Horoskop tygodniowy 16.09. - 22.09.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 16.09. - 22.09.
16.09.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie przewidywalnie. Około czwartku spotka cię przykra sytuacja związana ze sprawami rodzinnymi. W wolnej chwili idź na długi spacer do parku i zrelaksuj się, zażywając świeżego powietrza.

Miłość i seks: Samotne Barany będą miały powody do zadowolenia. Wasza elokwencja i nieodparty urok przyciągną do was atrakcyjnego mężczyznę. Rozpoznacie go po zamiłowaniu do sztuki. Jesteś w związku? Spraw ukochanemu drobny prezent. Niespodziewany podarunek będzie dowodem, że wciąż ci na nim zależy.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla finansów. Fortuna będzie ci sprzyjać i pokaźnie cię wynagrodzi. Nie przegap tej szansy i zagraj w totolotka.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Merkury obdarzy cię rezolutnością i optymizmem. Korzystny wpływ planetarny pomoże ci spojrzeć na problemy z dystansu i znaleźć wyjście z najtrudniejszej sytuacji. Wtorek to dzień wybaczania.

Miłość i seks: Najbliższe dni sprzyjają szczerym rozmowom dotyczącym sfery seksualnej. Porozmawiaj z bliskim mężczyzną z tym, co cię blokuje i nie pozwala ci osiągnąć pełnej satysfakcji. Zaskoczy cię jego zaangażowanie i motywacja do wprowadzenia zmian.

Kariera i pieniądze: Na gruncie zawodowym możesz spodziewać się sukcesu. Wykażesz się w firmowym projekcie i zaimponujesz współpracownikom. Twoje notowania u przełożonego wzrosną.

candice

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Poczujesz się przemęczona i spięta. Najdrobniejsze niepowodzenie z łatwością wytrąci cię z równowagi i wprawi w stan melancholii. Beztroskie spotkanie z koleżankami i słodki deser skutecznie poprawią ci humor.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Czeka cię wzrost pożądania i rozkwit uczuć. Piątek to dzień miłosnych uniesień. Nie masz stałego partnera? Korzystaj z uroków bycia singielką i flirtuj do woli. Jedna z pikantnych rozmów z nowo poznanym facetem zapoczątkuje cykl gorących randek.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. Nadmiar obowiązków zmęczy cię, ale nie odbierze zapału do działania. W czwartek czeka cię nagroda za trud.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Los będzie ci sprzyjał. Nie spotka cię nic przykrego, a problemy zdrowotne, które odbierały ci radość życia, przestaną ci dokuczać. Wtorek sprzyja metamorfozom związanym z fryzurą.

Miłość i seks: Najbliższe dni upłyną pod znakiem miłości. Będąc w związku spędzisz romantyczne chwile z ukochanym, które przypomną wam, jak bardzo się kochacie. Jesteś singielką? Zapisz się na kurs tańca. Poznasz tam zmysłowego faceta, który dorówna ci temperamentem.

Kariera i pieniądze: W pracy nic cię nie zaskoczy. Twoja koncentracja i opanowanie sprawią, że nieoczekiwane wydarzenia nie będą stanowiły dla ciebie przeszkody. Pod koniec tygodnia uważaj, by zbytnio się nie rozleniwić.

candice

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W twoim życiu zagości marazm. Rutynowe obowiązki zdominują twój codzienny plan, a brak rozrywek przyprawi cię o frustrację. Walcz z nudą i spędź spontaniczny weekend, udając się  w podróż w nieznane.

Miłość i seks: Twoja sympatia do dobrego kolegi przerodzi się w coś poważnego. Zanim się deklarujesz i wyznasz mu swoje uczucia, upewnij się, czy jego serce nie należy do kogoś innego. Odtrącenie z jego strony bardzo cię zaboli.

Kariera i pieniądze: Jowisz wróży ci sukces. Twoje kwalifikacje zostaną docenione przez wpływową osobę. Masz szansę dostać pracę, o jakiej marzyłaś.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Czeka cię ciężki tydzień. Niedokończone sprawy z przeszłości odezwą się i skumulują w najbliższych dniach. W piątek bądź szczególnie ostrożna za kierownicą.

Miłość i seks: Będąc w związku przeżyjesz cudowne chwile z partnerem. Weekend upłynie pod znakiem intymnych rozmów i namiętnych wieczorów. Jesteś singielką? Korzystaj z uroków wolności roztropnie. Skakanie z kwiatka na kwiatek może popsuć ci opinię.

Kariera i pieniądze: Jowisz będzie sprzyjał twojej karierze. Zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, która otworzy przed tobą drzwi do zawodowego sukcesu. Środa sprzyja podpisywaniu umów.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz tryskać witalnością i radością życia. Poczujesz w sobie siłę do działania i chęć niesienia pomocy innym. Podziel się swoją dobrą energią i zapisz się do wolontariatu.

Miłość i seks: Będąc w związku spotka cię przykra sytuacja. Twój partner posądzi cię o zdradę i oddali się od ciebie. Jesteś singielką? Nie wierz w każde słowo nowo poznanemu mężczyźnie. Zachowując dystans, nie odczujesz frustracji, gdy kłamstwo wyjdzie na jaw.

Kariera i pieniądze: Tydzień roboczy upłynie bezproblemowo. Poradzisz sobie ze wszystkimi obowiązkami w terminie i uchronisz się od nadgodzin. Środa sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Odnotujesz wzrost motywacji i chęć działania. Zapragniesz wprowadzić w swoje życie zmiany i uczynić je lepszym i pełniejszym. Zacznij od rzucenia szkodliwych nałogów, które rujnują twoje zdrowie i urodę.

Miłość i seks: W miłości czeka cię czas stabilizacji. W twoim związku zagości spokój, wzajemnie zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Jesteś singielką? Do zbliżającej się randki podejdź z dystansem. Nie oczekuj zbyt wiele, bo możesz się boleśnie rozczarować.

Kariera i pieniądze: Marzysz o awansie? Nie bój się przełożonego i przeprowadź z nim rozmowę. Twoja pewność siebie zaimponuje szefowi.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Tempo twojego życia wzrośnie. Zostaniesz obarczona kolejnymi obowiązkami i nowymi zajęciami. Pod koniec tygodnia twój organizm odmówi ci posłuszeństwa. Naładuj akumulatory, spędzając wolny wieczór z dala od towarzystwa.

Miłość i seks: Sprawy sercowe nie przysporzą ci zmartwień. Będąc w związku spędzisz spokojne chwile z partnerem. Samotne Wodniki wpadną w ciąg flirtów i randek. Masz szansę przeżyć przelotny, ale pikantny romans.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Nieplanowane wydatki i skłonność do rozrzutności zrujnują twój budżet. Powstrzymaj się od pożyczki i zaciśnij pasa. Świadomość posiadana długów obciąży cię psychicznie.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Poczujesz głód wiedzy i chęć rozwijania zainteresowań. Uświadomisz sobie, że tracisz czas na bezwartościowe rozrywki i zapragniesz to zmienić. Podczas nauki pamiętaj o odpowiedniej dawce ruchu, która wpłynie na twój umysł stymulująco.

Miłość i seks: Bliski ci mężczyzna stanie się dla ciebie oschły i zacznie cię unikać. Zanim zaczniesz go podejrzewać o najgorsze, zastanów się, czy jesteś bez winy. Czwartek to dobry dzień na szczerą rozmowę.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni upłyną przewidywalnie. Pod koniec tygodnia spotka cię niespodziewana sytuacja z nowym współpracownikiem. Zachowaj dystans i nie wdawaj się w firmowe intrygi.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższy tydzień to sprawdzian twojej wytrzymałości na stres. Spotkają cię przykre sytuacje, w których będziesz musiała się wykazać opanowaniem. Zimna krew i trzeźwość umysłu uchronią cię od podjęcia złej decyzji.

Miłość i seks: To dobry czas dla spraw miłosnych. Wyjaśnisz nieporozumienia z partnerem i przywrócisz przyjazną atmosferę w waszym związku. Singielki odnotują wzrost powodzenia. Mężczyźni nie będą potrafili się wam oprzeć. Wykorzystaj swoje pięć minut i zaproponuj spotkanie facetowi, który ci się podoba.

Kariera i pieniądze: W pracy osiągniesz perfekcję. Każde zadanie, którego się podejmiesz, wykonasz wzorowo. Możesz liczyć na nagrodę.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Uporasz się z domowymi obowiązkami i urzędowymi sprawami przed terminem. Środa to dzień miłych niespodzianek. Weekend przeznacz dla rodziny i odwiedź bliskich, których ostatnio zaniedbałaś.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Na twoim horyzoncie pojawi się mężczyzna, który zaimponuje ci pewnością siebie. Uważaj na niego, bo to rasowy podrywacz. Masz faceta? Rozpal jego wyobraźnię, zakładając wyrafinowaną bieliznę. Rozpalisz go do czerwoności.

Kariera i pieniądze: W tym tygodniu zwróć szczególną uwagę na finanse. Przeanalizuj wydatki i rozplanuj je w czasie. Na zbliżającej się imprezie zapanuj nad rozrzutnością. Zostawiając kartę kredytową w domu, przechytrzysz samą siebie.

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2013 13:40
Nie wiedzieć czemu mi również się sprawdza ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2013 21:01
rybom zgadza się miłość.. niestety.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2013 18:40
ale jaja! no wszystko się zgadza....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2013 16:48
Polecam ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2013 15:21
noooo, sprawdza się... xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo