Horoskop tygodniowy 14.10.-20.10.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 14.10.-20.10.
14.10.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Wszędzie, gdzie się pojawisz, będziesz mile widziana, a znajomi, którzy do tej pory nie mieli dla ciebie czasu, zaczną zabiegać o twoje towarzystwo. Wtorek sprzyja nowym wyzwaniom.

Miłość i seks: W związku zaczniesz odczuwać wątpliwości. Zapragniesz uwolnić się z klatki zobowiązań i poczuć się jak singielka. Nie masz faceta? Pojawi się na twoim horyzoncie mężczyzna, który cię zaintryguje. Uwiedź go tym samym, zdając się na seksowną tajemniczość.

Kariera i pieniądze: W pracy nie wydarzy się nic szczególnego. Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie, ale szybko. W piątek usłyszysz pochwałę z ust współpracowniczki.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: To tydzień poświęcenia. Zapomnij o egoizmie i wyciągnij pomocną dłoń w stronę bliskich, którzy cię potrzebują. Los odpłaci ci się tym samym, gdy sama znajdziesz się w potrzebie.

Miłość i seks: Najbliższe dni upłyną pod znakiem miłości. Odczujesz ze strony partnera przypływ uczuć i namiętności. Jesteś singielką? Zainteresuje się tobą dwóch skrajnie różnych facetów. Nie ignoruj głosu rozsądku, który chce ci oszczędzić niepotrzebnych przykrości.

Kariera i pieniądze: Staniesz się energiczna i kreatywna. Twoje pomysły i zaangażowanie spodobają się szefowi. Zmieni on zdanie na twój temat i przestanie wypominać ci dawne błędy.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Towarzystwo przyjaciół i wsparcie rodziny dodadzą ci energii i pomogą w trudnych sytuacjach. W okolicach środy unikaj niepotrzebnych sporów.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, z którym połączą cię wspólne zainteresowania. Podziałacie na siebie inspirująco, a zgodność w upodobaniach utwierdzi was w fakcie, że jesteście dla siebie stworzeni. Masz faceta? W tym tygodniu zamieńcie się rolami. Zacznij o niego zabiegać i dopieść go zwłaszcza w łóżku. Chwile rozkoszy rozbudzą w nim uśpione uczucia.

Kariera i pieniądze: Mars doda ci odwagi i determinacji w walce o zawodowy sukces. Bądź uparta, ale naucz się negocjować. Wdzięk i spryt pomogą ci wyegzekwować to, co zechcesz.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Nadchodzący tydzień przywita cię miłą niespodzianką. Będziesz miała dużo powodów do radości i czasu na realizację hobby. Ciesz się życiem, ale nie nadwyrężaj zdrowia. Ewentualne powikłania będą się ciągnęły miesiącami.

Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól ukochanemu mieć zainteresowania i daj mu szansę za tobą zatęsknić. W okolicach weekendu powstrzymaj się od niepotrzebnych wybuchów zazdrości. Jesteś singielką? Nie mieszaj spraw sercowych z zawodowymi. Romans w pracy skończy się na jednym wieczorze i popsuje ci opinię w firmie.

Kariera i pieniądze: Staniesz się niecierpliwa i zdekoncentrowana. Myślowy chaos negatywnie wpłynie na twoją percepcję i umiejętność oceny sytuacji. Możesz popełnić poważny błąd.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W tym tygodniu bądź ostrożna i wyrozumiała dla samej siebie. Nie dokładaj sobie niepotrzebnych zmartwień i zadbaj o zdrowie. Skup się na sprawach bieżących, które nie wymagają dużo siły i wkładu energii.

Miłość i seks: Najbliższe dni sprzyjają miłości. Jeśli do tej pory nie udało ci się stworzyć trwałego związku, to sytuacja ulegnie zmianie. Mężczyzna, którego niedawno poznałaś, poczuje do ciebie coś więcej niż sympatię. Jesteś w związku? Zacznijcie razem korzystać z uroków życia. Odrobina szaleństwa i spontanicznie spędzony czas zwalczy marazm i stagnację.

Kariera i pieniądze: W pracy zadbaj o szczegóły. Dopracuj swoją technikę negocjacji i zadbaj o porządek na biurku. Wtorek sprzyja ważnym rozmowom z przełożonym.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twój nastrój pogorszy się. Codzienny kontakt z osobami, które w ciebie nie wierzą, zdołują cię i wpędzą w kompleksy. Odetnij się od nich i nie bierz do serca ich krytyki. Wkrótce się przekonają, że nie mieli racji.

Miłość i seks: Czeka cię test związku. Zainteresuje się tobą atrakcyjny mężczyzna, który roztoczy wokół siebie erotyczną aurę. Bądź silna i nie ulegaj chwilowej pokusie. Twój partner ci tego nie wybaczy. Jesteś singielką? Twój były facet zacznie o ciebie zabiegać. Nie odrzucaj jego zalotów, ale zachowaj dystans. Jego cudowna metamorfoza to jedynie chwilowa przemiana.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni to czas rozwoju kariery. Zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną i zrobisz pozytywne wrażenie na potencjalnym pracodawcy.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia to czas nostalgii. Dopadną cię niepotrzebne smutki i żale związane z przeszłością. Okolice weekendu przyniosą poprawę nastroju. Niedziela to dzień rodzinnych spotkań i zapominania o dawnych urazach.

Miłość i seks: Wenus zaopiekuje się twoimi sprawami sercowymi. Jeśli nie znalazłaś jeszcze drugiej połowy, wkrótce się to zmieni. Poznasz mężczyznę, z którym stworzysz idealną parę. W związku możesz liczyć na niespodziewaną i bardzo korzystną metamorfozę partnera.

Kariera i pieniądze: Szef zacznie cię traktować jak swoją prawą rękę i podawać ciebie za wzór dla innych. Pomóż współpracownikom, ale nie popisuj się. Będąc przemądrzałą, jedynie zyskasz wrogów.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Będziesz w rozrywkowym nastroju. Wsparcie Jowisza uchroni cię od przykrych sytuacji i pozwoli ci korzystać z życia. Weekend to czas szampańskiej zabawy.

Miłość i seks: Sprawy miłosne skomplikują się. Twój partner przestanie być z tobą szczery i zacznie ukrywać znajomość z nowo poznaną kobietą. Jesteś singielką? Mężczyzna, do którego zaczęłaś coś czuć, zacznie cię zwodzić i unikać.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz mogła narzekać nudę. Zostaniesz zaangażowana do nowego projektu, który będzie wymagał od ciebie czasu i poświęcenia. Wykaż się, a osiągniesz sukces.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W tym tygodniu zrób coś dla siebie. Odstaw obowiązki na boczny tor i zajmij się tym, co naprawdę cię uszczęśliwia. Rozwijanie zainteresowań korzystnie wpłynie na twoje samopoczucie i pobudzi ospały umysł.

Miłość i seks: Twoje relacje z bliskim mężczyzną pogorszą się. Jego absorbująca praca negatywnie wpłynie na waszą znajomość. Podwyższony poziom stresu stanie się powodem niepotrzebnych kłótni, a brak czasu na spotkania nie pozwoli wam wyjaśnić niedomówień.

Kariera i pieniądze: Mars pomoże ci w sprawach finansowych. Jego wpływ uchroni cię od niepotrzebnych płatności i obdarzy smykałką do interesów. Masz szansę zarobić duże pieniądze.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Problemy zdrowotne przestaną ci dokuczać i odnotujesz przypływ życiowej energii. Pod koniec tygodnia spotka cię stresująca sytuacja, która będzie wymagała od ciebie samodzielnego myślenia i skutecznego rozwiązania.

Miłość i seks: To nie najlepszy czas dla spraw miłosnych. Na horyzoncie pojawi się rywalka, która zapragnie zdobyć bliskiego ci mężczyznę. Nie przyglądaj się temu biernie i zawalcz o swoją miłość.

Kariera i pieniądze: Merkury wróży ci sukcesy na gruncie zawodowym. Twoja błyskotliwość i umiejętność negocjacji pomogą ci sfinalizować lukratywny kontrakt. Szef będzie z ciebie dumny.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą udane dni. Spędzisz je w rodzinnej atmosferze z dala od problemów. W okolicach weekendu starsza osoba skrytykuje twoje podejście do życia. Nie bierz jej słów mocno do serca, ale zastanów się, czy nie ma w tym ziarenka prawdy.

Miłość i seks: Sprawy sercowe przyniosą ci zadowolenie. Twój partner przestanie zwracać uwagę na inne kobiety i uczyni cię swoją boginią. Jesteś singielką? Wenus ześle na twoją drogę błyskotliwego Lwa. Wasze zażarte dyskusje zapoczątkują płomienny romans.

Kariera i pieniądze: W tym tygodniu będziesz pracowita i energiczna. Zaczniesz działać z zapałem i bez trudu narobisz zaległości. W okolicach czwartku wyciągnij pomocną dłoń w stronę współpracowniczki, która wstydzi się o nią poprosić.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Najbliższe dni zaskoczą cię pasmem stresujących sytuacji. Postaraj się zachować dystans i unikaj nerwowych dyskusji. W weekend odpuść sobie imprezy i porządnie wypocznij w towarzystwie osoby, którą kochasz.

Miłość i seks: Przed tobą czas zabawy, flirtów i miłości. Samotne Skorpiony mogą spodziewać się wzmożonej adoracji ze strony mężczyzn spod znaku Bliźniąt. W związku przeżyjesz romantyczne i namiętne chwile w ramionach ukochanego.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź samodzielna i działaj skrupulatnie. Rób wszystko w swoim rytmie niezależnie od tempa, które narzucają ci inni. Zwróć uwagę na szczegóły i nie pozwalaj się pośpieszać.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2013 17:56
w zeszlym mialam ze mezczyzna zapragnie stałych deklaracji, ucieszyłam się, a się pokłóciliśmy i rozstaliśmy. HA HA. Mniej horoskopów, więcej życia niestety
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2013 16:47
akurat sie zgadza z tym nowym projektem bo jade do pracy do niemiec :D nie wiem czy to uznac za nowy projekt ale jakby cos nowego bo pierwszy raz jade...ale agencja jest sprawdzona (gowork) wiec sie nie obawiam az tak, mam tylko nadzieje, ze szybko sie zaaklimatyzuje i rodzinka do ktorej mnie przydzielili bedzie fajna :) no i moja staruszka...to najwazniejsze, teraz bedziemy nierozlaczne...
odpowiedz
scorpio (Ocena: 5) 14.10.2013 14:42
no no, nie moge sie doczekac
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 14.10.2013 13:46
Hahah, dla mnie każdy weekend to czas "szampańskiej zabawy" ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2013 13:10
Piąta
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo