Horoskop tygodniowy 29.04. – 5.05.

Najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 29.04. – 5.05.
29.04.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Najbliższy tydzień to czas odskoczni i zwolnienia tempa. Uda ci się przemyśleć ważne sprawy i znaleźć odpowiedź na ważne pytania. W weekend pokonaj lenistwo i zacznij regularnie ćwiczyć.

Miłość i seks: Sytuacja miłosna skomplikuje się. Twoja oziębłość wobec bliskiego mężczyzny stanie się powodem waszej separacji. Będziesz musiała się bardzo postarać, by znów go do siebie przekonać.

Kariera i pieniądze: Męczy cię obecna praca? Siedzenie za burkiem nie jest dla ciebie. Rozejrzyj się za zajęciem, które oznacza bycie w ruchu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie spokojnie i bezstresowo. Okolice weekendu zaskoczą cię mnogością wydarzeń. Czwartek to dzień przykrej niespodzianki.

Miłość i seks: Na horyzoncie pojawi się groźna konkurencja. Kobieta spod znaku Lwa zainteresuje się twoim wybrankiem. Nie daj jej szansy, poświęcając ukochanemu sto procent uwagi.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz miała sobie równych. Pragnienie sukcesu uczyni z ciebie ambitną profesjonalistkę. Szef pochwali twój zapał i odpowiednio cię nagrodzi.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Czeka cię intensywny tydzień. Mnogość wydarzeń obciąży cię psychicznie. Chwile relaksu w domowym zaciszu załagodzą twój stres i przywrócą dobry nastrój.

Miłość i seks: Będąc w związku możesz spodziewać się przypływu namiętności ze strony ukochanego. Nie masz faceta? Rozejrzyj się za mężczyzną spod znaku Strzelca. Połączy was podobny temperament i niepohamowany apetyt na życie.

Kariera i pieniądze: Fortuna przestanie ci sprzyjać. Twoje dochody zmaleją, a nieplanowane wydatki „wyczyszczą” twoje konto do zera. Będziesz musiała zacisnąć pasa i przyzwyczaić się do skromnego życia.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Pierwszą połowę tygodnia spędzisz w radosnej atmosferze. Okolice weekendu będą bardziej stresujące. Spotka cię przykra sytuacja związana z koleżanką z pracy.

Miłość i seks: Twój partner stanie się wyjątkowo czuły i troskliwy. Jego rycerska postawa zapewni ci poczucie bezpieczeństwa. Nie masz faceta? Nie szukaj go na siłę. Miłość przyjdzie sama w najmniej oczekiwanym momencie.

Kariera i pieniądze: Mars doda ci siły i determinacji. Poczujesz w sobie moc, by osiągnąć zawodowy cel. Sukces jest w zasięgu twojej ręki.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą intensywny, pełen niespodzianek tydzień. Spotka cię wiele niespodziewanych wydarzeń i sytuacji, które odmienią twoje życie. Będziesz miała szansę zacząć wszystko od nowa.

Miłość i seks: Twoje życie miłosne znacznie się ożywi. Jeśli masz partnera, to możesz się spodziewać przypływu wzajemnego pożądania. Singielki znajdą się w siódmym niebie za sprawą temperamentnego Barana.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe osiągną punkt kulminacyjny. Czekająca cię rozmowa kwalifikacyjna okaże się biletem do zawodowego sukcesu. Postaw wszystko na jedną kartę i zmień pracę.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas metamorfozy. Uda ci się zmienić nie tyko swój wygląd, ale i podejście do życia. Spojrzysz na świat z innej perspektywy i dostrzeżesz nowe możliwości.

Miłość i seks: Mężczyzna spod znaku Koziorożca stanie się obiektem twoich westchnień. Jego rezerwa i wyrafinowanie doprowadzą cię do szaleństwa. Chcesz go zdobyć? Zdaj się na inteligencję i swój wrodzony seksapil.

Kariera i pieniądze: To nie najlepszy czas na rozwój kariery. Jeśli planowałaś założyć własną firmę, nie porywaj się z motyką na słońce. Mając stałą pracę, skup się na wykonywaniu obowiązków, a nie marzeniach o awansie.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Nadmiar cukru w twoim organizmie wpłynie na twoje samopoczucie. Staniesz się senna, osłabiona i nerwowa. Zadbaj o zdrowie i urodę, ograniczając słodycze do minimum.

Miłość i seks: Wenus zaopiekuje się twoimi sprawami sercowymi. Mężczyzna, za którym szalejesz, padnie do twoich stóp. Możesz spodziewać się pasma namiętnych wieczorów.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe ułożą się po twojej myśli. Zażegnasz konflikt ze współpracowniczką i poprawisz relacje z szefem. Przyjazna atmosfera w firmie pozytywnie wpłynie na wyniki twojej pracy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie będziesz mogła narzekać na nudę. Nagromadzone obowiązki i goniące terminy nie dadzą ci chwili wytchnienia. Twoje życie towarzyskie także się ożywi, więc możesz spodziewać się imprezowego weekendu.

Miłość i seks: To czas singielek. Jeśli do tej pory nie odnalazłaś mężczyzny życia, to poznasz kogoś, kto wywróci twój świat do góry nogami. Koziorożce w związku będą miały szansę wyegzekwować od partnera więcej swobody.

Kariera i pieniądze: Czeka cię przewidywalny tydzień roboczy. Nic nie będzie w stanie cię zaskoczyć i wytrącić z równowagi. Spokojna i opanowana poradzisz sobie z firmowymi obowiązkami jak nikt inny.

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Los będzie ci sprzyjał. Rozwiążesz problemy rodzinne i wyplączesz się z towarzyskich intryg. Zrzucisz z siebie psychiczny ciężar i odzyskasz dobry humor.

Miłość i seks: W sprawach sercowych będziesz miała dużo do powiedzenia. Bliski ci mężczyzna zacznie grać według twoich reguł. Wyegzekwujesz od niego, co tylko zechcesz.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zadbaj o finanse. Obierz nowy plan oszczędzania i wciel go w życie. Środa to dobry dzień na rozmowę w sprawie pracy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Dopadnie cię ból istnienia. Przestaniesz odczuwać satysfakcję z własnego życia i poczujesz się niekompletna. Szukając źródła szczęścia, zacznij od pracy nad charakterem.

Miłość i seks: W związku możesz spodziewać się miłej niespodzianki ze strony ukochanego. Jesteś singielką? Zaakceptuj ten stan i czerp przyjemność z flirtowania.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe ułożą się po twojej myśli. Jeśli do tej pory nie mogłaś znaleźć wymarzonej pracy, to los się do ciebie uśmiechnie. Wkrótce osiągniesz sukces.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twój nastrój znacznie się polepszy. Kłopoty zdrowotne przestaną ci doskwierać i odczujesz przypływ energii. W weekend znajdź czas dla przyjaciółki, którą ostatnio zaniedbałaś.

Miłość i seks: Mężczyzna, który od dawna do ciebie wzdycha, przestanie się tobą interesować. Jeśli nie chcesz go stracić, okaż mu więcej ciepła i uwagi. Wystarczy kilka czułych słów, by wszystko wróciło do normy.

Kariera i pieniądze: Twoje finanse przestaną być zagrożone. Szczęśliwe zrządzenie losu wyeliminuje przeszkodę, która nie pozwalała ci się wzbogacić. Środa to dobry dzień na inwestycję odłożonych pieniędzy.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni to pasmo sukcesów. Uda ci się rozwiązać osobiste problemy i zażegnać konflikt z domownikiem. W weekend rozpieść samą siebie i spełnij wszystkie swoje zachcianki.

Miłość i seks: Sprawy sercowe nie przysporzą ci zmartwień. W związku jeszcze bardziej zbliżysz się do ukochanego. Jesteś singielką? Możesz spodziewać się wzmożonej adoracji i kolejnych zaproszeń na randki.

Kariera i pieniądze: Twój perfekcjonizm zacznie utrudniać ci pracę. Niezadowolona z rezultatów spojrzysz na siebie krytycznie. Negatywne nastawienie do samej siebie obniży twoją efektywność.

Komentarze (32)

Ocena: 5 / 5
cKnXj6qLI3 (Ocena: 5) 12.08.2013 10:49
mal sehen, wenn die Abfingung stimmt . Wir sachuen ja hier auf Arbeit ste4ndig nach anderen Jobs, aber die Bezahlung ist extrem miserabel. Wenn man Glfcck hat, bekommt man 10€ / h. Bei 40h / Woche ergibt das gerade mal ca. 1.600€ brutto pro Monat.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2013 01:13
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykować
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2013 17:33
Wodnik gówno się sprawdza
odpowiedz
Roksana (Ocena: 5) 30.04.2013 22:35
Błagam, niech się sprawdzi!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.04.2013 20:53
jak mam sie rozgladac za strzelcem, to dajcie mi tu Barona
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo