Horoskop 09.12. - 15.12.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop 09.12. - 15.12.
09.12.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Nadchodzący tydzień rozpoczniesz w wyśmienitym nastroju. Dobry humor pomoże ci spojrzeć na problemy z dystansu i znaleźć wyjście z najtrudniejszych sytuacji. W okolicach weekendu czeka cię test sprawdzający twoją lojalność wobec przyjaciółki.

Miłość i seks: W miłości dużo ciepła i wzajemnego zrozumienia. W związku możesz liczyć na wyrozumiałość partnera i aprobatę swoich pomysłów. Jesteś singielką? Poznasz faceta, z którym będziesz nadawać na tej samej fali.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Skłonność do życia ponad stan zmusi cię do pożyczki. Schowaj dumę do kieszeni i poproś o pomoc rodziców.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Najbliższe dni poświęć rodzinie i przyjaciołom. Pozwól swojemu życiu zwolnić, znajdując czas na rozmowę z bliskimi. Zadbaj o ciepło domowego ogniska i zakończ bezsensowne spory.

Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól mu na więcej swobody. Ograniczenia i zakazy przynoszą odwrotny efekt. Jesteś singielką? Na zbliżającą się randkę nastaw się pozytywnie, ale nie oczekuj zbyt wiele. Ten facet to z pewnością nie książę z bajki.

Kariera i pieniądze: W pracy odznaczysz się pewnością siebie i zdecydowaniem. Siła charakteru pomoże ci wyegzekwować swoje racje i pokonać konkurencję. Środa to dzień zbierania laurów.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Saturn napełni cię zdrowiem i dobrą energią. Odzyskasz siły i chęć do działania.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Nie odkładaj ważnych tematów na później. Pamiętaj, że niedomówienia przeradzają się w konflikty. Nie masz faceta? Ciesz się życiem. Bądź uwodzicielska i flirtuj do woli. Pikantna rozmowa z mężczyzną spod znaku Bliźniąt przerodzi się w płomienny romans.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Stały dochód i ograniczenie niepotrzebnych wydatków zaczną przynosić efekty. Uda ci się zaoszczędzić i odłożyć pieniądze na urlop.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą czas zmian. Masz szansę naprawić błędy i zawalczyć o lepszą przyszłość. Podejmując się radykalnych działań, skorzystaj z rad przyjaciela.

Miłość i seks: W miłości dużo ciepła i powrotu dawnych uczuć. W związku odzyskasz radość płynącą z przebywania z partnerem i spojrzysz na niego tak, jak na początku waszej znajomości. Jesteś singielką? Wenus ześle na twoją drogę mężczyznę, z którym kiedyś łączyło cię coś wyjątkowego. Zaryzykuj.

Kariera i pieniądze: Niepokoje związane ze sferą finansową zostaną rozwiane. Uda ci się spłacić długi i uniknąć dodatkowych płatności wynikających z zaniedbania. Okres debetu odejdzie w niepamięć.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na naprawie relacji z bliskimi. Postaraj się nie spychać rodziny na dalszy plan i poświęć jej więcej czasu. Twoja obecność będzie darem dla tych, których ostatnio zaniedbałaś.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie walcz z wiatrakami i odpuść, jeśli w głębi ducha czujesz, że twoje prośby nic nie zmienią. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Barana zwróci na ciebie uwagę. Przyciągniesz go i zatrzymasz, zdając się na niezawodne poczucie humoru.

Kariera i pieniądze: Jowisz wróży ci sukces na polu zawodowym. Bądź z siebie dumna, ale uważaj, by woda sodowa nie uderzyła ci do głowy. Spoczywając na laurach, zaniedbasz rutynowe obowiązki.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Mars zaopiekuje się twoimi sprawami osobistymi. Uda ci się rozwiązać nurtujące problemy i odzyskać wewnętrzną równowagę. W weekend zdaj się na intuicję.

Miłość i seks: Masz faceta? Postaraj się być wobec niego mniej krytyczna. Fakt, że w przeszłości popełnił błędy, nie oznacza, że znowu musi to powtórzyć. Jesteś singielką? Daj się zaprosić na randkę nieznajomemu. Będzie tajemniczo i ekscytująco.

Kariera i pieniądze: Pojawią się przed tobą nowe szanse i możliwości. Wykorzystaj przychylność losu i zaprezentuj swoje ukryte talenty. Twój potencjał zostanie zauważony i nagrodzony.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną w spokojnej atmosferze z dala od nerwów i napięć. Załagodzisz konflikt z bliskimi i przywrócisz ciepło domowego ogniska. W środę czeka cię miła niespodzianka związana z podróżami.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaproś go na randkę. Wybierz kameralne miejsce i koniecznie załóż sukienkę. Twój ukochany będzie w wniebowzięty. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie zwróć uwagę na outsidera, który storni od towarzystwa kobiet. Twoje zainteresowanie doda mu pewności siebie i zachęci do nawiązania znajomości.

Kariera i pieniądze: Jowisz wróży ci sukces. Twój upór w dążeniu do celu zostanie nagrodzony. Możesz spodziewać się awansu.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Odnotujesz spadek nastroju. Powodem złego samopoczucia będą kompleksy na punkcie wyglądu. Zamiast się zadręczać, zacznij działać. Wtorek to dobry dzień na rozpoczęcie diety.

Miłość i seks: W związku możesz się spodziewać miłego zaskoczenia. Twój partner stanie się troskliwy i zacznie myśleć wyłącznie o tobie. Jesteś singielką? Najbliższe dni zapoczątkują pasmo gorących randek.

Kariera i pieniądze: Merkury wzmocni twoją determinację i odwagę. Zapragniesz osiągnąć zawodowy sukces i nie cofniesz się przed radykalnym działaniem. Planety będą ci sprzyjać.

kobieta

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji psychofizycznej. Odzyskasz stabilność emocjonalną i przestaniesz popadać w melancholię. Sobota to dzień zasłużonej zabawy.

Miłość i seks: W sprawach sercowych zdaj się na intuicję. Nie rób nic wbrew w sobie, nawet jeśli przyjaciele radzą ci inaczej. Zawierzając głosowi serca, unikniesz miłosnego zawodu.

Kariera i pieniądze: Twoja kariera zacznie się rozwijać. Spotkasz na swojej drodze wpływowe osoby, które staną po twojej stronie. Ich poparcie pomoże ci osiągnąć zawodowy sukces.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Pierwsza polowa tygodnia upłynie rutynowo. W okolicach piątku może cię spotkać stresująca sytuacja. Nie wpadaj w panikę i pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wenus będzie ci sprzyjać. Twój urok przyciągnie atrakcyjnego Wodnika. Masz faceta? Twój związek stanie się poważniejszy i stabilniejszy.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych działaj rozsądnie. Nie daj się omamić sklepowym promocjom i ogranicz wydatki do minimum. Zaoszczędzone pieniądze przydadzą się w okolicach weekendu. 

kobieta

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Przestaniesz się zadręczać z powodu popełnionych błędów i zapragniesz pójść o krok dalej. Nauka języków pełni twoje ambicje i przyniesie zadowolenie z samej siebie.

Miłość i seks: Masz faceta? Obdarz go życiowym zaufaniem i pozwól mu decydować za was dwoje. Jego wybory okażą się trafne. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie zwróć uwagę na nieśmiałego blondyna. Wasze kontrastowe charaktery idealnie się uzupełnią.

Kariera i pieniądze: Tydzień roboczy upłynie leniwie z dala od stresujących sytuacji. Będziesz mogła odpocząć i znaleźć czas na remanent w papierach. Środa sprzyja grom loteryjnym.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Dopadną cię wyrzuty sumienia. Zaczniesz rozpamiętywać popełnione błędy i zapragniesz naprawić wyrządzone krzywdy. Postaraj się, ale nie licz na zbyt wiele. Niektórych rzeczy nie da się już zmienić.

Miłość i seks: Masz faceta? Poświeć mu więcej czasu i uwagi. Twoje kobiece ciepło zadziała na niego jak balsam. Jesteś singielką? Czeka cię weekend pełen wrażeń. Będziesz rozchwytywana.

Kariera i pieniądze: W pracy postaw na spokój ducha. Bądź opanowana i nie daj się wytrącić z równowagi aroganckim kontrahentom. Twoja profesjonalna postawa zrobi wrażenie na szefie.

Komentarze (25)

Ocena: 5 / 5
Rak (Ocena: 5) 12.12.2013 21:10
"Pierwsza polowa tygodnia upłynie rutynowo. W okolicach piątku może cię spotkać stresująca sytuacja. Nie wpadaj w panikę i pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia." - dzisiaj zgubiłam telefon...
odpowiedz
oola (Ocena: 5) 10.12.2013 20:15
ta tyle spokoju i szczescia. szkoda ze zgubilam wczoraj nowy telefon....
odpowiedz
wodniczka (Ocena: 5) 09.12.2013 22:58
ehhh, wasz horoskop NIGDY mi sie nie sprawdza, zreszta jak kazdy :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2013 17:31
Pierdu pierdu. Co tydzien sukcesy zawodowe a pracy ani widu ani slychu...taaaaaaaaa
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2013 15:55
Co tydzień nowi faceci. Jestem rozchwytywana, jak cholera xD
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo