Horoskop tygodniowy 15.07. – 21.07.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 15.07. – 21.07.
15.07.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz rozdrażniona i gwałtowna. Najmniejsze niepowodzenia wytrącą cię z równowagi i zmuszą do nieadekwatnych reakcji. Ucierpią na tym twoi domownicy i przyjaciele.

Miłość i seks: Sprawy sercowe odegrają kluczową rolę. Skupisz się na poprawie relacji z bliskim mężczyzną i podniesieniu temperatury w waszej sypialni. Twoje starania nie pójdą na marne. Ukochany stanie się idealnym partnerem i kochankiem.

Kariera i pieniądze: Jowisz zaopiekuje się twoją karierą. Będziesz miała szansę pokazać się z lepszej strony i udowodnisz szefowi, że mylił się w swoich ocenach. Przestaniesz być krytykowana i zmotywujesz się do pracy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Najbliższy tydzień to czas imprez i rodzinnych uroczystości. Nabierzesz ochoty do zabawy i chęci do przebywania z bliskimi. Staniesz się towarzyska i zawiążesz nowe znajomości.

Miłość i seks: Singielki mogą spodziewać się miłej niespodzianki. Staniecie się adorowane i pożądane przez mężczyzn spod znaku Panny. Byki w stałych związkach powinny poskromić swoją skłonność do flirtu i okazać partnerowi więcej uczucia.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe przyniosą ci zmartwienia. Napotkasz na kolejne trudności, które cię przerosną. Zaczniesz wątpić w swoje możliwości i sens pracy w obecnej firmie.

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Twoja natura marzycielki weźmie górę. Zaczniesz bujać w obłokach i przestaniesz przywiązywać wagę do spraw przyziemnych. Chwile odskoczni dobrze ci zrobią.

Miłość i seks: Masz faceta? Przeprowadź z nim szczerą rozmowę na temat waszego życia seksualnego. Rutyna w łóżku może ochłodzić najgorętsze uczucie. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Wodnika. Jesteście dla siebie stworzeni.

Kariera i pieniądze: Tydzień roboczy upłynie w leniwej, sennej atmosferze. Przestaniesz czerpać przyjemność z wykonywanego zawodu i uświadomisz sobie, że marnujesz swój potencjał. Posłuchaj wewnętrznego głosu i rozejrzyj się za nowym zajęciem.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach pochłoną cię sprawy rodzinne. Uświadomisz sobie, że ostatnio zaniedbałaś bliskich i zapragniesz narobić zaległości. Zapomnij o dawnych urazach i odnów kontakt z rodzeństwem.

Miłość i seks: Będąc w związku możesz spodziewać się drobnych nieporozumień. Partner zarzuci ci egoizm i będzie miał w tym dużo racji. Jesteś singielką? Poznasz faceta, który odkryje w tobie zmysłowość i pobudzi seksualny temperament.

Kariera i pieniądze: Marzysz o wielkiej karierze? Wyznacz sobie konkretny cel, ale zacznij od pokonywania najniższych szczebli. Skrupulatność i cierpliwość to klucz do twojego sukcesu.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz miała dużo okazji do wyjazdów i przebywania na łonie natury. Zmiana otoczenia pozytywnie płynie na twoją psychikę. Zapomnisz o trudach dnia codziennego i nabierzesz dystansu do bieżących spraw.

Miłość i seks: W miłości czeka cię sukces. Mężczyzna bliski twojemu sercu oszaleje na twoim punkcie i zapragnie spędzić z tobą życie. Możesz spodziewać się poważnych deklaracji, a nawet zaręczyn.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe nabiorą niekorzystnego obrotu. Konflikt z szefem przerodzi się w poważny problem. Twoja przyszłość w firmie stanie się niepewna.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz cieszyć się świetnym zdrowiem i doskonałym humorem. Pozytywne nastawienie pomoże ci załagodzić konflikt z osobą, od której jesteś zależna. Uda ci się wynegocjować więcej swobody i psychicznej wolności.

Miłość i seks: Mężczyzna bliski twojemu sercu zacznie mieć wobec ciebie zastrzeżenia. Rozwiej jego wątpliwości, zdając się na szczerość w rozmowie i namiętność w łóżku. Twoja bezpretensjonalność uświadomi mu, jak bardzo się myli.

Kariera i pieniądze: Pierwsza połowa tygodnia to czas zawodowej stagnacji. W okolicach czwartku możesz spodziewać się miłej niespodzianki. Zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, która okaże się początkiem nowego etapu.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień pełen wrażeń. Będziesz podróżować, bawić się i poznawać nowych ludzi. Twoja ciekawość świata zostanie zaspokojona z nawiązką. We wtorek bądź ostrożniejsza podczas jazdy samochodem.

Miłość i seks: Będąc w związku możesz spodziewać się miłego zaskoczenia. Twój partner stanie się dla ciebie wyrozumiały i zacznie „przymykać oko” na twoje drobne zaniedbania. Jesteś singielką? Poznasz faceta stworzonego dla ciebie. Zawalcz o niego mimo przeciwności losu.

Kariera i pieniądze: Fortuna będzie ci sprzyjać. Uda ci się doprowadzić do końca ważną sprawę urzędową i pozbyć się długów. W środę zagraj w totolotka.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Najbliższe dni przeznacz na porządny wypoczynek. Relaks na łonie natury pozwoli ci zregenerować ciało i ducha. Druga połowa tygodnia sprzyja podróżom. Nie wahaj się i wyjedź na egzotyczną wycieczkę.

Miłość i seks: Masz faceta? Tolerując jego skłonność do flirtu, dajesz mu ciche przyzwolenie na zdradę. Bądź stanowcza i postaw mu ultimatum. Jesteś singielką? Problem nie tkwi w mężczyznach, lecz w tobie. Przestań szukać nieistniejącego ideału i daj szansę komuś, komu naprawdę na tobie zależy.

Kariera i pieniądze: W życiu zawodowym czeka cię wiele korzystnych zmian. Zawrzesz intratne umowy i przeprowadzisz transakcje, które przyniosą zysk tobie i twojej firmie. Możesz spodziewać się awansu.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Szukasz sposobu na poprawę humoru? Zrezygnuj z weekendowej zabawy i ogrzej się w cieple domowego ogniska. Najwięcej przyjemności da ci przebywanie z bliskimi i zacieśnienie rodzinnych więzi.

Miłość i seks: Twój związek zostanie wystawiony na próbę. Poznasz uwodzicielskiego Byka, który zawróci ci w głowie. Zanim zrobisz coś głupiego, zastanów się, czy watro tak wiele ryzykować. Nie masz faceta? Przestań się zadręczać i spójrz na swoją sytuację z innej perspektywy. Bycie singielką to przepustka do krainy przyjemności. Baw się, flirtuj i romansuj do woli.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych możesz spodziewać się dużo szczęścia. Twoje interesy będą się rozwijać w ekspresowym tempie. Zaczniesz zarabiać więcej niż przypuszczałaś.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Nadchodzące dni zapoczątkują zmiany na lepsze. Wyjaśnisz towarzyskie nieporozumienia i wejdziesz w nowy etap bez psychicznego obciążenia. W środę czeka cię miła niespodzianka. Ktoś, kogo uważałaś za wroga, wstawi się za tobą w kryzysowej sytuacji.

Miłość i seks: Sprawy miłosne będą się układać jak w kalejdoskopie. Spędzisz cudowne chwile z bliskim mężczyzną, które przeplotą się z przykrymi zdarzeniami. Postaraj się zachować dystans i nie bierz do serca słów wypowiedzianych w afekcie.

Kariera i pieniądze: W pracy nie spotka cię nic nadzwyczajnego. Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie i bezstresowo. W okolicach czwartku znajdź czas dla nowej współpracowniczki i pomóż się jej zaaklimatyzować.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Los będzie ci sprzyjał. Uda ci się rozwiązać problemy osobiste i dojść do porozumienia z domownikami. Wykorzystaj dobrą passę i zakończ sprawy niecierpiące zwłoki. W weekend poświęć czas przyjaciółce.

Miłość i seks: Będąc w związku poczujesz się przytłoczona. Zaczniesz tęsknić za wolnością i zapragniesz cieszyć się przywilejami singielki. Nie masz faceta? Znajomość zawarta w tym tygodniu zapoczątkuje okres pełen miłosnych uniesień.

Kariera i pieniądze: Twoje życie zawodowe ożywi się. Przed tobą biznesowe negocjacje, transakcje z klientami i rozmowy kwalifikacyjne. Czwartek to dobry dzień na zawieranie umów.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Jowisz napełni cię energią i chęcią działania. Uporasz się z nawarstwionymi obowiązkami i wygospodarujesz czas na realizowanie zainteresowań. Nie zapomnij wykorzystać swoich sił witalnych w szlachetnym celu i pomóż starszej osobie.

Miłość i seks: To dobry czas dla twojego związku. Wybaczycie sobie dawne urazy i staniecie się dla siebie wyjątkowo bliscy. Nie masz faceta? Nie odrzucaj zalotów kolegi z pracy. To wartościowy mężczyzna, który otoczy cię prawdziwą miłością.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych możesz liczyć na szczęśliwe zrządzenia losu. Merkury będzie ci sprzyjał i usuwał spod twoich nóg wszelkie przeszkody. Pokonasz konkurencję bez wysiłku i zapewnisz sobie pewną przyszłość.

Komentarze (30)

Ocena: 5 / 5
kocham, (Ocena: 5) 16.07.2013 21:23
mam nadzieje ze u LWA w miłości się spełni :)
zobacz odpowiedzi (2)
Dominique (Ocena: 5) 16.07.2013 10:53
co tydzień mam poznać kogoś idealnego dla mnie :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2013 20:00
praca u byka sie sprawdzila. nie daje rady :/
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2013 19:48
jasne bede podrozowac i bawic sie, skrecilam kostke :) beznadziejny ten horoskop
zobacz odpowiedzi (1)
demotmenpl (Ocena: 5) 15.07.2013 18:47
seksowni mezczyzni?? Tylko na DemotMenpl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo