Horoskop tygodniowy 9.09. - 15.09.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 9.09. - 15.09.
09.09.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Bez trudu uporasz się z rutynowymi obowiązkami i zyskasz na czasie. W wolnej chwili wybierz się z koleżanką do lasu. Plotki na łonie natury zrelaksują cię i poprawią samopoczucie.

Miłość i seks: Marzysz o wielkiej miłości? Zwróć uwagę na faceta, który od dawana jest obok ciebie. Jesteście dla siebie stworzeni. Jesteś w związku? Zaproś ukochanego na… randkę. Oboje będziecie się dobrze bawić.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni upłyną pod znakiem monotonnej pracy. Zaczniesz się nudzić i zniechęcisz się do wykonywanego zawodu. Koniec tygodnia przyniesie więcej niespodzianek. Zostanie ci powierzone nowe zadanie, które sprawdzi twoją wytrzymałość na stres.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przemęczenie da ci się we znaki. Opadniesz z sił i staniesz się markotna. Okolice weekendu naładują twoje akumulatory. Towarzyskie spotkania i obecność bliskich dodadzą ci energię i przywrócą uśmiech na twojej twarzy.

Miłość i seks: Mars doda ci śmiałości w kontaktach z mężczyznami. Staniesz się pewna siebie i zaczniesz zabiegać o względy mężczyzn z wyczuciem specjalistki. Jeśli jesteś w związku, nie przekraczaj bariery niewinnego flirtu. Twój ukochany ci tego nie wybaczy.

Kariera i pieniądze: Pierwsza połowa tygodnia upłynie przewidywalnie. Czwartek to dzień wyzwań. Określ jasno swój zawodowy cel i zacznij go realizować. Sukces jest w zasięgu twoich rąk.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Twój nastrój ulegnie poprawie. Staniesz się towarzyska i wesoła. Odnowisz dawne znajomości i nabierzesz ochoty do zabawy. Weekend sprzyja wyjazdom w gronie przyjaciół.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie wyjątkowo drażliwy. Trudne rozmowy, zwłaszcza te dotyczące finansów, przełóż na przyszły tydzień. Jesteś singielką? Wypróbuj na własnej skórze moc czerwonego koloru. Karminowa szminka zadziała na mężczyzn energetyzująco.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo na głowie. Szef powierzy ci opiekę nad nową współpracowniczką, która nie będzie miała doświadczenia w branży. Spadną na ciebie kolejne obowiązki i nie obędzie się bez nadgodzin.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną przewidywalnie. Okolice czwartku przyniosą więcej wrażeń. Zostaniesz wplątana w towarzyską aferę i staniesz się jej główną bohaterką. Niespodziewana sytuacja sprawdzi lojalność twoich przyjaciół.

Miłość i seks: Masz faceta? Szczere rozmowy dotyczące wzajemnych oczekiwań zaczną przynosić rezultaty. Staniecie się dla siebie lepszymi partnerami i zbliżycie się do siebie emocjonalnie. Jesteś singielką? Szczęście się do ciebie uśmiechnie. Mężczyzna, który wydawał ci się nieosiągalny, wykaże zainteresowanie twoją osobą.

Kariera i pieniądze: Fortuna będzie ci sprzyjać. Możesz spodziewać się finansowych korzyści, które pomogą ci uregulować długi. W środę powstrzymaj się od podejmowania ważnych decyzji związanych ze sferą zawodową.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Znudzona codzienną rutyną zaczniesz szukać wrażeń. Otworzysz się na świat i nowe znajomości. Poznasz ciekawych ludzi, dzięki którym twoje życie stanie się urozmaicone.

Miłość i seks: Masz faceta? Zapanuj nad emocjami. Wybuchowość i spontaniczne reakcje zrażają do ciebie twojego partnera. Jesteś singielką? Wenus dostarczy ci wielu wrażeń. Poznasz namiętnego Byka, z którym przeżyjesz ekscytujący romans.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw zawodowych. Twoje problemy w pracy skończą się, a sytuacja stanie się klarowna. Czwartek sprzyja negocjacjom z klientami. Masz szansę podpisać lukratywną umowę.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Najbliższe dni przyniosą utrudnienia w relacjach z bliskim otoczeniem. Staniesz się krytyczna wobec innych i zamkniesz się w sobie. Twój introwertyzm negatywie wpłynie na życie towarzyskie.

Miłość i seks: W sferze erotycznej czeka cię ożywienie. Twój partner uświadomi sobie, jak bardzo cię kocha i zapragnie wyrażać swoje uczucia w łóżku. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym przeżyłaś płomienny romans, odnowi z tobą kontakt. Możesz spodziewać się namiętnego weekendu.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe nie przysporzą ci zmartwień. Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie. Czwartek sprzyja rozmowom w sprawie nieplanowanego urlopu.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Najbliższe dni negatywnie cię zaskoczą. Napotkasz trudności w realizacji swoich zamierzeń i stracisz zapał do działania. W piątek możesz liczyć na poprawę sytuacji. Rozmowa z bliską osobą pomoże ci znaleźć rozwiązanie urzędowych problemów.

Miłość i seks: Masz faceta? Atmosfera w twoim związku stanie się przyjazna i serdeczna. Przestaniecie się spierać i wypominać sobie dawne żale. Jesteś singielką? Na twoim horyzoncie pojawi się inteligentny, wrażliwy i odrobinę nieśmiały mężczyzna. Bądź czujna, by nie przegapić szansy na rokującą znajomość.

Kariera i pieniądze: W tym tygodniu zwróć uwagę na finanse. Zacznij kontrolować swoje wydatki i nie pożyczaj pieniędzy lekką ręką. Zaoszczędzone pieniądze pomogą ci wybrnąć z nieprzewidzianych kłopotów.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną w przyjaznej atmosferze. Będziesz miała dużo okazji do spotkań towarzyskich i czasu na realizację pasji. Czwartek to dzień miłych niespodzianek związanych ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: W sferze uczuć czekają cię pozytywne zmiany. Będąc w związku możesz spodziewać się poważnych deklaracji partnera świadczących o jego prawdziwej miłości. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym spotykasz się po koleżeńsku, zacznie się angażować emocjonalnie. Odważ się i daj mu do rozumienia, że odwzajemniasz jego uczucia.

Kariera i pieniądze: Twoja wytężona praca zacznie przynosić rezultaty. Szef zauważy twoje zaangażowanie i zapragnie cię nagrodzić. Wykorzystaj ten czas i przeprowadź z nim rozmowę na temat podwyżki.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień obfity w wydarzenia. Z trudem znajdziesz czas na odpoczynek i rodzinne spotkania. Wtorek to dzień korzystny dla spraw urzędowych.

Miłość i seks: Twoje libido wzrośnie. Staniesz się namiętna i nabierzesz ochoty na miłosne igraszki. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który dorówna ci seksualnym temperamentem. Masz faceta? Weekend spędźcie tylko we dwoje, nie wychodząc z łóżka. Twój ukochany będzie zachwycony.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni przeznacz na nadrobienie zaległości w pracy. Zrób remanent w papierach i odszukaj dokumenty, o których istnieniu zapomniałaś. Szybka reakcja uchroni cię od niepotrzebnych płatności.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Sukcesy związane ze sprawami zawodowymi przełożą się na pozostałe sfery życia. Zadowolenie z samej siebie sprawi, że spojrzysz na problemy z dystansu i znajdziesz wyjście z najtrudniejszej sytuacji.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Randki z niewłaściwymi facetami zdezorientują cię i zmienią nastawienie do mężczyzn. Zaczniesz traktować ich jak zabawki, co niekorzystnie odbije się na twojej opinii. Masz faceta? Pomyśl o urozmaiceniu waszego życia seksualnego. Robiąc coś nieprzewidywalnego, pobudzisz fantazję partnera i ośmielisz do dalszych eksperymentów.

Kariera i pieniądze: W pracy zostaniesz doceniona. Twoje uwagi i proponowane rozwiązania zostaną przyjęte z aprobatą. Współpracownicy zaczną cię podziwiać i prosić o rady. Pomóż im, ale jedynie w sprawach formalnych.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Jowisz doda ci energii i sił witalnych. Przestaną ci dokuczać zdrowotne dolegliwości i nabierzesz chęci do życia. Zapragniesz się bawić i korzystać z uroków młodości.

Miłość i seks: W sprawach sercowych czeka cię zaskoczenie. Mężczyzna, z którym się przyjaźnisz, wyzna ci miłość. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się, czy będziesz potrafiła zmienić do niego nastawienie. Związek zbudowany na przyjaźni ma silne fundamenty, ale może zabraknąć w nim namiętności.

Kariera i pieniądze: Problemy z koncentracją negatywnie wpłyną na twoją efektywność. Zaczniesz popełniać błędy i zniechęcisz się do pracy. Szef zauważy twoją niedyspozycję, ale nie wyciągnie konsekwencji.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Do twojego życia wtargnie się chaos. Zaczniesz działać pochopnie i podejmiesz decyzję, z której nie będziesz zadowolona. Zapanuj nad samą sobą i sporządź plan działania na cały tydzień. Ogranicz się do prostych zadań i rutynowych obowiązków.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zbliżająca się impreza będzie przełomowa. Poznasz mężczyznę, który ujmie cię naturalnością i poczuciem humoru. Zdobądź jego serce, bo to facet stworzony dla ciebie. Jesteś w związku? Porozmawiaj z partnerem na temat wspólnej przyszłości. Czas najwyższy się ustatkować.

Kariera i pieniądze: Obecna praca nie przynosi zadowolenia? Zacznij szukać nowego zajęcia. Rozmowa kwalifikacyjna podjęta w tym tygodniu będzie pierwszym krokiem w stronę zawodowego sukcesu.

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2013 11:02
Weź się p a p i l o c i e sraj...."mój komentarz był niezgodny z regulaminem", bo co? bo napisałam p a p i l o t? Jesteście nienormalni!
odpowiedz
Andrzej (Ocena: 5) 09.09.2013 23:39
Co za dyskryminacja! Horoskop tylko dla kobiet, a o męskiej części czytelników już nikt nie myśli? Domagam się równouprawnienia!
zobacz odpowiedzi (2)
o.t (Ocena: 5) 09.09.2013 21:15
Nie wiem skąd to jest przepisane, z Faktu czy SuperExpresu, ale wiem, że już to czytałam :/
odpowiedz
STOP Amantom (Ocena: 5) 09.09.2013 20:29
taaaaaa.... mój płomienny romans zakończył się i nigdy nie wróci hahaha .............. bo on mnie najzwyczajniej nie chce :) dobre dobre :) uwielbiam horoskop na papilocie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2013 20:24
oby było tak jak jest napisane, gleboznawstwo i geografio polityczna nadchodzę!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo