Horoskop tygodniowy 24.03. - 31.03.

Świeżutkie przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 24.03. - 31.03.
24.03.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają rozwiązywaniu konfliktów i umacnianiu więzi rodzinnych. Będziesz miała okazję przeprowadzić ważną rozmowę, która oczyści atmosferę w domu. Bądź dyplomatyką i pójdź na kompromis.

Miłość i seks: W miłości powodzenie. Barany będące w stałych związkach usłyszą wyczekiwaną deklarację z ust partnera. Singielki będą miały okazję zawrzeć rokującą znajomość z mężczyzną spod znaku Strzelca.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe zaczną się komplikować. Złe układy z szefem przełożą się na komfort w pracy. Zaczniesz się stresować i popełniać błędy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twoje życie przyśpieszy. Goniące terminy i zaległe sprawy dadzą o sobie znać. Wyciągnij wnioski i nie odkładaj niczego na później.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie cię doceniać i uświadomi ci, że drzemie w tobie ogromny potencjał. Potraktuj jego słowa jak motywację. Jesteś singielką? Zbliżająca się randka będzie przełomowa. Twój adorator okaże się idealnym kandydatem na stałego partnera.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. Koniec tygodnia to czas podsumowania dotychczasowych osiągnięć. Twój szef będzie z ciebie dumny.

znaki zodiaku

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Poznasz wartościową osobę, która wpłynie na twoje podejście do życia. Staniesz się bardziej tolerancyjna i zmienisz poglądy na ważne sprawy. Nowy punkt widzenia pomoże ci się uporać z problemami z przeszłości.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie pobłażaj mu na każdym korku. Zacznij wymagać i egzekwuj to, co należy do jego obowiązków. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś łączyła cię zażyła znajomość, ponownie zjawi się w twoim życiu. Zaryzykuj.

Kariera i pieniądze: Twoja kreatywność przyczyni się do poprawy sytuacji finansowej. Wpadniesz na pomysł, który przyniesie ci pokaźnie zyski. Piątek sprzyja zwieraniu umów bankowych.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą dużo szczęścia i radości w życiu codziennym. Planety będą ci sprzyjać i zaopiekują się twoimi sprawami rodzinnymi. Wykorzystaj dobrą passę i zacznij realizować cele, które przyczynią się do spełnienia marzeń.

Miłość i seks: Masz faceta? Czeka cię czas spokoju i stabilizacji. Dojdziecie do porozumienia w ważnych sprawach i przywrócicie przyjazną atmosferę w związku. Jesteś singielką? Twoja spontaniczność i otwartość wobec ludzi zostanie źle odebrana. Mężczyzna, który ci się podoba, potraktuje cię jak łatwą zdobycz.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni będą pracowite i stresujące. Rutynowe obowiązki nawarstwią się i negatywnie wpłyną na twoją ogólną efektywność. Weź się w garść i udowodnij szefowi, że jesteś profesjonalistką.

znaki zodiaku

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie przewidywalnie. W okolicach czwartku spotka cię stresująca sytuacja, która zweryfikuje twoje przyjaźnie. Wyciągnij wnioski z tej lekcji i zakończ fałszywe znajomości.

Miłość i seks: Twoje powodzenie u płci przeciwnej wzrośnie. Mężczyźni zaczną się tobą interesować i zabiegać o ciebie. Flirtuj, ale nie składaj deklaracji i obietnic bez pokrycia, zwłaszcza jeśli jesteś w związku.

Kariera i pieniądze: Jowisz wróży ci sukces. Twoje umiejętności i zawodowa intuicja uczynią cię pretendentką do awansu. Wykorzystaj tę szansę i w najbliższych dniach daj z siebie wszystko.

 

znaki zodiaku

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz tryskać humorem i dobrą energią. Pozytywne nastawienie przyciągnie do ciebie ludzi. Weekend spędzisz w szampańskiej atmosferze.

Miłość i seks: Masz faceta? Twoja kokieteryjna natura stanie się przyczyną konfliktu. Twój partner straci do ciebie zaufanie i oddali się od ciebie. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, z którym przetańczysz całą noc. Nie pozwól, by wasza znajomość skończyła się razem z imprezą.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Tydzień upłynie spokojnie i bezstresowo. Okolice czwartku sprzyjają zawieraniu ważnych transakcji.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną w spokojnej, radosnej atmosferze. W okolicach weekendu unikaj nadmiernego wysiłku. Forsowne ćwiczenia mogą zakończyć się kontuzją.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany wykaże się bezmyślnością i zrobi ci przykrość. Wybacz mu. Nikt nie jest nieomylny. Jesteś singielką? Zmień metodę flirtowania na mniej subtelną. Zdawkowy uśmiech nie wystarczy, by okazać swoje zainteresowanie.

Kariera i pieniądze: Staniesz się ambitna i nastawiona na sukces. Twoja determinacja i pracowitość przełamią złą passę. Możesz spodziewać się awansu.

znaki zodiaku

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Będziesz w świetnym nastroju. Poprawisz swoją kondycję zdrowotną i poczujesz się dobrze w swojej skórze. Weekend sprzyja podróżom. Zmień otoczenie i pojedź w góry.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Nie trać czasu na nierokujące znajomości. Jeśli czujesz, że twój adorator stanowczo odbiega od twojego ideału, przestań się z nim spotykać. Masz faceta? Twój ukochany nabierze podwójnej ochoty na łóżkowe igraszki. Czekają cię wieczory pełne rozkoszy.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Szef przestanie być krytyczny i zacznie dostrzegać twoje mocne strony. Usłyszysz pochwałę, która przywróci ci radość z wykonywanego zawodu.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Twoje dobre uczynki zaowocują powodzeniem i dobrą passą. Ludzie będą się o ciebie troszczyć i pomagać ci w codziennych sprawach. Twoje życie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek stanie się stabilniejszy. Niepewność dotycząca wspólnej przyszłości odejdzie w niepamięć. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się błyskotliwy Byk. Zarzuć na niego sidła – to mężczyzna stworzony dla ciebie.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw finansowych. Będziesz miała szansę zarobić dodatkowe pieniądze i zapewnić sobie lepszy standard życia. Kieruj się rozsądkiem i postaw na inwestycje, które nie wymagają ryzyka.

znaki zodiaku

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twój humor poprawi się. Przestaniesz się skupiać na popełnionych błędach i zaczniesz myśleć perspektywicznie. Odkryjesz w sobie nowe motywacje i nabierzesz chęci do działania.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Najbliższe dni sprzyjają flirtom i randkom. Jeden z twoich adoratorów okaże się wymarzonym kandydatem na stałego partnera. Masz faceta? Twój ukochany stanie się wyrozumiały i pozwoli ci na więcej swobody. Doceń jego gest i udowodnij, że jesteś warta takiego zaufania.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe będą podążać w dobrym kierunku. Poczynione kroki przyniosą pożądane rezultaty i zmienią twoją pozycję w branży. Koniec tygodnia sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

znaki zodiaku

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skoncentruj się za zdrowiu. Zrób kompleksowe badania, zwracając szczególną uwagę na układ krwionośny. W wolnym czasie zadbaj o urodę i popraw kondycję swojej skóry i włosów.

Miłość i seks: Masz faceta? Jego humory zaczną cię wytrącać z równowagi. Niewykluczona kłótnia. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który uwiedzie cię tanecznym talentem. Uważaj na niego, bo to seryjny podrywacz.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Zbliżająca się rozmowa kwalifikacyjna będzie przełomowa. Zrobisz wrażenie na decyzyjnej osobie i dostaniesz wymarzoną pracę.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Jowisz będzie ci sprzyjał. Jego wpływ na twoje życie codzienne pomoże ci się uporać z problemami rodzinnymi. W okolicach weekendu możesz spodziewać się miłej niespodzianki związanej ze sprawami towarzyskimi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany poczuje się zaniedbany i niedowartościowany. Znajdź dla niego więcej czasu. Jesteś singielką? Zbliżająca się randka nie spełni twoich oczekiwań. Bądź asertywna i nie daj się namówić na następne spotkanie. 

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Twoje kwalifikacje i umiejętność negocjacji zrobią wrażenie na przełożonym. Możesz spodziewać się podwyżki. 

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
mmartita (Ocena: 5) 25.03.2014 21:05
wój ukochany stanie się wyrozumiały i pozwoli ci na więcej swobody. Doceń jego gest i udowodnij, że jesteś warta takiego zaufania. noooo właśnie niedawno ze mną zerwał
odpowiedz
bolesne (Ocena: 5) 25.03.2014 10:11
Twoja spontaniczność i otwartość wobec ludzi zostanie źle odebrana. Mężczyzna, który ci się podoba, potraktuje cię jak łatwą zdobycz. No i stało się. cierpię....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2014 10:42
Bliźnieta - porażka ...
odpowiedz
koja (Ocena: 5) 24.03.2014 08:34
Ale pierdoły :D to ja jestem zaniedbywana przez faceta a nie on przeze mnie :P rak jbc
odpowiedz
XXX (Ocena: 5) 24.03.2014 08:11
O niee, złe prognozy w pracy i teraz cały tydzień będę nad tym myślała :/ oby się nie sprawdziło... a jeśli chodzi o rokującą znajomość dla singielek spod znaku barana to jakoś nie wierzę w to :/
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo