Horoskop MIŁOSNY na jesień

Co czeka Cię w nadchodzących miesiącach?
Horoskop MIŁOSNY na jesień
31.08.2013

Baran (21.03-19.04)

Nadchodzące miesiące przyniosą ożywienie w sferze uczuć. Jeśli do tej pory nie znalazłaś drugiej połowy, to sytuacja ulegnie zmianie. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie, zaczniesz się bawić i poznawać nowych ludzi. Znajomość z błyskotliwym Koziorożcem przerodzi się w coś wyjątkowego.

W stałym związku możesz spodziewać się rozkwitu miłości i przypływu pożądania. Twój partner stanie się namiętny i finezyjny w łóżku. Podniesiona temperatura w sypialni ociepli wasze uczucia. Listopad sprzyja poważnym decyzjom miłosnym. To najlepszy czas na zaręczyny lub wspólne zamieszkanie.

Byk (20.04-20.05)

Wenus zaopiekuje się twoimi sprawami sercowymi. W związku zapomnisz o kłótniach o konfliktach. Twój partner przestanie być zaborczy i da ci więcej luzu. Wybuchy zazdrości odejdą w zapomnienie. Październik to dobry czas na wspólny wyjazd. Kilka dni spędzonych razem pomoże wam się dotrzeć.

Singielki nie będą mogły narzekać na nudę. Wasz temperament i wrodzona elegancja przyciągną do was mężczyzn, zwłaszcza spod znaku Panny. Czeka was pasmo niepowtarzalnych randek i namiętnych wieczorów. Romans będzie trwał do listopada i zakończy się przeobrażeniem niezobowiązującej znajomości w stały związek.

miłość

Bliźnięta (21.05-21.06) 

Jesień przyniesie ochłodzenie w sferze uczuć. Twoje relacje z partnerem pogorszą się, zaczniecie się od siebie oddalać i wzajemnie się unikać. Listopad zapoczątkuje korzystne zmiany. Twój partner uświadomi sobie, że cię traci i zacznie o ciebie zabiegać.

Jesteś singielką? Wrzesień i październik to miesiące miłosnego marazmu. Nawiążesz kilka nowych znajomości, ale żadna z nich długo nie przetrwa. Koniec jesieni to czas przełomowy. Przeżyjesz gorący romans, który zapoczątkuje okres miłosnego uniesienia.

Rak (22.06-22.07)

Jesień to czas miłosnych dylematów. Na horyzoncie pojawi się uwodzicielski Skorpion, któremu nie będziesz potrafiła się oprzeć. Krótka, lecz intensywna znajomość zagrozi twojemu związkowi. Zaczniesz fantazjować o nowo poznanym mężczyźnie i porównywać go z obecnym partnerem. Listopad zakończy okres niepewności i przywróci harmonię w twoim związku.

Jesteś singielką? W połowie października poznasz dwóch atrakcyjnych mężczyzn, do których poczujesz coś więcej niż przyjaźń. Jeden z nich to twoja druga połowa. Dokonując wyboru, skup się na sferze psychicznej. Fizyczne przyciąganie jest ważne, ale nie trwa wiecznie.

Lew (23.07-22.08)

Jesienna aura negatywnie wpłynie na miłosny temperament. Twoje libido spadnie, staniesz się oschła i zaczniesz odtrącać mężczyzn. Będąc w związku możesz spodziewać się poważnego konfliktu. Twój partner poczuje się niechciany i niekochany. Nie pozwól, by jego urażone ego popchnęło go w stronę zdrady i w chwili kryzysu przeprowadź z nim szczerą rozmowę.

Jesteś singielką? Wrzesień będzie miesiącem miłosnej stagnacji. Październik przyniesie znaczne ożywienie w sferze uczuć. Staniesz się towarzyska i kochliwa. Twój miłosny apetyt sprawi, że zaczniesz przebierać w mężczyznach. Listopad upłynie pod znakiem flirtów i przelotnych romansów.

Panna (23.08-22.09)

Nadchodzące miesiące to świetny okres dla spraw sercowych. Będąc singielką możesz spodziewać się spełnienia miłosnych marzeń. Mężczyzna, do którego od dawna wzdychasz, zmieni do ciebie nastawienie. Przestanie cię traktować jak koleżankę i zacznie w tobie widzieć potencjalną partnerkę. W okolicach października usłyszysz z jego ust słowa, na które od dawna czekałaś.

Będąc w związku jeszcze bardziej zbliżysz się do partnera. Uświadomisz sobie, że łączy was coś niepowtarzalnego i zapragniesz zalegalizować wasz związek. Ukochany odczyta twoje intencje bez słów. Możesz spodziewać się zaręczyn.

Waga (23.09-22.10)

Wenus i Mars wpłyną na twoją romantyczną stronę natury. Będąc singielką przestaniesz tracić czas na przelotne znajomości i zapragniesz odszukać prawdziwą miłość. Wrzesień nie przyniesie owocnych rezultatów. Październik to czas zbierania plonów. Mężczyzna, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia, odwzajemni twoje uczucia.

Będąc w związku możesz spodziewać się wyjaśnienia nieporozumień i oczyszczenia atmosfery. Przestaniecie sobie wypominać dawne urazy i zaczniecie wszystko od początku. Życie z dnia na dzień bez powrotów do przeszłości uszczęśliwi was i przypomni wam, jak bardzo się kochacie.

Skorpion (23.10-21.11)

W nadchodzących miesiącach nie będziesz narzekać na nudę. Jeśli jesteś singielką, to przeżyjesz wiele niezapomnianych chwil u boku energicznego Lwa. Znajomość z nim będzie intensywna, ale nie potrwa zbyt długo. Pod koniec listopada poznasz mężczyznę, który zapragnie mieć cię przy sobie na stałe.

Będąc w związku możesz spodziewać się chwil słabości. Zadurzysz się w koledze z pracy i zaczniesz z nim flirtować. Zanim podejmiesz realne kroki, zastanów się, czy ryzyko jest warte późniejszych konsekwencji. Nie warto stawiać na jednej szali stałego związku z przelotnym romansem.

Strzelec (22.11-21.12)

Przed tobą wiele niezapomnianych chwil i miłosnych przygód. Będąc w stałym związku możesz spodziewać się ożywienia uczuć i przypływu pożądania. Twój partner oszaleje na twoim punkcie i nie będzie potrafił oderwać od ciebie rąk. Zaczniecie eksperymentować i odkryjecie nowe pokłady seksualnej przyjemności.

Jesteś singielką? Pod koniec września los się do ciebie uśmiechnie. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawi, że poznasz niezwykłego mężczyznę. Będziecie nadawali na tych samych falach zarówno podczas rozmowy, jak i w łóżku. Możesz spodziewać się niezapomnianych wrażeń.

Koziorożec (22.12-19.01)

Będąc w stałym związku możesz spodziewać się udanego okresu. Wrzesień i październik zaskoczą cię metamorfozą, którą przejdzie twój partner. Ukochany stanie się troskliwy, czuły i wyrozumiały wobec twoich słabości. Będziesz mogła na niego liczyć w każdej sytuacji. Listopad to czas rozwoju uczuć i przyszłościowych deklaracji.

Samotne Koziorożce będą miały szansę związać się z kimś na dłużej. Jeśli do tej pory nie udało ci się stworzyć stałego związku, to mężczyzna, którego poznasz pod koniec września, będzie idealnym kandydatem. Wasze uczucie będzie rozwijało się stopniowo, ale sukcesywnie. Nie naciskaj na niego i pozwól, by sytuacja potoczyła się własnym torem.

Wodnik (20.01-20.02)

Nadchodzące miesiące będą sprzyjać nawiązywaniu nowych znajomości. Poznasz kilku atrakcyjnych mężczyzn, którzy będą swoimi przeciwieństwami. Twoje serce zabije mocniej do jednego z nich. Niestety, twój wybranek okaże się niewłaściwą osobą. Szybko się rozczarujesz, ale i szybko odkochasz. Pod koniec listopada miejsce u twojego boku zajmie ktoś, kto naprawdę na to zasługuje.

Będąc w stałym związku nie oprzesz się pokusie flirtowania. Pikantna rozmowa z mężczyzną poznanym w klubie stanie się początkiem znajomości zmierzającej do oczywistego celu. Jeśli zależy ci na obecnym partnerze, postaraj się nie dopuścić do zdrady. Krótka chwila zapomnienia przekreśli twój związek na zawsze.

Ryby (21.02-20.03)

W związku możesz spodziewać się konfliktu. Twoja skłonność do flirtu zrani partnera, który zacznie się zastanawiać nad waszą wspólną przyszłością. Nie pozwól, by ukochany odpłacił ci się tym samym i podczas rozmowy z innymi mężczyznami zacznij się kontrolować. Jeden uśmiech za dużo posłany w stronę nieznajomego przekreśli twój związek.

Jesteś singielką? Pod koniec września wzrośnie twoja atrakcyjność. Mężczyźni zaczną o ciebie zabiegać i konkurować ze sobą. Powodzenie u płci przeciwnej doda ci pewności siebie. Staniesz się przebojowa i odważysz się zawalczyć o prawdziwą miłość. Twoja determinacja zostanie nagrodzona.

Polecane wideo

Komentarze (20)
Ocena: 5 / 5
marta (Ocena: 5) 07.09.2018 14:13
Fajny horoskop ale trochę nieadekwatny. Bardziej wierzę temu na stronie: https://www.horoskop360.pl/horoskop-milosny
odpowiedz
Natalie. (Ocena: 5) 22.09.2013 14:30
"Pod koniec września los się do ciebie uśmiechnie. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawi, że poznasz niezwykłego mężczyznę." - Nie spodziewałam się, że się sprawdzi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2013 17:03
O taaak, moja dziewczyna mi się oświadczy, a ja powiem tą radosną nowinę rodzinie i znajomym... :D
odpowiedz
ela (Ocena: 5) 01.09.2013 14:07
A ja sie wlasnie dowiedzialam ze facet zdradzil mnie z 7 roznymi. Mial byc slub. Koniec wczoraj. A ja mam ochote sie zabic.
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 01.09.2013 13:23
Napisz komentarz...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie