Horoskop tygodniowy 4.11. – 10.11.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 4.11. – 10.11.
04.11.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Raz na zawsze uwolnisz się od toksycznych znajomych i rozpoczniesz nowy etap. Odzyskasz kontrolę nad swoim życiem i zadowolenie z samej siebie.

Miłość i seks: Mężczyzna, który do tej pory zajmował ważne miejsce w twoim sercu, przestanie być dla ciebie atrakcyjny. Zaczniesz rozglądać się za innymi facetami i bez skrupułów flirtować. Zanim posuniesz się za daleko, zastanów się, czy warto tracić stabilizację na rzecz chwilowej przyjemności.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz miała sobie równych. Bez trudu poradzisz sobie z każdym zadaniem i odzyskasz dobre imię u szefa. Możesz liczyć na podwyżkę.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Zaczniesz wątpić w siebie i w słuszność swoich wyborów. Uświadomisz sobie, że wszystkie błędy, które popełniłaś, wynikały z nieprzemyślanego działania. Wyciągnij wnioski i zapanuj nad impulsywnością.

Miłość i seks: Masz faceta? Zrób mu prezent. Drobny upominek to dowód na to, że myślisz o nim tak często jak on myśli o tobie. Jesteś singielką? Jowisz ma dla ciebie niespodziankę. W okolicach weekendu twoje serce zabije na widok oryginalnego Wodnika. Twoje uczucia zostaną odwzajemnione.

Kariera i pieniądze: Trafi ci się okazja dodatkowego zarobku. Twoja głowa do interesu nie pozwoli ci zmarnować tej szansy. Wykorzystasz ją i poprawisz swoją sytuację finansową.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą dobry czas. Pluton pozytywnie wpłynie na twój nastrój, a Mars doda ci energii do działania. Chwile melancholii i zadręczania się z powodu niepowodzeń odejdą w niepamięć. Spojrzysz na świat przez różowe okulary i zaczniesz czerpać z życia garściami.

Miłość i seks: W związku czeka cię poważna rozmowa z partnerem. Usłyszysz od niego żale i słowa krytyki. Nie kłóć się, bo jego skargi są uzasadnione. Jesteś singielką? Nie skacz z kwiatka na kwiatek. Takim działaniem możesz odstraszyć mężczyznę, który chciałby stworzyć z tobą stały związek.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych skup się na podniesieniu kwalifikacji. Zacznij się rozwijać i odśwież wiedzę w wiodącej dziedzinie. Świadomość, że jesteś specjalistką w branży, podniesie twoją efektywność.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Poznasz osobę, która nauczy cię podchodzić do życia z przymrużeniem oka. Jej wsparcie i rady pozwolą ci spojrzeć na rzeczywistość z dystansu. Sprawy, z którymi do tej pory sobie nie radziłaś, przestaną być dla ciebie aż tak skomplikowane.

Miłość i seks: Masz faceta? Drobne problemy w twoim związku urosną do gigantycznych rozmiarów. Ukochany odsunie się od ciebie i zacznie wątpić w waszą wspólną przyszłość. Jesteś singielką? Facet, który okazywał ci zainteresowanie, okaże się seryjnym podrywaczem. Jego wyznania okażą się kłamstwem i dowiesz się, że jesteś jedną z wielu.

Kariera i pieniądze: Czeka cię świetny tydzień w pracy. Będziesz miała mniej obowiązków i więcej okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. Szef zauważy twoje zalety i zechce cię awansować.

candice

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Zadowolenie z własnych osiągnięć pozwoli ci się skupić na samej sobie i nabrać dystansu do spraw rodzinnych. Problemy, które do tej pory obciążały cię psychicznie, przestaną spędzać ci sen z powiek.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Twoja ambicja i podświadoma rywalizacja z partnerem staną się przyczyną konfliktu. Nie masz faceta? Zmień taktykę uwodzenia. Bądź pewna siebie, ale nie staraj się dominować. Emocjonalna siła, którą emanujesz, może spłoszyć nieśmiałego mężczyznę.

Kariera i pieniądze: To czas zawodowych sukcesów. Wykażesz się w firmowym projekcie i zyskasz miano czempiona. Szef nagrodzi cię premią.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia niczym cię nie zaskoczy. Będziesz miała dużo pracy i mało chwil na relaks. Okolice weekendu to czas odpoczynku i rozluźnienia nerwowej atmosfery. Jeden z wolnych wieczorów koniecznie spędź z najbliższą rodziną.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych możesz liczyć na miłą niespodziankę. Mężczyzna, którego żywiołem jest ogień, zwróci na ciebie uwagę i zaproponuje ci spotkanie. Wykorzystaj tę szansę. U jego boku twoje życie nabierze smaku.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Przestaną cię zastawiać nieplanowane wydatki i uda ci się odłożyć pieniądze na coś, o czym od dawna marzyłaś. Sobota sprzyja grom loteryjnym.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Los będzie ci sprzyjał. Możesz liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności, które pomogą ci wyjść cało z największych opresji. Wykorzystaj sprzyjającą aurę i odważ się zrobić coś szalonego. Chwile beztroskiej zabawy dodadzą twojemu życiu kolorów.

Miłość i seks: Marzysz o prawdziwej miłości? Zacznij jej szukać. Tkwiąc w związku lub relacjach z mężczyzną, który nie spełnia twoich oczekiwań, odbierasz sobie szansę na szczęście.

Kariera i pieniądze: Staniesz się ambitna i nastawiona na karierę. Determinacja i upór w dążeniu do celu zostaną nagrodzone. Pojawi się przed tobą szansa pokazania się i zaprezentowania swoich umiejętności. Wykorzystaj ją i zmień swoje życie na lepsze.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Twoje samopoczucie ustabilizuje się. Przestaniesz miewać huśtawki nastrojów i niekontrolowane wybuchy emocji. Dobry stan psychiczny pozytywnie wpłynie na twoją ogólną kondycję i poprawi stan zdrowotny.

Miłość i seks: Sprawy miłosne skomplikują się. Mężczyzna bliski twojemu sercu stanie się wobec ciebie oschły i nieprzyjemny. Przyczyną negatywnego nastawienia będzie jego zażyła znajomość z inną kobietą.

Kariera i pieniądze: Praca nie przysporzy ci zmartwień. Współpracownicy przestaną cię krytykować i oceniać, a twoje działanie spotka się z aprobatą przełożonego. Poniedziałek sprzyja negocjacjom z klientami.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Dobre samopoczucie cię nie opuści. Uporasz się z problemami finansowymi i zapewnisz sobie stabilizację. We wtorek uważaj podczas jazdy samochodem.

Miłość i seks: Masz faceta? Zatroszcz się o jego emocjonalne potrzeby. Spraw, by poczuł się doceniony i kochany. Odpłaci ci się tym samym. Będąc singielką czeka cię miła niespodzianka. Mężczyzna, z którym łączy cię platoniczna miłość, zapragnie cię poznać. Postaraj się na nim zrobić jak najlepsze wrażenie, ale pod żadnym pozorem nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Gdy kłamstwo wyjdzie na jaw, stracisz szansę na wymarzony związek.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych możesz spodziewać się dobrej passy. Twoje decyzje będą trafne, a wszelkie działania podjęte z twojej inicjatywy zapoczątkują okres korzystnych zmian. Masz szansę osiągnąć sukces, na który długo czekałaś.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Staniesz się niezależna i pewna siebie. Wiara w słuszność swoich decyzji pomoże ci osiągnąć zamierzony cel mimo przeciwności losu. Będziesz miała powody do zadowolenia.

Miłość i seks: Wenus będzie ci sprzyjać. Jeśli do tej pory nie udało ci się znaleźć drugiej połowy, to w okolicach weekendu poznasz kogoś, kto spełni twoje oczekiwania. Masz stałego partnera? Pozbądź się niepotrzebnych barier i uwolnij swój seksualny temperament. Twój ukochany będzie zachwycony.

Kariera i pieniądze: Sytuacja finansowa znacznie się pogorszy. Skłonność do rozrzutności i brak zaplecza w postaci odłożonych pieniędzy zmusi cię do wzięcia pożyczki. Wyciągnij wnioski z tej lekcji i zacznij oszczędzać.

candice

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Uporasz się z dolegliwościami zdrowotnymi i odzyskasz dobrą formę. W okolicach piątku spotka cię miła niespodzianka związana z finansami.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Nie uciekaj przed zobowiązaniami. Twój facet to idealny kandydat na męża. Nie masz stałego partnera? Na horyzoncie pojawi się ktoś interesujący. Masz szansę zakochać się ze wzajemnością.

Kariera i pieniądze: Obecna praca nie przynosi ci zadowolenia? Nie oszukuj się, że sytuacja ulegnie zmianie. Zacznij się rozglądać za nowym zajęciem. Wtorek sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia zaskoczy cię intensywnością wydarzeń. Nie daj się zwariować i znajdź czas na rutynowe zajęcia. Nawarstwione zaległości mogą ci pokrzyżować plany na wymarzony weekend.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wenus wpłynie na twoją miłosną naturę. Staniesz się kochliwa i skłonna do romansów. Masz faceta? Podkręć temperaturę w waszej sypialni. Spełniając jego erotyczne zachcianki pobudzisz jego seksualny apetyt i zapewnisz sobie godziny pełne nieznanej ci dotąd rozkoszy.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na inwestycje. Ulokuj zaoszczędzone pieniądze i kontroluj sytuację na rynku. Wkrótce pojawi się przed tobą szansa sporego zarobku.

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2013 23:24
Bliznieta, faktycznie się zakochałam! Z wzajemnością? Jej!
odpowiedz
pannisko (Ocena: 5) 10.11.2013 08:51
U panien było napisane, że sobota sprzyja grom loteryjnym. Wygrałam wczoraj 24 zł. Przynajmniej zakład się zwrócił. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2013 07:46
to raczej ja zaczęłam watpić w naszą wspólną przyszłość...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2013 22:42
Mój facet właśnie powiedział,ze nie nadaje się na męża:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2013 21:13
skorpion, zawsze pisze o facecie ale takim co lata tez za innymi. g*wno prawda.:D nie wierze w horoskopy na szczescie.;_;
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo