Horoskop tygodniowy 26.08. – 1.09.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 26.08. – 1.09.
26.08.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoje bujne życie towarzyskie zacznie wzbudzać kontrowersje. Staniesz się obiektem plotek i kpin złośliwych znajomych. Nie komentuj ich wypowiedzi i odetnij się od dwulicowego towarzystwa.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Twój cichy wielbiciel, o którym istnieniu nie miałaś pojęcia, zacznie się ujawniać. Zaproponuj mu randkę w ciemno, ale wybierz miejsce publiczne. Masz faceta? Przyjmij z aprobatą jego szalone pomysły. Choć brzmią absurdalnie, ich realizacja pomoże wam zwalczyć rutynę w waszym związku.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym osiągniesz sukces. Twój intelekt i umiejętność negocjacji sprawią, że sfinalizujesz lukratywny kontakt. Szef będzie z ciebie dumny, ale nie licz na podwyżkę. Jeśli naprawdę chcesz zarobić, pomyśl o własnym biznesie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Rozmowa z bliską osobą pomoże ci się zdystansować do problemów i odzyskać wiarę w lepsze jutro. Środa to dobry dzień na załatwienie spraw urzędowych.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner przestanie upierać się przy swoim i zaproponuje ci kompromis. Singielki mogą spodziewać się gorącego weekendu spędzonego z temperamentnym Koziorożcem. Ciesz się życiem u jego boku, ale nie licz na stały związek.

Kariera i pieniądze: Twoje stosunki z szefem pogorszyły się? Zmień nastawienie do przełożonego. Nie zwracaj uwagi na jego humory i rób swoje. Jeśli ma cię zwolnić, zrobi to niezależnie, czy będziesz się starać o jego względy.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Twoja forma spadnie, a najmniejsze niepowodzenie potraktujesz jak życiową porażkę. Działaj po linii najniższego oporu, a zachowasz dobry humor i wiarę we własne możliwości.

Miłość i seks: Masz faceta? Jego służbowy wyjazd stanie się przyczyną konfliktu. Twoje obawy okażą się nieuzasadnione, a kłótnia wywołana zazdrością uświadomi wam, jak bardzo się kochacie. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który na dłużej pozostanie w twoim życiu. Wasze początkowo przyjacielskie stosunki przerodzą się w wielką miłość.

Kariera i pieniądze: Staniesz się efektywna i wytrzymała na stres. Ekstremalne warunki pracy nie obniżą twojej skuteczności. Bystrość i równowaga umysłu uchronią cię od popełniania błędu.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Odnotujesz przypływ energii i sił witalnych. Zaczniesz czerpać z życia garściami i zapragniesz zrealizować marzenia. Nie wahaj się i zawalcz o swoje szczęście.

Miłość i seks: Wenus zacznie sprzyjać twoim sprawom miłosnym. Jej wpływ pomoże ci zbliżyć się do mężczyzny, w którym jesteś zakochana. Nie zmarnuj tej szansy i utwierdź go w przekonaniu, że jesteście dla siebie stworzeni. Zdaj się na zmysłową kobiecość i podobne zainteresowania.

Kariera i pieniądze: W sferze zawodowej czekają cię zmiany. Być może będzie to awans lub propozycja nowej pracy. Okolice środy sprzyjają podejmowaniu biznesowych decyzji. Piątek to dobry dzień na rozmowę dotyczącą lepszych warunków zatrudnienia.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną rutynowo. Nie przybędzie ci zmartwień, ale nie licz też na wielkie uniesienia. W weekend znajdź czas dla rodziny. Twoja obecność podniesie ich na duchu.

Miłość i seks: Poznasz wyjątkowego mężczyznę, który odwzajemni twoje zainteresowanie. Nie licz jednak na szybki obrót wydarzeń. Ta znajomość będzie się rozwijała powoli, ale sukcesywnie. Zaskoczy cię finał waszej miłosnej historii.

Kariera i pieniądze: Potrzebujesz przypływu gotówki? Nie proś znajomych o pomoc i zaufaj własnym umiejętnościom. Twoje zdolności manualne i smykałka do interesów pomogą ci się szybko wzbogacić. Handel rękodziełami to strzał w dziesiątkę.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Poczujesz się przytłoczona i niespełniona. Uświadomisz sobie, że nie zrealizowałaś swoich ambicji i pogrążysz się w melancholii. Rozmowa z bliskimi zadziała jak antidotum. Przyjaciele dodadzą ci otuchy i zainspirują do pozytywnych zmian w życiu.

Miłość i seks: Będąc w związku czekają cię dni pełne miłosnych uniesień. Twoje libido wzrośnie, a podniesiona temperatura w sypialni załagodzi wszystkie konflikty. Singielki będą miały szansę poznać kogoś interesującego na firmowej imprezie lub oficjalnym bankiecie.

Kariera i pieniądze: Pierwsza połowa tygodnia upłynie przewidywanie. Czwartek to dzień przełomowy. Zostaniesz nagrodzona, a twoja kariera ruszy z miejsca.

zodiak

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: To najlepszy czas, by zrzucić zbędne kilogramy. Wykreśl ze swojego jadłospisu słone przekąski, które rujnują twoją figurę. Zamiast ostrego treningu zapisz się na basen. Ruch w wodzie zdziała cuda i nie zniechęci cię do fizycznej aktywności.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Nie czekaj aż mężczyzna, do którego wzdychasz, zaproponuje ci randkę. Wyjdź z inicjatywą i zaproś go na niezobowiązujące spotkanie. Masz faceta? Daj mu do zrozumienia, że jesteś o niego zazdrosna. Odczyta to jako zaangażowanie z twojej strony i upewni się, że nadal ci się podoba.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Osoba, z którą dzielisz domowy budżet, dostanie podwyżkę. Wykorzystaj sprzyjający moment i ogranicz wydatki.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Będziesz w doskonałym nastroju. Planety będą ci sprzyjać przez cały tydzień, więc wyjdziesz bez szwanku z każdej opresji. Czwartek sprzyja zmianom związanym z miejscem zamieszkania.

Miłość i seks: Singielki otworzą się na miłość i staną się kochliwe. Obiektem waszych zainteresowań będzie mężczyzna spod znaku Koziorożca. Masz faceta? Nie wytykaj mu błędów, lecz chwal go za pozytywny. Twój ukochany zacznie się bardziej starać, gdy staniesz się mniej krytyczna.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Pojawią się przed  tobą nowe możliwości i propozycje pracy. Fortuna także będzie ci sprzyjać. Trafi ci się okazja do dodatkowego zarobku, która pomoże ci spełnić marzenia.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przed tobą spokojny i mało intensywny tydzień. Twoje życie zwolni tempo i pozwoli ci się zrelaksować. Wolny czas wykorzystaj konstruktywnie, przeznaczając go na naukę języków obcych.

Miłość i seks: W związku poczujesz się szczęśliwa. Uświadomisz sobie, że twój ukochany jest mężczyzną twojego życia i zaczniesz poważnie myśleć o ślubie. Jesteś singielką? Nie szukaj miłości w internecie. Wirtualny kontakt z facetami jedynie pogłębi twoją frustrację.

Kariera i pieniądze: Odnotujesz wzrost popularności wśród współpracowników. Twoja komunikatywność i bezpretensjonalność zjednają sobie kolejnych sprzymierzeńców. Przyjazna atmosfera wpłynie na twoją efektywność.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną pod znakiem imprez, spotkań towarzyskich i wycieczek. Korzystaj z życia i tańcz do białego rana. Zaległości w rutynowych obowiązkach nadrobisz, gdy aura pogodowa przestanie sprzyjać zabawie.

Miłość i seks: W miłości czeka cię wiele atrakcji. Poznasz mężczyznę, który zadziwi cię spontanicznością i namiętnością. Masz faceta? Zaproś go na randkę i zachowuj się, jakbyś dopiero po poznawała. Rozbudzisz w nim fantazję i ochotę na łóżkowe igraszki.

Kariera i pieniądze: Opadniesz z sił. Praca fizyczna stanie się dla ciebie wyjątkowo męcząca. Wysiłek intelektualny także zacznie stanowić dla ciebie problem. Nie walcz z tym i zrób sobie kilka dni wolnego.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Twoje ciało będzie potrzebowało więcej ruchu. Namów koleżankę na wspólny jogging. Tydzień regularnych ćwiczeń przywróci ci dawną sprawność.

Miłość i seks: Atmosfera między tobą a parterem stanie się napięta. Będzie to chwilowy kryzys, który nie zaszkodzi trwałości waszego związku. To dobry czas dla singielek. Pozornie niewinny flirt będzie początkiem prawdziwej miłości.

Kariera i pieniądze: Osoba z twojej branży skusi cię obietnicą łatwego i szybkiego sukcesu. Zanim podejmiesz ryzyko, sprawdź wiarygodność swojego potencjalnego wspólnika. Czwartek nie sprzyja biznesom. Powstrzymaj się w tym dniu od podejmowania decyzji.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Poczujesz się przemęczona i osłabiona. Zadbaj o zdrowie i odpowiednią ilość snu. W weekend odpuść sobie całonocne imprezy i porządnie wypocznij w domowym zaciszu. Dla towarzystwa zaproś przyjaciółkę, którą ostatnio zaniedbałaś.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Czeka cię intensywny tydzień. Spędzisz go pod znakiem flirtów, randek, a nawet romansów. Masz faceta? Nie licz, że partner odgadnie twoje emocje. Jeśli wstydzisz się mu powiedzieć wprost o swoich uczuciach, to znak, że nie jesteście ze sobą wystarczająco blisko.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. Zostaniesz obarczona nowymi obowiązkami, a napięta atmosfera w firmie osłabi twoją efektywność. Czwartek to dzień pochwał. Miłe słowa, które usłyszysz od szefa, wynagrodzą ci trudne momenty.

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
jupik (Ocena: 5) 30.08.2013 01:59
"Zostaniesz nagrodzona, a twoja kariera ruszy z miejsca" dzis zwolniłam sie z pracy :P
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2013 01:38
"Twoje bujne życie towarzyskie zacznie wzbudzać kontrowersje. " WTF? Jakie życie towarzyskie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2013 22:02
Osoba, z którą dzielisz domowy budżet, dostanie podwyżkę. lol, gratulacje mamo
zobacz odpowiedzi (1)
ewiii (Ocena: 5) 26.08.2013 15:03
ciągle daje mi do zrozumienia ,że jestem o Niego zazdrosna i co?! - tylko się na mnie wścieka -,-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2013 12:59
Kropka w kropkę ,wszystko mi się zgadza. Nie mogę w to uwierzyć, jak wy to robicie? Ps.Dzieki za wskazowki na dalsze dzialanie :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo