Horoskop tygodniowy 27.05. – 2.06

Najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 27.05. – 2.06
27.05.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Poprawisz swoje relacje z domownikami i odzyskasz kontakt z przyjaciółką z dawnych lat. Czwartek to dobry dzień na rozpoczęcie diety.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Upozoruj przypadkowe spotkanie z mężczyzną, o którym nie możesz przestać myśleć. Będąc w związku, możesz spodziewać się chwilowego osłabienia uczuć. Zła aura przeminie podczas romantycznego weekendu we dwoje.

Kariera i pieniądze: Sprawy finansowe ustabilizują się. Szef zadba o twoją pensję i jej regularne wpływanie na twoje konto. Nie będziesz musiała się przemęczać i pracować na zwiększonych oborach.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nawarstwione problemy przerosną cię. Staniesz się zdezorientowana i pasywna. Twój brak asertywności wykorzysta przebiegła koleżanka, która będzie chciała osiągnąć sukces twoim kosztem.

Miłość i seks: To dobry czas dla spraw sercowych. Twój partner stanie się tolerancyjny i mniej zaborczy. Nie masz faceta? W okolicach weekendu poznasz żywiołowego mężczyznę z wielkim apetytem na seks.

Kariera i pieniądze: Czeka cię miła niespodzianka. Współpracowniczka wyciągnie do ciebie pomocną dłoń i przejmie część twoich obowiązków. Będziesz mogła odpocząć i spędzić czas z bliskimi.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Odnowione kontakty z bliskimi pozytywnie wpłyną na twoje podejście do życia. Świadomość, że masz na kogo liczyć, pozwoli ci się zdystansować do problemów.

Miłość i seks: Twój związek przeżyje rozkwit. Staniecie się dla siebie oddanymi przyjaciółmi i namiętnymi kochankami. Nie masz faceta? Pamiętaj, że flirtowanie z „zajętymi” mężczyznami prowadzi jedynie do kłopotów.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni to czas pomyłek. Niekompetentni współpracownicy negatywnie wpłyną na twoją efektywność. Rozkojarzona i zdenerwowana zaczniesz popełniać błędy.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W twoim życiu zagości chaos. Bałagan w domu i w głowie uniemożliwi ci jakąkolwiek pracę. Zaczniesz popełniać błędy i podejmiesz niesłuszne decyzje.

Miłość i seks: Sprawy sercowe nabiorą niespodziewanego obrotu. Mężczyzna, który do tej pory był wobec ciebie oschły, wyzna ci miłość. Piątek to idealny dzień na łóżkowe igraszki. Chwile rozkoszy zniwelują nagromadzony stres.

Kariera i pieniądze: Jowisz zaopiekuje się twoją karierą. Staniesz się rezolutna i zmotywowana. Możesz spodziewać się podwyżki, a nawet awansu.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Niekorzystne warunki atmosferyczne wpłyną na twój organizm. Twoja odporność spadnie, więc staniesz się podatna na przeziębienia. Nie daj się chorobie i zafunduj sobie kurację witaminową.

Miłość i seks: Jeśli do tej pory skakałaś z kwiatka na kwiatek, to sytuacja diametralnie się zmieni. Poznasz faceta, z którym zapragniesz spędzić życie. Poskromisz skłonność do flirtu i stworzysz udany związek.

Kariera i pieniądze: Mars przestanie sprzyjać twojej karierze. Szef nie obciąży cię nowymi obowiązkami, ale również cię nie wyróżni. Triumfy będzie święcić współpracowniczka, za którą nie przepadasz.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz w świetnym humorze. Optymistyczne nastawienie sprawi, że wszystko zacznie się układać po twojej myśli. Pod koniec tygodnia idź do fryzjera i daj się namówić na zmianę koloru włosów. Efekt będzie rewelacyjny.

Miłość i seks: Nie masz faceta? Mężczyzna, którego kochasz platonicznie, urzeczywistni waszą znajomość. Jesteś w związku? Twój ukochany przestanie kruszyć kopię o drobiazgi i stanie się potulny jak baranek.

Kariera i pieniądze: Dni robocze upłyną bezstresowo. Uda ci się nadrobić zaległości w papierach i odebrać nadgodziny. Piątek to dobry dzień na rozmowę w sprawie podwyżki.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie całkowicie cię pochłonie. Odnowisz kontakt ze znajomymi z dawnych lat i nabierzesz ochoty do zabawy. Pamiętaj, by całkowicie się nie zatracić i nie zaniedbać codziennych obowiązków. Nadrobienie zaległości będzie wyczerpujące.

Miłość i seks: Sprawy miłosne nie przysporzą ci zmartwień. Mężczyzna bliski twojemu sercu otoczy cię opieką i zapewni cię w swoich uczuciach. Czas niepewności odejdzie w niepamięć.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni będziesz musiała przeżyć skromnie. Przeczekaj ten stan cierpliwie bez popadania w przygnębienie. Pod koniec tygodnia pojawi się szansa na zarobienie większych pieniędzy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Planety będą ci sprzyjać. Jowisz wpłynie na twoją psychikę, a Saturn na podejście do życia. Odzyskasz wiarę we własne możliwości i poczujesz wewnętrzną siłę, by zmienić się na lepsze.

Miłość i seks: W związku możesz się podziewać eksplozji uczuć i przypływu namiętności. Jesteś singielką? Mężczyzna, na którym od dawna ci zależy, zwróci na ciebie uwagę i zaprosi cię na randkę.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zwróć szczególną uwagę na sprawy finansowe. Zrezygnuj z kosztownych przyjemności i zacznij oszczędzać. Środa sprzyja grom loteryjnym.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Odnotujesz spadek nastroju. Staniesz się markotna i krytyczna wobec samej siebie. Nie daj się melancholii i wyjdź do ludzi. Samotność jedynie pogłębi zły stan.

Miłość i seks: Czeka cię kryzys w związku. Spojrzysz na swojego faceta krytycznie i podświadomie zaczniesz rozglądać się za nowym partnerem. Jesteś singielką? Zmień sposób uwodzenia na subtelniejszy.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na rozwój kariery. Merkury będzie sprzyjał wszelkim zmianom związanym ze sprawami zawodowymi. Dopomóż losowi i umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Masz szansę dostać pracę, o której zawsze marzyłaś.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Nadchodzące dni zaskoczą cię różnorodnością. Nadmiar wydarzeń nie pozwoli ci się nudzić. Koniec tygodnia to czas przygód i zasłużonej zabawy.

Miłość i seks: W miłości czeka cię rozczarowanie. Mężczyzna bliski twojemu sercu zwróci uwagę na twoją przyjaciółkę. Ich znajomość stanie się początkiem romansu.

Kariera i pieniądze: Wpływowy znajomy zarekomenduje cię w firmie, w której widzisz swoją przyszłość. Wykorzystaj tę szansę i zaimponuj potencjalnemu przełożonemu. Zdaj się na doświadczenie w branży i wrodzony wdzięk.

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Staniesz się ofiarą własnej ambicji. Dążenie do perfekcji przyprawi cię o frustrację. Spojrzysz na siebie przez pryzmat porażek i wpadniesz w nieuzasadnione kompleksy.

Miłość i seks: Twoje życie erotyczne nabierze zawrotnego tempa. Mężczyzna, z którym łączą cię seksualne relacje, zadba o twoją satysfakcję i dostarczy ci nowych doznań. Przed tobą pasmo gorących randek i upojnych nocy.

Kariera i pieniądze: Najbliższy tydzień to czas sukcesów. Wybijesz się na tle grupy i zaimponujesz przełożonemu. Możesz spodziewać się podwyżki.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia będzie męcząca. Domowe obowiązki pochłoną twój wolny czas i uniemożliwią ci realizację pasji. Okolice piątku będą równie pracowite, ale znacznie przyjemniejsze. Bliska osoba zapewni ci rozrywkę na cały weekend.

Miłość i seks: Wenus zaopiekuje się twoim związkiem. Wraz z ukochanym stworzycie idealnie uzupełniającą się parę, przestaniecie się też w końcu sprzeczać. Jesteś singielką? Daj się namówić na randkę w ciemno.

Kariera i pieniądze: Przełożony wyróżni cię spośród grypy i publicznie pochwali. Superlatywy, które usłyszysz z jego ust, podbudują cię i zmotywują do wytężonej pracy. Czwartek sprzyja grom na loterii.

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2013 19:55
Lew - wszystko na odwrót..
zobacz odpowiedzi (1)
Niunia (Ocena: 5) 30.05.2013 23:23
taa, a we wtorek zakończył się półroczny związek , taka opiek au strzelca
odpowiedz
Anomino (Ocena: 5) 30.05.2013 20:28
AAAA osiem ? osiem sie zgłasza ;D aby horoskop dla skopiona sie spełnij
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2013 09:48
Nie wiem jakim cudem, ale horoskopy papilota zawsze się sprawdzają!!
odpowiedz
wodnik (Ocena: 5) 27.05.2013 20:49
Mnie się horoskop spełnia zawsze! Zawsze wodnik z papilota sprawdza się dla mnie w 100% uwielbiam :) Czekam z utęsknieniem w niedziele , na poniedziałek by przeczytać do mnie czeka :) pozdrawiam wodniczki :*
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo