Horoskop tygodniowy 10.03. - 16.03.

Przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 10.03. - 16.03.
10.03.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Staniesz się zdeterminowana i pewna siebie. Przestaniesz się sugerować opinią innych i zaczniesz działać zgodnie z własnym sumieniem. Twoja odważna postawa spotka się z krytyką. Zlekceważ ją.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek i wzajemne relacje staną się przykładem dla innych par. Jesteś singielką? Zbliżająca się randka z mężczyzną, którego żywiołem jest powietrze, zapoczątkuje nowy rozdział w twoim życiu.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych pojawią się trudności. Merkury przestanie ci sprzyjać, więc będziesz musiała liczyć tylko na siebie. Pod koniec tygodnia powstrzymaj się od zawierania ważnych umów.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Najbliższe dni będą przełomowe. Spotkają cię niespodziewane sytuacje, które zmuszą cię do podjęcia życiowych decyzji. Działaj rozsądnie, ale nie lekceważ intuicji.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaplanuj romantyczny weekend tylko we dwoje. Upojne noce przywrócą zmysłową atmosferę w waszym związku. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny to idealny partner dla ciebie. Połączy was ten sam gust muzyczny i miłość do przyrody.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie z dala od kaprysów szefa i kłótni ze współpracownikami. Piątek sprzyja rozmowom w sprawie podwyżki.

Magdalena Frąckowiak

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Nabierzesz chęci do życia i ochoty na podróżowanie. Zapragniesz poznawać nowe miejsca i bawić się w otoczeniu ciekawych ludzi. Zrealizuj swoje pragnienia i weekend spędź daleko od domu.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wenus wróży ci romans z żywiołowym Bykiem. Połączy was podobny temperament i podzieli duża różnica wieku. Zignoruj ją. W miłości wiek nie gra roli. Masz faceta? Najbliższe dni spędzisz u boku ukochanego z dala od strać i bezsensownych kłótni.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Druga połowa tygodnia sprzyja ważnym rozmowom i zawieraniu transakcji. W piątek bądź szczególnie skoncentrowana.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Najbliższy tydzień będzie obfitował w wydarzenia związane ze sprawami rodzinnymi. Czekają cię niespodzianki i nieplanowane sytuacje, które wpłyną na twoją przyszłość. Środa sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji.

Miłość i seks: Masz faceta? Pluton zadba o twój związek i wyeliminuje przeszkody, które zagrażały waszemu szczęściu. Wzajemna miłość rozkwitnie na nowo. Jesteś singielką? Unikaj panów spod znaku Lwa. Ich despotyczny charakter nie pogodzi się z twoją niezależnością.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym postaw na samodzielność. Nie sugeruj się opinią innych i zacznij pracować na własne konto. Dzieląc sukces ze współpracownikami, nie odczujesz większej satysfakcji.

Magdalena Frąckowiak

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach myśl perspektywicznie. Zapomnij o tym, co się nie udało i zacznij realizować plany na przyszłość. Robiąc niewielki krok do przodu, zapoczątkujesz pasmo korzystnych zmian.

Miłość i seks: Masz faceta? Skup się na dzielących was drobiazgach. W sprawach, które nie wymagają od ciebie poświęcenia, warto iść na kompromis. Jesteś singielką? Nie rób nic wbrew sobie. Jeśli czujesz, że przekraczasz granice i łamiesz własne zasady – zwolnij.

Kariera i pieniądze: W pracy drobne niepowodzenia. Firmowy projekt przerośnie cię i odsłoni twoje braki w elementarnej wiedzy. Potraktuj tę porażkę jako motywację do nauki.

 

Magdalena Frąckowiak

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Znajomi, których regularnie zbywałaś, przestaną się do ciebie odzywać. Nie skazuj się na kolejny weekend spędzony w czterech ścianach i przypomnij się bliskim koleżankom. Towarzystwo przyjaciół wpłynie na ciebie odprężająco.

Miłość i seks: Masz faceta? Jego apetyt na łóżkowe igraszki stanie się nieposkromiony. Czeka cię pasmo upojnych nocy. Jesteś singielką? Merkury ześle na twoją drogę sympatycznego mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Jego kultura osobista i wesołe usposobienie udowodnią ci, że istnieją jeszcze porządni faceci.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach skup się na sprawach zawodowych. Bądź pracowita i nie odpuszczaj, nawet jeśli poczujesz się zmęczona. Trud zaowocuje sukcesem, o którym marzyłaś.

Magdalena Frąckowiak

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Poznasz ciekawych ludzi, którzy rozbudzą twoją wyobraźnię i kreatywność. Powrócisz do dawnych zainteresowań i zaczniesz się rozwijać.

Miłość i seks: Masz faceta? Mężczyzna, z którym łączą cię koleżeńskie stosunki, stanie się przyczyną poważnego konfliktu. Twój ukochany okaże się być bardziej zazdrosny niż mogłaś się tego spodziewać. Jesteś singielką? Daj się namówić na randkę w ciemno. Spotkanie z tajemniczym nieznajomym okaże się niezapomnianym przeżyciem.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach skoncentruj się na sprawach zawodowych. Pracuj wytrwale i naucz się współdziałania z innymi. Dobre nawyki zaowocują w niedalekiej przyszłości.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Uporasz się z dolegliwościami zdrowotnymi i odzyskasz utraconą energię. Weekend wyjedź poza miasto. Kontakt z naturą pomoże ci „pozbierać” myśli.

Miłość i seks: Masz faceta? Tęsknota za dawną miłością negatywnie wpłynie na twoje relacje z partnerem. Przeanalizuj swoje zachowanie i przestań go karać za porażkę z przeszłości. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie poznasz atrakcyjnego mężczyznę, z którym przetańczysz całą noc. Nie spodziewaj się jednak po nim zbyt wiele.

Kariera i pieniądze: W pracy powodzenie. Szef zacznie cię doceniać i wyróżni cię na tle współpracowników. Jego miłe słowa na twój temat staną się motywujące.

Magdalena Frąckowiak

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną rutynowo. Monotonia związana z pracą i domowymi obowiązkami zacznie cię przygnębiać. Nie daj się melancholii i weekend spędź spontanicznie. Odrobina szaleństwa przypomni ci, że życie jest piękne.

Miłość i seks: W sprawach sercowych galimatias. Spotkasz się z mężczyzną, z którym w przeszłości łączyło cię coś ważnego, i poczujesz to samo, co kiedyś. Nie idź ślepo za głosem serca. Nieprzemyślana decyzja może cię wiele kosztować.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym możliwe zmiany. Trafi ci się ciekawa oferta pracy i szansa na lepsze zarobki. Czwartek sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Problematyczna sytuacja związana ze sprawami rodzinnymi niespostrzeżenie się rozwiąże. W weekend spotka cię miła niespodzianka. Otrzymasz wiadomość, na którą od dawna czekałaś.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który rozpali w tobie najgorętsze uczucia. Postaraj się nie stracić dla niego głowy. Idąc na żywioł, możesz zrobić coś, czego będziesz bardzo żałować. Masz faceta? Jego uczucia staną się jeszcze silniejsze. Doceń jego zaangażowanie i nie dawaj mu więcej powodów do zazdrości.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Uda ci się uregulować zaległe rachunki i oddać pożyczone pieniądze bliskim. W sobotę zagraj w totolotka.

Magdalena Frąckowiak

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Jowisz będzie ci sprzyjał. Jego wpływ pomoże ci uporać się z problemami, które od dawna nie pozwalały ci zrobić korku do przodu. Weekend spędź z rodziną. Starsza osoba z twojego otoczenia potrzebuje wsparcia i bliskości.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaproś go na randkę. Wybierz kameralne miejsce i ubierz się tak, jakbyś chciała go uwieść. Twój ukochany nie będzie mógł oderwać od ciebie rąk. Jesteś singielką? Kolega, z którym od dawna się przyjaźnisz, wyzna ci miłość. Zachowaj powagę. Bagatelizując jego wyznania, stracisz nie tylko potencjalnego partnera, ale i przyjaciela.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy. Szef powierzy ci nowe obowiązki, a niekompetentna współpracowniczka poprosi cię o pomoc w rutynowych zadaniach. Gdy sytuacja cię przerośnie, nie wstydź się odmówić.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Spotka cię przykra sytuacja, która popsuje ci humor. Bliska osoba zawiedzie cię w ważnej sprawie i nadszarpnie twoje zaufanie. Potraktuj to zdarzenie jako lekcję życia i wyciągnij wnioski.

Miłość i seks: Masz faceta? Czekają cię dni miłosnego uniesienia. Twój facet stanie się wzorowym partnerem i zmysłowym kochankiem. Jesteś singielką? Flirtuj, ale nie pozwalaj adoratorom przekraczać granicy przyzwoitości. Przesadna swoboda z twojej strony zostanie odebrana jako przyzwolenie na każde zachowanie.

Kariera i pieniądze: Merkury będzie sprzyjał śmiałym posunięciom. Zawalcz o sukces i podejmij radykalne działanie. Do odważnych świat należy.

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2014 18:35
MULTIKINO ROZDAJE BILETY! Z okazji urodzin Multikino rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/e6896 Promocja do wyczerpania zapasów.
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 16.03.2014 06:56
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2014 23:40
Tak już widzę jak spotykam się ze starszym facetem, który jest zodiakalnym bykiem. Ahh.., szkoda, że nie wymyślili i nie napisali gdzie go spotkam. Ale w sumie takie doświadczenie było by ciekawe, ot tak jakiś przelotny romans.
odpowiedz
Eli (Ocena: 5) 11.03.2014 22:30
A gdzie panna?
zobacz odpowiedzi (1)
skorpion (Ocena: 5) 11.03.2014 21:58
Się spełniło
odpowiedz

Polecane dla Ciebie