Horoskop tygodniowy 02.06. - 08.06.

Przepowiednie wróżki Nunili na najbliższe dni!
Horoskop tygodniowy 02.06. - 08.06.
02.06.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Poczujesz przypływ energii i nabierzesz ochoty na aktywny wypoczynek. Ruch na świeżym powietrzu podkręci twój metabolizm. Zgubisz zbędne kilogramy i odzyskasz pewność siebie.

Miłość i seks: Masz faceta? Czeka was próba uczuć i test zaangażowania w związek. Wynik będzie zaskakujący. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym spotykasz się na stopie koleżeńskiej, zakocha się w tobie. Nie odrzucaj go, ale nie składaj pochopnych deklaracji.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym wątpliwości. Uświadomisz sobie, że obecna praca nie pozwala ci się rozwijać i zaczniesz rozglądać się za nowym zajęciem. Czwartek sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Czeka cię sprawdzian lojalności wobec przyjaciół. Decyzje podjęte pod wpływem impulsu dadzą ci wiele do myślenia. Koniec tygodnia sprzyja podróżom. Wybierz kameralne miejsce z dala od miejskiego chaosu.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaborczość twojego ukochanego zacznie cię drażnić. Odsuniesz się od niego i dasz szansę adoratorowi, który od dawna do ciebie wzdycha. Jesteś singielką? Poznasz wrażliwego mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Odniesiesz wrażenie, że znacie się od bardzo dawna.

Kariera i pieniądze: W pracy nowe wyzwania. Koniec tygodnia to czas podsumowania dotychczasowych osiągnięć. Masz szansę na awans.

zodiak

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni będą przełomowe. Dostaniesz wiadomość, na którą od dawna czekałaś. Informacja dotycząca bliskiej osoby pośrednio wpłynie na twoje życie. Czekają cię pozytywne zmiany.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych bądź egoistką. Nie ulegaj bliskiemu mężczyźnie i działaj spontanicznie, kierując się swoimi potrzebami. Demonstrując swoją niezależność, sprawisz, że twój wybranek znów zacznie o ciebie zabiegać.

Kariera i pieniądze: W pracy powodzenie. Twoja zawodowa intuicja stanie się najlepszym doradcą. Podjęte przez ciebie decyzje okażą się strzałem w dziesiątkę.

 

zodiak

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną na spotkaniach rodzinnych i towarzyskich. Odnowisz kontakty z przyjaciółmi i poświęcisz więcej czasu rodzicom. Szczera rozmowa dotycząca problemu z przeszłości oczyści atmosferę i przywróci spokój i harmonię.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych zaufaj intuicji. Jeśli czujesz, że mężczyzna bliski twojemu sercu, nie mówi ci całej prawdy, nie bagatelizuj tego problemu. Budując związek na kłamstwie, stawiasz dom na ruchomych piaskach.

Kariera i pieniądze: Jowisz będzie ci sprzyjał. Jego wpływ ochroni cię przed fałszywymi ludźmi i pozwoli ci zarobić sporą sumę pieniędzy. Twoja sytuacja materialna poprawi się.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przed tobą wiele stresujących sytuacji. Zmień metodę działania i zacznij traktować życie z przymrużeniem oka. Dystans i poczucie humoru pomogą ci spojrzeć na problemy z właściwej perspektywy.

Miłość i seks: To dobry czas dla singielek. Jeśli nie jesteś w związku, możesz liczyć na korzystne zmiany. Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, zapragnie mieć cię przy sobie na stałe. Masz faceta? Zacznijcie spędzać czas aktywnie. Wspólne leniuchowanie jest przyjemne, ale ostudza w was pożądanie.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Szef stanie się mniej krytyczny i pozwoli ci na więcej swobody. Środa to dobry dzień na rozmowę dotyczącą nieplanowanego urlopu.

zodiak

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Los będzie ci sprzyjał na każdym kroku. Czeka cię wiele miłych niespodzianek i szczęśliwych chwil spędzonych z bliskimi. Okolice weekendu to czas rodzinnych spotkań i radosnych nowin.

Miłość i seks: Masz faceta? Bądź dla niego podporą w trudnych chwilach. Jego zawodowe problemy zaczynają go przerastać. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Raka nabierze niespodziewanego obrotu. Twoje serce zabije mocniej.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych powodzenie. Instytucje, od których domagałaś się pieniędzy, uregulują należności. Pokaźny zastrzyk gotówki pomoże ci spełnić marzenia bliskiej osoby.

zodiak

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Uporasz się z problemami, które od dawna spędzały ci sen z powiek. Brak psychicznego obciążenia sprawi, że znów poczujesz radość życia i zapragniesz się bawić. W weekend pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i działaj spontanicznie.

Miłość i seks: Masz faceta? Różnica waszych temperamentów stanie się przyczyną konfliktu. Przestaniecie się dogadywać i oddalicie się od siebie. Jesteś singielką? Nie wierz w każde słowo nowo poznanemu mężczyźnie. Możesz się bardzo rozczarować.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym wykaż się kreatywnością. Oryginalne pomysły spotkają się z aprobatą wpływowej osoby. Masz szansę dostać wymarzoną pracę.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Zatęsknisz za rodziną i przyjaciółmi. Twoja obecna sytuacja nie pozwoli ci odnowić niektórych kontaktów. Nie zadręczaj się. Wkrótce uda ci się naprawić popełnione błędy.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę swoich marzeń. Jedyną przeszkodą na drodze do miłości będzie dzieląca was odległość. Nie zniechęcaj się i bądź wytrwała. Wkrótce sytuacja zmieni się na twoją korzyść. Masz faceta? Niestabilność emocjonalna twojego partnera sprawi, że stracisz poczucie bezpieczeństwa. Najwyższy czas pomyśleć o nieuniknionych zmianach.

Kariera i pieniądze: Osoba z twojej rodziny zaproponuje ci pomoc finansową. Nie kieruj się dumą i wykorzystaj daną ci szansę. Zastrzyk gotówki pomoże ci zrealizować plany związane z edukacją.

zodiak

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: W najbliższych dniach pomyśl o urlopie. Zmiana otoczenia doda ci energii i sprawi, że zapomnisz o dręczących cię sprawach. Odwiedź miejsce, które zawsze cię intrygowało i ciesz się nowymi doznaniami.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie uwzględniaj go we wszystkich planach. Kilka dni rozłąki dobrze wam zrobi. Jesteś singielką? Poznasz intrygującego mężczyznę, z którym będziecie się różnili jak ogień i woda. Tym razem przeciwieństwa się nie przyciągną.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym jak w kalejdoskopie. Niepowodzenia będą przeplatały się z sukcesami. Pochwały z ust szefa załagodzą ból porażki.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Będziesz w świetnej formie. Twoje ciało nabierze gibkości, a umysł świeżości. Staniesz się energiczna i nastawiona na sukces.

Miłość i seks: Masz faceta? Usłysz od niego deklarację, na którą długo czekałaś. Wkrótce rozpoczniecie nowy etap w waszym związku i życiu. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się mężczyzna, który zaimponuje ci swoją erudycją. Rozmowy z nim będą niezapomnianym doświadczeniem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Wykonywanie rutynowych obowiązków odbierze ci satysfakcję z pracy i sprawi, że przestaniesz się do niej przykładać. Twoje negatywne nastawienie spotka się z ostrą krytyką szefa.

zodiak

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Wygospodarujesz czas na odpoczynek i spotkania ze znajomymi. Twoje życie towarzyskie ożywi się i sprawi, że zaczniesz czuć się potrzebna. W niedzielę spotka cię miła niespodzianka związana ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: Masz faceta? Przestaniecie się dogadywać w ważnych sprawach. Różnica zdań da ci wiele do myślenia. Nie ignoruj wewnętrznego głosu. Jesteś singielką? Mężczyzna, który zaprosił cię na randkę, nie odezwie się do ciebie. Nie wydzwaniaj do niego i wyrzuć go z pamięci.

Kariera i pieniądze: W pracy powodzenie. Dojdziesz do perfekcji w wykonywanych obowiązkach i wzbudzisz uznanie szefa. Możesz spodziewać się premii.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Czeka cię ciężki tydzień. Będziesz musiała uporać się z trudnymi zadaniami i stawić czoła nowym problemom. Piątek to dzień kryzysowy. Nie walcz z wiatrakami i poproś o pomoc bliską osobę.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany upewni cię w swoich uczuciach. Jego miłość i zaangażowanie rozwieją twoje wątpliwości. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym miałaś przelotny romans, na nowo zacznie o ciebie zabiegać. Uważaj, by nie popełnić tego samego błędu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Twoja umiejętność radzenia sobie ze stresem sprawi, że pokonasz konkurencję. Sukces gwarantowany.

Komentarze (9)

Ocena: 4.11 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2014 23:58
"Mężczyzna, z którym miałaś przelotny romans, na nowo zacznie o ciebie zabiegać." FAJNIE BY BYŁO...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2014 19:47
Co by się stało gdyby raz napisali "jesteś singielką? w tym tygodniu to się nie zmieni"? ;P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2014 15:18
Nie chce tego horoskopu :( po co ja to czytalam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2014 11:24
Leniuchowanie ostudza w nas pożądanie? Haha, wręcz przeciwnie... :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2014 10:59
Jesteś singielką? Poznasz intrygującego mężczyznę, z którym będziecie się różnili jak ogień i woda. Tym razem przeciwieństwa się nie przyciągną. Aha ... ja chyba nigdy nie poznam odpowiedniego faceta ... zawsze trafiam na jakiś totalny niewypał;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo