Horoskop tygodniowy 02.12. - 08.12.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 02.12. - 08.12.
02.12.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Staniesz się pogodna i przyjacielsko nastawiona do innych. Zaczniesz się dogadywać z bliskimi i załagodzisz konflikt z rodzeństwem. Pod koniec tygodnia możesz opaść z sił. Nie lekceważ zdrowia i porządnie wypocznij.

Miłość i seks: W miłości czeka cię dużo pozytywnych zmian. W związku możesz spodziewać się lepszych relacji z partnerem i zgodności w sferze seksualnej. Singielki nie będą mogły narzekać na nudę. Wasz ognisty temperament przyciągnie mężczyzn spod tego samego żywiołu.

Kariera i pieniądze: Sytuacja w firmie stanie się napięta. Antagonizmy między współpracownikami spotęgują stres, który odbije się na twojej pracy. Zaczniesz działać chaotycznie i nieefektywnie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W twoim życiu towarzyskim pojawią się zamęt i napięcie. Ktoś nadepnie ci na odcisk, wyciągając na światło dzienne wstydliwy dla ciebie temat. Poskrom chęć odwetu i spójrz na tę sytuację z przymrużeniem oka. Nie warto tracić czasu i energii na snucie intryg.

Miłość i seks: Sprawy miłosne ułożą się pomyślnie. Będąc w związku wyjaśnisz nieporozumienie z partnerem i przywrócisz atmosferę miłości i spokoju. Jesteś singielką? Odważ się i zrób pierwszy krok w stronę faceta, który od dawna ci się podoba. Do odważnych świat należy.

Kariera i pieniądze: W pracy będziesz musiała liczyć na samą siebie. Współpracownicy zaczną między sobą konkurować i przestaną się o ciebie troszczyć. W czwartek bądź ostrożniejsza podczas zawierania umów i traktuj kontrahentów z rezerwą.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają zmianie trybu życia na zdrowszy. Poczujesz w sobie motywację do wyeliminowania szkodliwych nawyków i chęć do poprawienia swojej sprawności fizycznej. Okolice weekendu to chwile kryzysu. Bądź zapobiegawcza i zrezygnuj z imprez zakrapianych alkoholem.

Miłość i seks: Wenus zaopiekuje się twoimi sprawami miłosnymi. Dogadasz się z partnerem w kwestiach związanych z pieniędzmi i zniwelujesz napięcie, które ochładzało wasze uczucie. Singielki mogą się spodziewać większego powodzenia i pojawienia się nowego adoratora. Nowo poznany facet będzie idealnym kandydatem na życiowego partnera.

Kariera i pieniądze: W pracy możesz liczyć na korzystny obrót wydarzeń. Wykorzystaj daną ci szansę i weź udział w lukratywnym projekcie. Masz szansę wygrać.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o zdrowie i urodę. Znajdź czas na porządny wypoczynek i nie angażuj się w sprawy towarzyskie. Huczne imprezy i zgiełk miasta zastąp relaksem w domowym zaciszu i wyjazdem na wieś. Chwile samotności na łonie natury napełnią cię energią, spokojem i witalnością.

Miłość i seks: Merkury będzie sprzyjał twoim sprawom sercowym i otoczy opieką samotne Skorpiony. Jako singielka poznasz faceta, który zaimponuje ci zaradnością i rozczuli optymizmem. U jego boku poczujesz się naprawdę szczęśliwa. Masz faceta? Zrób mu przyjemność i spraw mu drobny prezent. Upominek bez okazji to znak, że o nim myślisz.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym czeka cię rywalizacja. Jeśli starasz się o wymarzoną pracę, możesz spodziewać się silnej konkurencji. Tym razem urok osobisty nie wystarczy.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zdaj się na zdrowy rozsądek i chłodną kalkulację. Zapomnij o spontaniczności i nie podejmuj pochopnych decyzji. Pod koniec tygodnia skup się na sprawach rodzinnych. Poświęć bliskim więcej czasu i pomóż komuś starszemu uporać się z rutynowymi obowiązkami.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz świetnego faceta, z którym podzieli cię duża różnica wieku. Pozbądź się niepotrzebnych uprzedzeń i daj mu szansę. Razem stworzycie szczęśliwą parę. Masz faceta? Wasze więzi zacisną się i staną się nierozerwalne. Poczujesz, że to twój mężczyzna życia i zapragniesz zalegalizować wasz związek. Daj mu to do zrozumienia, ale nie wywieraj na nim presji.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe nie ulegną zmianie. Twoja obecna praca będzie przynosiła regularne dochody, ale wciąż nie będzie spełniała twoich ambicji i aspiracji. Nie marnuj swojego potencjału i rozejrzyj się nowym zajęciem.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Dolegliwości fizyczne przestaną ci dokuczać i poczujesz w sobie przypływ energii. Nadmiar wydarzeń nie przeszkodzi ci rozwijaniu zainteresowań. Będziesz potrafiła się świetnie zorganizować, znajdując czas zarówno na hobby, jak i dla przyjaciół.

Miłość i seks: W najbliższych dniach skupisz się na sprawach sercowych i poszukiwaniu drugiej połowy. Jeśli marzysz o stworzeniu trwałego i szczęśliwego związku, zwróć uwagę nie na słowa, lecz czyny. Masz faceta? Dodaj odrobinę pikanterii do waszego życia seksualnego. Nie bój się innowacji i zacznij eksperymentować. Twój ukochany będzie w siódmym niebie.

Kariera i pieniądze: W pracy możesz liczyć na drobny sukces, który umocni twoją pozycję w firmie. Przestaniesz się bać o swoją przyszłość i zaczniesz działać bez szkodliwej presji. Wtorek sprzyja zawieraniu umów kredytowych.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Niewyjaśnione sprawy z przeszłości zaczną odbijać się na twoich relacjach z bliskimi. Postaraj się wyjaśnić dawne sytuacje zanim niedomówienia przerodzą się w poważny konflikt.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Twoje serce zabije mocniej dla zajętego faceta. Nie poddawaj się walkowerem i przeprowadź wywiad środowiskowy. Jego związek okaże się istnieć jedynie z powodu przyzwyczajenia. Masz faceta? Twój partner stanie się bardziej wyrozumiały i da ci więcej swobody. Korzystaj z tych przywilejów, ale nie nadwyrężaj jego zaufania.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Masz szansę dostać wymarzoną pracę lub odnieść sukces we własnym biznesie. Bądź pewna swoich decyzji i kój żelazo póki gorące.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie ożywi się. Możesz spodziewać się licznych zaproszeń na imprezy i rodzinne uroczystości. Podczas rozmów z bliskimi pamiętaj, by nie wszczynać nieuzasadnionych kłótni. Twoje opinie niekoniecznie są zgodne z prawdą.

Miłość i seks: W miłości dużo ciepła i romantycznych chwil. Masz szansę nawiązać wyjątkową znajomość z mężczyzną spod znaku Panny. Jego elegancja i kultura osobista przypomną ci, jak dobrze jest być kobietą. Masz faceta? Możesz spodziewać się nie tylko przypływu namiętności ze strony partnera, ale również wzmożonego zaangażowania w wasz związek.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni nie przyniosą zmian na polu zawodowym. Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie z dala od stresujących sytuacji. Korzystaj ze sprzyjającej aury, ale uważaj, by się nie rozleniwić.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Jowisz zaopiekuje się twoim zdrowiem i kondycją psychiczną. Staniesz się energiczna, wyluzowana i przestaniesz przejmować się drobiazgami. Okolice soboty to czas zasłużonego odpoczynku. Połącz przyjemne z pożytecznym i wyjedź w góry.

Miłość i seks: Czeka cię powrót do przeszłości. Mężczyzna, z którym kiedyś łączyło cię coś wyjątkowego, niespodziewanie pojawi się w twoim życiu. Odżyją w tobie dawne wspomnienia i tęsknota za pięknymi chwilami. Zanim znów się zaangażujesz, upewnij się, czy twój był odwzajemnia twoje uczucia.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach pochłoną cię sprawy zawodowe. Spadną na ciebie nowe obowiązki, które okażą się prawdziwym wyzwaniem. Bądź samodzielna i postaraj się działać bez pomocy współpracowników. Twoja inteligencja i intuicja cię nie zawiodą.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę na zdrowie; zwłaszcza na kręgosłup. Zrezygnuj ze sportów, które mogą go obciążyć, i unikaj dźwigania przeładowanych siatek z zakupami. Jeśli planujesz remont, wstrzymaj się kilka dni. Wkrótce twoja kondycja się poprawi.

Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiaj z nim na temat wspólnej przyszłości. Najwyższy czas zrobić krok do przodu. Jesteś singielką? Koniec tygodnia to czas flirtów i randek. Umawiając się na spotkanie, wybierz miejsce, które dobrze znasz. Będziesz czuła się swobodniej i pewniej.

Kariera i pieniądze: Przed tobą męczący i zarazem rozwojowy tydzień. Będziesz miała wiele okazji do zademonstrowania tego, co potrafisz i możliwości uzupełnienia wiedzy. Nabyte umiejętności podniosą twoje kwalifikacje.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Będziesz miała mniej obowiązków i więcej wsparcia ze strony bliskich. Ich troska doda ci sił i pomoże uporać się z problemami dnia codziennego. W weekend zrezygnuj z hucznych imprez.

Miłość i seks: Zbliżysz się psychicznie do mężczyzny, który jest ci bliski, i staniesz się dla niego przyjaciółką. Zaczniecie nadawać na tych samych falach i rozumieć się bez słów. Zgodność intelektualna nie przełoży się na zgranie w łóżku. Popracuj nad sferą seksualną, zdając się na spontaniczność.

Kariera i pieniądze: Twoje kontakty z przełożonym popsują się. Stanie się on wyjątkowo krytyczny i zacznie wymagać od ciebie więcej niż od innych pracowników. Postaraj się zdystansować do jego humorów i rób swoje. Wkrótce sytuacja się unormuje.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz w świetnej formie i dobrym humorze. Los będzie ci sprzyjać i pomoże ci rozwiązać osobiste problemy. Wszystko, czego nie udało ci się załatwić w ostatnim czasie, uda ci się teraz zdobyć nie pracą, lecz odrobiną szczęścia.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz interesującego faceta, z którym będą cię łączyły zawodowe stosunki. Zachowaj dystans, ale nie ukrywaj swojej kobiecości. Twój wrodzony wdzięk sprawi, że wasza znajomość z biegiem czasu przeniesie się na grunt osobisty. Masz faceta? Poświęć mu więcej czasu i uwagi. Fakt, że nie mówi on o swoich potrzebach, nie znaczy, że ich nie ma.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla finansów. Jeśli planowałaś wziąć kredyt, uda ci się zawrzeć bardzo korzystną umowę. Fortuna będzie ci sprzyjać również w grach loteryjnych.

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2013 14:16
interesting
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2013 12:18
ciekawe,ciekawe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2013 11:18
Właśnie miałam na to samo zwrócić uwagę...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2013 08:13
"kój"?
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie