Horoskop tygodniowy 12.05. - 18.05.

Horoskop dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 12.05. - 18.05.
12.05.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Los będzie ci sprzyjał przez cały tydzień. Spotka cię wiele miłych niespodzianek i sytuacji, które zmienią twoje życie na lepsze. Okolice weekendu to czas rodzinnych spotkań. Zadbaj o dobre relacje z bliskimi i przemilcz kontrowersyjne sprawy.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany przestanie ci przysparzać zmartwień i stanie się chodzącym ideałem. Doceń jego starania. Jesteś singielką? Szczęście zacznie ci dopisywać. Poznasz mężczyznę, który zmieni twoje życie na lepsze.

Kariera i pieniądze: W pracy kolejne wyzwania. Przełożony obdarzy cię zaufaniem i powierzy ci sprawę wymagającą dyskrecji. Nie działaj pochopnie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają wypoczynkowi w samotności. Przełóż towarzyskie spotkania i zrelaksuj się na łonie natury. W wolnych chwilach powróć do hobby; zwłaszcza do dziedzin związanych ze sportem.

Miłość i seks: Sprawy sercowe zaczną układać się po twojej myśli. Będąc singielką zawrzesz nową znajomość, która będzie miała szansę przerodzić się w związek. Masz faceta? Twój partner przestanie chować głowę w piasek i podejmie życiową decyzję.

Kariera i pieniądze: Czas na refleksję. Przeanalizuj swoje dotychczasowe osiągnięcia i zastanów się, czy dostatecznie się rozwijasz. Pamiętaj, że stojąc w miejscu, cofasz się.

candice

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Zmiany pogodowe negatywnie wpłyną na twoje samopoczucie. Staniesz się kapryśna i pesymistycznie nastawiona do życia. Huśtawka nastrojów potrwa do końca tygodnia. Uważaj, by w tym czasie nie wdać się w niepotrzebny konflikt z bliską osobą.

Miłość i seks: Masz faceta? Słowo „kocham” działa na ciebie jak balsam, ale nie oczekuj od partnera ciągłych wyznań. Pamiętaj, że to czyny są jedyną i prawdziwą deklaracją. Jesteś singielką? Gorący flirt z młodszym od ciebie mężczyzną przerodzi się w romans. Czekają cię niezapomniane chwile.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Uda ci się uregulować bankowe płatności i oddać pieniądze bliskim. Brak długów okaże się lekarstwem na złe samopoczucie.

candice

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: To dobry czas na wprowadzenie zmian. Nie bój się zaryzykować i wciel w życie poważne plany. Świadomość, że zaczęłaś działać, doda ci skrzydeł.

Miłość i seks: W miłości zamęt. Wenus ześle na twoją drogę mężczyznę, który wywróci twój świat do góry nogami. Poczujesz do niego coś, co nie pozwoli ci o nim zapomnieć. Postaraj się nie słuchać głosu serca i zawierz zdrowemu rozsądkowi. Ten facet nie jest dla ciebie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. Atmosfera w firmie przestanie być napięta, a szef zajmie się ważniejszymi sprawami niż strofowaniem pracowników. Dmuchaj na zimne i nie wchodź przełożonemu w paradę.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o życie towarzyskie. Odnów kontakty i umów się na spotkania ze znajomymi, z którymi łączy cię ta sama branża. Odniesiesz wiele korzyści.

Miłość i seks: Sprawy sercowe rozwiną się w dobrym kierunku. Będąc w związku przestaniesz odczuwać wątpliwości wobec partnera i utwierdzisz się w przekonaniu, że ma on wobec ciebie poważne palny. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Barana nabierze tempa. Przy nim zapomnisz, czym jest samotność.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna pogorszyła się? Schowaj dumę do kieszeni i poproś o pomoc rodziców. Ich reakcja pozytywnie cię zaskoczy.

candice

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na bliskich i ich problemach. Poświęć czas rodzeństwu i postaraj się ich wesprzeć w trudnych chwilach. Twoje rady i słowa pocieszenia są więcej warte niż możesz się tego spodziewać.

Miłość i seks: Będąc w związku wyjaśnisz nieporozumienia z partnerem i ustalisz nowe, korzystne dla ciebie zasady. Twoje wątpliwości znikną. Jesteś singielką? Przejrzyj na oczy i zakończ znajomość z mężczyzną, który nie traktuje cię poważnie. Przy nim tracisz szacunek do samej siebie.

Kariera i pieniądze: Pojawi się przed tobą szansa na awans i diametralną zmianę pozycji zawodowej. Wykaż się profesjonalizmem, ale nie bój się pokazać, że jesteś kreatywna. Twoje nietuzinkowe zdolności zapewnią ci sukces.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Zaczną ci dokuczać dolegliwości zdrowotne. Przyczyną kiepskiej kondycji organizmu będzie zła dieta. Zacznij o siebie dbać i ogranicz spożywanie soli i cukrów prostych.

Miłość i seks: Masz faceta? Daj mu więcej swobody i nie naciskaj na codzienne spotkania. Chwile oddechu dobrze wam zrobią. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt od dawna się tobą interesuje. Zapal mu zielone światło, u jego boku odzyskasz poczucie bezpieczeństwa.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw finansowych. Przemyślane inwestycje zaczną przynosić zyski. Piątek to twój szczęśliwy dzień. Zagraj w totolotka.

candice

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Nabierzesz nowej energii i wiatru w skrzydła. Zapragniesz raz na zawsze uporać się z osobistymi problemami i odzyskać pewną pozycję w życiu. W walce o lepsze jutro pomogą ci przyjaciele z dawnych lat.

Miłość i seks: Sprawy miłosne zaczną się komplikować. Wdasz się w konflikt z partnerem, który uzmysłowi ci, że mijacie się we wzajemnych oczekiwaniach. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Byka okaże się nieporozumieniem. Nie trać nadziei. Wkrótce znajdziesz swoją drugą połowę.

Kariera i pieniądze: Uda ci się zabłysnąć na tle współpracowników. Twoja elokwencja zrobi wrażenie zarówno na konkurentach, jak i przełożonym. Szef zacznie cię doceniać i traktować jak swoją prawą rękę.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Twoja kondycja zdrowotna poprawi się podobnie jak nastrój. Staniesz się radosna i optymistycznie nastawiona do ludzi. Tak trzymaj.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę za pośrednictwem internetu. Bądź wobec niego szczera, ale nie odkrywaj wszystkich kart. Na wyznania i deklaracje przyjdzie jeszcze czas. Masz faceta? Twój ukochany stanie się kapryśny i zamknięty w sobie. Nie bagatelizuj tego problemu. Źródło jego negatywnego stanu znajduje się blisko ciebie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym korzystne zmiany. Osoba, którą traktowałaś z dystansem, zaproponuje ci udział w ciekawym projekcie. Zdobądź się na odrobinę zaufania i zaryzykuj. Nie będziesz żałować.

candice

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przed tobą trudne wyzwanie i test lojalności. Znajomy obdarzy cię zaufaniem i poprosi cię, byś stała się sędzią w towarzyskim sporze. Podejmując decyzję, postaraj się być obiektywna. Twoja stronniczość może skrzywdzić niewinną osobę.

Miłość i seks: To dobry czas dla singielek. Mężczyźni zaczną cię zauważać i doceniać twoją oryginalną osobowość. Jeden z adoratorów straci dla ciebie głowę. Masz faceta? Bądź wyrozumiała wobec jego niecodziennych zainteresowań, ale nie aprobuj zajęć, które są w jakikolwiek sposób niebezpieczne. W razie nieszczęścia całą winą obarczysz samą siebie.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogarsza się? Weź sprawy w swoje ręce i zacznij działać. Bez pracy nie ma kołaczy. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Twój nastrój pogorszył się? Nie szukaj pocieszenia w imprezach zakrapianych alkoholem. Używki jedynie pogłębią stan frustracji. Aktywny wypoczynek i rozmowy z przyjaciółmi to prosty i skuteczny sposób na poprawę humoru.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. W związku spędzisz spokojny i odrobinę leniwy tydzień z partnerem. Jesteś singielką? Zaakceptuj ten stan i nie próbuj na siłę szukać faceta. Gdy przestaniesz się za nim rozglądać, wkrótce poznasz kogoś, na kogo warto było czekać.

Kariera i pieniądze: W pracy będzie ci dopisywało szczęście. Bez szwanku wyjdziesz z najtrudniejszej sytuacji i umocnisz swoją pozycję w firmie. Okolice środy to dobry dzień na zawarcie umowy z poważnym klientem.

candice

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Osoba, z której zdaniem się liczysz, publicznie cię skrytykuje. Nie wpadaj w złość, lecz zastanów się nad słusznością gorzkich słów. Niestety, racja leży po jej stronie.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek przejdzie drobny kryzys. Przestaniecie poświęcać sobie tyle samo czasu i uwagi co kiedyś. Nie panikuj. Wkrótce wszystko wróci do normy. Jesteś singielką? Zbliżająca się randka kolejny raz nie spełni twoich oczekiwań. Wyciągnij wnioski. Twoje wymagania są zbyt wygórowane.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Wykażesz się w ważnym projekcie i staniesz się pretendentką do awansu. Czwartek to dzień uhonorowania twojej pracy. 

 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2014 15:54
Chyba byłabym szczęśliwa, gdyby w moim horoskopie było coś z prawy i spełnił się ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2014 09:39
Kariera i pieniądze: Pojawi się przed tobą szansa na awans i diametralną zmianę pozycji zawodowej. Wykaż się profesjonalizmem, ale nie bój się pokazać, że jesteś kreatywna. Twoje nietuzinkowe zdolności zapewnią ci sukces. - haha zgadza się! :) 5
odpowiedz
xo (Ocena: 5) 12.05.2014 08:44
A ja mam dzis rozmowe o prace :(((
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2014 08:41
Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Barana nabierze tempa. Przy nim zapomnisz, czym jest samotność. - hihihi jeeeeeest :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo