Horoskop tygodniowy 22.04. – 28.04.

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 22.04. – 28.04.
22.04.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Wiosna napełni cię nową energią i witalnością. Nabierzesz chęci do działania i zmiany swojego życia na lepsze. Z radością oddasz się hobby i poczujesz radość płynącą z aktywności fizycznej.

Miłość i seks: Singielki nie będą miały powodów do narzekań. Wasz urok przyciągnie interesujących mężczyzn, których żywiołem jest woda. Masz faceta? Twój partner jeszcze bardziej się do ciebie zbliży.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ulegnie poprawie. Nowe zajęcie okaże się nie tylko przyjemne, ale i dochodowe. Odbijesz się od dna i zapewnisz sobie komfortowy tydzień.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nadchodzący tydzień będzie nieprzewidywalny. Los zacznie płatać ci figle i ześle na twoją drogę kolejne przeszkody. W razie kryzysu schowaj dumę do kieszeni i poproś o pomoc rodziców.

Miłość i seks: To dobry czas na przeanalizowanie sytuacji miłosnej. Zastanów się, czy mężczyzna, z którym wiążesz swoją przyszłość, podziela twoje plany. Nie warto się angażować w związek z lekkoduchem.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz miała problemów. Szef doceni twoje zaangażowanie i da ci więcej swobody. Większe pole do popisu pozwoli ci się wykazać.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Nadchodzące dni to czas psychicznej odnowy. Uda ci się zrelaksować i ukoić nadszarpnięte nerwy. Zapomnisz o stresie i pokochasz swoje życie na nowo.

Miłość i seks: Szukasz księcia z bajki? Twój sen niebawem się ziści. Wenus ześle na twoją drogę faceta spod znaku Barana. Razem stworzycie idealnie uzupełniający się duet.

Kariera i pieniądze: Najbliższy tydzień nie będzie sprzyjał twojej karierze. Zrezygnuj z poważnych przedsięwzięć i przeczekaj niekorzystny okres, działając po linii najmniejszego oporu. Ryzykując, możesz dużo stracić.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i kondycją psychiczną. Wykorzystaj sprzyjające warunki na wprowadzenie zmian w swoim życiu i postępowaniu. Zacznij od drobiazgów, skupiając się na poprawie relacji z domownikami.

Miłość i seks: To dobry czas na zawarcie nowych znajomości. Dopomóż losowi i sprowokuj „przypadkową” rozmowę z interesującym mężczyzną. Facet spod znaku Koziorożca to strzał w dziesiątkę.

Kariera i pieniądze: W pracy czeka się bardzo dobry tydzień. Zapanujesz w końcu nad nerwami i przestaniesz popełniać te same błędy. Twój profesjonalizm zostanie zauważony i doceniony.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Los będzie dla ciebie łaskawy. Uda i ci się rozwiązać problemy sercowe i znaleźć receptę na szczęście. W weekend znajdź czas dla rodziny i napraw relacje z bliskimi.

Miłość i seks: W związku możesz spodziewać się przypływu miłości. Odświeżone uczucia spotęgują waszą namiętność. Jesteś singielką? Daj szansę facetowi, który jest od ciebie młodszy.

Kariera i pieniądze: Znajdziesz się w kryzysowej sytuacji. Nóż na gardle sprawi, że zaczniesz uciekać się do nieczystych zagrywek. Zanim przekroczysz granicę, pamiętaj, że kłamstwo ma krótkie nogi.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W tym tygodniu zadbaj o samą siebie. Skup się na własnych potrzebach i zacznij żyć tak, jak jest ci wygodnie. W weekend pozwól sobie na odrobinę luksusu i wybierz się do salonu spa.

Miłość i seks: Twój partner przejdzie prawdziwą metamorfozę. Jego inwencja w łóżku podniesie temperaturę w waszej sypialni. Singielki mogą spodziewać się przelotnego, ale wyjątkowo intensywnego romansu.

Kariera i pieniądze: Merkury ześle na twoją drogę kreatywnego przedsiębiorcę. Wasza znajomość pomoże ci znaleźć sposób na zarobienie dodatkowej gotówki. Twoje problemy finansowe skończą się raz na zawsze.

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w świetnym humorze. Słońce doda ci energii i poprawi ci samopoczucie. Przestaniesz zamartwiać się drobiazgami i nabierzesz apetytu na życie.

Miłość i seks: Twój związek przejdzie drobny kryzys. Spojrzysz na swojego partnera obiektywnie i dostrzeżesz w nim kolejne wady. Singielki będą miały okazję uwieść faceta spod znaku Lwa.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna ustabilizuje się. Podejmiesz się dodatkowego zajęcia, dzięki któremu spłacisz długi. Czwartek sprzyja grom loteryjnym.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia przyniesie nowe wyzwania. Będziesz musiała się wykazać kreatywnością i dobrą organizacją. Weekend przeznacz na porządny wypoczynek. Wyjazd za miasto to strzał w dziesiątkę.

Miłość i seks: Sprawy miłosne ułożą się pomyślnie. Uda ci się porozumieć i zgrać z bliskim mężczyzną. Zniwelujecie niezgodności charakteru i stworzycie wzorową parę.

Kariera i pieniądze: W pracy poczujesz się jak ryba w wodzie. Wykonywanie obowiązków przyjdzie ci z łatwością, a bariery, które do tej pory nie pozwalały ci rozwinąć skrzydeł, znikną. Będziesz miała powody do dumy.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Merkury weźmie cię pod swoje skrzydła. Silny wpływ planetarny pomoże ci się uporać z osobistymi problemami. Wszystko zacznie się układać tak, jak sobie wymarzyłaś.

Miłość i seks: W twoich spawach miłosnych zapanuje chaos. Przestaniesz być pewna swoich decyzji i zaczniesz się zastanawiać nad nowym związkiem. Zawierz intuicji, ale nie podejmuj pochopnych decyzji.

Kariera i pieniądze: Tydzień roboczy upłynie spokojnie i przewidywalnie. Nie spotka cię nic przykrego i stresującego. Odpoczniesz psychicznie i odzyskasz radość z wykonywania swojego zawodu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia to czas miłych niespodzianek. Znajomy, z którym żyłaś w konflikcie, zmieni nastawienie do twojej osoby. Czwartek będzie sprzyjał metamorfozom. Zaszalej na zakupach i zainwestuj w sukienkę w jaskrawym kolorze.

Miłość i seks: Sprawy sercowe przyniosą ci zadowolenie. Twój związek pobudzi się do życia i rozkwitnie na nowo. Nie masz partnera? Odważ się i zaproś na randkę faceta spod znaku Bliźniąt.

Kariera i pieniądze: Promienie wiosennego słońca napełnią cię energią i chęcią do pracy.Zapragniesz się wykazać i odbudować nadszarpnięte zaufanie szefa. Pozytywne nastawienie znajdzie odzwierciedlenie w twojej efektywności.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Czeka cię pomyślny tydzień. Merkury zniweluje stresujące sytuacje do minimum, a Pluton zaopiekuje się twoimi sprawami rodzinnymi. Środa to dobry dzień na rozpoczęcie odchudzania.

Miłość i seks: Twoje relacje z bliskim mężczyzną popsują się. Ukochany stanie się dla ciebie podejrzanie miły, uprzejmy i troskliwy. Zaczniesz podejrzewać go o najgorsze. Bądź czujna, ale nie popadaj w przesadę.

Kariera i pieniądze: Nie możesz znieść humorów szefa? Zastanów się na spokojnie nad zmianą pracy. Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzone w najbliższych dniach okażą się przełomowe.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Nadchodzące dni przywrócą uśmiech na twojej twarzy. Będziesz miała dużo powodów do radości i zadowolenia z samej siebie. Komplementy, które usłyszysz na swój temat, dodadzą ci skrzydeł.

Miłość i seks: Masz faceta? Udobruchaj go, zdając się na swój wrodzony seksapil. Namiętny wieczór pozwoli mu zapomnieć o wszelkich niesnaskach. Jesteś singielką? Pod koniec tygodnia miłość zapuka do twoich drzwi.

Kariera i pieniądze: Sytuacja finansowa skomplikuje się. Niespodziewane wydatki zrujnują twój budżet i pokrzyżują plany na weekend. Będziesz musiała zrezygnować z wielu przyjemności i nauczyć się żyć skromnie.

Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2013 01:13
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykować
odpowiedz
rak (Ocena: 5) 23.04.2013 19:51
czekam na tę miłość i nic :P w kazdym horoskopie to samo z tymi miłościami
odpowiedz
panna (Ocena: 5) 22.04.2013 20:27
się okaże jak to będzie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2013 16:47
matura już niedługo a ja siedzę na papilocie i dumam nad tym, jak ściągnąć...
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2013 16:22
wodnik sama prawda ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie