Miłosny HOROSKOP NA LATO

Miłość, praca, kariera. Sprawdź, co Cię czeka w te wakacje!
Miłosny HOROSKOP NA LATO
15.06.2013

Baran (21.03-19.04)

Wenus będzie ci sprzyjać przez całe lato. Jeśli do tej pory nie udało ci się znaleźć drugiej połowy, możesz się spodziewać odmiany losu. Poznasz mężczyznę spod znaku Koziorożca, który zauroczy się swoją romantyczną duszą. Przeżyjecie niezapomniane chwile. Barany będące w stałym związku mogą spodziewać się spokojnego i bezkonfliktowego okresu. Przestaniecie się kłócić o drobiazgi i robić sobie nieuzasadnione sceny zazdrości. Zrozumiecie, jak bardzo jesteście sobie bliscy i zapragniecie sformalizować wasz wiązek.

Byk (20.04-20.05)

Lato dostarczy ci niezapomnianych wrażeń i miłosnych uniesień. Poznasz wielu atrakcyjnych mężczyzn, a z jednym z nich przeżyjesz płomienny romans. Porozumienie waszych ciał okaże się wyjątkowo silne. Nie tylko przetrwa wakacje, ale stanie się początkiem udanego związku. Byki, które mają już stałego partnera, także nie będą mogły narzekać na nudę. Wspólny urlop stanie się niezapomnianą, namiętną przygodą. Rozbudzicie w sobie pożądanie i poczujecie się jak na początku waszego związku.

Strzelec (22.11-21.12)

Korzystny układ planetarny zapewni ci szczęcie w miłości przez całe lato. Będąc w związku przestaniesz odczuwać wątpliwości wobec partnera. Uświadomisz sobie, jak bardzo jesteście sobie bliscy i jeszcze bardziej go pokochasz. Wspólny urlop upłynie pod znakiem czułości i namiętności. Nie będziecie mogli oderwać od siebie rąk. Jesteś singielką? Lato podaruje ci szansę na prawdziwą miłość. Zanim się zaangażujesz, naucz się odróżniać romantyków od zwykłych podrywaczy. Mężczyzna twojego życia to wrażliwy intelektualista, który traktuje kobiety jak damy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Słońce zaświeci dla twojego związku. Odbudujesz nadszarpnięte zaufanie ukochanego i na stałe podgrzejesz temperaturę w waszej sypialni. Koniec lata to czas pełen wrażeń. Wspólny wyjazd pozwoli wam się dotrzeć i sprawdzić się w ekstremalnych sytuacjach. Singielki przestaną narzekać na samotność. Poznacie mężczyznę spod tego samego znaku, z którym połączy was wspólna pasja. Poczucie zrozumienia i dzielenia tych samych emocji da początek wyjątkowej znajomości.

Wodnik (20.01-20.02)

Gwiazdy wróżą ci wiele romantycznych uniesień. Jeśli nie udało ci się jeszcze odnaleźć swojej drugiej połowy, to los się odmieni. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawi, że nawiążesz kontakt z mężczyzna, w którym od dawna kochasz się platonicznie. Twoja intuicja nie zawiedzie cię. Ten facet okaże się dla ciebie stworzony. Masz partnera? Okres wakacyjny to czas rozkwitu waszej miłości. Staniecie się dla siebie oddanymi przyjaciółmi i namiętnymi kochankami. Koniec lata przyniesie jeszcze więcej niespodzianek. Możesz spodziewać się oświadczyn.

Ryby (21.02-20.03)

W miłości czeka cię prawdziwy zawrót głowy. Będziesz adorowana, komplementowana i zdobywana. Zalotnicy będą się dobijać do twoich drzwi i zasypywać cię wyznaniami miłości. Będziesz miała w czym wybierać, tylko zastanów się, czego naprawdę chcesz. Jesteś w związku? Twoja skłonność do flirtu zaprowadzi cię na manowce. Poznasz uwodzicielskiego Lwa, którym się zauroczysz. Nowa znajomość niekorzystnie wpłynie na twoje racje z partnerem. Zagłuszysz głos rozsądku i zaczniesz się zastanawiać nad swoim związkiem. Koniec lipca to dobry moment na podjęcie kluczowych decyzji.

Bliźnięta (21.05-21.06)

Okres wakacyjny upłynie ci pod znakiem flirtów i romansów. Twój urok i magnetyzm sprawią, że mężczyźni nie będą potrafili ci się oprzeć. W związku czeka cię próba charakteru i test lojalności wobec partnera. Dasz mu zasłużone powody do zazdrości, które staną się przyczyną poważnego konfliktu. Singielki będą mogły flirtować bez wyrzutów sumienia. Znajomość z uwodzicielskim Strzelcem przerodzi się w wakacyjną miłość. Będzie to intensywna i niezapomniana przygoda, która niestety przeminie razem z latem.

Rak (22.06-22.07)

Promienie słońca napełnią cię miłosną energią i obudzą w tobie seksualny apetyt. Podniesione libido uaktywni twoją dziką naturę. Staniesz się kochliwa i namiętna. W związku zapewnisz partnerowi chwile pełne rozkoszy. Twój ukochany będzie zachwycony. Jeśli nie masz faceta, to los ześle na twoją drogę erotycznego wirtuoza. Dzięki niemu przełamiesz bariery, które dotąd uniemożliwiały ci osiągnięcie pełnej satysfakcji w łóżku. Nabierzesz nowych doświadczeń i seksualnej odwagi.

Lew (23.07-22.08)

Przez całe lato możesz spodziewać się urozmaiconego życia miłosnego i seksualnego. Twój partner stanie się namiętny i troskliwy. Nieporozumienia związane z jego asekuracyjną postawą odejdą w niepamięć. Usłyszysz od niego deklaracje, które zapewnią cię o jego poważnych planach związanych z tobą i waszą wspólną przyszłością. Nie masz faceta? Przed tobą pasmo gorących randek, flirtów i romansów. Pozornie przelotna znajomość z żywiołowym Baranem przerodzi się w coś poważnego. Połączy was ten sam temperament i luzackie podejście do życia.

Panna (23.08-22.09)

W sprawach sercowych czekają cię zmiany. Będąc w stałych związku możesz spodziewać się ochłodzenia uczuć, a nawet rozstania. Powodem kryzysu stanie się odmienność interpretowania tych samych problemów. Twoje beztroskie podejście do spraw materialnych uświadomi wam, że zbyt bardzo się od siebie różnicie. Jesteś singielką? Wenus ześle na twoją drogę księcia z bajki. Będzie to szarmancki Byk, który zadziwi cię swoją kulturą osobistą i wrodzoną klasą. U jego boku poczujesz się jak w raju.

Waga (23.09-22.10)

Wenus zaopiekuje się twoim związkiem. Odżyje w was miłość i przygaszone pożądanie. Zapomnicie o rutynie i standardach w łóżku. Koniec lata to czas refleksji nad życiowymi planami. Zaczniecie myśleć o wspólnej przyszłości i założeniu rodziny. Jesteś singielką? Sprawy sercowe całkowicie cię pochłoną. Na twojej drodze pojawią się kolejni adoratorzy, którzy przyniosą nowe dylematy. Czeka cię okres pełen niepewności i trudnych wyborów.

Skorpion (23.10-21.11)

Lato szykuje ci wiele niespodzianek. Twój partner zmieni nastawienie do waszego związku i przestanie trzymać cię w klatce. Poczucie swobody i wolności uaktywni twoją towarzyską naturę. Zapragniesz się bawić i poznawać nowych ludzi. Znajomość z mężczyzną spod znaku Bliźniąt zagrozi twojemu związkowi. Nie masz faceta? Początek lata to czas beztroskiej zabawy i nowych podbojów. Koniec wakacji przyniesie upragnioną stabilność. Poznasz kogoś, kto rozpali w twoim sercu płomienne uczucie. Stworzysz z nim pełnowartościowy, rokujący na przyszłość związek.

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2015 12:52
Ja po rozstaniu nie mogłam się pozbierać. Dopiero dzięki urokowi miłosnemu ze strony urokmilosny24.pl odzyskałam faceta. Znow jestem szczęśliwa.
odpowiedz
aliceee (Ocena: 5) 22.06.2013 11:52
jestem panna i zeby zobaczyc mij horoskop to musze 2 razy klikac przycisk "nastepna strona", a juz nie wspomne o ostatnich znakach!!! + jeszcze te denerwujace reklamy....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2013 12:12
PAPilot dba jak może, żeby się nam wakacje udały:DDD
odpowiedz
hehe (Ocena: 5) 16.06.2013 11:51
Buhahhaa , ale bzdety na poprawę humoru:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2013 21:38
Papilot zmienia się w portal dla 13-latek, czuję się jakbym czytała brawo.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie