Horoskop tygodniowy 21.10. - 27.10.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 21.10. - 27.10.
21.10.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Merkury zaopiekuje się twoimi sprawami rodzinnymi. W domu zagości spokój i wzajemne zrozumienie. Domownicy przestaną się spierać o drobiazgi i pozwolą ci żyć własnym życiem.

Miłość i seks: To dobry czas na miłość. Będąc singielką odnotujesz wzrost zainteresowania swoją osobą, a sama staniesz się bardziej kochliwa. Masz faceta? Jego uczucia rozkwitną na nowo.

Kariera i pieniądze: Twoja zawodowa motywacja wzrośnie. Zaczniesz odczuwać satysfakcję z wykonywanej pracy i uświadomisz sobie, że jesteś w niej naprawdę dobra. Pewność siebie pomoże ci osiągnąć sukces.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Wsparcie rodziny i przyjaciół pomoże ci uporać się z problemami dnia codziennego. Usłyszysz wiele komplementów na swój temat, które dodadzą ci siły i pewności siebie.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Najbliższe dni upłyną pod znakiem randek i zawierania nowych znajomości. Mężczyzna, któremu „wpadniesz w oko”, okaże się dla ciebie stworzony. Masz faceta? Zwróć uwagę na jego dobre strony. Ciągła krytyka ochładza jego uczucia.

Kariera i pieniądze: W pracy zdaj się na innych. Wysłuchaj rad doświadczonych pracowników i wciel je w życie. Działając intuicyjnie zyskujesz na niezależności, ale tracisz na skuteczności.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na samej sobie. Zrób profilaktyczne badania, a w wolnych chwilach zadbaj o ciało i duszę. W weekend zrezygnuj z hucznych zabaw i spędź czas na rozwijaniu pasji.

Miłość i seks: Wenus przestanie sprzyjać twoim sprawom miłosnym. Bliski ci mężczyzna oddali się od ciebie i zacznie rozglądać się za innymi dziewczynami. Nie przyglądaj się temu biernie i zawalcz o niego.

Kariera i pieniądze: Pojawi się przed tobą okazja dodatkowego zarobku. Będziesz miała szansę zademonstrować swoje umiejętności i wzbogacić się na nich. Pamiętaj, że twoja kreatywność to żyła złota.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Jowisz będzie ci sprzyjał przez cały tydzień. Jego wpływ pomoże ci zdobyć to, na czym ci zależy. W okolicach weekendu uważaj za kierownicą i zapanuj nad brawurową jazdą.

Miłość i seks: W miłości możesz spodziewać się miłych niespodzianek. Jeśli do tej pory nie udało ci się odnaleźć drugiej połowy, to los ześle na twoją drogę mężczyznę, o którym marzyłaś. Masz faceta? Jego uczucia rozkwitną na nowo. U jego boku znów poczujesz się jak księżniczka.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe nie przysporzą ci zmartwień. Szef przestanie cię strofować i stanie się mniej krytyczny. Praca w miłej atmosferze stanie się przyjemniejsza i efektywniejsza.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Jowisz wzmocni twoją motywację. Poczujesz w sobie siłę do walki ze szkodliwymi nawykami. Nie zmarnuj tej szansy i zacznij działać jak najszybciej. Bądź radykalna i nie ulegaj chwilom słabości.

Miłość i seks: Masz faceta? Nieporozumienia, które oddalały twojego ukochanego od ciebie, zostaną wyjaśnione. Odzyskasz zaufanie partnera i przywrócisz przyjazną atmosferę. Jesteś singielką? Zrób z tego atut i ciesz się wolnością. Akceptacja samej siebie to fundament do zbudowania nowych i trwałych relacji.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. Niedyspozycja współpracowników i wymagający szef pomnożą twoje dotychczasowe obowiązki. Możesz spodziewać się nadgodzin.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Rutynowe zadania przestaną sprawiać ci trudność i krzyżować weekendowe plany. Szybsze i sprawniejsze działanie umożliwi ci realizację planów związanych z podróżami.

Miłość i seks: W sprawach sercowych kieruj się emocjonalnym egoizmem. Zacznij mówić o sowich potrzebach i nie bój się ich egzekwować. Środa sprzyja flirtom i randkom.

Kariera i pieniądze: Marzysz o prawdziwej karierze? Postaw na solidne wykształcenie. Zaplecze w postaci wiedzy i umiejętności potwierdzone certyfikatami zrobi wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas spotkań z bliskimi. Uda ci się wygospodarować chwilę dla rodziny i oczyścić atmosferę w domu. W weekend nie zapomnij o przyjaciołach. Wyjazd w gronie znajomych pozwoli ci się odstresować.

Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiaj z nim na temat wspólnej przyszłości. Jego luzackie podejście do waszego związku nie rokuje trwałych relacji. Jesteś singielką? Nie bój się angażować w nowe znajomości. Jedna z nich zapoczątkuje korzystne zmiany.

Kariera i pieniądze: W pracy postaw na dyscyplinę. Zapanuj nad myślowych chaosem i skoncentruj się na wykonywanych obowiązkach. Bądź dokładana i skup się na detalach.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz tryskać energią i dobrym humorem. Pozytywne nastawienie uczyni twoje życie łatwiejszym i przyjemniejszym. Weekend to czas empatii. Wczuj się w sytuację przyjaciółki i postaraj się jej pomóc.

Miłość i seks: W sprawach sercowych możesz spodziewać się korzystnych zmian. Twój partner przestanie stawiać na pierwszym miejscu pracę i skupi się na twoich potrzebach. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się temperamentny Baran. Zdobędziesz go charyzmą i pewnością siebie.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie ulegnie poprawie. Będziesz musiała zacisnąć pasa i zacząć żyć skromnie. Trudne chwile nauczą cię oszczędności i zaradności.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twój nastrój pogorszy się. Problemy związane ze sferą zawodową zaczną cię przerastać i odbiją się na twoim samopoczuciu. Stracisz entuzjazm i wiarę w słuszność swoich wyborów.

Miłość i seks: W miłości czeka cię miła niespodzianka. Bliski ci mężczyzna przełamie swoje bariery i zapragnie stworzyć z tobą pełnowartościowy związek. Jego deklaracja sprawi, że poczujesz się pewniej i spokojniej.

Kariera i pieniądze: To tydzień nagrody za wytężona pracę. Fortuna obdarzy cię nadprogramową gotówką, dzięki której uda ci się zakończyć urzędowe sprawy. Piątek to dobry dzień na zawarcie umowy kredytowej.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie przewidywalnie. W okolicach czwartku spotka cię niespodziewana sytuacja, która wywróci twoje życie do góry nogami. Będziesz musiała się wykazać elastycznością i odpornością na stres.

Miłość i seks: Sprawy sercowe ułożą się po twojej myśli. Problemy w twoim związku skończą się, a partner znów zacznie ci okazywać szczere uczucia. Jesteś singielką? Nie szukaj na siłę drugiej połowy. Miłość przyjdzie sama w najmniej oczekiwanym momencie.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz miała sobie równych. Staniesz się ambitna i błyskotliwa. Bez trudu poradzisz sobie z najtrudniejszym zadaniem i zyskasz w oczach szefa.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Przestaniesz się zadręczać z powodu drobnych niepowodzeń i szukać dziury w całym. Spojrzysz na swoje życie przez różowe okulary i uświadomisz sobie, że jesteś szczęśliwa.

Miłość i seks: Najbliższe dni to czas zwierzeń i poważnych deklaracji. Mężczyzna, do którego coś czujesz, zbliży się do ciebie i wyzna ci miłość. Chwile niepewności odejdą w niepamięć.

Kariera i pieniądze: Fortuna zapuka do twoich drzwi. Rozwiążesz problemy finansowe i spłacisz zadłużenia u znajomych. Przypływ gotówki umożliwi ci realizację marzeń związanych z edukacją.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Czeka cię intensywny tydzień. Twój grafik wypełnią spotkania towarzyskie i zajęcia rozwijające twoje zainteresowania. W czwartek spotka cię miła niespodzianka związana z osobą bliską twojemu sercu.

Miłość i seks: Masz faceta? Rutyna w waszym związku zaczyna wygrywać z uczuciami. Zastanów się, czy warto tracić energię na ratowanie tej znajomości. Jesteś singielką? W najbliższych dniach wiele się nie zmieni. Wykorzystaj dni samotności na weryfikację miłosnych potrzeb.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zachowaj rozsądek i nie podejmuj pochopnych decyzji. Bądź ostrożna podczas zawierania umów i nie daj się zapędzić w kozi róg. Trzeźwy umysł i skrupulatność w działaniu pomogą ci osiągnąć zamierzony cel.

Komentarze (18)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2013 22:30
lepiej żeby się spełnilo to co u bliźniąt, bo bardzo na to liczą i nie wiem już na którą kwestię bardziej hahah
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2013 20:12
"Środa sprzyja flirtom i randkom." chyba flirtom i randkom z laptopem :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2013 01:32
to klikanie mnie dobija
zobacz odpowiedzi (2)
Podpis... (Ocena: 5) 21.10.2013 14:44
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2013 14:23
Wodnik-"Wenus przestanie sprzyjać Twoim sprawom miłosnym". Wy tak na poważnie? Do tej pory w ogóle nie sprzyjał, więc co to za nowość...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo