Horoskop 05.05. - 11.05.

Sprawdź, co czeka Cię w najbliższych dniach.
Horoskop 05.05. - 11.05.
05.05.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz miała okazję naprawić swoje stosunki z przyjaciółkami. Wykorzystaj sprzyjającą aurę i przeprowadź z nimi szczerą rozmowę. Porusz kontrowersyjne tematy i oczyść atmosferę raz na zawsze.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie usprawiedliwiaj go sama przed sobą. Jeśli czujesz, że jego zachowanie znacznie odbiega od ideału, podejmij odpowiednie kroki. Jesteś singielką? Nowo poznany mężczyzna coś przed tobą ukrywa. Zastosuj zasadę ograniczonego zaufania.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym będzie dopisywać ci szczęście. Zaczniesz się spełniać w pracy i zarobisz tyle, na ile zasługujesz. Czwartek to dzień pochwał i pieniężnych nagród.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną spokojnie. Znajdziesz chwilę, by odetchnąć i naładować wewnętrzne akumulatory. Weekend poświeć na remanent w garderobie i wydobądź z szafy kolorowe sukienki.

Miłość i seks: Masz faceta? Bądź z nim szczera i mów wszystko, co ci leży na sercu. Tłumienie emocji odbije się później ze zdwojoną siłą. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Koziorożca to idealny kompan zarówno do zabawy, jak i intelektualnych rozmów. Znajdziesz go w miejscu związanym z literaturą. 

Kariera i pieniądze: Nie czujesz satysfakcji z wykonywanej pracy? Twoim powołaniem jest kierownicze stanowisko. Nie marnuj swojego potencjału, wykonując polecenia innych i pomyśl o własnych biznesie.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Zapragniesz się usamodzielnić i zacząć żyć na własną rękę. Podejmij pierwsze kroki, ale nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. Gdy spalisz za sobą mosty, nie będziesz miała do czego wracać.

Miłość i seks: W sprawach sercowych możesz spodziewać się pozytywnych zmian. Singielki zaczną przyciągać mężczyzn i wypełnią swój czas terminami randek. Jesteś w związku? Twój ukochany zacznie myśleć poważnie o waszym związku. Niewykluczone zaręczyny.

Kariera i pieniądze: Poznasz osobę, która zmotywuje cię do działania. Zaczniesz przykładać się do pracy i podniesiesz swoje kwalifikacje. Nowe umiejętności utorują ci drogę do awansu.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Popracuj nad swoim temperamentem. Trzymaj nerwy na wodzy i bądź dyplomatką w każdej dziedzinie życia. Mówienie tego, co ci ślina przyniesie na język, odbiera ci szansę na zbudowanie dobrych relacji z innymi.

Miłość i seks: Jesteś singielką? To wkrótce się zmieni. Mężczyzna, który od dawna ci się podoba, zacznie się tobą interesować. Bądź odważna i sprowokuj go do działania. Masz faceta? Pozwól mu być na pierwszym planie. Czując się dowartościowany, odzyska pewność siebie, męskość i seksualną siłę.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych bez zmian. Najbliższe dni upłyną spokojnie i bezstresowo. We wtorek postaw na swój wrodzony dar przekonywania.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Uda ci się dobrze zagospodarować czasem i znaleźć wolną chwilę na hobby. Pogodzisz rutynowe obowiązki z przyjemnościami i odnowisz kontakty towarzyskie. W środę spotka cię miła niespodzianka związana ze zdrowiem.

Miłość i seks: W sprawach sercowych czeka cię dobra passa. Jeśli do tej pory narzekałaś na samotność, to sytuacja ulegnie diametralnej zmianie. Mężczyźni zaczną się tobą interesować i zabiegać o twoje względy. Masz faceta? Twój ukochany zmieni się nie do poznania. Będziesz z niego dumna. 

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym perturbacje. Wdasz się w konflikt ze współpracownikiem, który rzuci cień na twoje dotychczasowe osiągnięcia. Nie daj za wygraną i uwodnij, że twój konkurent się mylił.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Spotkasz na swojej drodze ludzi, którzy wytrącą cię z równowagi. Zachowaj spokój i nie daj się sprowokować. Chwila słabości może cię wiele kosztować.

Miłość i seks: To świetny czas dla spraw sercowych. W związku poczujesz się jak zakochana nastolatka i ponownie zwariujesz na punkcie swojego faceta. Twoja miłosna euforia stanie się zaraźliwa. Jesteś singielką? Wenus wróży ci płomienny romans, który przerodzi się w coś poważnego. Twój adorator będzie pasował do ciebie zarówno w łóżku, jak i w codziennym życiu.

Kariera i pieniądze: W pracy daj upust kreatywności. Nie bój się zademonstrować swoich pomysłów nawet jeśli wybiegają poza kanony. Twój przełożony doceni twoje umiejętności i adekwatnie cię nagrodzi.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Humor będzie ci dopisywał przez cały tydzień. Przestaniesz przejmować się niepowodzeniami i z optymizmem spojrzysz na swoją przyszłość. W okolicach czwartku spotka cię miła niespodzianka związana z finansami.

Miłość i seks: Masz faceta? Zróbcie coś szalonego i zdecydujcie się na spontaniczną podróż w nieznane. Weekend pełen przygód i niespodziewanych sytuacji zabije rutynę, która wkradła się do waszego związku. Jesteś singielką? Popracuj nad śmiałością kontaktach z mężczyznami. Bądź pewna siebie i nie bój się mówić tego, co myślisz.

Kariera i pieniądze: Staniesz się leniwa i rozkojarzona. Z trudem będziesz przyswajała nowe informacje, a rutynowe obowiązki zaczną sprawiać ci trudność. Nie próbuj na siłę wykrzesać z siebie energii i weź sobie wolne.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na samej sobie. Zadbaj o zdrowie i dopieść ciało i zmysły w salonie urody. Porządny wypoczynek i zadowolenie z własnego wyglądu zapewnią ci dobry humor przez cały tydzień.

Miłość i seks: Sprawy sercowe wysuną się na pierwszy plan. W związku usłyszysz wyczekiwaną deklarację od partnera i upewnisz się, że ma on wobec ciebie poważne zamiary. Jesteś singielką? Poznasz błyskotliwego mężczyznę spod znaku Koziorożca. Jego urok będzie nieodparty. Wkrótce się zakochasz.

Kariera i pieniądze: W pracy uważaj na wypowiadane słowa. Wyrażaj się jasno i nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje. Mówiąc o jedno zdanie za dużo, wdasz się w konflikt ze współpracownikiem, który preferuje nieczyste zagrywki. 

 

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Będziesz miała okazję zadbać o zaległe sprawy. Zakończysz je z sukcesem i oczyścisz atmosferę w domu. Koniec tygodnia sprzyja podróżom. Krótki wyjazd pomoże ci odetchnąć.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Najwyższy czas się zakochać. Daj szansę mężczyźnie, który od dawna o ciebie zabiega, i poznaj smak odwzajemnionej miłości. Masz faceta? Pokaż mu, że wciąż ci się podoba, dając mu to do zrozumienia w łóżku. Będzie zachwycony.

Kariera i pieniądze: W pracy będzie nerwowo. Stres stanie się złym doradcą podczas negocjacji. Popełnisz błąd, który zaważy na twojej przyszłości w firmie.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Twój nastrój pogorszy się. Zaczną cię absorbować problemy towarzyskie – zwłaszcza plotki, które usłyszysz na swój temat. Pokaż swoją wyższość i nie komentuj słów zawistnej koleżanki.

Miłość i seks: Masz faceta? Postaraj się być tolerancyjna wobec jego przyzwyczajeń. Twoja wyrozumiałość poprawi wasze relacje i ożywi wzajemne uczucia. Jesteś singielką? Zaufaj intuicji. Jeśli czujesz rezerwę do nowego adoratora, to znaczy, że do siebie nie pasujecie.

Kariera i pieniądze: Odkryjesz w sobie nowe pokłady energii i zapragniesz zademonstrować swoje umiejętności w pracy. Staniesz się pewna siebie i radykalna w działaniu. Sukces gwarantowany.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. Przestaniesz odczuwać zmęczenie i zaczniesz cieszyć się życiem. Twój doskonały humor stanie się zaraźliwy.

Miłość i seks: To dobry czas dla singielek. Jeśli marzysz o znalezieniu drugiej połowy, możesz liczyć na wsparcie Wenus. Jej miłosny wpływ pomoże ci odnaleźć w tłumie wymarzonego mężczyznę. Bliźnięta w stałych związkach będą miały szansę wyznać ukochanemu bolesną prawdę. Nie ukrywajcie jej dłużej i postawcie na szczerość. Reakcja partnera pozytywnie was zaskoczy.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zwróć uwagę na stosunki ze współpracownikami. Złe relacje z jednym z nich negatywnie odbijają się na twoim zaangażowaniu do pracy. Piątek to dzień pojednania. Wyciągnij rękę na zgodę.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Zbliżające się dni pozytywnie cię zaskoczą. Uporasz się z problemami urzędowymi i znajdziesz czas dla rodziny. Środa sprzyja metamorfozom.

Miłość i seks: To dobry moment dla spraw sercowych. W związku możesz liczyć na zacieśnienie miłosnych więzi i wzrost pożądania ze strony partnera. Singielki mogą spodziewać się ożywienia w sferze uczuć. Jeden z nowych adoratorów okaże się wytrwałym zawodnikiem w walce o twoje serce.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym postaw na skromność. Nie wywyższaj się i udowodnij, na co cię stać skutecznym działaniem, a nie słowami. Twoja nowa postawa wzbudzi aprobatę zarówno współpracowników, jak i szefa.

Komentarze (15)

Ocena: 4.27 / 5
annnnnnnnnnnnn (Ocena: 5) 06.05.2014 17:23
a jak znak mam ja? mam z tym problem bo urodziłam się 21 kwietnia (jak wiadomo wtedy zaczyna się Byk) jednak mój charakter całkowicie pasuje do astrologicznego opisu Barana, z Byka nie posiadam ani jednej cechy.... więc nie wiem który horoskop mam czytać
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 06.05.2014 11:54
Horoskop dla raka jest absurdalny a zwłaszcza jeśli chodzi kariere
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 06.05.2014 08:24
"Środa sprzyja metamorfozom" W środę ściągam aparat ortodontyczny po 2 latach :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2014 00:49
hehe, slabooo uniwersalny horoskop:). Czyli generalnie zle napisany jezeli doslownie nic nie moge skojazyc z wlasnym zyciem:)
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 05.05.2014 15:47
Rak - "Jeden z nowych adoratorów okaże się wytrwałym zawodnikiem w walce o twoje serce" - a właśnie ostatnio napisał do mnie taki chłopak, ciekawe :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo