Horoskop tygodniowy 6.05. – 12.05

Najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 6.05. – 12.05
06.05.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Intensywne życie, które prowadzisz, odbije się na twoim nastroju. Poczujesz się przemęczona i osłabiona. Zapragniesz uciec od świata i odizolujesz się do bliskich.

Miłość i seks: Barany będące w związku spędzą upojny weekend z ukochanym. Odnajdziecie szczęście płynące ze wzajemnego dawania rozkoszy. Singielki poznają pogodnego Byka, który uwiedzie was poczuciem humoru.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna poprawi się. Głowa do interesów pomoże ci podjąć słuszną decyzję. Dobrze zainwestowane pieniądze pomnożą się bez twojego wysiłku.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Staniesz się nadpobudliwa i zaczepna. Szukając spokoju, skup się na życiu rodzinnym. Przyjazna atmosfera w domu pomoże ci się zrelaksować.

Miłość i seks: Samotne Byki będą miały okazję związać się z kimś na stałe. Zanim postawisz wszystko na jedną kartę, zastanów się, czy jesteś gotowa na zobowiązania. Masz faceta? Nieufność twojego partnera stanie się przyczyną konfliktu.

Kariera i pieniądze: Najbliższy tydzień to świetny okres dla twojej kariery. Będziesz miała szansę się wykazać i awansować. Nowe stanowisko okaże się kluczem do zawodowego sukcesu.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Najbliższy tydzień to czas przebaczenia i zapomnienia. Bliska ci osoba będzie chciała naprawić wasze relacje i przywrócić dawny stan rzeczy. Schowaj dumę do kieszeni i daj się przeprosić.

Miłość i seks: Wenus przestanie sprzyjać twojemu związkowi. Zaczniecie kłócić się o drobiazgi i wzajemnie się krytykować. Singielki zyskają na urodzie i wdzięku, co przyciągnie nowe grono wielbicieli.

Kariera i pieniądze: Czeka cię intensywny, pełen wyzwań tydzień. Będziesz musiała wykazać się odpowiedzialnością i szybkością podejmowania decyzji. Piątek to dobry dzień na inwestycję zaoszczędzonych pieniędzy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przybędzie ci energii i inicjatywy. Przestaniesz biernie patrzeć na bieg wydarzeń i weźmiesz sprawy w swoje ręce. Waleczność i determinacja pomogą ci rozwiązać najtrudniejsze problemy.

Miłość i seks: W związku odczujesz przypływ uczuć i namiętności ze strony partnera. Zmiana jego nastawienia ucieszy cię, ale zbudzi słuszne podejrzenia. Koziorożce żyjące z mężczyzną „na kocią łapę” będą miały niepowtarzalną szansę zalegalizować związek.

Kariera i pieniądze: Merkury będzie sprzyjał twoim sprawom zawodowym. To dobry czas na założenie własnego interesu albo na zawarcie spółki. Piątek natomiast to najlepszy dzień na podpisanie ważnej umowy.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Rutynowe obowiązki zmęczą cię i przytłoczą. Bez względu na zaległości zrób sobie wolne od życia codziennego i wyjedź poza miasto. Kontakt z naturą uspokoi cię i wyciszy.

Miłość i seks: Nadszedł wspaniały czas dla spraw sercowych. Mężczyzna twoich marzeń przestanie budować wokół siebie mur i pozwoli ci zbliżyć się do siebie. Czekają was niezapomniane chwile.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zawładnie tobą pragnienie wzbogacenia się. Zaczniesz patrzeć na świat przez pryzmat pieniędzy, co zmotywuje cię do pracy, ale przyprawi o frustrację. Zanim popadniesz w pracoholizm, zastanów się, czy większa pensja jest warta poświęcenia zdrowia i życia osobistego.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Nadchodzące dni zaskoczą cię pozytywnym obrotem wydarzeń. Los będzie ci sprzyjał przez cały tydzień, dzięki czemu uda ci się rozwiązać osobiste problemy. Weekend to dobry czas na odnowienie towarzyskich kontaktów, zwłaszcza z przyjaciółkami z lat szkolnych.

Miłość i seks: Sprawy sercowe skomplikują się. Zakochasz się w mężczyźnie, który od początku nie będzie z tobą szczery. Zanim się zaangażujesz, postaraj się poznać jego tajemnice.

Kariera i pieniądze: Jowisz będzie sprzyjał wszelkim przedsięwzięciom związanym z karierą. To dobry czas na zmianę pracy, a nawet branży. Nowe stanowisko przyniesie ci dużo satysfakcji i poprawi sytuację materialną.

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: W najbliższych dniach znajdź czas dla przyjaciół. Szczere rozmowy w gronie najbliższych „oczyszczą” cię i sprawią, że spojrzysz na problemy z dystansu. Piątek sprzyja wszelkim zmianom związanym z wyglądem.

Miłość i seks: Twoje życie seksualne odrodzi się i rozkwitnie na nowo. Bariery, które do tej pory cię hamowały, znikną. Staniesz się wyzwolona i namiętna. Twój ukochany będzie w siódmym niebie.

Kariera i pieniądze: W pracy możesz spodziewać się kryzysu. Niewyjaśnione nieporozumienie z szefem przerodzi się w poważny konflikt. Twoja przyszłość w firmie stanie się niepewna.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Nie będziesz mogła narzekać na nudę. Twoje szalone koleżanki wciągną cię w wir zabawy. Całonocne imprezy pochłoną cię jak za starych dobrych czasów.

Miłość i seks: Jeśli do tej pory nie udało ci się stworzyć poważnego związku, to sytuacja ulegnie zmianie. Mężczyzna, z którym wciąż się mijałaś, zapragnie mieć cię przy sobie na stałe. Masz faceta? Twój partner ujrzy w tobie kobietę swojego życia.

Kariera i pieniądze: Tydzień roboczy upłynie mozolnie i nerwowo. Trudno będzie ci się skoncentrować i czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Zamiast się męczyć, rozejrzyj się za nowym zajęciem.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszym nastroju. Dopadną cię melancholijne myśli i wyrzuty sumienia. Zaczniesz rozpamiętywać popełnione błędy i zdasz sobie sprawę, że pewnych rzeczy nie da się już naprawić.

Miłość i seks: Samotne Lwice zauważą korzyści płynące z bycia singielką i zaczną czerpać z życia garściami. Jesteś w związku? Przed tobą pasmo upojnych nocy. Twój partner nie będzie mógł oderwać od ciebie rąk.

Kariera i pieniądze: Zostaniesz rzucona na głęboką wodę. Szef powierzy ci wyjątkowo trudne zadanie, od którego będzie zależał twój awans. Nie zmarnuj tej szansy i daj z siebie wszystko.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Czeka cię udany, pełen miłych niespodzianek tydzień. Znajdziesz rozwiązanie problemów związanych z edukacją i poprawisz relacje z domownikami. Czwartek sprzyja nowym przedsięwzięciom i wcieleniu w życie dalekosiężnych planów.

Miłość i seks: Odczujesz ochłodzenie uczuć partnera. Pozwól mu przeczekać ten stan w samotności bez naciskania i zbędnych pytań. Jesteś singielką? Uważaj, by nie dać się ponieść niekontrolowanym emocjom.

Kariera i pieniądze: Sprawy materialne przestaną spędzać ci sen z powiek. Mądre dysponowanie pieniędzmi zaowocuje ponadprogramową gotówką. Pełny portfel zapewni ci psychiczny komfort, którego od dawana potrzebujesz.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie wyjątkowo spokojnie. Będziesz miała szansę nadrobić zaległości i przywrócić swojemu życiu naturalny rytm. Okolice soboty przyniosą więcej wrażeń. Weekendowy wypad za miasto okaże się niezapomniany.

Miłość i seks: Będąc w związku znajdziecie dla siebie więcej czasu i cierpliwości. Jesteś singielką? Niewinny flirt z romantycznym Wodnikiem przerodzi się w płomienny romans.

Kariera i pieniądze: W pracy czekają cię zmiany. Będą to personalne roszady i redukcja zatrudnienia. Wykazując się samodzielnością, zapewnisz sobie nietykalność.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Czeka cię dobry tydzień. Spojrzysz na swoje życie przychylniej i zauważysz nowe możliwości. Zmotywowana zaczniesz walczyć o swoje szczęście, nie zważając na krytykę.

Miłość i seks: Singielki znajdą się w centrum zainteresowania mężczyzn spod znaku Panny. Wasz dystans i tajemniczość doprowadzi ich do szaleństwa. Masz faceta? Twój partner przestanie zachowywać się jak mały chłopiec i stanie się dla ciebie podporą w trudnych chwilach.

Kariera i pieniądze: Współpracowniczka zacznie ci się zwierzać z problemów związanych z firmą. Wysłuchaj, co ma do powiedzenia, ale pod żadnym pozorem nie plotkuj. Stojąc z boku, zyskasz zaufanie szefa.

Polecane wideo

Komentarze (35)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2013 01:13
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykować
odpowiedz
www.uwielbiamy.blogspot.com (Ocena: 5) 12.05.2013 22:26
uwielbiamy takie dobre wróżby :):):)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2013 10:33
nigdy mi się nie spełnia ten horoskop, a często jest dobry :/
zobacz odpowiedzi (1)
BYK (Ocena: 5) 07.05.2013 16:06
Kurdę, zgadza się wszystko
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2013 19:06
Barana uwiedzie pogodny Byk...A mi się jeden Byczek podoba, o jakże bardzo. :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie