Horoskop tygodniowy 12.08. – 18.08.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 12.08. – 18.08.
12.08.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną pod znakiem porządku. Uporasz się z bałaganem w domu i z chaosem w sprawach osobistych. Ład i harmonia przywrócą spokój w twoim życiu.

Miłość i seks: W miłości niepowodzenie. Twój partner oddali się od ciebie i zacznie szukać pocieszenia w szkodliwych rozrywkach. Singielki przeżyją rozczarowanie niedawno poznanym mężczyzną.

Kariera i pieniądze: Przed tobą tydzień wielkich osiągnięć. Uda ci się nawiązać kontakt z wpływowymi osobami i zaangażować się we wspólny projekt. Wykaż się, stawiając na komunikatywność i pewność siebie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju i kondycji fizycznej. Zdrowie i witalność pozwolą ci się uporać z niedokończonymi sprawami. Weekend to czas podróży. Nie zamykaj się w czterech ścianach i zaplanuj wyjazd za miasto.

Miłość i seks: W związku dużo ciepła, intymnych rozmów i namiętności. Jesteś singielką? Nie kalkuluj i poddaj się nowemu uczuciu. Postaw na miłość, a wygrasz wielkie szczęście.

Kariera i pieniądze: Los będzie przewrotny. Jednego dnia będziesz święcić triumfy, by drugiego dostać naganę. Nie bierz sobie słów krytyki do serca i czerp energię z drobnych sukcesów.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twój nastrój poprawi się. Przestaniesz myśleć o problemach i zadręczać się z powodu popełnionych błędów. Dasz sobie szansę i wybaczysz innym.

Miłość i seks: Będąc w związku możesz spodziewać się wielu romantycznych chwil i miłosnych uniesień. Jesteś singielką? Merkury ma dla ciebie pikantną niespodziankę. Poznasz mężczyznę, który dorówna ci temperamentem w łóżku.

Kariera i pieniądze: W tym tygodniu zastosuj zasadę ograniczonego zaufania. Przyciągniesz do siebie osoby, które będą chciały zaszkodzić twojej karierze. Kieruj się własnym rozsądkiem i nie sugeruj się opinią fałszywych doradców.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: To tydzień dobrych wiadomości. Dostaniesz informację o zakończeniu problemów urzędowych i usłyszysz o zaręczynach znajomych. W okolicach weekendu czeka cię miła niespodzianka związana z finansami.

Miłość i seks: Silny wpływ Wenus zmieni twoje nastawieni do miłości i związków. Staniesz się kochliwa i wylewna uczuciowo. Zapragniesz związać się z kimś na całe życie i wyznasz bliskiemu mężczyźnie to, co od dawna skrywałaś.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy i stresu. Twój przełożony stanie się jeszcze bardziej wymagający i krytyczny wobec podwładnych. Nie wdawaj się z nim w dyskusje i omijaj go szerokim łukiem.

candice

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Staniesz się zmotywowana i gotowa na życiowe zmiany. Uświadomisz sobie, że szczęście leży w twoich rękach i zaczniesz działać. Jowisz pomoże ci osiągnąć cel.

Miłość i seks: Bliźnięta w związku odnotują przypływ uczuć i pożądania. Temperatura w waszej sypialni sięgnie zenitu. Nie masz faceta? Bądź ostrożniejsza podczas zawierania nowych znajomości. Zanim poddasz się chwili, upewnij się, czy informacje, które usłyszałaś od adoratora, są prawdziwe.

Kariera i pieniądze: W pracy czas stagnacji. Dni upłyną rutynowo i mozolnie. Nuda zniechęci cię i podirytuje. Staniesz się zaczepna w stosunku do szefa i krytyczna wobec współpracowników.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą pomyślny tydzień. Dojdziesz do porozumienia z rodziną i staniesz się niezależna. W związkach przyjacielskich pozwól innym przejąć inicjatywę.

Miłość i seks: Mężczyzna bliski twojemu sercu zawiedzie cię. Jego spontaniczność i bezmyślność staną się powodem poważnego konfliktu między wami. Wasze uczucia osłabną.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz miała sobie równych. Staniesz się liderem i pewną kandydatką do awansu. Środa to dzień zbierania pochwał.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas oddechu i zadumy. Uda ci się przemyśleć ważne sprawy i znaleźć rozwiązanie osobistych problemów. Okolice czwartku sprzyjają podejmowaniu nowych wyzwań.

Miłość i seks: Masz faceta? Przestań szukać dziury w całym i rozkoszuj się miłością, która zrodziła się między wami. Jesteś singielką? Najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce i odnaleźć drugą połowę. Swojego księcia z bajki znajdziesz tam, gdzie sama najchętniej bywasz.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna pogorszy się. Rozpieszczanie siebie i innych, które preferujesz, przerośnie twoje finansowe możliwości. Wtorek to dobry dzień na rozmowę w sprawie pożyczki.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższy tydzień spędzisz rutynowo. Dni robocze wypełnią domowe obowiązki, a weekend spotkania towarzyskie. Okolice środy sprzyjają zmianom związanym z wyglądem i ogólnym wizerunkiem.

Miłość i seks: Twoja sytuacja miłosna wykrystalizuje się. Mężczyzna bliski twojemu sercu stanie się otwarty i szczery wobec ciebie. Przestanie ukrywać swoje emocje i wyzna uczucia, które do ciebie żywi.

Kariera i pieniądze: Osoba, której ufasz, zaproponuje ci wspólny biznes. Zanim postawisz wszystko na jedną kartę, przeanalizuj sytuację rynkową. Nieprzemyślane decyzję mogą cię dużo kosztować.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Problemy towarzyskie rozwiążą się na twoją korzyść. Wyjaśnisz nieporozumienia i „odetniesz się” od znajomych, którzy wpływali na ciebie toksycznie. Weekend spędź z rodziną i przyjaciółmi. Otoczenie kochających cię osób podniesie cię na duchu.

Miłość i seks: Wagi będące w stałych związkach spędzą romantyczne chwile z ukochanym. Nie masz faceta? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Bliźniąt. To idealny kandydat na życiowego partnera.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe nie przysporzą ci zmartwień. Szef przestanie cię krytykować i wytykać ci błędy. Przyjazna atmosfera umożliwi ci efektywną pracę.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: To tydzień szaleństwa i przekraczania barier. Nie zważając na konwenanse, zacznij robić to, na co zawsze miałaś ochotę. Lepiej zgrzeszyć i żałować niż żałować, że się nie zgrzeszyło.

Miłość i seks: Marzysz o zgodnym i harmonijnym związku? Zmień swoje postępowanie wobec bliskiego mężczyzny i zacznij z nim rozmawiać. Jeśli coś ci przeszkadza, powiedz mu wprost. Milczenie i enigmatyczna mina pomogą wam jedynie się od siebie oddalić.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja zawodowa ustabilizuje się. Zażegnasz konflikt z przełożonym i umocnisz swoja pozycję w firmie. Dni niepokoju odejdą w niepamięć.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Zażegnasz konflikty w rodzinie i przywrócisz domową atmosferę. W sprawach towarzyskich nie bój się łamać zasad; zwłaszcza tych, które same ustanowiłaś.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Ostudź swój miłosny temperament i nie rzucaj się na szyję każdemu mężczyźnie, który zwrócił na ciebie uwagę. Takim zachowaniem nie zatrzymasz nikogo na dłużej. Masz partnera? Poświęć mu więcej czasu i porozmawiaj z nim o jego problemach. To skryty facet, ale tak samo jak ty potrzebuje uwagi i psychicznego wsparcia.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla twojej kariery. Wykorzystaj ten moment i umów się na rozmowę kwalifikacyjną w firmie, w której czujesz, że się spełnisz. Sukces jest w zasięgu twojej ręki.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Los przestanie ci płatać figle i zaskakiwać cię nieoczekiwanymi zdarzeniami. Bieżące sprawy będą się układały po twojej myśli, a problemy zdrowotne przestaną ci dokuczać.

Miłość i seks: Będąc w związku naucz się słuchać ukochanego i wyciągać wnioski z jego zażaleń i krytyki. Być może nie jesteś aż tak doskonałą partnerką, jak ci się wydaje. Jesteś singielką? Odważ się i zaproponuj spotkanie mężczyźnie, który wpadł ci w oko. Zaskoczy cię jego aprobata.

Kariera i pieniądze: Tydzień roboczy upłynie spokojnie i przewidywalnie. Nie wydarzy się nic wyjątkowego i godnego uwagi. W czwartek bądź uważniejsza podczas podpisywania dokumentów (jeśli pomimo święta musisz wypełniać swoje obowiązki zawodowe).

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2013 08:02
Ale numer... a ja akurat w srode ide do fryzjera :0 PANNA
odpowiedz
ola (Ocena: 5) 12.08.2013 22:18
candice na zdjęciach
odpowiedz
Panna (Ocena: 5) 12.08.2013 19:34
Oby się sprawdził ten miłosny.....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2013 13:19
dziwne, że trzeba klikać aż 4 strony żeby znaleźć swoj znak zodiaku a nie jest jak kiedyś tzn.strony numerowane
zobacz odpowiedzi (2)
Kasia (Ocena: 5) 12.08.2013 11:07
Wyraznie jest napisane: "Horoskop tygodniowy 12.08. – 18.08."
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie