałego związku znikną. Otworzysz się przed nim i zapragniesz spędzić z nim życie. W związku czeka cię poważny dylemat. Wybór między obecnym partnerem a nowo poznanym mężczyzną będzie bardzo trudny. Twoją sytuację dodatkowo skomplikuje nastawienie rodziny. Weźmiesz do siebie rady bliskich osób i przestaniesz słuchać głosu serca. Decyzja, którą podejmiesz, nie będzie słuszna.

miłość

Lew (23.07-22.08)

Zbliżające się miesiące to czas pełen wątpliwości, zwłaszcza dla singielek. Na twoim horyzoncie pojawi się nowy adorator, który nie będzie ukrywał swoich uczyć. To szczery i zabawny mężczyzna, dzięki któremu odzyskasz radość życia. Jednocześnie los znów ześle na twoją drogę kogoś, z kim kiedyś łączyły cię zażyłe stosunki. Dawne uczucia odżyją na nowo. W związku możesz spodziewać się konfliktu na tle zazdrości. Poważna kłótnia ochłodzi uczucia, które żywisz do partnera. Zaczniesz zwracać uwagę na innych mężczyzn i coraz częściej myśleć o rozstaniu. Nie podejmuj pochopnej decyzji i daj swojemu ukochanemu szansę. Pod koniec lata sytuacja wróci do normy, a wasz związek stanie się nierozerwalny.

miłość

Panna (23.08-22.09)

Lato to okres pełen namiętności. Jeśli do tej pory narzekałaś na samotność, to sytuacja diametralnie się zmieni. Promienie słońca oddadzą ci energii i seksapilu. Staniesz się wyjątkowo atrakcyjna i zaczniesz przyciągać do siebie mężczyzn. Znajomość z jednym z nich nabierze szalonego tempa. Przeżyjesz pasjonujące chwile, które przerodzą się w gorący romans. W związku spędzisz ekscytujący czas u boku partnera. Wasz wspólny wyjazd okaże się być niezapomnianą przygodą, która obudzi w was apetyt na miłość. Wasze życie seksualne rozkwitnie i stanie się bogate w nowe doświadczenia. Nabierzesz ochoty na eksperymentowanie, a twój ukochany wykorzysta to w odpowiedni dla was sposób.

miłość

Strzelec (22.11-21.12)

Nachodzące miesiące to czas stabilizacji. Jako singielka przestaniesz się czuć samotnie i dostrzeżesz pozytywne strony życia bez zobowiązań. Pogodzona z własnym losem nabierzesz pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Zaczniesz się bawić i flirtować z mężczyznami. Twoja swoboda w nawiązywaniu kontaktów sprawi, że zawrzesz interesujące znajomości. Jedna z nich okaże się początkiem udanego związku. Masz faceta? Twój partner zdobędzie się na odwagę i poruszy trudny temat, którego od dawna unikaliście. Szczere rozmowy w spokojnej atmosferze przyniosą doskonałe rezultaty. Dogadacie się w ważnych sprawach i ustalicie nowe zasady. Kompromis okaże się strzałem w dziesiątkę. Staniecie się wobec siebie wyrozumiali i mniej egoistyczni w miłości. Wasz związek przejdzie na wyższy etap.

miłość

Koziorożec (22.12-19.01)

Przed tobą czas budowania trwałych relacji. Jako singielka przestaniesz tracić energię na flirty i randki z przypadkowymi facetami. Skupisz się na wartościowych znajomościach, które rokują na przyszłość. Merkury obdarzy cię wdziękiem i intuicją. Miłosne przeczucie pomoże ci się skoncentrować na właściwym adoratorze. Będzie to mężczyzna odznaczający się poczuciem humoru i dobrymi manierami. U jego boku poczujesz się jak księżniczka. Jesteś w związku? Twój partner przejdzie korzystną metamorfozę. Zacznie okazywać ci większe zainteresowanie i zdradzi ci swoje plany na temat waszej wspólnej przyszłości. Jego deklaracje pomogą ci się pozbyć wątpliwości. Upewnisz się, że twój ukochany myśli o tobie poważnie w kategoriach przyszłej żony. Zakończycie okres niepewności i ciągłych starć. Staniecie się dla siebie wyrozumiali i opiekuńczy. Koniec lata to czas rozkwitu uczuć i zacieśnienia więzi. Niewykluczone zaręczyny.

miłość

Wodnik (20.01-20.02)

Tego lata nie będziesz narzekać na nudę – zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Twoja inteligencja i seksapil przyciągną do ciebie wielu adoratorów. Mężczyźni zaczną o ciebie zabiegać i konkurować ze sobą. Usłyszysz na swój temat wiele komplementów, które raz na zawsze pomogą ci się pozbyć nieuzasadnionych kompleksów. Pewna swoich atutów zaczniesz przebierać w mężczyznach i bawić się nimi. Twoje zachowanie może zrazić do ciebie kogoś wartościowego. Flirtuj, ale nie igraj na cudzych uczuciach, a nie popełnisz błędu. W związku czekają cię przejściowe perturbacje. Twoje powodzenie u płci przeciwnej będzie przyczyną konfliktu. Partner stanie się wobec ciebie podejrzliwy i zacznie cię kontrolować. Jego zaborczość i ciągłe oskarżenia zmęczą cię i zniechęcą. Na szczęście twój ukochany szybko wróci po rozum do głowy. Uświadomi sobie, że nigdy nie nadszarpnęłaś jego zaufania i zacznie się o ciebie starać. Przeżyjecie wiele romantycznych chwil, które przywrócą między wami miłosną aurę.

miłość

Waga (23.09-22.10)

Promienie słońca ocieplą twoje stosunki z mężczyznami. Staniesz się otwarta, pogodna i skora do nawiązywania nowych znajomości. Twoja spontaniczność i wesołe usposobienie przyciągną do ciebie wartościowych ludzi. Poznasz sympatycznego Barana, z którym będziesz miała wrażenie, że znacie się od dawna. Wasze przyjacielskie spotkania z czasem nabiorą charakteru randki. Jeśli jesteś w związku, na stracie ustal reguły gry. Bądź swobodna, rozmawiaj, ale nie flirtuj. Nie reagując na aluzje i podteksty, dajesz rozmówcy do zrozumienia, że odwzajemniasz jego zainteresowanie. Nowa znajomość przetrwa tylko wtedy, gdy nie wyjdzie poza koleżeńskie ramy. Graj fair, a zyskasz nowego przyjaciela i nie zniszczysz swojego związku.

miłość

Skorpion (23.10-21.11)

W sprawach miłosnych przelotne perturbacje. W związku możesz spodziewać się konfliktu związanego ze sprawami rodzinnymi. Twoi bliscy zaczną okazywać niechęć wobec twojego partnera i sceptycznie podejdą do waszych planów dotyczących wspólnej przyszłości. Ich opinia da ci wiele do myślenia. Zaczniesz się zastanawiać, czy nie działasz zbyt pochopnie. Okres niepewności nie potrwa zbyt długo. Twój ukochany weźmie sprawy w swoje ręce i udowodni ci, że jesteście dla siebie stworzeni. Nie masz faceta? Sprawy miłosne będą układały się jak w kalejdoskopie. Mężczyzna, który od dawna ci się podoba, zacznie okazywać ci wzmożone zainteresowanie. Będziecie spędzać ze sobą dużo czasu i pomału się w sobie zakochiwać. Sielankę przerwie pojawienie się konkurencji. Twoją rywalką okaże się kobieta, z którą kiedyś związany był twój wybranek.

Komentarze (26)

Ocena: 4.73 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2014 11:26
100% na nie pozdro kto w to wierzy żal....
odpowiedz
byczyca (Ocena: 5) 16.06.2014 15:10
zgadza się ;o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2014 12:55
ciekawe.to mam nadzieje,ze po raz pierwszy sie spelni
odpowiedz
lana (Ocena: 1) 16.06.2014 01:00
O matko ! zaczęło sie sprawdzać....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 4) 15.06.2014 20:56
to az dziwne, ale u mnie na razie sie sprawdza... mam jednak nadzieje ze sie nie spełni.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo