Horoskop tygodniowy 03.02. - 09.02.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 03.02. - 09.02.
03.02.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Odzyskasz poczucie własnej wartości i zaczniesz się rozwijać. Odkryjesz w sobie nowe talenty i pokłady energii, które napędzą cię do działania. Niewykluczone sukcesy w dziedzinach związanych ze sztuką.

Miłość i seks: W sprawach sercowych możesz spodziewać się miłej niespodzianki. Mężczyzna bliski twojemu sercu stanie się opiekuńczy i wyrozumiały. Zainteresuje się twoimi problemami i zacznie ci pomagać w życiu codziennym.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Niekontrolowanie wydatków i chęć zaimponowania otoczeniu sprawią, że zrujnujesz swój budżet. Koniec tygodnia sprzyja zawieraniu umów kredytowych.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Tydzień upłynie w rodzinnej atmosferze. Odnowisz kontakty z bliskimi i zakończysz dawne spory. Czwartek to dzień miłych niespodzianek.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Lista twoich adoratorów powiększy się o wartościowego mężczyznę. Rozkochasz go w sobie, zdając się na inteligencję i naturalny wygląd. Masz faceta? Nie wszczynaj kłótni o drobiazgi. Każda sprzeczka stawia cię w niekorzystnym świetle.

Kariera i pieniądze: Aktualna praca zacznie cię męczyć. Uświadomisz sobie, że wysiłek, który w nią wkładasz, nie jest adekwatny do pensji. Nie marnuj swojego potencjału i rozejrzyj się za bardziej dochodowym zajęciem. 

zodiak

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas wybaczania. Zapomnij o wyrządzonych ci krzywdach i wyciągnij rękę na zgodę w stronę krewnego, z którym toczysz odwieczne boje. Pamiętaj, że w rodzinie tkwi siła.

Miłość i seks: Masz faceta? Zbliżający się weekend spędźcie tylko we dwoje. Intymne chwile zachęcą was do szczerej rozmowy. Jesteś singielką? Facet spod znaku Ryb to mężczyzna, z którym nigdy nie będziesz się nudzić.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych możesz liczyć na szczęśliwy traf. Korzystny zbieg okoliczności sprawi, że otrzymasz dużą sumę pieniędzy. Zanim wydasz wszystko na zakupach, pomyśl o bliskich, którzy znaleźli się w patowej sytuacji.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Zimowa aura wpłynie na ciebie uspokajająco. Staniesz się pogodna i wyciszona. Zaczniesz czerpać radość z przebywania w domowym zaciszu i powrócisz do zaniedbanych pasji.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie pozwól, by marazm wkradł się w wasz związek. Odrobina pikanterii w łóżku skutecznie przegoni nudę. Jesteś singielką? Randka z energicznym Baranem będzie niezapomniana. Postaraj się, by nie skończyło się tylko na jednym spotkaniu.

Kariera i pieniądze: Marzysz o karierze i pieniądzach? Nowy pomysł na biznes to strzał w dziesiątkę. Zaryzykuj. Jowisz będzie ci sprzyjać.

zodiak

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przed tobą czas korzystnych zmian. Przekonasz się do zdrowego trybu życia i wypowiesz walkę szkodliwym nawykom. Konsekwencja działania i wsparcie bliskich pomogą ci osiągnąć cel.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zmień taktykę zawierania znajomości. Zacznij selekcjonować nowo poznanych mężczyzn i nie trać czasu na facetów, którzy już na wstępie nie pozwalają ci dojść do słowa. Masz faceta? Bądź kompromisowa. Kategoryczne egzekwowanie swoich racji może podburzyć męskie ego.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym czeka cię pomyślny tydzień. Przestaniesz popełniać błędy i oprawisz swoją wydajność. Pochwała przełożonego zrekompensuje ci włożony trud.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Merkury napełni cię energią i witalnością. Zapragniesz podróżować i poznawać nowych ludzi. Nie zniechęcaj się pogodą i zaplanuj weekendowy wyjazd. W doborowym towarzystwie nawet zima nie jest straszna.

Miłość i seks: W sprawach sercowych pojawi zamieszanie. Mężczyzna, z którym kiedyś łączyło cię coś poważnego, ponownie zjawi się w twoim życiu. Nie bój się sprawdzić, czy wciąż coś do niego czujesz. Jeśli się nie przekonasz, zawsze podświadomie będziesz o nim myśleć.

Kariera i pieniądze: Szukasz wymarzonej pracy? Uzbrój się w cierpliwość i bądź wytrwała. Wkrótce los się do ciebie uśmiechnie.

zodiak

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Dolegliwości zdrowotne, które przeszkadzały ci w życiu codziennym, przestaną ci dokuczać. Okolice weekendu to czas zasłużonego relaksu. Leniuchuj bez wyrzutów sumienia.

Miłość i seks: Masz faceta? Dbaj o niego, ale nie zapominaj o swoich potrzebach. Potrzebujesz tyle samo troski, co twój ukochany. Jesteś singielką? Zaproponuj spotkanie mężczyźnie, z którym lubisz rozmawiać. Nawet jeśli nie zaiskrzy, spędzisz miły wieczór.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Pomoc rodziny umożliwi ci spłatę długów. W sobotę fortuna będzie ci sprzyjać. Zagraj w totolotka.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zainteresuj się sprawami zdrowotnymi. Zrób kompleksowe badania i zainwestuj w suplementy w diety. Dobra kondycja fizyczna przełoży się na stan ducha, samopoczucie i podejście do życia.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie pobłażaj mu na każdym kroku. Gdy go rozpieścisz, nic później od niego nie wyegzekwujesz. Jesteś singielką? Randka z dowcipnym Koziorożcem przywróci twoją wiarę w mężczyzn. 

Kariera i pieniądze: Rzucisz się w wir pracy i kariery. Zapragniesz osiągnąć zawodowy sukces i wyznaczysz sobie nowe cele. Upór i ambicja zostaną nagrodzone.

zodiak

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Odczujesz zmęczenie i przygnębienie. Problemy rodzinne i stres w pracy spowodują, że stracisz chęć do działania i radość z życia. Z odsieczą przyjdą przyjaciele i znajomi. Weekendowa zabawa w gronie bliskich przywróci ci dobry nastrój.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie zachowuj się jak mała dziewczynka. Twoje kaprysy zaczynają być nie do zniesienia. Jesteś singielką? W tej kwestii wiele się nie zmieni. Piątek sprzyja niezobowiązującym flirtom.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni to czas rozwoju kariery. Poprawisz swoje wyniki i zaimponujesz szefowi. Możesz spodziewać się awansu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Nabierzesz chęci do życia i wiatru w skrzydła. Zaczniesz działać i rozwiążesz problemy, które wcześniej cię przerastały. Weekend sprzyja rodzinnym wizytom.

Miłość i seks: Panny będące w stałych związkach zaczną odczuwać wątpliwości. Może czas na poważnie pomyśleć o rozstaniu? Jesteś singielką? Nie bój się zaangażować. Twoja asekuracyjna postawa odpycha od ciebie potencjalnych partnerów.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Tydzień roboczy upłynie spokojnie z dala od nerwów i niespodziewanych sytuacji. Wykorzystaj sprzyjające warunki i porozmawiaj z szefem na temat podwyżki.

zodiak

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Staniesz rozdrażniona i kłótliwa. Domownicy będą cię denerwować bez powodu, a podwyższony poziom agresji sprawi, że wdasz się w poważny konflikt z bliską osobą. Nie pogarszaj swojej sytuacji i weekend spędź w samotności.

Miłość i seks: Będąc w związku czeka cię szczęśliwy tydzień. Partner otoczy cię troską i miłością. Jesteś singielką? Daj zielone światło mężczyźnie, który od dawna zdradza zainteresowanie twoją osobą. Nie będziesz żałować.

Kariera i pieniądze: Twoja sumienna praca zostanie doceniona. Szef postanowi cię nagrodzić i podwyższy ci pensję. Środa sprzyja zawieraniu umów bankowych.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Okryjesz w sobie kulinarny talent. Gotowanie zacznie ci sprawiać przyjemność, a twoje potrawy zyskają uznanie wśród bliskich. Komplementy, które usłyszysz, dodadzą ci pewności siebie w życiu codziennym.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie wyładowuj na nim swoich frustracji. On jest twoim przyjacielem, a nie wrogiem. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się atrakcyjny mężczyzna. Zdobędziesz go intelektem i wrodzonym seksapilem. 

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Uporasz się z zaległymi rachunkami i odłożysz trochę grosza na czarną godzinę. Środa sprzyja grom loteryjnym.

Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2014 13:24
inicjowac rozmowy z facetem? ale tak,zeby nie myslal,ze sie narzucam ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2014 11:03
Jestem skorpionem a już trzeci raz z rzędu bardziej pasuje do mnie horoskop przeznaczony dla wagi :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2014 23:41
Urodziny spędzać samotnie ?
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2014 23:18
Jestem skorpionem i rzeczywiście ostatnio poznałam faceta, z którym od dłuższego czasu utrzymuje kontakt i mamy się spotkać.Sprawdziłam i jest baranem! haha LOL ciekawe czy się sprawdzi ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2014 21:13
chuje muje dzikie weze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie