Horoskop tygodniowy (30.12.-5.01.)

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy (30.12.-5.01.)
30.12.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień pełen rozmaitych wrażeń. Będziesz w doskonałej kondycji psychofizycznej, a obecność rodziny korzystnie wpłynie na twoje samopoczucie. Okolice weekendu to czas szampańskiej zabawy i przełomowych wydarzeń.

Miłość i seks: Twój związek przejdzie reaktywację. Zażegnacie konflikty i wejdziecie na wyższy poziom. Jesteś singielką? Pozwól się zaprosić na randkę. Twój adorator okaże się niezwykłym facetem.

Kariera i pieniądze: Wolne dni rozleniwią cię. Powrót do pracy stanie się dla ciebie wyjątkowo trudny i męczący. Piątek to dzień pechowy. Bądź szczególnie ostrożna i skupiona, by nie popełnić kardynalnych błędów.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie uspokoi się i przycichnie. Będziesz mogła rozkoszować się samotnością i ciszą wokół swojej osoby. Nie usłyszysz komentarzy pod swoim adresem, a złośliwe plotki raz na zawsze przestaną cię dotyczyć.

Miłość i seks: W miłości nie czekają cię żadne zmiany. Tydzień spędzisz z bliskim ci mężczyzną. Singielki będą miały szansę zbliżyć się do pozornie niedostępnego faceta spod znaku Panny.

Kariera i pieniądze: Przeczekaj niekorzystny okres w spokoju, a wszelkie zawodowe przedsięwzięcia przełóż na przyszły tydzień. Najlepszym dniem na załatwienie spraw urzędowych jest piątek.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Pod koniec tygodnia spotkają cię drobne trudności. Wpadniesz w nieuzasadnioną panikę, która zmąci twoje myśli i przysłoni zdrowy rozsądek. Nie próbuj w takim stanie działać w pojedynkę. Zdaj się na pomoc bliskich, którzy znajdą najlepsze rozwiązanie.

Miłość i seks: Bliski mężczyzna nieświadomie sprawi ci przykrość. Bezwiednie uderzy w twój czuły punkt i zrazi cię do siebie. Wyciągnij z tej lekcji wnioski i naucz się mówić o swoich lękach, pragnieniach i tęsknotach. 

Kariera i pieniądze: Odczujesz świąteczne wydatki. Zdasz sobie sprawę, że przesadziłaś na zakupach i dopadną cię wyrzuty sumienia. Musisz być cierpliwa, bo przypływ gotówki czeka cię dopiero w połowie stycznia.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą przełomowy tydzień. Będzie on początkiem nowego rozdziału, który zmieni twoje życie na lepsze. Okolice weekendu to czas zawierania nowych, wartościowych znajomości.

Miłość i seks: Czeka cię sprawdzian twojego związku. Razem z partnerem znajdziesz się w kryzysowej sytuacji, która przetestuje wasze wzajemne zaangażowanie. Twój ukochany wypadnie dużo lepiej niż sądziłaś. Singielki będą miały okazję poznać zabawnego Wodnika podczas zakupów.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja zawodowa będzie stabilna. Postaraj się tego nie zepsuć. Wolne dni przeznacz na wypoczynek i zebranie sił na kolejny tydzień.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Świąteczne i sylwestrowe pyszności staną się powodem twojej frustracji. Łakomstwo wygra ze zdrowym rozsądkiem i potrzebą zachowania nienagannej figury. Pod koniec tygodnia z trudem zapniesz się w ulubione spodnie, co obniży twoją samoocenę. 

Miłość i seks: Będziesz miała okazję odpocząć od partnera i nabrać dystansu do waszego związku. Jesteś singielką? Nie umawiaj się na randki z nudów. Kolejne nieudane spotkanie pogłębi twoją frustrację.

Kariera i pieniądze: Pod koniec roku poczujesz się przemęczona pracą i szybkim tempem życia. Naładuj akumulatory, aby być wydajniejszą od stycznia, wolny czas spędzając na błogim lenistwie.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Sylwester spędzisz wśród bliskich w odrobinie szalonej atmosferze. Nie będziesz mogła narzekać na nudę i brak emocji. Intensywnie spędzone dni poprawią ci humor i dodadzą energii.

Miłość i seks: Przed tobą dobra passa w miłości. Problemy sercowe rozwiążą się, a twoje życie zdominują uczucia. Znów poczujesz się ważna, potrzebna i kochana.

Kariera i pieniądze: Sytuacja finansowa ulegnie pogorszeniu. Niższy budżet uniemożliwi ci realizację planów. Nie rezygnuj z nich i poproś przyjaciela o pożyczkę.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Twój spokój zostanie zakłócony. Sprzeczka z członkiem rodziny wytrąci cię z równowagi. Zatęsknisz za samotnością i wolną przestrzenią.

Miłość i seks: Będąc w związku, spędzisz romantyczne, pełne ciepła chwile z ukochanym. Jesteś singielką? Nie trać nadziei i wiary w miłość. Poznasz bratnią duszę w najmniej spodziewanych okolicznościach.

Kariera i pieniądze: Zrób analizę swoich zawodowych osiągnięć. Zsumuj sukcesy związane z twoim zawodem i te dotyczące innej branży. Jeśli nie sprawdzasz się w swojej dziedzinie, pomyśl o zmianie pracy.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Najbliższy okres będzie czasem zadumy i melancholii. Rodzinna atmosfera sprawi, że pomyślisz o bliskich, których ci brakuje. Wykorzystaj sprzyjające okoliczności i zadzwoń do przyjaciół z dawnych lat.

Miłość i seks: Czeka cię chwilowa rozłąka z bliskim mężczyzną. Czas, który spędzicie bez siebie, będzie prezentem dla waszej znajomości. Tęsknota uświadomi wam, jak bardzo jesteście dla siebie ważni.

Kariera i pieniądze: Koniec tygodnia będzie stresujący. Napięta atmosfera w firmie odbije się na twoich relacjach z przełożonym. Możesz spodziewać się ostrej wymiany zdań, która popsuje wasze stosunki. Pamiętaj, by nie powiedzieć o jedno zdanie za dużo, bo przeprosinami dużo nie wskórasz.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Stan twojego zdrowia nie będzie najlepszy. Przedświąteczne obowiązki wymęczą twój organizm, więc twoja odporność spadnie. Nie pozwól, by choroba pokrzyżowała ci plany na Sylwestra i wspomóż się witaminami.

Miłość i seks: Bliski mężczyzna zaskoczy cię pozytywnym nastawieniem do twojej osoby. Stanie się zaangażowany i wylewny uczuciowo. Wykorzystaj tę okazję do polepszenia waszych relacji.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała więcej wolnego, ale i dużo pracy. Nawarstwione obowiązki sprawią, że z trudem znajdziesz czas na relaks. Czwartek to najlepszy dzień na nadrobienie papierkowych zaległości.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Merkury doda ci energii. Nie zabraknie ci siły do pracy i dobrego humoru. Uśmiech będzie twoim znakiem rozpoznawczym, a dobre samopoczucie stanie się zaraźliwe dla otoczenia.

Miłość i seks: W tym tygodniu nie będziesz mogła postawić na miłość. Mężczyzna bliski twojemu sercu nie znajdzie dla ciebie wystarczającej ilości czasu. Zapomni on nie tylko o tobie, ale i waszych wspólnych planach.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa będzie stabilna. Zaoszczędzone pieniądze pozwolą ci cieszyć się zakupami bez zważania na koszty.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Sielankę przerwie przykra sytuacja w okolicach czwartku. Znajomy pokrzyżuje ci plany na weekend, więc będziesz musiała się zadowolić towarzystwem, za którym nie przepadasz.

Miłość i seks: Nie dogadujesz się z partnerem? Naucz go mówić o emocjach. Gdy poznasz jego serce, wasze problemy znikną. Jesteś singielką? Sylwester będzie dla ciebie przełomowy. Na zbliżającej się zabawie poznasz faceta, który okaże się twoją bratnią duszą.

Kariera i pieniądze: Fortuna przestanie ci sprzyjać. Uchroń się od bankructwa, robiąc przemyślane zakupy. Sporządź listę niezbędnych produktów i niezależnie od kuszących promocji bądź jej wierna.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Czekają cię stresujące chwile. Staniesz się drażliwa i skłonna do emocjonalnych wybuchów. Nie pogłębiaj negatywnego stanu i przez najbliższe dni powstrzymaj się od spożywania alkoholu.

Miłość i seks: Zmienisz zdanie na temat swojego partnera. Niewinna sprzeczka uświadomi ci, jak bardzo jesteście do siebie podobni. Singielki nie znajdą w tym tygodniu miłości, ale mogą liczyć na gorący flirt podczas sylwestrowej zabawy.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni to czas zawodowej stagnacji. Nie spotka cię nic ważnego i znaczącego dla twojej kariery. Czas wolny od pracy przeznacz na podszlifowanie umiejętności i weryfikację wiedzy związanej z twoją branżą.

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2014 22:36
nigdy się nie zgadza, jest wręcz odwrotnie
odpowiedz
B. (Ocena: 5) 30.12.2013 20:13
Jak może się zgadzać skoro to ma się dopiero stać?! Ogarnijcie się ludzie.. Czasami zgadną, ale to tylko HOROSKOP nie przepowiednia..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2013 16:23
skorpion kiepściutko ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2013 13:23
uuu brak kasy ;c
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2013 12:20
lew...ale optymistycznie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo