Horoskop tygodniowy 26.05. - 01.06.

Przepowiednie na najbliższy tydzień.
Horoskop tygodniowy 26.05. - 01.06.
26.05.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Umiejętność słuchania i zrozumienie wobec ludzi pozwolą ci załagodzić rodzinne konflikty. Staniesz się arbitrem w sporach, a twoje słowa zostaną poważnie potraktowane. W twoim domu znów zapanuje przyjazna atmosfera.

Miłość i seks: Masz faceta? Stań się dla niego ostoją w trudnych chwilach. Twoje wsparcie scementuje wasz związek. Jesteś singielką? Nie igraj z uczuciami mężczyzn, na których ci nie zależy. Los bywa mściwy.

Kariera i pieniądze: Bliska osoba pomoże ci wyjść z kłopotów finansowych. Twoja sytuacja materialna poprawi się, ale nie na długo. Zacznij oszczędzać.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przychylne nastawienie ludzi ułatwi ci życie. Codzienne sprawy przestaną sprawiać ci trudność i zyskasz na czasie. Wolne chwile przeznacz na spotkania rodzinne.

Miłość i seks: W miłości zdaj się na fantazję. Rozmawiając z nowo poznanym mężczyzną, poruszaj kontrowersyjne tematy i nie bój się działać spontanicznie. Będąc w związku, postaw na kreatywność i zaskocz partnera w łóżku.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Druga połowa tygodnia może być trochę nerwowa. Nie daj się wytrącić z równowagi.

serca

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni niczym cię nie zaskoczą. Los oszczędzi ci nerwowych sytuacji i przykrych niespodzianek. Odzyskasz spokój i zaczniesz odczuwać radość płynącą z drobiazgów.

Miłość i seks: W miłości powodzenie. Będąc singielką, staniesz się atrakcyjna dla mężczyzn i nabierz ochoty na flirtowanie. Pikantna rozmowa z mężczyzną spod znaku Panny zapoczątkuje gorący romans. Masz faceta? Zaczniecie się dogadywać i dojdziecie do porozumienia w ważnej dla ciebie sprawie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Szef powierzy ci trudne zadanie, z którym świetnie sobie poradzisz. Staniesz się kandydatką do awansu.

 

serca

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Będziesz pełna radości i optymizmu. Pozytywne nastawienie do świata i ludzi zapewni ci tydzień wolny od trosk i przykrych sytuacji. W okolicach weekendu możesz spodziewać się miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? Poświęć mu więcej czasu, zwłaszcza wieczorami. Twój ukochany zaczyna czuć się samotnie. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Byka nabierze tempa. Bądź spontaniczna, ale nie rób czegoś wbrew sobie.

Kariera i pieniądze: W pracy chwilowe perturbacje. Niekulturalny klient wytrąci cię z równowagi i sprowokuje do nieodpowiedniego zachowania. Brak profesjonalizmu wzbudzi wątpliwości twojego przełożonego.

serca

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Merkury obdarzy cię optymizmem. Dostrzeżesz jasne strony swojego życia i zaakceptujesz to, czego nie możesz zmienić. Środa to dzień nowych wyzwań.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie budzić kolejne wątpliwości. Nie bagatelizuj swoich odczuć. Najwyższy czas pomyśleć o rozstaniu. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Raka okaże się być pomyłką. Nie zniechęcaj się. Wkrótce poznasz kogoś, kto spełni twoje oczekiwania.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni zaskoczą cię intensywnością. Czekają cię nowe wyzwania i przedsięwzięcia, które zmienią twoją sytuację zawodową. Nie zmarnuj szansy na awans.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz nerwowa i skora do kłótni. Domownicy zaczną cię wytrącać z równowagi i prowokować do wypowiedzenia słów, które od dawna leżały ci na sercu. Nie rób tego w afekcie. Lepsze rezultaty przyniesie spokojna rozmowa przeprowadzona w okolicach weekendu.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie się przedsiębiorczy i oszczędny. Konflikt na tle spraw finansowych odejdzie w niepamięć. Jesteś singielką? Staniesz się uwodzicielska i pewna siebie. Twoja silna osobowość przyciągnie do ciebie mężczyznę, który wie, czego chce od życia i do tego dąży.

Kariera i pieniądze: W pracy powodzenie. Poczujesz się pewnie na obecnym stanowisku i przestaniesz popełniać błędy. Środa to dzień zasłużonych pochwał.

serca

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz miała więcej energii i chęci do życia. Połącz przyjemne z pożytecznym i wykorzystaj siły witalne na uprawianie sportu. Szczuplejsza sylwetka pomoże ci pozbyć się dołujących kompleksów. 

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany wczuje się w twoją sytuację i zacznie poświęcać ci więcej czasu. Jego zaangażowanie w wasz związek uświadomi ci, że to mężczyzna, na którym zawsze możesz polegać. Jesteś singielką? Jeśli czujesz, że nowy adorator nie grzeszy intelektem, zakończ waszą znajomość. Z takim facetem nigdy nie znajdziesz wspólnego języka.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Pokonasz konkurencję i zaimponujesz wpływowej osobie. Wkrótce dostaniesz pracę, o jakiej marzyłaś.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach bądź odważna i nie bój się wyzwań. Nowe doświadczenia wzbogacą twoje życie i sprawią, że staniesz się silniejsza i bardziej odporna na stres. Weekend to czas zasłużonego odpoczynku. Wyjedź w góry.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie krytykuj go, gdy znów popełni błąd. Twoja moralizatorska postawa zniechęca go do ciebie. Jesteś singielką? Czeka cię miła niespodzianka. Mężczyzna, który był wobec ciebie obojętny, zacznie się tobą interesować. Możesz spodziewać się zaproszenia na randkę.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Wyjdziesz z długów i odzyskasz zdolność kredytową. W połowie tygodnia unikaj niepotrzebnych wydatków.

serca

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną bezstresowo. Promienie wiosennego słońca napełnią cię energią i poprawią humor. W okolicach weekendu dostaniesz dobrą wiadomość związaną ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: W miłości zamieszanie. Mężczyzna, którego wymazałaś z pamięci, znów będzie cię interesować. Zaczniesz o nim myśleć i uświadomisz sobie, że popełniłaś wielki błąd.

Kariera i pieniądze: W pracy czeka cię czas pełen inspiracji. Poznasz kreatywnych ludzi, którzy zmotywują cię do działania. Odważysz się zaryzykować i wcielisz w życie pomysły, które od dawna chodziły ci po głowie.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Uda ci się podzielić czas między obowiązkami a przyjemnościami. Równowaga w codziennym rozkładzie dnia sprawi, że przestaniesz odczuwać zmęczenie. Wolne chwile spędź w przyjaciółką, którą ostatnio zepchnęłaś na boczny tor.

Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiaj z nim na intymne tematy. Jego relacja będzie dowodem na to, czy twój partner jest już dojrzałym mężczyzną. Nie jesteś w stałym związku? Wkrótce się to zmieni. Flirt z energicznym Lwem przerodzi się w coś poważnego.

Kariera i pieniądze: W pracy zdaj się na życzliwość. Bądź miła dla klientów i współpracowników. Przychylność kolegów z firmy jest więcej warta niż myślisz.

serca

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twoja intuicja w stosunku do ludzi uchroni cię od kłopotów. Zakończysz znajomości z osobami, które mają konflikt z prawem i postawisz na wartościowe przyjaźnie. Weekend sprzyja podróżom do miejsc odwiedzanych w dzieciństwie.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych przegrasz ze swoją drapieżną naturą. Zaczną pociągać cię mężczyźni trudni do zdobycia, w otoczeniu których znajdują się inne kobiety. Zanim zaczniesz polować, dowiedz się, czy obiekt twojego zainteresowania nie ma stałej partnerki. Wkraczając w cudzy związek, przysporzysz sobie więcej nieprzyjemności niż satysfakcji.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. Będziesz miała mniej obowiązków i więcej czasu na dopracowanie szczegółów. Środa to dobry dzień na ważną rozmowę z szefem.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najwyższy czas rozwiązać problemy, które utrudniają ci życie. Jowisz obdarzy cię intelektem, spostrzegawczością i intuicją. Znajdziesz wyjście z najtrudniejszych sytuacji, a rozwiązania wydadzą ci się banalnie proste.

Miłość i seks: Nawiążesz ciekawą znajomość na zawodowym gruncie. Te same predyspozycje i zainteresowania dadzą wam wiele tematów do rozmów. Będziecie się świetnie rozumieć i spojrzycie na siebie jak na potencjalnych parterów.

Kariera i pieniądze: Atmosfera w pracy stanie się napięta. Wdasz się w konflikt z szefem, który odbije się na twojej efektywności. Czwartek to dobry dzień na trudną rozmowę i przeprosiny.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2014 17:05
Jestem skorpionem. WSZYSTKO się zgadza :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2014 15:17
Oszczędny i to jak ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2014 11:48
oby tak bylo ;];];]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie