Horoskop tygodniowy 25.11. - 01.12.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 25.11. - 01.12.
25.11.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Staniesz się niezależna i bardziej uparta w swoich poglądach. Życie towarzyskie przestanie cię interesować i zwrócisz się ku samotności. Chwile spędzone w domowym zaciszu umożliwią ci rozwijanie zainteresowań.

Miłość i seks: Będąc singielką spojrzysz na swój status pozytywnie i zauważysz liczne plusy wynikające z braku zobowiązań. Przestaniesz się zadręczać i nabierzesz pewności siebie. Masz faceta? W tym tygodniu poświęć mu więcej czasu i uwagi. Zachęć go do szczerej rozmowy i utwierdź go w fakcie, że jest dla ciebie najważniejszy.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Uda ci się zarobić dodatkowe pieniądze i poskromić rozrzutność. Czwartek sprzyja zawieraniu umów kredytowych.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Planety będą ci sprzyjać. Korzystny wpływ Jowisza na twoje życie prywatne pomoże ci uporać się z problemami. Uda ci się zakończyć trudne sprawy i odzyskać wewnętrzny spokój.

Miłość i seks: Będąc singielką odnotujesz wzrost powodzenia. Mężczyźni zaczną cię adorować i proponować spotkania. Jedna z randek będzie niezapomniana. Jesteś w związku? Twój facet uświadomi sobie, jak bardzo cię kocha i zacznie okazywać ci swoją miłość. Poczujesz się jak księżniczka.

Kariera i pieniądze: Czeka cię stresujący tydzień w pracy. Szef stanie się krytyczny i jeszcze bardziej wymagający. Jeśli zależy ci na swoim stanowisku, nie wdawaj się z nim w dyskusje. Może cię to słono kosztować.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Poczujesz w sobie siłę i determinację do zmiany swojego życia na lepsze. Uświadomisz sobie, że szczęście jest w zasięgu twoich rąk i zaczniesz o nie walczyć. Bądź konsekwentna, a osiągniesz zamierzony cel.

Miłość i seks: W miłości staniesz się zaborcza i konsekwentna. Zaczniesz egzekwować swoje racje i skupiać się na budowaniu trwałych relacji. Mężczyzna bliski twojemu sercu podzieli twój punkt widzenia i przestanie traktować waszą znajomość pobłażliwie.

Kariera i pieniądze: Jowisz sprzyja ambitnym planom związanym ze sferą zawodową. Jeśli planujesz założenie własnego biznesu lub chcesz wziąć udział w znaczącym projekcie, to jak najszybciej zacznij działać. Masz szansę dopiąć swego.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przed tobą szczęśliwy czas. Wszystko, czego się podejmiesz, zakończy się z powodzeniem. Sobota to dzień szalonej zabawy. Korzystaj z życia, ale nie daj się namówić na coś, co kłóci się z twoimi zasadami.

Miłość i seks: Samotne Ryby nie będą narzekały na brak wielbicieli. Wasza kobiecość w połączeniu z silnym charakterem zaimponuje mężczyznom spod znaku Raka. Razem stworzycie zgrany duet. Masz faceta? Chwile niezgodności odejdą w niepamięć. Zaczniecie się dogadywać i rozumieć bez słów.

Kariera i pieniądze: Obecna praca nie przynosi ci zadowolenia? Nie marnuj potencjału i rozejrzyj się za zajęciem, które spełni twoje ambicje. Twoje zawodowe marzenia i plany mają szansę się spełnić.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Czeka cię spokojny tydzień. Znajdziesz czas, by nadrobić zaległości w rutynowych obowiązkach, a wieczorami porządnie wypocząć. Chwile relaksu ukoją twoje zszarpane nerwy i pozwolą ci zregenerować urodę.

Miłość i seks: Nie wymagaj od bliskiego mężczyzny, by poświęcał ci każdą minutę swojego życia. Pozwól mu na hobby i wyjścia z kolegami. Gdy dasz mu wolną rękę, wasze spotkania będą paradoksalnie częstsze i przyjemniejsze.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe nie przysporzą ci zmartwień. Nabierzesz dystansu do zasad panujących w twojej firmie i przestaniesz się przejmować humorami przełożonych. Odrobina beztroski pomoże ci uporać się ze stresującymi sytuacjami i odczuć satysfakcję z pracy.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną pod znakiem rodzinnych spotkań i szczerych rozmów w gronie przyjaciół. Regularny kontakt z bliskimi odda ci otuchy i napełni siłą do walki z problemami. Okolice czwartku sprzyjają rozpoczęciu nauki lub wdrożeniu w życie dalekosiężnych planów.

Miłość i seks: Sprawy sercowe przyniosą ci zadowolenie. Będąc w związku odnotujesz wzrost uczuć i wzajemnego pożądania między tobą a twoim ukochanym. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego skrycie kochasz, rozstanie się ze swoją partnerką. Działaj szybko i skutecznie, by nie zmarnować szansy na wasz idealny związek.

Kariera i pieniądze: W pracy działaj po linii najmniejszego oporu. Wykonuj swoje obowiązki sumiennie, ale nie podejmuj się trudnych wyzwań. Unikając ryzyka, zapewnisz sobie spokój i uchronisz się od bolesnej porażki.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Nadchodzące dni sprzyjają nauce i rozwijaniu zainteresowań. Znajdź czas na hobby i zachęć koleżankę, by razem z tobą zapisała się na kurs językowy. Jej towarzystwo i motywacja pomogą ci osiągnąć cel.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się błyskotliwy mężczyzna spod znaku Ryb. Jego inteligencja ci zaimponuje i sprawi, że nie będziesz potrafiła się mu oprzeć. Masz faceta? Najbliższy wieczór spędźcie tylko we dwoje, nie wychodząc z łóżka. Podnosząc temperaturę w sypialni, odnotujecie przyrost miłości zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe staną się dla ciebie priorytetem. Zapragniesz osiągnąć sukces i zaczniesz na niego ciężko pracować. Staniesz się efektywna i zadziwisz przełożonego swoimi ukrytymi talentami.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Twoja kondycja psychofizyczna poprawi się. Staniesz się energiczna, nabierzesz ochoty do sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu. Okolice weekendu sprzyjają podróżom. Bądź spontaniczna i odwiedź przyjaciółkę, z którą przestałaś się spotykać przez dzielącą was odległość.

Miłość i seks: Najbliższe dni sprzyjają flirtom i randkom. Będziesz miała okazję do zawarcia nowych znajomości i możliwość spędzenia czasu w męskim gronie. Towarzystwo płci przeciwnej podniesie twoją samoocenę i sprawi, że zaczniesz bardziej dbać o wygląd. Będąc w związku flirtuj, ale pamiętaj, by nie przekroczyć granicy między zabawą a zdradą.

Kariera i pieniądze: Słabość do kosztownych przyjemności sprawi, że zacznie ci bardziej zależeć na pieniądzach. Staniesz się pracowita i nastawiona na zysk. Twoja determinacja zostanie nagrodzona.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz na najwyższych obrotach. Twoje życie nabierze szalonego tempa, a los zaskoczy cię nieoczekiwanymi zdarzeniami. Bądź pewna siebie i nie daj sobie wmówić, że czegoś nie potrafisz. Twoje pokłady możliwości są niewyczerpalne.

Miłość i seks: Wpływ Saturna i Wenus nastroi cię sentymentalnie. Staniesz się romantyczna i zaczniesz bujać w obłokach. Twoje myśli skierują się ku dawnym związkom i niespełnionym miłościom. Zaczniesz tęsknić za ukochanym, który odszedł z twojego powodu, i zapragniesz to naprawić.

Kariera i pieniądze: W pracy wykaż inicjatywę i wykonuj zadania, zanim szef cię o nie poprosi. Znasz go na tyle dobrze, by wiedzieć, na czym będzie mu zależało. Twoja zapobiegliwość zrobi na nim dobre wrażenie.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach staniesz się reżyserem własnego życia. Planety przestaną trzymać pieczę nad twoim losem i zostawią cię samej sobie. To, co się wydarzy, będzie zależało wyłącznie od ciebie.

Miłość i seks: Masz faceta? Spotka cię sytuacja, która sprawdzi zaangażowanie i wierność twojego partnera. Nie ingeruj w jego przebieg i pozwól ukochanemu dokonać samodzielnego wyboru. Wynik będzie zaskakujący. Jesteś singielką? Nie umawiaj się z facetem, który już na pierwszy rzut oka zupełnie ci się nie podoba. Fakt, że nie masz stałego partnera, nie oznacza, że musisz chodzić na randki z każdym, kto cię na nią zaprosi.

Kariera i pieniądze: Staniesz się pracowita i pomysłowa. Twoja kreatywność zrobi wrażenie na współpracownikach. Koledzy zaczną cię doceniać i brać do serca twoje rady.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Szczęście będzie ci sprzyjać, a dobry humor nie opuści cię przez cały tydzień. Staniesz się energiczna i pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Uporządkujesz sprawy rodzinne i przestaniesz się przejmować problemami, które bezpośrednio cię nie dotyczą.

Miłość i seks: Bliski ci mężczyzna zacznie nudzić się w twoim towarzystwie i zepchnie cię na boczny tor. Nie zachodź w głowę, jak mu zaimponować, lecz odpłać mu pięknym za nadobne. Gdy przestaniesz się nim interesować, wydasz się mu atrakcyjna i warta uwagi.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym możesz spodziewać się sukcesów. Merkury zaopiekuje się twoją karierą i otworzy przed tobą nowe możliwości. Będziesz miała okazję zabłysnąć i zdobyć wymarzoną pracę.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas wyciszenia. Przestaniesz szukać rozrywek i gonić za towarzystwem. Odnajdziesz przyjemność z rozwijania zainteresowań, czytania i obcowania ze sztuką.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Twój partner obdarzy cię miłością i poczuciem bezpieczeństwa. Utwierdzisz się w fakcie, że jesteś dla niego całym światem. Nie masz faceta? Mężczyzna, który od dawna ci się podoba, zwróci na ciebie uwagę. Wykorzystaj tę szansę i zachęć go, by podjął konkretne działania. Zdaj się na kobiecość i poczucie humoru.

Kariera i pieniądze: Staniesz się leniwa i zniechęcona. Przestaniesz odczuwać satysfakcję z wykonywanej pracy, a rutynowe zadania zaczną przynosić ci trudność. Nie czekaj, aż popełnisz kardynalny błąd i zrób sobie wolne.

Polecane wideo

Komentarze (17)
Ocena: 5 / 5
Panna (Ocena: 5) 25.11.2013 20:30
"Mężczyzna, którego skrycie kochasz, rozstanie się ze swoją partnerką. Działaj szybko i skutecznie, by nie zmarnować szansy na wasz idealny związek." LICZĘ NA TO!
zobacz odpowiedzi (1)
Podpis... (Ocena: 5) 25.11.2013 19:23
Napisz komentarz...
odpowiedz
sdA (Ocena: 5) 25.11.2013 15:50
"W pracy działaj po linii najmniejszego oporu." Powinno być:... "po najniższej linii oporu".
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2013 14:33
,,Będąc w związku flirtuj, ale pamiętaj, by nie przekroczyć granicy między zabawą a zdradą." - trafne ostrzeżenie... Niestety.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2013 11:55
hahah serio zerwalas? No wlasnie mnie sie tyczy.Tak mnie olewal ostatnio to teraz dostanie za swoje,a co !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie