Horoskop tygodniowy 13.01 - 19.01

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 13.01 - 19.01
13.01.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Odzyskasz pewność siebie i wewnętrzną stabilność. Spokój ducha i wiara we własne możliwości pomogą ci się uporać ze wszystkimi problemami. Koniec tygodnia sprzyja podróżom.

Miłość i seks: Będąc w związku czeka cię próba lojalności wobec partnera. Bądź czujna. Chwila słabości może stać się przyczyną poważnego konfliktu. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny to facet dla ciebie.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni nie sprzyjają radykalnym działaniom na polu zawodowym. Nie igraj z losem i przełóż poważne przedsięwzięcia na inny termin. Zapobiegawcza postawa uchroni cię przed porażką.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz w świetnej formie. Poczujesz w sobie wewnętrzną siłę i chęć do życia pełną parą. Witalność i energia pomogą ci zrealizować najskrytsze marzenia.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany da ci powody do zazdrości. Wykaż się klasą i nie komentuj tego zajścia. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na kolegę z pracy. Wspólna branża i podobne zainteresowania to dobry fundament pod trwałą znajomość.

Kariera i pieniądze: Staniesz się opanowana i rozsądna. Wszelkie działania, które podejmiesz na polu zawodowym, będą trafne. Czwartek to dzień pochwał i nagród.

kobieta

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Pluton będzie ci sprzyjał przez cały tydzień. Sprawy, które do tej pory cię przerastały, zaczną się układać bez twojej ingerencji. Okolice weekendu sprzyjają poważnym rozmowom z bliskimi.

Miłość i seks: Będąc w związku możesz spodziewać się miłej niespodzianki. Twój partner stanie na wysokości zadania i spełni jedno z twoich marzeń. Singielki mogą spodziewać się adoracji ze strony mężczyzn spod znaku Bliźniąt.

Kariera i pieniądze: Marzysz o awansie? Ujarzmij swój wybuchowy temperament i działaj na chłodno. Racjonalna postawa to klucz do awansu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o zdrowie, zwłaszcza o kondycję psychiczną. Unikaj stresujących sytuacji i trzymaj się z dala od nerwowych znajomych. Weekend spędź w domowym zaciszu, znajdując spełnienie w realizowaniu pasji.

Miłość i seks: Marzysz o prawdziwej miłości? Daj szansę się jej rozwinąć, zaczynając od przyjaźni. Braterskie relacje i wzajemne zrozumienie staną się podstawą do zbudowania pełnowartościowego związku.

Kariera i pieniądze: Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie. Wykorzystaj spokojną atmosferę w firmie i uporaj się z zaległymi sprawami. Piątek to dobry dzień na rozmowę w sprawie podwyżki.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Spotka cię stresująca sytuacja, która zaburzy twoją wewnętrzną równowagę. Staniesz się nerwowa i zaczniesz działać pochopnie. Niewłaściwa ocena stanu rzeczy sprawi, że popełnisz poważny błąd.

Miłość i seks: W sprawach sercowych jak w kalejdoskopie. Romantyczne i namiętne chwile będą się przeplatać z przykrymi sytuacjami. Koniec tygodnia to czas miłosnych decyzji i deklaracji, które od dawna chciałaś usłyszeć.

Kariera i pieniądze: Twoja pozycja w firmie umocni się. Przełożony przestanie cię traktować jak nowicjuszkę i powierzy ci poważne zadania. Bądź skrupulatna, a nie popełnisz błędu.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Poczujesz się ociężała i apatyczna. Winę za kiepskie samopoczucie będzie ponosiła zła dieta. Zadbaj o zdrowie i wyeliminuj z jadłospisu słodycze i tłuszcze trans.

Miłość i seks: Sprawy miłosne przyniosą ci zadowolenie. Będąc w związku przestaniesz prowadzić bezsensowne kłótnie z partnerem i przywrócisz przyjazną atmosferę. Jesteś singielką? Wenus ma dla ciebie niespodziankę. Na horyzoncie pojawi się atrakcyjny mężczyzna, któremu zawrócisz w głowie. 

Kariera i pieniądze: W sferze materialnej korzystne zmiany. Lepsze gospodarowanie pieniędzmi umożliwi ci realizację planów z przeszłości. Koniec tygodnia sprzyja grom loteryjnym.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas wyciszenia i upragnionej samotności. Bliscy przestaną cię absorbować i pozwolą ci się zająć samą sobą. Koniec tygodnia sprzyja metamorfozom związanym w fryzurą.

Miłość i seks: W miłości zawirowania i niespodzianki. Na twojej drodze pojawi się mężczyzna, z którym kiedyś łączyło cię coś wyjątkowego. Jego ponowna obecność w twoim życiu zdezorientuje cię i sprowokuje do nieracjonalnych zachowań.

Kariera i pieniądze: Jowisz wróży ci zawodowy sukces. Twoja ambicja i profesjonalizm zrobią wrażenie na wpływowej osobie. Masz szansę dostać wymarzoną pracę.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia zaskoczy cię nadmiarem wydarzeń. W chwilach trudności schowaj dumę do kieszeni i poproś o pomoc przyjaciółkę. Okolice weekendu to czas wytchnienia i radosnej zabawy.

Miłość i seks: W sprawach sercowych zawierz intuicji. Nie analizuj każdego kroku i działaj spontanicznie. Pamiętaj, że są rzeczy, których nie możesz przewidzieć. Ryzykując wygrasz prawdziwą miłość.

Kariera i pieniądze: Będziesz się cieszyć dobrą opinią u szefa i uznaniem współpracowników. Twój profesjonalizm i uczynność sprawią, że zostaniesz wyróżniona na tle grupy. Możesz spodziewać się awansu.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Spotka cię sytuacja, która uświadomi ci, że znajomi wykorzystują twoje dobre serce. Wyciągnij wnioski z tej lekcji i naucz się asertywności. Jeśli ta sama osoba kolejny raz poprosi cię o pomoc, bez skrupułów odmów.

Miłość i seks: Będąc w związku czekają cię perturbacje. Będziesz musiała się zmierzyć z sytuacjami, które cię przerosną. Nie panikuj i zawierz radom siostry lub najbliższej przyjaciółki. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na temperamentnego Byka. U jego boku przeżyjesz niezapomniane chwile.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe ułożą się pomyślnie. Załagodzisz konflikt ze współpracownikiem i przywrócisz przyjazną atmosferę w firmie. Poniedziałek nie sprzyja zawieraniu umów. 

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na samej sobie. Znajdź czas na wypoczynek i rozwijanie zainteresowań. Druga połowa tygodnia sprzyja nauce. Zapisz się na kurs, który podniesie twoje kwalifikacje.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku zapanuje szczęście i upragniony spokój. Przestaniecie kruszyć kopię o drobiazgi i dogadacie się w sprawach związanych z pieniędzmi. Jesteś singielką? Los się do ciebie uśmiechnie. Mężczyzna, który od dawna ci się podoba, odwzajemni twoje uczucia.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie, z dala od stresujących stacji. Wtorek sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

kobieta

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Merkury zaopiekuje się twoimi sprawami osobistymi. Jego wpływ pomoże ci uporać się z zaległymi sprawami i problemami rodzinnymi. Odzyskasz spokój i dobry humor.

Miłość i seks: Masz faceta? Planety będą ci sprzyjać. Załagodzisz konflikt z partnerem i przegonisz myśli o rozstaniu. Jesteś singielką? Nie wstydź się swoich uczuć. Jeśli ktoś ci się spodoba, daj mu to do zrozumienia. Zaskoczy cię jego pozytywna reakcja.

Kariera i pieniądze: Nerwowa atmosfera w firmie rozluźni się. Współpracownicy przestaną ze sobą rywalizować, a szef stanie się mniej krytyczny. Spokój i harmonia w miejscu pracy podniosą twoją efektywność.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Staniesz się oparciem dla bliskich i mentorką w grupie przyjaciół. Twoje rady okażą się być cenne i pomogą innym uporać się z problemami. W piątek spotka cię miła niespodzianka.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Umów się na randkę w ciemno. Spotkanie z tajemniczym nieznajomym doda rumieńców twojemu życiu miłosnemu. Masz faceta? Zadbaj o gorącą atmosferę w łóżku. Zmysłowa bielizna to niezawodny wabik.

Kariera i pieniądze: Jowisz będzie sprzyjał poważnym przedsięwzięciom. Wykorzystaj swoje pięć minut i zawalcz o zawodowy sukces. Własny biznes to strzał w dziesiątkę.

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Marsjasz (Ocena: 5) 19.01.2014 20:14
Moja kolezanka lepiej układa horoskopy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2014 19:30
Proszę was, tyle ile horoskopów się naczytałam i lipa. Noo raz na milion może się coś sprawdziło... nie warto pokładać w nich nadzieji wiem z autopsji.
zobacz odpowiedzi (1)
Wkurzona (Ocena: 5) 13.01.2014 16:18
`Mężczyzna, który od dawna ci się podoba, odwzajemni twoje uczucia.` TERAZ TERAZ? TERAZ JAK JA DAŁAM SOBIE Z NIM SPOKÓJ :( Dziewczyny, facet mi się podobał, dawał znaki itd a jak przechodziłam do rzeczy to mnie zlewał... co byście zrobiły na moim miejscu?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2014 13:59
Okolice weekendu to czas zabawy... Na zjeździe na studiach i zaleczenia z mikroekonomii :)
odpowiedz
a. (Ocena: 5) 13.01.2014 11:58
Waga: czekam, czekam i nie mogę się doczekać tej deklaracji
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo