Horoskop tygodniowy 30.09-6.10

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 30.09-6.10
30.09.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Korzystny układ planetarny wpłynie na twoje samopoczucie. Staniesz się energiczna i wesoła. Pozytywne nastawienie do siebie i innych pomoże ci zawrzeć nowe znajomości. 

Miłość i seks: Sprawy miłosne nie ułożą się najlepiej. Będąc w związku możesz spodziewać się konfliktu, który ochłodzi wasze uczucie. Jesteś singielką? Nowo poznany facet okaże się seryjnym uwodzicielem. Nie angażuj się, bo przeżyjesz rozczarowanie. 

Kariera i pieniądze: Twój mózg zacznie pracować w przyśpieszonym tempie. Będziesz szybciej przyswajała informacje i na dłużej je zapamiętasz. Twoje umiejętności wzrosną. 

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Najbliższe dni pozytywnie cię zaskoczą. Bieżące sprawy będą układały się po twojej myśli, a pod koniec tygodnia uda ci się załagodzić rodziny konflikt. W czwartek spotka cię miła niespodzianka. 

Miłość i seks: Jesteś singielką? Usłyszysz wiele komplementów na swój temat. Padną one z ust twojego kolegi, który do dawna się tobą interesuje. Nie skreślaj go, bo to facet dla ciebie. Jesteś w związku? Porozmawiaj z partnerem na temat zazdrości. Jego zaborczość może stać się powodem waszego rozstania. 

Kariera i pieniądze: Staniesz się niezdecydowana i chwiejna. Zaczniesz podejmować decyzje, z których szybko będziesz się wycofywać. Twoja niestabilność obniży efektywność pracy. 

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Staniesz się energiczna i pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Uporasz się z problemami finansowymi i spełnisz swoje marzenia. Weekend sprzyja kontemplacji i odpoczynkowi w samotności. 

Miłość i seks: Masz faceta? Jego uczucia rozkwitną. Usłyszysz do niego wiele komplementów i poważnych deklaracji. Jesteś singielką? Wenus szykuje dla ciebie niespodziankę. Poznasz wrażliwego mężczyznę, który zakocha się w tobie od pierwszego wejrzenia. 

Kariera i pieniądze: Nawarstwione obowiązki zaczną cię przerastać. Będziesz ścigać się z czasem i działać pochopnie. Nadrabiając zaległości, przywrócisz wszystko do normy. Zacznij od remanentu w papierach i zapanuj nad bałaganem na stanowisku pracy. 

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień pełen wrażeń. Będziesz podróżować, realizować pasje i poznawać nowych ludzi. Zapragniesz się kształcić i poszerzać horyzonty. Środa to dzień korzystnych zmian, które wpłyną na twoją przyszłość

Miłość i seks: Na horyzoncie pojawi się prawdziwy dżentelmen. Nie zważaj na różnicę wieku, bo to mężczyzna stworzony dla ciebie. Przy jego boku poczujesz się jak księżniczka. 

Kariera i pieniądze: Czeka cię nerwowy tydzień. Nawarstwione zaległości i goniące terminy sprawią, że będziesz pracować w pośpiechu. Zaczniesz popełniać błędy i podejmiesz złe decyzje.

Bliźnięta (21.05-21.06) 

Samopoczucie: Twoja forma poprawi się. Staniesz się energiczna i pewna siebie. Wtorek sprzyja zmianom wizerunku. Zadbaj o aparycję i popracuj nad stylem ubierania się. 

Miłość i seks: Masz faceta? Dbaj o niego, ale nie zapominaj o swoich potrzebach. Potrzebujesz tyle samo troski, co twój ukochany. Jesteś singielką? Poznając nowego faceta nie zdradzaj zainteresowania przy pierwszej rozmowie. Niepewność, którą odczuje z twojej strony, obudzi w nim instynkt zdobywcy. 

Kariera i pieniądze: W tym tygodniu bądź ostrożna w dysponowaniu pieniędzmi. Nie ulegaj gorączce zakupów i powstrzymaj się od zawierania umów kredytowych. Nieprzemyślana decyzja finansowa może wpędzić cię w poważne kłopoty.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W twoim życiu zagości optymizm. Przestaniesz się przejmować błahymi sprawami i dostrzeżesz wyjście z każdej sytuacji. Staniesz się towarzyska i nabierzesz ochoty do zabawy. 

Miłość i seks: Najbliższe dni upłyną pod znakiem miłości. Będąc w związku odnotujesz rozkwit uczuć i przypływ pożądania. Twój partner zaskoczy cię wzmożonym apetytem na łóżkowe igraszki. Jesteś singielką? Wenus obdarzy cię seksapilem i pewnością siebie. Przyciągniesz do siebie atrakcyjnego mężczyznę, z którym przeżyjesz namiętne chwile. 

Kariera i pieniądze: W pracy czeka cię trudny czas. Twój optymizm i wiara w ludzi, sprawią, że będziesz miała problem z realną oceną sytuacji. Popełnisz poważny błąd, za który zostaniesz ukarana. 

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na aktualnych sprawach. Postaraj się wykonywać obowiązki na bieżąco i nie wybiegaj myślami w przyszłość. W weekend bądź szczególnie ostrożna podczas jazdy samochodem. 

Miłość i seks: Masz faceta? Zapanuj nad nerwami i nie wyżywaj się na nim z powodu swoich niepowodzeń. Prowokując kłótnie dokładasz sobie kolejnych stresów. Jesteś singielką? Zmień taktykę uwodzenia, zdając się na mniej prowokujący styl bycia. Twoja pewność siebie odstrasza nieśmiałych mężczyzn. 

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Zapanujesz nad rozrzutnością i ograniczysz niepotrzebne wydatki. Zaoszczędzone pieniądze pozwolą ci spłacić długi. 

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Twój nastrój pogorszy się. Staniesz się przygnębiona i marudna. Apatia minie wraz z nadejściem piątku. Weekend pełen wrażeń przywróci ci radość życia. 

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz faceta, do którego poczujesz coś wyjątkowego. Zanim się zaangażujesz upewnij się, czy nie jesteś jedynie chwilową odskocznią. Masz faceta? Poświęć mu więcej czasu i porozmawiaj z nim na temat jego potrzeb. Szczere wyznania zbliżą was do siebie. 

Kariera i pieniądze: Jowisz będzie sprzyjał twojej karierze. Staniesz się zmotywowana i nastawiona na sukces. Pewność siebie pomoże ci osiągnąć zawodowy cel. 

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie przewidywalnie. Okolice czwartku przywitają cię zaskakującymi zdarzeniami. Twoje życie wywróci się do góry nogami. 

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zapanuj nad emocjami i bądź mniej wylewna w stosunku do mężczyzn. Twoja otwartość może zostać odebrana jako przejaw desperacji. Masz faceta? Nie bagatelizuj jego problemów. Twoja ignorancja zniechęca go do ciebie. 

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe ułożą się pomyślnie. Twój przełożony przestanie cię kontrolować i da ci wolną rękę. Większe pole do popisu i swoboda działania pozwolą ci się wykazać.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zachowaj dystans do problemów dnia codziennego. Nie wyolbrzymiaj błahych spraw, nie walcz z czasem i nie działaj na przyśpieszonych obrotach. Wszelkie opóźnienia wyjdą ci na dobre. 

Miłość i seks: Mężczyzna bliski twojemu sercu będzie potrzebował więcej czułości i troski. Bądź dla niego podporą i zapewnij go, że jest dla ciebie najważniejszy. Ofiarując mu swoją miłość, otrzymasz od niego to samo. 

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe całkowicie cię pochłoną. Zaczniesz żyć pracą i poświęcisz jej swój wolny czas. Twoje zaangażowanie zostanie zauważone i nagrodzone. 

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Zaległe sprawy spiętrzą się i zaczną obciążać cię psychicznie. Nie walcz sama z problemami i poproś o pomoc bliskich. Zyskasz na czasie, oszczędzisz nerwy i sprawdzisz, kto naprawdę jest twoim przyjacielem. 

Miłość i seks: Masz faceta? Dodaj odrobinę pikanterii do waszego związku. Zbliżający się weekend spędźcie tylko we dwoje, nie wychodząc z łóżka. Jesteś singielką? Odważ się i zaproś na randkę mężczyznę, który od dawna ci się podoba. Wybierz ekstremalne miejsce i nie pozwól mu się nudzić. Wspólny wieczór pełen wrażeń będzie początkiem waszej miłosnej historii. 

Kariera i pieniądze: Dni robocze upłyną bezstresowo. Atmosfera w firmie rozluźni się, a szef stanie się mniej krytyczny. Środa sprzyja zawodowym negocjacjom.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz musiała się skoncentrować na sprawach rodzinnych. Obowiązki, które ostatnio zaniedbałaś, staną się przyczyną sporu z domownikami. Załagodź konflikt, zdając się na szczerą rozmowę i przeprosiny. 

Miłość i seks: Mężczyzna bliski twojemu sercu stanie się niemiły i kapryśny. Unieś się dumą i zrób przerwę w waszych spotkaniach. Chwile rozłąki i towarzysząca im tęsknota wskrzeszą w nim uśpione uczucia. 

Kariera i pieniądze: Twoja błyskotliwość i sumienność zaimponują przełożonemu. Staniesz się jego faworytką i pretendentką do awansu. Czwartek to dzień pochwał i nagród. 

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2013 21:46
Najbliższe dni upłyną pod znakiem miłości. Będąc w związku odnotujesz rozkwit uczuć i przypływ pożądania. Twój partner zaskoczy cię wzmożonym apetytem na łóżkowe igraszki. taaaa... szczegolnie ze ze mna zerwał
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2013 12:08
Czemu nie przeczytałam szybciej tego horoskopu? Teraz już za późno, może wtedy by wszystko wyglądało inaczej i dalej miałabym nadzieję, że coś się poprawi... A teraz już nie ma ni.c :(
zobacz odpowiedzi (1)
Rybka (Ocena: 5) 30.09.2013 15:23
Byłoby miło...ja poznałam dżentelmena, różnica wieku faktycznie była, ale czułam się jak księżniczka...zaczęło się dokładnie rok temu, niestety, wszystko co dobre szybko się rozpadło. Czytając ten horoskop poczułam się jakby o rok młodsza :) Pozdrawiam wszystkich zostawionych samych sobie :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2013 14:34
nie zważać na różnicę wieku ? Wzdycham do kolesia o 11 lat starszego i dzisiaj go spotkałam 2 razy :D
odpowiedz
rak (Ocena: 5) 30.09.2013 10:41
tak,tak. dla raka też co tydzeń nowy facet! :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie