Horoskop tygodniowy 22.07. – 28.07.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 22.07. – 28.07.
22.07.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Czeka cię dobry tydzień. Twoja wyrozumiałość i pogodne nastawienie pomogą ci się uporać z największymi trudnościami. W czwartek idź do fryzjera. Ciemniejszy kolor włosów doda ci tajemniczości i elegancji.

Miłość i seks: Sprawy sercowe ułożą się pomyślnie. Załagodzisz konflikt z partnerem i przywrócisz miłosną aurę. Nie masz faceta? Daj szansę koledze, który od dawna do ciebie wzdycha. Spędzisz z nim niezapomniane chwile.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Nie będziesz już mogła pozwolić sobie na luksusy, ale nie zabraknie ci pieniędzy na normalne życie. Wtorek sprzyja drobnym inwestycjom.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz pomysłowa i energiczna. Z łatwością znajdziesz sposób na rozwiązanie osobistych problemów i uporasz się z nawarstwionymi obowiązkami. Planując weekend, postaw na aktywny wypoczynek w górach.

Miłość i seks: W najbliższych dniach los uśmiechnie się do singielek. Staniecie się obiektem zainteresowania dynamicznych mężczyzn, których żywiołem jest sport. Masz faceta? Wasze życie seksualne stanie się urozmaicone i nabierze pikanterii.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na zmiany w życiu zawodowym. Nie bój się ryzykować i zawalcz o swoje. Jeśli planowałaś założenie własnej firmy, to odważ się i jak najszybciej podejmij właściwe kroki.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Najbliższych dniach pozwól sobie na słodkie lenistwo. Ważne sprawy odłóż na przyszły tydzień, zwłaszcza te związane z czynnościami urzędowymi. Podczas relaksu oddaj się przemyśleniom i wyciągnij wnioski z popełnionych błędów.

Miłość i seks: Twój apetyt seksualny poprawi się. Nabierzesz ochoty na łóżkowe igraszki i zapragniesz przełamać swoje bariery. Rób to stopniowo, by się nie zrazić. Eksperymentuj, ale zacznij od niewielkich innowacji.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych zdaj się na samą siebie. Nie słuchaj „dobrych rad” koleżanek i podejmij decyzję spontanicznie. Twoja intuicja okaże się być bezbłędna.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz kreatywnie. Odkryjesz w sobie zdolności artystyczne i zapragniesz tworzyć. Wykorzystaj swoją wenę i podaruj bliskim rękodzieła. Zaskoczy cię ich entuzjazm.

Miłość i seks: Twoja romantyczna natura znów weźmie górę. Przestaniesz się kierować rozsądkiem i zadurzysz się w mężczyźnie „spod ciemnej gwiazdy”. Odparcie tego uczucia okaże się walką z wiatrakami.

Kariera i pieniądze: Twoje sprawy zawodowe nabiorą niespodziewanego obrotu. Dostaniesz propozycję wymarzonej pracy w konkurencyjnej firmie. Nie podejmuj jednak radykalnych działań dopóki nie będziesz miała konkretnej umowy w ręku.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną pod znakiem beztroski i zabawy. Uda ci się zrealizować plany urlopowe i spędzić niezapomniane chwile u boku bliskiej osoby. Odskocznia od rzeczywistości pomoże ci zapomnieć o problemach i wyleczy cię z chandry.

Miłość i seks: To dobry tydzień dla spraw sercowych. Partner przestanie cię krytykować i skupi się na twoich zaletach. Usłyszysz od niego wiele komplementów, które podniosą cię na duchu. Samotne Lwice mają szansę na fascynujące miłosne przeżycia z energicznym Baranem.

Kariera i pieniądze: Czeka cię zawodowa porażka. Konkurencja okaże się silniejsza i z łatwością cię pokona. Wyciągnij wnioski z tej lekcji i zacznij się doszkalać.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zapomnij o wysiłku i forsownych ćwiczeniach. Daj odpocząć swojemu organizmowi i zbieraj siły na koniec tygodnia. W weekend będziesz ich bardzo potrzebować.

Miłość i seks: Problemy sercowe rozwiążą się na twoją korzyść. Bliski ci mężczyzna uświadomi sobie, jak wiele błędów popełnił i poprosi cię o wybaczenie. Zanim rzucisz się mu w ramiona, potrzymaj go trochę w niepewności.

Kariera i pieniądze: Twoja kariera zacznie się rozwijać. Zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, której wyniki wpłyną na twoją obecną sytuację zawodową. Sukces jest w twoich rękach.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Jowisz będzie ci sprzyjał. Uda ci się rozwiązać problemy rodzinne i naprawić stosunki z przyjaciółką. Okolice weekendu to dobry czas na rozpoczęcie diety.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Twoja żywiołowość przyciąga i zarazem onieśmiela. Bądź energiczna, ale nie krzykliwa. Masz faceta? Spraw mu przyjemność i spełnij jego erotyczne fantazje. Podniesiona temperatura w sypialni ociepli także wasze relacje.

Kariera i pieniądze: W pracy napotkasz drobne trudności. Szef stanie się krytyczny i jeszcze bardziej wymagający. Usłyszysz od niego przykry komentarz, który niestety będzie miał dużo wspólnego z prawdą.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Poczujesz w sobie siłę i chęć do zerwania z nałogami. Determinacja i upór pozwolą ci wygrać tę walkę. Będziesz miała powody do dumy.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz atrakcyjnego Byka z ogromnym apetytem na życie. Przy jego boku poczujesz się jak nastolatka. Masz faceta? Zadbaj o dobre relacje z ukochanym i przeprowadź z nim szczerą rozmowę. Porusz temat prywatności i ustal nowe reguły gry.

Kariera i pieniądze: Mars wpłynie na twój zapał do pracy, a Wenus obdarzy cię kreatywnością. Staniesz się zmotywowana, pomysłowa i pewna swoich racji. Nowa postawa zaimponuje szefowi i odstraszy konkurencję.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju i kondycji fizycznej. Dolegliwości zdrowotne przestaną ci dokuczać, więc staniesz się energiczna i pełna życia. Nie szarżuj jednak na siłowni, bo wisi nad tobą fatum kontuzji.

Miłość i seks: Przed tobą dni pełne miłosnych uniesień. Mężczyzna bliski twojemu sercu uświadomi sobie, jak bardzo jesteś mu bliska i zapragnie ci to pokazać. Spędzisz wiele romantycznych i namiętnych chwil u jego boku.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni nie sprzyjają sprawom finansowym. Bądź przezorna i powstrzymaj się od inwestowania lub lokowania pieniędzy. Jeśli planowałaś wziąć kredyt, odłóż to na przyszły tydzień.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie bezstresowo. Okolice środy przyniosą więcej wrażeń. Piątek to dzień niespodzianek i odwiedzin niespodziewanych gości.

Miłość i seks: W najbliższych dniach los uśmiechnie się do singielek. Mężczyzna, który zawrócił ci w głowie, zapragnie poznać cię bliżej. Jesteś w związku? Znajdź czas dla ukochanego i spędźcie weekend tylko we dwoje. Wspólny wyjazd podsyci w was wzajemne pożądanie.

Kariera i pieniądze: Czeka cię test lojalności wobec przełożonego. Mimowolnie staniesz się powierniczką sekretów nowego pracownika. Wysłuchaj go, ale nie daj się wciągnąć w żadne intrygi.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Dobry humor przestanie ci dopisywać. Staniesz się nerwowa i opryskliwa. Negatywne nastawienie do świata i ludzi ochłodzi twoje relacje z bliskimi.

Miłość i seks: Będąc w związku możesz spodziewać się miłej niespodzianki. Partner stanie się szarmancki i zacznie zasypywać cię prezentami. Nie masz faceta? Poznasz mężczyznę spod znaku Koziorożca, który uwiedzie cię swoją inteligencją.

Kariera i pieniądze: Twoje problemy w pracy skończą się. Wyjaśnisz nieporozumienie ze współpracownikiem i oczyścisz atmosferę w biurze. Czwartek sprzyja rozmowom dotyczącym podwyżki.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Uporasz się z rutynowymi obowiązkami przed czasem i zrealizujesz swoje weekendowe palny. Środa sprzyja metamorfozom związanym ze stylem ubierania się.

Miłość i seks: W miłości czeka cię sielanka. Partner otoczy cię opieką i głębokim uczuciem. Jesteś singielką? Odważ się i zaproponuj spotkanie mężczyźnie, który ci się podoba. Ewentualna porażka zaboli mniej niż żal, że nie spróbowałaś.

Kariera i pieniądze: W pracy zdaj się na zdrowy rozsądek i zimną kalkulację. Działaj roztropnie, wystrzegając się podejmowania pochopnych decyzji. Idąc na żywioł, możesz wiele stracić.

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
byczyca (Ocena: 5) 22.07.2013 20:56
Byk - taaaa, z facetem się kłócę, rodzina narzeka,nikomu nie potrafię dogodzić, odchudzałam się i już miałam ładne efekty i lipa, rozrzarłam się znowu ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2013 14:10
Rak (22.06-22.07) Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz kreatywnie. Odkryjesz w sobie zdolności artystyczne i zapragniesz tworzyć. Wykorzystaj swoją wenę i podaruj bliskim rękodzieła. Zaskoczy cię ich entuzjazm. Miłość i seks: Twoja romantyczna natura znów weźmie górę. Przestaniesz się kierować rozsądkiem i zadurzysz się w mężczyźnie „spod ciemnej gwiazdy”. Odparcie tego uczucia okaże się walką z wiatrakami. Kariera i pieniądze: Twoje sprawy zawodowe nabiorą niespodziewanego obrotu. Dostaniesz propozycję wymarzonej pracy w konkurencyjnej firmie. Nie podejmuj jednak radykalnych działań dopóki nie będziesz miała konkretnej umowy w ręku.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2013 13:54
Wodnik (20.01-20.02) Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju i kondycji fizycznej. Dolegliwości zdrowotne przestaną ci dokuczać, więc staniesz się energiczna i pełna życia. Nie szarżuj jednak na siłowni, bo wisi nad tobą fatum kontuzji. Miłość i seks: Przed tobą dni pełne miłosnych uniesień. Mężczyzna bliski twojemu sercu uświadomi sobie, jak bardzo jesteś mu bliska i zapragnie ci to pokazać. Spędzisz wiele romantycznych i namiętnych chwil u jego boku. Kariera i pieniądze: Najbliższe dni nie sprzyjają sprawom finansowym. Bądź przezorna i powstrzymaj się od inwestowania lub lokowania pieniędzy. Jeśli planowałaś wziąć kredyt, odłóż to na przyszły tydzień.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2013 11:57
Panna (23.08-22.09) Samopoczucie: W najbliższych dniach zapomnij o wysiłku i forsownych ćwiczeniach. Daj odpocząć swojemu organizmowi i zbieraj siły na koniec tygodnia. W weekend będziesz ich bardzo potrzebować. Miłość i seks: Problemy sercowe rozwiążą się na twoją korzyść. Bliski ci mężczyzna uświadomi sobie, jak wiele błędów popełnił i poprosi cię o wybaczenie. Zanim rzucisz się mu w ramiona, potrzymaj go trochę w niepewności. Kariera i pieniądze: Twoja kariera zacznie się rozwijać. Zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, której wyniki wpłyną na twoją obecną sytuację zawodową. Sukces jest w twoich rękach.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2013 11:44
pier***dol**enie kotka za pomocą młotka... z tymi horoskopami
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo