Horoskop na 2014 rok

Sprawdź, jak będzie wyglądało Twoje życie w najbliższych miesiącach.
Horoskop na 2014 rok
01.01.2014

Baran (21.03-19.04)

Przez okrągły rok będzie ci towarzyszyć szczęście w miłości. W stałym związku możesz liczyć na zacieśnienie więzi z partnerem i większe zaangażowanie ze strony ukochanego. Niewykluczone zaręczyny lub decyzja o zamieszkaniu pod jednym dachem. Wspólne dbanie o ciepło domowego ogniska sprawi, że staniecie się bardziej ugodowi i wyrozumiali wobec siebie.

Jeśli do tej pory nie udało znaleźć drugiej połowy, to sytuacja diametralnie się zmieni. Wenus obdarzy cię seksapilem i miłosną intuicją. Zaczniesz przyciągać mężczyzn i prawidłowo ich oceniać. Dokonasz słusznego wyboru i stworzysz pełnowartościowy związek.

Dolegliwości zdrowotne nie będą ci dokuczać. Pamiętaj jednak o profilaktycznych badaniach, zwłaszcza gdy chodzi o sprawy kobiece. Na polu zawodowym bez zmian. Przyzwyczaisz się do obecnej pracy i polubisz ją. Pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków sprawi, że staniesz się bardziej efektywna.

Byk (20.04-20.05)

Szczęście będzie ci dopisywać zarówno w życiu zawodowym, jak i w sprawach miłosnych. Merkury zaopiekuje się twoją karierą i stworzy dla ciebie warunki do awansu. Będziesz miała szansę zaprezentować swoje umiejętności i pokazać ukryte talenty. Twoje wysokie kompetencje zostaną zauważone i docenione. Możesz spodziewać się podwyżki, dzięki której rozwiążesz problemy rodzinne.

Druga połowa roku to czas miłosnych uniesień. Byki w stałym związku odnotują rozkwit uczyć i przypływ pożądania. Wasze życie erotyczne nabierze pikanterii i zakończy okres łóżkowego marazmu. Będąc singielką, przestaniesz narzekać na samotność. Zaczniesz przyciągać mężczyzn i rozkochiwać ich w sobie. Jeden z adoratorów okaże się idealnym kandydatem na stałego partnera. Połączą was wspólne zainteresowania i słabość do muzyki.

Sprawy zdrowotne nie przysporzą ci zmartwień. Będziesz w dobrej formie przez okrągły rok. Ewentualne kontuzje będą wynikały z twojej lekkomyślności. Nie eksploatuj swojego zdrowia i unikaj sportów ekstremalnych.

love

Lew (23.07-22.08)

Przed tobą rok stabilizacji. Zakończysz sprawy z przeszłości i osiągniesz spokój w życiu osobistym. Codzienna harmonia korzystnie wpłynie na twój stan psychiczny. Wyciszysz się i staniesz się mniej nerwowa. Emocjonalne wybuchy odejdą w niepamięć. Staniesz się wyrozumiała i przyjazna. Pozytywne nastawienie do innych przyciągnie do ciebie ludzi. Poznasz ciekawe osoby, które wniosą w twoje życie odrobinę szaleństwa. Otworzy to przed tobą nowy rozdział i zmieni sytuację singielek. Jedna z nowych znajomości stanie się początkiem pasjonującej miłosnej przygody. Przeżyjesz płomienny romans, który przerodzi się w szczęśliwy i trwały związek.

Sprawy zawodowe nie ulegną diametralnej zmianie, ale przyniosą ci zadowolenie. Możesz spodziewać się poprawy relacji z przełożonym i zapewnienia sobie pewnej przyszłości w firmie. Przez cały rok będziesz cieszyć się doskonałym zdrowiem i dobrym humorem. Szczęście może cię opuścić jedynie w kwestii finansowej. Bądź zapobiegawcza i zacznij oszczędzać. Zabezpieczenie materialne pomoże ci wyjść obronną ręką z najtrudniejszych sytuacji.

Panna (23.08-22.09)

Najbliższy rok to czas przygód, zabawy i nowych przedsięwzięć. Nabierzesz energii do działania i zapragniesz sprawdzić się w nowych dziedzinach. Twoje życie towarzyskie ożywi się i nabierzesz szalonego tempa. Chwile spędzane w samotności przestaną przynosić ci zadowolenie. Opuścisz swój azyl i zaczniesz szukać przyjemności w przebywaniu z innymi. Staniesz się otwarta i ciekawa świata. Zdecydujesz się na podróże do miejsc, które zawsze chciałaś zobaczyć. Twoje wyjazdy staną się inspirujące i pobudzą twoją kreatywność.

Odkryjesz w sobie pokłady twórczej energii i wykorzystasz ją na polu zawodowym. Twoje niekonwencjonalne rozwiązania spotkają się z aprobatą wpływowych osób. Masz szansę awansować lub dostać wymarzoną pracę.

W sprawach serowych wiele się nie zmieni. Panny w stałych związkach spędzą spokojny i szczęśliwy rok u boku ukochanego. Jedynie na przełomie lata i jesieni możecie spodziewać się miłosnych perturbacji. Będąc singielką, planety przygotowały dla ciebie więcej wrażeń. Najbliższe miesiące upłyną pod znakiem flirtów, romansów i sercowych rozterek. Poznasz wielu atrakcyjnych mężczyzn, z którymi spędzisz niezapomniane chwile. Jedna z nowych znajomości stanie się początkiem udanego związku.

Waga (23.09-22.10)

Jowisz będzie ci sprzyjać i zaopiekuje się twoimi sprawami finansowymi. Jego wpływ pomoże ci znaleźć wyjście z trudnej sytuacji i spłacić zadłużenia. Na przełomie lata i jesieni możesz spodziewać się nieplanowanego przypływu gotówki. Materialne zabezpieczenie popchnie cię w stronę śmiałych inwestycji, które pomnożą twoje oszczędności. Zapewnisz sobie wyskoki standard życia i spełnisz marzenia związane z podróżami.

W miłości jak w kalejdoskopie. Okres flirtów i randek będzie przeplatał się z czasem krótkotrwałej stabilizacji. Przeżyjesz wiele niezapomnianych chwil i wylejesz morze łez. Jedno jest pewne – nawet przez chwilę nie będziesz się nudzić.

Twoja sytuacja zawodowa przyniesie ci zadowolenie. Konsekwentne działanie sprawi, że pokonasz przeszkody i osiągniesz sukces. Możesz spodziewać się awansu, który spełni twoje oczekiwania i ambicje.

Skorpion (23.10-21.11)

Planety będą ci sprzyjać na polu zawodowym. Staniesz się ambitna i nastawiona na sukces. Twoja determinacja i ciężka praca przyniosą oczekiwane rezultaty. Dostaniesz wymarzone stanowisko lub otworzysz swój biznes. Własna firma okaże się strzałem w dziesiątkę. Samodzielność pracy bez nadzoru innych pozwoli ci rozwinąć skrzydła. Odkryjesz w sobie zdolności przywódcze i umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Spełnisz swoje ambicje i odzyskasz pewność siebie.

Wiara we własne możliwości pozytywnie wpłynie na twoje życie miłosne. Będąc singielką, zapomnisz o nieuzasadnionych kompleksach i wyjdziesz z ukrycia. Nabierzesz odwagi w kontaktach międzyludzkich i staniesz się śmielsza wobec mężczyzn. Zaczniesz flirtować i umawiać się na randki. Spotkania z błyskotliwym Koziorożcem staną się początkiem miłosnej przygody.

Skorpiony w stałym związku mogą się  spodziewać sercowych rozterek. Znajomość z kolegą z pracy przerodzi się w coś poważnego. Zaczniesz odczuwać wątpliwości w stosunku do obecnego partnera i rozważać rozstanie. Dokonując wyboru, zawierz miłosnej intuicji.

Wodnik (20.01-20.02)

Energia i chęć działania będą cię rozpierać przez cały rok. Zapragniesz zmienić swoje życie na lepsze począwszy od spraw sercowych. Zakończysz toksyczne znajomości i skupisz się na budowaniu wartościowych relacji. Zadbasz o swój związek, zaczynając od kompromisów. Wzajemna tolerancja i wyrozumiałość wobec partnera pomogą ci osiągnąć spokój i miłosne spełnienie. Będąc singielką przestaniesz ulegać słabości do lekkoduchów i outsiderów. Poznasz statecznego mężczyznę, u boku którego poczujesz się stabilnie. Poczucie bezpieczeństwa zapewni ci psychiczny komfort i umożliwi ci realizowanie zawodowych planów. Będziesz mogła skupić się na sobie i swojej karierze.

Niewykluczony awans lub zmiana pracy na bardziej dochodową. Nadchodzące miesiące będą sprzyjać odważnych projektom i rewolucjom w życiu osobistym. Jeśli planowałaś kupno mieszkania lub przeprowadzkę do innego miasta, nie wahaj się i podejmij tę decyzję jak najszybciej. Zmiana otoczenia wpłynie na ciebie terapeutycznie. Dobre samopoczucie i żelazne zdrowie umożliwią ci realizację planów i spełnienie najskrytszych marzeń.

Ryby (21.02-20.03)

W najbliższych miesiącach skupisz się na rodzinie i przyjaciołach. Uświadomisz sobie, że bliscy są dla ciebie najważniejsi i zaczniesz się o nich troszczyć. Zapomnisz o dawnych urazach. Ciepło domowego ogniska wpłynie na ciebie relaksująco. Staniesz się odprężona i radosna. Spokój i luz pomogą ci spojrzeć na problemy z dystansu i oddzielić ważne sprawy do drobiazgów.

Na polu zawodowym pojawią się możliwości zademonstrowania tego, co potrafisz. Wykorzystaj szansę, którą zesłał ci los, i zawalcz o sukces. W sprawach serowych bądź mniej radykalna. Jeśli poczujesz, że bliski ci mężczyzna oddala się od ciebie, nie próbuj go zatrzymać na siłę. Nacisk i wyrzuty przyniosą odwrotny efekt. Druga połowa roku to czas nowych miłości. Poznasz mężczyznę, w którym zakochasz się z wzajemnością. Będziesz miała wrażenie, że znasz go od lat i zapragniesz spędzić z nim resztę życia. W chwilach uniesienia nie zapominaj o głosie rozsądku. Pochopne decyzje mogą być katastrofalne w skutkach.

Problemy zdrowotne przestaną ci dokuczać. Twoja kondycja poprawi się, a odporność wzrośnie. Będziesz tryskać energią i zachwycisz świat naturalnym pięknem.

love

Bliźnięta (21.05-21.06)

Nadchodzący rok upłynie pod znakiem niespodzianek i nieplanowanych zmian. Mężczyzna, który do tej pory zajmował ważne miejsce w twoim sercu, zejdzie na drugi plan. Poznasz intrygującego faceta z ogromnym apetytem na życie i zapragniesz się z nim związać. Dokonując wyboru, nie sugeruj się opinią przyjaciół. Słuchając głosu serca, masz szansę osiągnąć szczęście.

Sprawy zawodowe nabiorą niespodziewanego obrotu. Zostaną ci powierzone obowiązki wykraczające poza twoje kompetencje. Doskonale sobie z nimi poradzisz i uświadomisz sobie, że do tej pory marnowałaś swój potencjał. Odważ się i spróbuj swoich sił w innej branży. Ryzyko się opłaci.

W kalejdoskopie wydarzeń nie zapomnij zadbać o zdrowie. Uprawiaj sport i regularnie wypoczywaj. Dobra kondycja psychofizyczna to recepta na szczęśliwy i udany rok.

Rak (22.06-22.07)

Przez najbliższe miesiące będziesz potrzebowała dużo energii i chłonnego umysłu. Nie zaprzątaj sobie głowy sprawami, na które nie masz wpływu. Życie towarzyskie i sprawy rodzinne nie powinny cię absorbować tak jak do tej pory. Skup się na sobie i samorealizacji.

W sprawach miłosnych bądź ostrożna i nie wiąż się z facetem, którego dobrze nie poznałaś. Rozczarowanie na tym polu bardzo cię zaboli. Planety będą sprzyjać jedynie racjonalnym działaniom.Impulsywność może ci zaszkodzić również w sprawach zawodowych. Na tym polu będziesz miała szansę się wykazać. Bądź skrupulatna i zadaj się na logikę myślenia. Bystrość umysłu zostanie doceniona i nagrodzona. Nie zmarnuj szansy na awans. Nowa praca będzie spełnieniem twoich marzeń.

Strzelec (22.11-21.12)

Pierwsza połowa roku to czas miłosnych podbojów. Będąc singielką, dostrzeżesz plusy życia bez zobowiązań i zaczniesz korzystać ze swoich przywilejów. Flirty, randki i romanse umilą ci wieczory i sprawią, że przestaniesz się czuć samotna.

Okolice jesieni to czas stabilizacji. Poznasz mężczyznę, którym się zauroczysz i zapragniesz związać się z nim na stałe. Mars doda ci odwagi w walce o jego serce. Determinacja i wrodzony seksapil pomogą ci pokonać twoją konkurentkę.

W związku możesz spodziewać się licznych nieporozumień i kłótni na tle zazdrości. Oddalisz się od ukochanego i zaczniesz szukać pocieszenia w towarzystwie innych mężczyzn. Niewykluczony wakacyjny romans, który skończy się razem z latem.

Sprawy zawodowe ułożą się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Jeśli starałaś się o nową posadę, to twoje marzenia się spełnią. Ambicja, samodzielność i zdolności przywódcze to cechy, dzięki którym pokonasz konkurencję. Nowe stanowisko przyniesie ci satysfakcję i pieniądze, ale negatywnie odbije się na twoim zdrowiu. Praca w szalonym tempie i wyższy poziom stresu sprawią, że staniesz się osłabiona i nerwowa. Uniknij poważniejszych skutków ubocznych i wzbogać dietę o produkty bogate w żelazo.

Koziorożec (22.12-19.01)

Najbliższe miesiące to czas nauki i zdobywania doświadczenia. Zaczniesz się rozwijać i uzupełnisz luki w elementarnej wiedzy. Zdobyte kwalifikację pomogą ci zmienić twoją sytuację zawodową. Uwierzysz w siebie i dostaniesz pracę, w której staniesz się czempionem.

Sprawy sercowe będą układały się jak w kalejdoskopie w zależności o pory roku. Wiosna przyniesie zwątpienia i sercowe rozterki. Jeśli masz stałego partnera, Pluton wróży ci rozłąkę, a nawet rozstanie. Chwile spędzone osobno pomogą wam spojrzeć na wasz związek z dystansu i dostrzec błędy, które popełniacie na co dzień. Lato to czas eksplozji uczuć. Wrócisz do partnera i zakochasz się w nim na nowo. Singielki mogą spodziewać się wakacyjnego romansu. Gorąca i namiętna znajomość przerodzi się w poważny związek.

Jesień to okres stabilizacji w każdej sferze życia. Pod koniec roku powinnaś zwrócić uwagę na sprawy rodzinne i pomóc bliskim w ich problemach. Twoje wsparcie okaże się bezcenne.

Komentarze (50)

Ocena: 5 / 5
shocked (Ocena: 5) 26.12.2014 19:28
Kiedy czytałam ten horoskop po raz pierwszy pomyślałam -totalne bzdury, kocham swojego faceta, z dnia na dzień jest co raz lepiej, jak w ogóle mogłabym spojrzeć na kogoś innego. Ale teraz? Jejku nawet nie wiecie jak się zdziwiłam, o tym horoskopie przypomniała mi przyjaciółka, czytałyśmy go razem nabijając się z niego. Przeczytałam go teraz raz jeszcze WSZYSTKO SIĘ SPRAWDZIŁO. W moim życiu pojawił się facet dzięki którym jestem szczęśliwa, który bez przerwy mnie czymś zaskakuje. To zabawne, że sprawdził mi się ten horoskop. Nie wiem kto go przygotowywał, ale mógłby też na przyszły rok. Pozdrawiam
odpowiedz
ważne (Ocena: 5) 13.03.2014 19:14
Jaki wróżbita przygotował ten horoskop? czy jest profesjonalny?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2014 11:47
Oby Skorpionom wiodło się tak dobrze jak opisuje to horoskop :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2014 13:38
Z pod jakiego znaku jesteś? Dlaczego jestes z facetem ktorego nie kochasz?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2014 11:12
Podoba mi się mój horoskop, nawet chyba zacznę w niego wierzyć, może przyciągnę tym trochę szczęścia ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo