Horoskop tygodniowy 19.05. - 25.05.

Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 19.05. - 25.05.
19.05.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Czeka cię dużo stresujących sytuacji. Uzbrój się w cierpliwość i nie próbuj na siłę przyśpieszyć spraw nie cierpiących zwłoki. Wtorek sprzyja metamorfozom.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner stanie się otwarty i skory do poważnych dyskusji. Wykorzystaj tę okazję i porusz temat dotyczący finansów. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym bawiłaś się na rodzinnej imprezie, nie będzie mógł o tobie zapomnieć. Możesz spodziewać się zaproszenia na randkę.

Kariera i pieniądze: Twoja pracowitość przyniesie rezultaty. Możesz spodziewać się przypływu gotówki. Nadprogramowe pieniądze przeznacz na szczytny cel. Da ci to wiele satysfakcji.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę na sprawy rodzinne. Porozmawiaj z bliskimi, z którymi ostatnio się nie dogadujesz i nie bój się mówić tego, co ci leży na sercu. Szczerość uchroni cię od późniejszych nieporozumień.

Miłość i seks: Masz faceta? Zadbaj o zmysłową atmosferę w sypialni. Bądź uwodzicielska i nieprzewidywalna. Twój ukochany oszaleje z pożądania. Jesteś singielką? Wenus będzie sprzyjała spontanicznym randkom. Spotkanie, które zaproponujesz pod wpływem impulsu, będzie wyjątkowe.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa unormuje się. W środę unikaj niepotrzebnych wydatków. Chwila zapomnienia będzie cię kosztować więcej niż myślisz.

makijaż

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną z dala od codziennych problemów. Dobra organizacja czasu ułatwi ci życie i sprawi, że uporasz się z rutynowymi obowiązkami bez pomocy innych. W okolicach czwartku dostaniesz wiadomość, na którą długo czekałaś.

Miłość i seks: Sprawy sercowe skomplikują się. W związku uświadomisz sobie, że twój partner beztrosko traktuje ważne dla ciebie tematy, a jego zaangażowanie nie jest aż tak silne jak twoje. Jesteś singielką? Mężczyzna, który wysyłał ci sygnały zainteresowania, odsunie się od ciebie. Nie panikuj, wkrótce sytuacja wróci do normy.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na realizację śmiałych projektów. Wykorzystaj swoją kreatywność i weź udział w konkursie związanym z twoją zawodową branżą. Masz szansę wygrać.

makijaż

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Środa to dzień wyzwań i nerwowych sytuacji. W weekend pomyśl o przyjaciółkach, z którymi ostatnio nie masz kontaktu, i zorganizuj babski wieczór.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Naucz się dostrzegać sygnały zainteresowania. Mężczyzna spod znaku Bliźniąt od dawna daje ci do zrozumienia, że nie jesteś mu obojętna. Masz faceta? Twój ukochany będzie potrzebował twojego ciepła i dobrego słowa. Wesprzyj go i przekonaj, że jest w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi problemami.

Kariera i pieniądze: Dostaniesz propozycję ciekawej pracy. Nie odrzucaj jej tylko dlatego, że nie masz w tej branży doświadczenia. Twoja umiejętność szybkiego uczenia się w krótkim czasie uczyni cię kompetentnym pracownikiem.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przed tobą intensywny tydzień. Żyj pełnią życia, ale pamiętaj, by nie robić tego kosztem zdrowia. Nie zapominaj o odpowiedniej dawce snu i mądrze się odżywiaj, wybierając nieprzetworzone produkty.

Miłość i seks: W sprawach sercowych postępuj rozważnie. Jeśli jesteś singielką, flirtuj, ale nie odkrywaj od razu wszystkich kart. Aura tajemniczości doda ci seksapilu. Masz faceta? Nie pozwól wejść sobie na głowę. Ustępując mu na każdym korku, zapewniasz go, że to on jest najważniejszy.

Kariera i pieniądze: Twoja kariera zacznie się rozwijać. Szef zauważy twój potencjał i zaangażuje cię do ważnych projektów. Niewykluczony awans.

makijaż

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Świadomość zbliżającego się wyjazdu poprawi ci humor. Zaczniesz bujać w obłokach, przez co zaniedbasz bieżące sprawy. W piątek uważaj podczas prowadzenia samochodu.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek przejdzie kryzys. Poczujesz się zaniedbana przez partnera i zaczniesz myśleć o rozstaniu. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Jesteś singielką? Nie angażuj się w znajomość z mężczyzną spod znaku Ryb. W waszym wypadku przeciwieństwa się nie przyciągają.

Kariera i pieniądze: Przed tobą przełomowy czas. Twoja pracowitość i ambicja zaważą na decyzji wpływowej osoby. Będziesz miała szansę się wykazać i zawalczyć o lepszą posadę.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz w melancholijnym nastroju. Zaczniesz rozpamiętywać przeszłość i uświadomisz sobie, że wciąż czegoś ci brakuje. Nie goń na utopią i zacznij tworzyć udaną przyszłość, skupiając się na teraźniejszości.

Miłość i seks: W miłości będzie dopisywało ci szczęście. W związku odnotujesz przypływ uczuć wobec partnera i jeszcze bardziej się do niego przywiążesz. Jesteś singielką? Twój subtelny czar stanie się wabikiem na mężczyzn. Nie będziesz mogła się opędzić od adoratorów.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych bądź ostrożna. Ogranicz wydatki i nie pożyczaj pieniędzy znajomemu, którego nie znasz zbyt dobrze. Wkrótce sama będziesz potrzebować większej gotówki.

makijaż

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz nostalgiczna i skłonna do płaczu. Twój kiepski stan psychiczny będzie miał źródło w przykrych sytuacjach z przeszłości. Postaraj się o nich zapomnieć, skupiając się na aktualnych problemach.

Miłość i seks: W miłości powodzenie i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Będąc singielką, poznasz atrakcyjnego mężczyznę w najmniej oczekiwanym momencie. Zaiskrzy między wami od pierwszego wejrzenia. Jesteś w związku? Twój ukochany stanie się wzorem do naśladowania. Weź z niego przykład.

Kariera i pieniądze: W pracy postaw na skromność. To nie jest dobry czas, by wysuwać się na pierwszy plan. Piątek sprzyja ważnym transakcjom.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą nowe wyzwania. Będziesz miała dużo okazji do przetestowania swoich umiejętności i sprawdzenia odwagi w podejmowaniu decyzji. Nie bój się ryzyka; opłaci się.

Miłość i seks: W sprawach sercowych niespodziewane zbiegi okoliczności. Na twojej drodze pojawi się mężczyzna, którego przez lata starałaś się wymazać z pamięci. Odżyją dawne uczucia i wprowadzą chaos do twojego życia uczuciowego.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stabilnie. Problemy dotyczące twojej przyszłości w pracy zostaną rozwiane. W poniedziałek unikaj niepotrzebnych konfrontacji z przełożonym. Drobne spięcie może skończyć się sprzeczką.

makijaż

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Możesz odczuć spadek witalności. Nie daj się chwilowej słabości i pokonaj lenistwo. Ruch na świeżym powietrzu doda ci energii i poprawi samopoczucie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany nie zawiedzie cię w trudnej sytuacji. Jego postawa uświadomi ci, że zawsze możesz na nim polegać. Jesteś singielką? Flirt z mężczyzną poznanym na imprezie nie skończy się wraz z weekendem. Wasza znajomość zacznie się rozwijać w dobrym kierunku.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała mniej obowiązków i więcej wolnego w pracy. Chwile oddechu wykorzystaj na nadrobienie zaległości. Zwróć uwagę na bałagan w papierach i uporządkuj dokumenty.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień obfity w wydarzenia. Niezależnie od sytuacji pamiętaj o poczuciu humoru. Traktując codzienne problemy z przymrużeniem oka, zachowasz dystans i dobry nastrój.

Miłość i seks: W miłości pozytywne zmiany. Będąc singielką, pożegnasz się z samotnością. Mężczyzna, który ci się podoba, odwzajemni twoje zainteresowanie. Wkrótce staniecie się parą. Masz już faceta? Usłyszysz od niego ważną deklarację. Twoje wątpliwości dotyczące waszej wspólnej przyszłości zostaną rozwiane.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym możesz spodziewać się problemów natury towarzyskiej. Współpracownicy zaczną ci zazdrościć sukcesów i dobrych relacji z szefem. Bądź pomocna i życzliwa, a załagodzisz sytuację.

makijaż

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas rozkwitu życia towarzyskiego. Znajomi zaczną się tobą interesować i zabiegać o stały kontakt. W okolicach weekendu dostaniesz zaproszenia na imprezę, która w niespodziewany sposób wpłynie na twoją przyszłość.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie się przejmować twoimi problemami bardziej niż samym sobą. Nie pozwól mu na to. Jesteś singielką? Wenus szykuje dla ciebie niespodziankę. Spotkasz mężczyznę spod znaku Raka, w którym się zakochasz.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz miała sobie równych. Kolejny raz pokażesz, na co cię stać i zaimponujesz otoczeniu. Najwyższy czas pomyśleć o kierowniczym stanowisku.

 

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 24.05.2014 14:36
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2014 19:06
Nie angażuj się w znajomość spod znaku Ryb - właśnie takiego poznałam...
zobacz odpowiedzi (1)
niewiemcomyśleć (Ocena: 5) 19.05.2014 20:35
Spotkanie, które zaproponujesz pod wpływem impulsu, będzie wyjątkowe. / a właśnie mam zamiar pytać takiego jednego czy się ze mną spotka :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2014 14:32
Mi rowniez zawsze sie sprawdza :O Tydzien temu mialam, ze kogos poznam i poznalam. Teraz pisze, ze nie angazuj sie w zwiazek z Ryba i on wlasnie jest spod ryby ;o Ja nie moge
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2014 13:28
Będziesz nostalgiczna i skłonna do płaczu. Twój kiepski stan psychiczny będzie miał źródło w przykrych sytuacjach z przeszłości.- Zgadza się bo ciągle mam doła z powodu rozstania z facetem;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo