Horoskop tygodniowy 18.11. - 24.11.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 18.11. - 24.11.
18.11.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Staniesz się spokojna i ugodowa. Przestaniesz toczyć boje o drobiazgi i przejmować się sprawami towarzyskimi. Zainteresujesz się rozwojem duchowym i odnajdziesz satysfakcję z doskonalenia własnego charakteru.

Miłość i seks: To dobry czas zarówno dla singielek, jak i dla kobiet będących w związku. Mężczyzna bliski twojemu sercu zacznie odczytywać niewerbalne sygnały, które od dawna mu wysyłasz. Zwróci uwagę na twoje potrzeby, odwzajemni uczucia i obdarzy cię poczuciem bezpieczeństwa.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. Szef powierzy ci nowe obowiązki, ale obdarzy cię zaufaniem i pozwoli na samodzielność. Swoboda działania sprawi, że nie odczujesz nadmiaru zajęć.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. „Podreperujesz” zdrowie i odzyskasz dobrą kondycję psychofizyczną. W okolicach weekendu nabierzesz ochoty do zabawy i zaczniesz odczuwać wzmożoną przyjemność ze spotkań towarzyskich.

Miłość i seks: Najbliższe dni sprzyjają flirtom i randkom. Jeśli twój facet lub adorator nie zaprosił cię na kolację, wyjdź z inicjatywą i zaproponuj mu spotkanie. Wybierz kameralne miejsce i wypróbuj moc czerwonej szminki. Wieczór będzie równie ognisty jak kolor na twoich ustach.

Kariera i pieniądze: Twoja rozrzutność stanie się przyczyną problemów finansowych. Znajomi niechętnie udzielą ci pożyczki, więc będziesz zmuszona zrezygnować z ulubionych rozrywek. Dni spędzone skromniej przypomną ci, że należy szanować pieniądze.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia to czas ważnych wyborów. Podejmując decyzje, zaufaj bliskim i weź do serca rady starszych i doświadczonych osób. Okolice weekendu będą obfitowały w wydarzenia i niespodzianki związane z życiem towarzyskim.

Miłość i seks: Twoja zazdrość wpłynie na interpretację rzeczywistości. Zaczniesz wyolbrzymiać drobiazgi i doszukiwać się podstępów. Twoje paranoiczne zachowanie odstraszy od ciebie mężczyznę, na którym ci zależy.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach skup się na sprawach zawodowych. Interesuj się wszystkim, co dzieje się w twojej firmie i zwróć uwagę na osoby, które nie radzą sobie z obowiązkami. Bądź koleżeńska i zaproponuj pomoc nowemu pracownikowi. Wkrótce odpłaci ci się tym samym.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o zdrowie. Ubieraj się ciepło i nie zapomnij o witaminach. W weekend daruj sobie huczne imprezy. Skupisko ludzi sprzyja rozwojowi i przenoszeniu się wirusów.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Nie wstydź się rozmawiać z partnerem na temat seksualnych potrzeb. Przełam bariery i wyznaj lub pokaż, jakie masz pragnienia. Twój ukochany zrobi wszystko, by stanąć na wysokości zadania. Jesteś singielką? Druga połowa tygodnia to czas flirtów i randek. Spotkanie z błyskotliwym Koziorożcem będzie niezapomniane.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe ułożą się pomyślnie. Nabierzesz dystansu do plotek w firmie i zajmiesz się jedynie pracą. Szef zauważy twoją postawę i znów obdarzy cię zaufaniem.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień spokoju, wytchnienia i relaksu. Będziesz żyć na zwolnionych obrotach, skupiając się jedynie na najważniejszych sprawach. Czwartek to dzień wybaczania i pojednania.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższy wieczór spędźcie osobno. Chwile rozłąki pozwolą wam za sobą zatęsknić i sprawią, że powody waszych sprzeczek wydadzą się wam błahe. Jesteś singielką? Na twoim horyzoncie pojawi się nowy adorator. Ośmiel go i zachęć do konwersacji. Rozmowy z nim będą ciekawe i inspirujące.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych postaw na minimalizm. Bądź skrupulatna i cierpliwa, ale nie porywaj się z motyką na słońce. Niektóre zadania mogą cię przerosnąć.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Chaos w życiu prywatnym wpłynie na twoją kondycję. Będziesz  przemęczona, markotna i nerwowa. Kiepskie samopoczucie poprawi odpowiednia dawka snu i kontakt z bliskimi.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych bądź bardziej otwarta, ale zachowaj powagę. Będąc singielką nie bój się flirtować jednak nie baw się mężczyznami. Jeśli nie odwzajemniasz uczuć adoratora, daj mu to jasno do zrozumienia. Mas faceta? Twój partner zapragnie porozmawiać z tobą o swoich potrzebach i żalach. Nawet jeśli wydadzą ci się błahe i nieuzasadnione, nie bagatelizuj ich. Twoja ignorancja sprawi mu ból.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni sprzyjają działaniom związanym z pieniędzmi. Uda ci się uporać z kosztownymi sprawami urzędowymi, spłacić zaległe rachunki i zaplanować budżet na niedaleką przyszłość. Jasna sytuacja finansowa zakończy okres stresującej niepewności.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Najbliższe dni zapewnią ci dużo wrażeń. Twoje życie towarzyskie zakwitnie i całkowicie cię pochłonie. W okolicach wtorku unikaj ryzyka i poważnych wyzwań. Źle podjęta decyzja może cię słono kosztować.

Miłość i seks: Twoja miłosna wylewność zacznie przynosić negatywne skutki. Mężczyzna bliski twojemu sercu poczuje zbyt pewnie i przestanie się o ciebie starać. Daj mu do zrozumienia, że nie jest niezastąpiony. Niewinny flirt obudzi w nim zazdrość i uświadomi mu, że konkurencja nie śpi.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe nie przysporzą ci zmartwień. Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie i bezstresowo. Dopasuj się do spokojnego rytmu pracy i nie prowokuj nerwowych sytuacji.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Rodzinne i zawodowe sprawy będą biegły spokojnym i przyjaznym rytmem. Nic nie wtrąci cię z równowagi i nie zepsuje humoru na zbliżający się weekend. Sobota upłynie w szampańskiej atmosferze.

Miłość i seks: Wenus będzie ci sprzyjać. Singielki będą miały okazję poznać kogoś interesującego w pracy lub na gruncie urzędowym. Nie wypuśćcie go z rąk. U jego boku odzyskacie wiarę w mężczyzn. W związku odnotujesz wzrost uczuć i pożądania w stosunku do partnera. Chwile zwątpienia odejdą w niepamięć.

Kariera i pieniądze: Współpracownicy zaczną ci zazdrościć dobrych relacji z szefem. Bądź przezorna i nie manifestuj swoich zależności. Lepiej nie prowokować złośliwych plotek.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną przewidywalnie i spokojnie. Okolice weekendu sprzyjają podróżom. Planując wyjazd, wybierz miejsce, które chętnie odwiedzałaś w dzieciństwie. Spotka cię tam miła niespodzianka.

Miłość i seks: W związku możesz spodziewać się złagodzenia napiętej sytuacji między tobą a partnerem. Wasz konflikt dotyczący wykonywania rutynowych obowiązków zostanie wyjaśniony i zakończony. Kompromis zadowoli obie strony. Jesteś singielką? Wyjdź z inicjatywą i zaproponuj spotkanie facetowi, z którym odczuwasz wzajemną chemię. On od dawna marzy o tym, by się z tobą umówić.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe pozytywnie cię zaskoczą. Uda ci się pokonać konkurencję i wygrać w firmowym projekcie. Możesz liczyć na premię.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W sprawach rodzinnych bądź ostrożna i nie mów wszystkiego co myślisz. Możesz uradzić osobę, która straciła wiarę w siebie. Środa to twój szczęśliwy dzień. Najtrudniejsze wyzwanie okaże się być dla ciebie „bułką z masłem”.

Miłość i seks: Twoje relacje z bliskim mężczyzną popsują się. Zaczniesz wątpić w swoje uczucia, które do niego żywisz, a on zacznie zdradzać zainteresowanie innymi kobietami. Zanim podejmiesz radykalne, kroki upewnij się w swojej decyzji. Działając pochopnie, możesz stracić coś cennego.

Kariera i pieniądze: Merkury będzie sprzyjał twojej karierze. Ześle na twoją drogę życzliwych ludzi, którzy pomogą ci się znaleźć we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Sukces jest w zasięgu twoich rąk.

candice

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na sobie. Zacznij rozwijać zainteresowania i powróć do dawnych pasji. W wolnych chwilach nie zapomnij zadbać o urodę. Atrakcyjny wygląd doda ci pewności siebie i siły w walce z codziennymi problemami.

Miłość i seks: Wenus i Jowisz zaczną ci patronować. Ich wpływ pomoże ci rozwiązać konflikt z partnerem i przywrócić miłość do waszego związku. Będąc singielką możesz spodziewać się miłego zaskoczenia. Mężczyzna, na którym ci zależy, zacznie się starać o twoje względy.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe nie przysporzą ci zmartwień. Uporasz się z trudnymi zadaniami i udowodnisz szefowi, że jesteś efektywnym pracownikiem. Twoja pozycja w firmie stanie się pewna.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: To czas wyciszenia i znalezienia wewnętrznej równowagi. Poskromisz apetyt na ekstremalne rozrywki, odnajdując satysfakcję w drobnych, codziennych przyjemnościach. Rodzina i najbliżsi przyjaciele znów staną się dla ciebie najważniejsi.

Miłość i seks: Twój partner stanie się skryty i oschły. Nie zasypuj go lawiną pytań i pozwól mu w spokoju oddać się zadumie. Jego stan samoistnie wróci do normy wraz z nadejściem nowego tygodnia. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zdradzi zainteresowanie twoją osobą. Zachowaj dystans i nie angażuj się, zanim nie usłyszysz od niego konkretnej deklaracji.

Kariera i pieniądze: Zostaną ci powierzone obowiązki, z którymi do tej pory nie miałaś do czynienia. Będziesz musiała się wykazać zawodową intuicją i umiejętnością adaptacji do nowych warunków. Zachowaj trzeźwy umysł i nie wpadaj w panikę. Spokój uchroni cię od popełnienia błędu.

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Rybcia (Ocena: 5) 18.11.2013 22:00
hahah i wszystkie ryby nagle rozejdą sie ze swoimi facetami ? ciekawe
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2013 17:37
"Jesteś singielką? Wyjdź z inicjatywą i zaproponuj spotkanie facetowi, z którym odczuwasz wzajemną chemię. On od dawna marzy o tym, by się z tobą umówić" Jakby chciał, to wie gdzie mnie szukac. Ale.. raz sie zyje, spróbować można ;)
zobacz odpowiedzi (2)
Oleczka (Ocena: 5) 18.11.2013 16:28
Od ostatnich kilku miesięcy horoskop dla Barana się zgadza, mam na myśli pierwszą z trzech części. Bo miłość i kariera to słabo. Ale cała reszta WOW..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2013 15:53
taaaaaaa cięgle pisze że o bliżnięta ,,Mężczyzna, na którym ci zależy, zacznie się starać o twoje względy." jkoś w to wąptpie ciągle tak pisze i co nic ;/
zobacz odpowiedzi (1)
szeherezada (Ocena: 5) 18.11.2013 12:30
panna zgadza sie!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie