HOROSKOP 20.01. - 26.01.

Najświeższe przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
HOROSKOP 20.01. - 26.01.
Fot. David LaChapelle
20.01.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą czas ważnych decyzji. Będziesz musiała stawić czoła dorosłemu życiu i wybrać to, co zaprocentuje w przyszłości. Rozsądek i kalkulacja uchronią cię od popełnienia błędu.

Miłość i seks: Wenus będzie ci sprzyjać. Jej wstawiennictwo pomoże ci wyjaśnić nieporozumienia i zażegnać konflikt z bliskim mężczyzną. Zakończysz okres niepewności i przywrócisz dawne uczucia.

Kariera i pieniądze: To świetny tydzień dla spraw zawodowych. Praca, którą wykonujesz, zacznie przynosić ci satysfakcję i pieniądze. Okolice czwartku sprzyjają zawieraniu lukratywnych transakcji.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twój nastrój pogorszy się. Staniesz się leniwa i melancholijna. Piątek to dzień przełomowy. Spotka cię miła niespodzianka, dzięki której odzyskasz dobry humor.

Miłość i seks: Jesteś singielką? To wkrótce się zmieni. Los ześle na twoją drogę mężczyznę marzeń. Byki w stałych związkach będą miały szansę na odnowienie wygasłego uczucia.

Kariera i pieniądze: Pierwsza połowa tygodnia zaskoczy cię ogromem pracy. Zostaną ci powierzone nowe obowiązki i zadania wykraczające poza twoje kompetencje. Okolice czwartku przyniosą wytchnienie i stabilizację.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Los będzie ci sprzyjał w każdej dziedzinie i odpędzi od ciebie potencjalne kłopoty. Wykorzystaj dobrą passę i zmień w swoim życiu to, co wymagało od ciebie odwagi.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się mężczyzna, który zafascynuje cię swoim podejściem do życia. Zawalcz o niego, bo to facet dla ciebie. Jesteś w związku? Najbliższy weekend spędź tylko z ukochanym. Romantyczny wieczór i namiętna noc „wygonią” marazm z waszej sypialni.

Kariera i pieniądze: Fortuna się do ciebie uśmiechnie. Możesz spodziewać się przypływu gotówki, która pomoże ci się uporać z finansowymi problemami. W środę zagraj w totolotka.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają upłyną spokojnie i radośnie. Spojrzysz na swoje życie przez różowe okulary i skupisz się na jego dobrych stronach. W wolnej chwili znajdź czas dla przyjaciółki i pomóż jej uporać się z problemami sercowymi.

Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól mu za sobą zatęsknić. Weekend spędzony osobno wzmocni wasze uczucia i sprawi, że zapomnicie o dawnych urazach. Jesteś singielką? Daj szansę mężczyźnie, który wizualnie odbiega od twojego ideału. Nie będziesz żałować.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy. Szef powierzy ci nowe obowiązki, które będą wymagały od ciebie wzmożonej koncentracji. Bądź samodzielna i nie proś nikogo o pomoc. Twój profesjonalizm zostanie nagrodzony.

david la chapelle

Fot. David LaChapelle

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Merkury doda ci siły i życiowej witalności. Staniesz się energiczna i zdeterminowana. Uporasz się z problemami osobistymi i usuniesz przeszkody, które nie pozwalały ci się rozwijać.

Miłość i seks: Będąc w związku spędzisz spokojne, pełne ciepła i wzajemnej miłości chwile z partnerem. Jesteś singielką? Zbliżająca się randka zapoczątkuje obiecującą znajomość. Nie bój się zaangażować.

Kariera i pieniądze: Zdobędziesz uznanie współpracowników i odzyskasz dobre imię u szefa. Świadomość, że jesteś akceptowana i doceniana podniesie twoją efektywność. Środa to dzień zbierania laurów.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz w spokojnej, przyjaznej atmosferze. Uporasz się z zaległymi obowiązkami i znajdziesz czas na wypoczynek. Okolice weekendu upłyną pod znakiem spraw i problemów rodzinnych.

Miłość i seks: Wenus wróży ci romans na gruncie zawodowym. Sympatia do mężczyzny, z którym łączą cię formalne stosunki, przerodzi się w coś poważnego. Zanim pójdziesz na żywioł, zastanów się, czy gra jest warta świeczki. Chwila słabości może cię wiele kosztować.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna pogorszy się. Nieplanowane wydatki zrujnują twój budżet i pokrzyżują urlopowe plany. W chwilach kryzysu schowaj dumę do kieszeni i poproś o pomoc przyjaciółkę.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą wiele wrażeń. Spotkają cię nieprawdopodobne sytuacje i niespodzianki, które wywrócą twój świat do góry nogami. Jedno jest pewne – nie będziesz się nudzić.

Miłość i seks: Masz faceta? Jego zmienność nastrojów jest denerwująca, ale bądź wyrozumiała. Ty znacznie częściej bywasz kapryśna. Jesteś singielką? Zabaw się w łowcę i zarzuć sieci na mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Twoja odwaga i pewność siebie zaimponują mu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Tydzień roboczy upłynie zgodnie z planem w spokojnej atmosferze. Wtorek sprzyja rozmowom w sprawie pożyczki.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Merkury obdarzy cię siłą, energią i optymizmem. Uświadomisz sobie, że świat to pole do działania i osiągania celów. Marzenia, które do tej pory wydawały ci się nieosiągalne, okażą się być w zasięgu twoich rąk.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Bądź niedostępna. Mężczyźni uwielbiają toczyć boje o niezdobyte twierdze. Masz faceta? Czas najwyższy porozmawiać o wspólnej przyszłości na poważnie. Decyzje podjęte w tym tygodniu nie będą słowami rzuconymi na wiatr.

Kariera i pieniądze: Rzucisz się w wir nauki i kariery. Zaczniesz zdobywać doświadczenie i poprawisz swoje kwalifikacje. Niewykluczony awans.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o zdrowie. Odrzuć używki i przejdź na dietę bogatą w błonnik. Pod koniec tygodnia poczujesz się lekko i nabierzesz chęci do życia. 

Miłość i seks: Masz faceta? Postaraj się być miła dla jego kolegów. Ich sympatia jest ważniejsza niż myślisz. Jesteś singielką? Nie dawaj się podrywać każdemu facetowi tylko dlatego, że jesteś wolna. Flirt z mało atrakcyjnym mężczyzną jedynie pogłębi twoją frustrację.

Kariera i pieniądze: W pracy wiele się nie wydarzy. Jedynie w okolicach wtorku możesz się spodziewać nieplanowanej sytuacji. W piątek powstrzymaj się o zawierania umów.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przestaniesz popadać w melancholię i otworzysz się na ludzi. Zaczniesz szukać towarzystwa i odnowisz kontakty z przyjaciółmi. Weekend to czas beztroskiej zabawy.

Miłość i seks: Pluton przestanie opiekować się twoim związkiem. Będziesz skazana na samą siebie i częste humory swojego faceta. Bądź zapobiegawcza i nie prowokuj niepotrzebnych kłótni. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się kolejny adorator, który nie będzie ci się podobał. Zastanów się, czy nie jesteś zbyt krytyczna.

Kariera i pieniądze: W pracy postaw na pewność siebie. Bądź samodzielna i nie daj konkurencji dojść do głosu. Twoja determinacja przyniesie pożądane rezultaty. 

david la chapelle

Fot. David LaChapelle

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Odzyskasz energię i dobry nastrój. Staniesz się radosna i pozytywnie nastawiona do życia. Dystans i optymizm pomogą ci rozwiązać problemy, z którymi wcześniej nie potrafiłaś sobie sama poradzić.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Poświeć swojemu ukochanemu więcej uwagi. Twoja troska przypomni mu, że ci na nim zależy. Nie masz faceta? Flirt z mężczyzną spod znaku Wodnika przerodzi się w emocjonującą znajomość.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym jak w kalejdoskopie. Wykażesz się w firmowym projekcie, ale nie wszystkie twoje pomysły zostaną przyjęte z aprobatą. Usłyszysz na swój temat zarówno wiele pochwał, jak i słów krytyki.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną przewidywalnie. Los oszczędzi ci niespodzianek i nieplanowanych sytuacji. Okolice weekendu to czas dobrych uczynków. Otwórz swoje serce i zacznij czerpać radość z pomagania innym.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Ryb. Połączą was podobne poglądy i te same priorytety. Masz faceta? Nie bagatelizuj jego problemów. Okazując mu zrozumienie, sama wiele na tym zyskasz.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna poprawi się. Spłacisz długi i zabezpieczysz się na przyszłość. W sobotę fortuna będzie ci sprzyjać. Nie zapomnij zagrać w totolotka.

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2014 11:30
taa naczytałam się waszych horoskopów, zrobiłam sobie złudne nadzieje, a i tak nic z tego nie wyszło :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2014 20:47
Pannę trafili. Po raz pierwszy. Moja mama jest chora, więc w weekend pewnie będę coś dla niej ogarniać. Facet z którym, łączą mnie formalne stosunki zaczął się mną interesować. Ale odkryłam dosłownie przed momentem, ze ma żonę, więc gra nie warta świeczki. Do tego faktycznie mam problemy finansowe. O.o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2014 19:15
u mnie coś podejrzane to kolejny idealny horoskop ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2014 18:19
co do horoskopu bliźniąt to mam już dosyć facetów ...
zobacz odpowiedzi (2)
samotna rybka (Ocena: 5) 20.01.2014 16:50
moje życie jest durne, skoro czytam te horoskopy ....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo