Horoskop tygodniowy 2.09.-8.09.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 2.09.-8.09.
02.09.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W tym tygodniu uda ci się zrobić duże wrażenie na innych. Twoja ambicja i życiowa odwaga zaimponują bliskim. Przyjaciółki zaczną brać z ciebie przykład, a rodzina zmieni zdanie na twój temat.

Miłość i seks: Masz faceta? Zacznij szczerą rozmowę na temat wspólnej przyszłości. Czas najwyższy się ustatkować. Jesteś singielką? Poznasz interesującego mężczyznę, z którym połączy cię ten sam gust muzyczny.

Kariera i pieniądze: Merkury będzie ci sprzyjał. Jego wpływ pomoże ci zrealizować zawodowe palny. Piątek to dobry dzień na rozmowę w sprawie pożyczki.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą wyjątkowo udany tydzień. Los będzie ci sprzyjał na każdym kroku, więc uda ci się rozwiązać osobiste problemy. Bez trudu poradzisz sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami i przywrócisz ciepło domowego ogniska.

Miłość i seks: W sprawach sercowych możesz spodziewać się zmian na lepsze. Mężczyzna bliski twojemu sercu zapragnie spędzić z tobą resztę życia. Chwile niepewności odejdą w zapomnienie.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy. Twoja współpracowniczka zostanie zwolniona, a ty przejmiesz jej obowiązki. Bądź skoncentrowana, bo błąd może cię wiele kosztować.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji fizycznej i formie psychicznej. Przestaniesz się przejmować błahostkami i zaczniesz cieszyć się życiem. Niedzielę spędź w gronie najbliższej rodziny.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Zrób swojemu facetowi przyjemność i spraw mu niewielki prezent. Drobne gesty świadczą o pamięci i miłości. Jesteś singielką? Zdaj się na subtelny styl uwodzenia. Tajemniczość i niepewność rozgrzewają facetów do czerwoności.

Kariera i pieniądze: W pracy napotkasz nowe przeszkody. Współpracowniczka będzie chciała cię zdyskwalifikować w oczach szefa. Zachowaj dystans i rób swoje. Twoja obojętność to dowód na to, że prawda leży po twojej stronie.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W tym tygodniu zawierz samej sobie. Twoja niezawodna intuicja wyratuje cię z opresji. Środa to dobry dzień na rozpoczęcie remontu. Zmiany w najbliższym otoczeniu pozytywnie wpłyną na twój nastrój.

Miłość i seks: Będąc w związku możesz spodziewać się konfliktu na tle finansowym. Rozrzutność partnera wzbudzi twoje wątpliwości dotyczące wspólnego życia w przyszłości. Jesteś singielką? Zbliżająca się impreza będzie przełomowa. Poznasz kogoś, kto zmieni twoje życie w pasmo interesujących zdarzeń.

Kariera i pieniądze: Przełożony powierzy ci nową, odpowiedzialną funkcję. Nie zawiedź go i daj z siebie wszystko. Pod koniec tygodnia szef odwdzięczy ci się premią.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Pierwszą połowę tygodnia przeznacz dla domu i rutynowych obowiązków. Świadomość kontroli codziennego życia przełoży się na efektywność w pozostałych sferach. Okolice weekendu to czas odpoczynku. Wyjedź z bliskimi z dala od miastowego zgiełku.

Miłość i seks: Masz faceta? Zapanuj nad emocjami, zwłaszcza nad zazdrością. Twoja wybuchowa reakcja może go odstraszyć na dobre. Jesteś singielką? Zaryzykuj i zaproponuj spotkanie facetowi, który ci się podoba. Jeśli on nie ma dziewczyny, to z przyjemnością się z tobą umówi.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach skoncentruj się na finansach. Zaplanuj swoje wydatki z tygodniowym wyprzedzeniem i nie wykraczaj poza listę. Chwila rozrzutności zmusi cię do kolejnej pożyczki.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Mars wzmocni twoją pewność siebie i siłę w dążeniu do celu. Staniesz się przebojowa i zdeterminowana. Upór i konsekwencja pomogą ci pokonać najtrudniejsze przeszkody.

Miłość i seks: Masz faceta? Zapomnij o zahamowaniach i wyzwól swoją dziką naturę. Twój ukochany będzie zachwycony. Jesteś singielką? Zawiążesz interesującą znajomość z błyskotliwym Strzelcem. Nie naciskaj na niego i pozwól, by sam wyszedł z inicjatywą.

Kariera i pieniądze: To tydzień wyzwań i wielkich możliwości. Koncentrując się na pracy, możesz wiele osiągnąć. Bądź skrupulatna i pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach. Opłaci się.

candice

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: To dobry czas dla spraw rodzinnych. Wyjaśniasz nieporozumienia z bliskimi i zaakceptujesz obecny stan rzeczy. W twoim domu znów zagoszczą spokój i harmonia.

Miłość i seks: Twoje życie uczuciowe zakwitnie na nowo. Znajomość z kolegą z pracy przerodzi się w coś wyjątkowego. Masz faceta? Twój partner stanie się spontaniczny i namiętny tak jak na początku waszego związku.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zdaj się na zdrowy rozsądek. Działaj rozważnie i nie podejmuj pochopnych decyzji finansowych. Wielkie wydatki odłóż na przyszły tydzień.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Staniesz się osowiała i nerwowa, a kobiece dolegliwości odbiorą ci chęć do życia. Koniec tygodnia przyniesie poprawę samopoczucia.

Miłość i seks: W twoim związku zagościł marazm? Nie próbuj na siłę walczyć z rutyną. Zajmij się swoim życiem i zaczekaj na interwencję twojego partnera. Jesteś singielką? Czwartek to najlepszy dzień na „łowy”. Wenus będzie ci sprzyjać.

Kariera i pieniądze: Twoja kariera ruszy do przodu. Zrobisz wrażenie na wpływowych osobach, które zapragną mieć cię w swoim zespole. Możesz spodziewać nowych ofert pracy i lukratywnych kontraktów.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Uda ci się rozwiązać problemy związane ze sferą zawodową i wyjaśnić nieporozumienia na gruncie towarzyskim. Środa sprzyja szczerym rozmowom i wyznaniom.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Twój facet potrzebuje dowartościowania. Poświeć mu więcej czasu i uwagi – zwłaszcza w łóżku. Jesteś singielką? Obniż poprzeczkę i otwórz się na miłość. Ktoś wartościowy stara się o twoje względy.

Kariera i pieniądze: W tym tygodniu nie podejmuj żadnych poważnych działań związanych z finansami. Zaciśnij pasa i zaczekaj aż sytuacja ulegnie zmianie bez twojej ingerencji. Wkrótce fortuna się do ciebie uśmiechnie.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zatroszcz się o swoje więzi z bliskimi. Poświęć im więcej czasu i porozmawiaj na temat wzajemnych oczekiwań. Szczera rozmowa uzdrowi wasze relacje.

Miłość i seks: Przed tobą gorący tydzień. Twój partner stanie się namiętny i otwarty na nowości. Odwdzięcz mu się tym samym i spełnij jego fantazje. Jesteś singielką? Poznasz energicznego Barana, który zaskoczy cię temperamentem w sypialni.

Kariera i pieniądze: W sferze zawodowej zaufaj swojej kreatywności. Pomysły i innowacyjne rozwiązania spisz od razu, gdy wpadną ci do głowy, a potem na spokojnie je przeanalizuj. Kilka z nich to strzał w dziesiątkę.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Poznasz osobę, która wpłynie na ciebie inspirująco. Przestaniesz się zadręczać z powodu dawnych niepowodzeń i zaczniesz żyć z czystym kontem. Nowe podejście sprawi, że złapiesz wiatr w żagle.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Raka. Czeka cię z nim dużo dobrej zabawy. Masz faceta? Weekend spędźcie tylko we dwoje. Z dala od innych zbliżycie się do siebie.

Kariera i pieniądze: Pierwszą połowę tygodnia poświęć pracy. Będziesz miała dużo na głowie i mało czasu na realizację zadań. Wykonując swoje obowiązki wcześniej, uchronisz się od nadgodzin.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Najbliższy tydzień będzie należał do udanych. Uda ci się wyjaśnić nieporozumienia i zakończyć rodzinny spór. W sobotę spotka cię miła niespodzianka.

Miłość i seks: Będąc w związku spędzisz spokojny i bezstresowy tydzień z partnerem. W weekend pozwólcie sobie na szaleństwo i bawcie się do białego rana. Jesteś singielką? Daj szansę swojemu byłemu facetowi. On naprawdę za tobą tęskni.

Kariera i pieniądze: Marzysz o wielkiej karierze? Nie licz na pomoc wpływowych znajomych. Jeśli naprawdę chcesz coś osiągnąć, musisz sama na to zapracować.

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Licealistka (Ocena: 5) 02.09.2013 20:07
Dziś moja koleżanka została odwołana z funkcji skarbnika(przewodniczący i zastępca nie), ja zostałam wybrana na jej miejsce. Może w sprawach sercowych też się sprawdzi?
zobacz odpowiedzi (1)
SCORPIO (Ocena: 5) 02.09.2013 13:29
"daj szansę byłemu, on naprawdę za toba tęskni" HHHAHA JAKOŚ TEGO PO NIM NIE WIDAĆ...;/ DAWAŁAM MU PIERDYLIARD SZANS A ON I TAK TO OLEWA.... ŻEGNAJ.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 09:35
Byk... Czyli w tym tygodniu chłopak mi sie oświadczy, a koleżanka z pracy będzie zwolniona. Zbyt dosadnie powiedziane.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 08:55
Wystarczy zmienić jedną cyferke w linku a nie -,- np jak koziorozec jest na 5. Najpierw daje na 2str. A później zmieniam na 5.
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie