HOROSKOP 7.10.-13.10.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
HOROSKOP 7.10.-13.10.
07.10.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: To tydzień swobody i beztroski. Pozwól siebie na spontaniczność spełnianie fantazji. Nie słuchaj ludzi, którzy cię ograniczają, i zacznij żyć tak jak naprawdę lubisz.

Miłość i seks: Będąc w związku zatęsknisz za wolnością. Spojrzysz na partnera krytycznie i przestaniesz zwracać uwagę na jego potrzeby. Jesteś singielką? Poznasz faceta, który dorówna ci apetytem na życie. Spędzisz z nim niezapomniane chwile.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe nie przysporzą ci zmartwień. Poprawisz swoje kwalifikacje i staniesz się samodzielna. Wtorek sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Początek tygodnia sprzyja rozpoczęciu działań długofalowych. Bądź konsekwentna i nie zniechęcaj się, jeśli do razu nie zobaczysz rezultatów. Piątek to dzień szczęśliwego zbiegu okoliczności.

Miłość i seks: Sprawy miłosne całkowicie cię pochłoną. W związku skupisz się na partnerze i budowaniu wspólnej przyszłości. Jesteś singielką? Znajomość z enigmatycznym Wodnikiem przerodzi się w gorący romans.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Namnożą się nieplanowane wydatki, które zrujnują twój budżet. Pod koniec tygodnia zostaniesz zmuszona do spłaty dawnych zadłużeń.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia to czas zasłużonego odpoczynku. Twoje życie zwolni i pozwoli ci odetchnąć. Okolice czwartku przyniosą ci więcej wrażeń. Sobota to dzień pechowy. Bądź przezorna i wieczór spędź w domowym zaciszu.

Miłość i seks: Twoje problemy sercowe skończą się. Bliski ci mężczyzna przestanie cię zwodzić i ostatecznie się zdeklaruje. Usłyszysz od niego słowa, na które czekałaś.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe ułożą się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, która będzie punktem zwrotnym w twojej karierze. Wymarzona praca jest w zasięgu twoich rąk.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twoje dobre uczynki zaczną do ciebie wracać. Spotkasz na swojej drodze ludzi, którzy pomogą ci w najtrudniejszej sytuacji. Ich wsparcie doda ci odwagi w walce o szczęście.

Miłość i seks: W związku spędzisz gorące chwile z partnerem. Twoje libido wzrośnie i nabierzesz ochoty na eksperymenty. Twój ukochany będzie zachwycony. Jesteś singielką? Poznasz faceta, z którym przeżyjesz płomienny romans.

Kariera i pieniądze: Sprawy finansowe nie przysporzą ci zmartwień. Pojawi się przed tobą szansa dodatkowego zarobku, którą uda ci się wykorzystać. Spłacisz długi i spełnisz drobne marzenia.

magda frąckowiak

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Staniesz się zaczepna i kapryśna. Zaczniesz wyrażać negatywne opinie i krytykować bliskich. Podczas kłótni powiesz o jedno słowo za dużo i urazisz kogoś, kto na to nie zasłużył.

Miłość i seks: Masz faceta? Zadbaj o wasz związek i atmosferę w sypialni. Zainicjuj namiętny wieczór i spraw ukochanemu psychiczną i fizyczną przyjemność. Jesteś singielką? Zbliżająca się impreza upłynie pod znakiem flirtów. Rozmowa z dowcipnym Bykiem zapoczątkuje pasmo szalonych randek.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach skoncentruj się na pracy i zadbaj o szczegóły. Najważniejsza będzie rozwaga i chłodna kalkulacja. W środę uważaj na przebiegłych kontrahentów, którzy będą chcieli cię oszukać.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Los zaskoczy cię niespodziewanymi wydarzeniami. Spotkają cię zarówno miłe niespodzianki, jak i nieprzyjemne sytuacje. W kryzysowych chwilach zdaj się na realną ocenę sytuacji i rady przyjaciół.

Miłość i seks: Twoje relacje z bliskim mężczyzną popsują się. Dostrzeżesz w nim kolejne wady i zaczniesz odczuwać poważne wątpliwości. Nie męczcie się wzajemnie i zdecydujcie się na tydzień separacji. Czas spędzony oddzielnie pozwoli wam zweryfikować wasze uczucia.

Kariera i pieniądze: W pracy zostaniesz doceniona. Szef przestanie cię krytykować i zauważy twoje starania. Jego aprobata zmotywuje cię do większego wysiłku.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Humor przestanie ci dopisywać. Staniesz się nerwowa i pesymistycznie nastawiona do życia. Przestaniesz sobie radzić z problemami dnia codziennego i zaczniesz szukać pocieszenia w szkodliwych rozrywkach.

Miłość i seks: Będąc w związku utwierdzisz się w przekonaniu, że jesteś z właściwym mężczyzną. Jego wsparcie i troska podbudują cię i zmotywują do działania. Jesteś singielką? Ciesz się wolnością, ale w granicach rozsądku. Twoja frywolność popsuje ci opinię i zakwalifikuje cię jako dziewczynę do zabawy.

Kariera i pieniądze: W pracy staniesz się czempionem. Zaczniesz odnosić sukcesy i wzbudzisz podziw szefa. Możesz spodziewać się awansu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Los zacznie ci sprzyjać i usunie z twojej drogi przeszkody. Uporasz się z problemem rodzinnymi i zapewnisz sobie psychiczny komfort. Weekend sprzyja podróżom w pojedynkę.

Miłość i seks: W związku czeka cię tydzień pełen miłości. Ukochany weźmie do serca twoje rady i stanie się idealnym partnerem. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Z nim nigdy nie będziesz się nudzić.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy. Zostaną ci powierzone nowe obowiązki, które będą przekraczały twoje kompetencje. Nie panikuj i postaraj się nadrobić zaległości w wiedzy. Twoja determinacja zostanie doceniona.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Twój nastrój ulegnie poprawie. Przestaniesz uprawiać czarnowidztwo i dostrzeżesz wyjście z najtrudniejszej sytuacji. Pozytywne nastawienie uczyni twoje życie łatwiejszym i radośniejszym.

Miłość i seks: W związku spędzisz romantyczne chwile z ukochanym. Weekend we dwoje przypomni wam, jak bardzo się kochacie. Jesteś singielką? Bądź szczera i nie udawaj kobiety, którą nie jesteś. Grając w otwarte karty, przełamiesz pierwsze lody.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni nie sprzyjają sprawom zawodowym. Wpadniesz w rutynę i stracisz dawny zapał. Zaczniesz wykonywać swoje obowiązki mechanicznie i szablonowo, co negatywnie wpłynie na twoją opinię u szefa.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Merkury pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie. Będziesz wesoła i przyjazna dla ludzi. W okolicach weekendu może cię spotkać przykra sytuacja związana ze sprawami rodzinnymi. Bądź podporą dla bliskich, ale nie wtrącaj się w sprawy, na które nie masz wpływu.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie szukaj dziury w całym. Najważniejsze jest to, że się kochacie i na tym się skoncentruj. Jesteś singielką? Zmień nastawienie do mężczyzn. Traktując ich jak rozrywkę, budujesz wokół siebie mur i odbierasz sobie szansę na prawdziwą miłość.

Kariera i pieniądze: W tym tygodniu skoncentruj się na pieniądzach. Przeanalizuj swoje wydatki, kierując się egoizmem. W pierwszej kolejności zadbaj o swoje potrzeby i zainwestuj w produkty, które cię uszczęśliwią.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoje życie nabierze szalonego tempa. Nadmiar obowiązków i nowe wyzwania, których się podejmiesz, całkowicie wypełnią twój czas. W kalejdoskopie zdarzeń postaraj się znaleźć chwilę dla bliskich, zwłaszcza dla rodzeństwa.

Miłość i seks: W miłości będziesz miała dużo szczęścia. Usłyszysz od partnera deklaracje, na które od dawna czekałaś. Jeśli jesteś singielką, możesz spodziewać się zmiany statusu. Mężczyzna bliski twojemu sercu zapragnie być z tobą na stałe.

Kariera i pieniądze: W pracy postaw na kreatywność i nieszablonowe rozwiązania. Twoje niekonwencjonalne pomysły okażą się strzałem w dziesiątkę. Masz szansę osiągnąć sukces.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach przyda ci się większe poczucie humoru. Los będzie płatał ci figle, więc traktuj problemy dnia codziennego z przymrużeniem oka. Pod koniec tygodnia zwróć szczególną uwagę za zdrowie. Zacznij je szanować, ograniczając szkodliwe używki.

Miłość i seks: Spędzisz przewidywalny tydzień z partnerem. Chwilowy marazm przeminie wraz z nadejściem weekendu. Jesteś singielką? Daj szansę facetowi, który dał plamę na pierwszym spotkaniu. Stres to najgorszy doradca.

Kariera i pieniądze: W pracy kieruj się intuicją, ale nie działaj impulsywnie. Spontaniczność na gruncie zawodowym może być odebrana jako lekkomyślność. Czwartek sprzyja rozmowom związanym z lepszymi warunkami pracy.

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
wodniczka (Ocena: 5) 11.10.2013 02:07
rozmowa kwalifikacyjna haha dobre zarty..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2013 19:47
Gdyby te wszystkie horoskopy na papilocie się sprawdzały co tydzień bym miała innego faceta.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2013 14:13
Haha u mnie z rakiem wszystko się zgadza, relacje z bliskim mężczyzną się popsują i tak właśnie jest. :) Zawsze ten horoskop mi się zgadza. ;)
odpowiedz
EWELAYN (Ocena: 5) 07.10.2013 21:45
BARAN WSZYSTKO MI SIE ZGADZA! MAM ROZMOWE O PRACE WE WTOREK I DOSTANE PRACE NAPEWNO :)))
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2013 21:30
enigmatyczny Wodnik, podglądacie mnie ? ;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo