Horoskop tygodniowy 25.03 - 31.03

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 25.03 - 31.03
25.03.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Najbliższe dni przyniosą dużo zmian. Niestety nie wszystkie będą łatwe do zaakceptowania. Podejmując decyzję, zapomnij o uporze i dumie, które nie pozwalają ci być w pełni szczęśliwą.

Miłość i seks: Sprawy miłosne przysporzą ci wielu wrażeń. Jeśli masz faceta, wasze wybuchowe temperamenty zderzą się ze zdwojoną siłą. Singielki poznają irygującego mężczyznę, który otworzy przed wami drzwi do świata rozkoszy.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz miała sobie równych. Twój umysł stanie się bystrzejszy i aktywniejszy. W piątek odpuść sobie rywalizację ze współpracowniczką.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twoje relacje z domownikami poprawią się. Uda ci się pogodzić z bliską osobą i ustalić kompromisowe zasady współżycia. Wprowadzone zmiany okażą się strzałem w dziesiątkę.

Miłość i seks: W związku zapomnisz o nieporozumieniach i podniesionych głosach. Przestaniecie zwracać uwagę na drobiazgi i toczyć boje o sytuacje z przeszłości. Nie masz faceta? Flirt z mężczyzną spod znaku Panny będzie wstępem do intensywnej i rokującej znajomości.

Kariera i pieniądze: Najbliższy tydzień nie będzie sprzyjał twoim finansom. Będziesz miała dużo wydatków i niewielką sumę do rozdysponowania. Mimo kryzysu nie pożyczaj pieniędzy od znajomych.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Spotkasz dobrych ludzi, którzy zmotywują cię do działania. Ich rady i wiara w twoje możliwości sprawią, że odważysz się zawalczyć o swoje. Uda ci się pokonać przeciwności losu i rozwiązać problemy miłosne.

Miłość i seks: To dobry czas na zawieranie nowych związków. Jeśli masz faceta, pomyśl, czy daje ci on wystarczająco dużo szczęścia. Czasami lepiej jest się wycofać niż kontynuować znajomość, która już na starcie jest przegrana.

Kariera i pieniądze: Fortuna będzie dla ciebie łaskawa. Uda ci się spłacić długi i zacząć żyć na odpowiednim poziomie. Pod koniec tygodnia bądź czujniejsza w pracy i nie daj się wyprowadzić w pole przebiegłemu kontrahentowi.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Odzyskasz wiarę w siebie i sens własnych wyborów. Spojrzysz na swoje życie z lepszej perspektywy i nabierzesz dystansu do spraw, którymi przesadnie się przejmujesz. Środę przeznacz na domowe porządki i remanent w szafie.

Miłość i seks: Twój partner stanie się kapryśny i jeszcze bardziej wymagający. Z trudem spełnisz jego oczekiwania. Nie zadręczaj się z tego powodu i zacznij myśleć o sobie. Singielki poznają atrakcyjnego mężczyznę na służbowej imprezie.

Kariera i pieniądze: Czeka cię nieprzyjemne starcie z szefem. Przyczyną konfliktu stanie się twój język, którego nie potrafisz trzymać za zębami. Ostudź swój temperament, by w przyszłości nie popełnić tego samego błędu.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoje bujne życie towarzyskie zacznie cię męczyć. Zabieganie o względy znajomych uświadomi ci, że w głębi duszy czujesz się samotna. Odnajdź zadowolenie w przebywaniu z rodziną, dla której zawsze jesteś na pierwszym miejscu.

Miłość i seks: Będąc w związku możesz spodziewać się niespodzianki. Twój partner przejdzie emocjonalną metamorfozę i stanie się niepoprawnym romantykiem. Jesteś singielką? Nadchodząca randka zapoczątkuje nowy etap w twoim życiu miłosnym.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz miała sobie równych. Zapanujesz nad myślowym chaosem, stając się wzorowym pracownikiem. Perfekcyjne wykonywanie obowiązków zostanie zauważone i nagrodzone.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Nadchodzący tydzień zapoczątkujesz testem sprawdzającym psychiczną odporność. Zamęt w życiu osobistym i niewyjaśnione sprawy zaczną burzyć twoją wewnętrzną równowagę. Będziesz musiała wykazać się zimną krwią i podjąć decyzję wymagającą zdrowego rozsądku.

Miłość i seks: Wenus wpłynie na twoje sprawy sercowe. Znajdziesz wspólny język z partnerem i zażegnasz odwieczny konflikt związany z twoją skłonnością do flirtu. Samotne Koziorożce będą miały szansę zawrzeć rokującą znajomość z mężczyzną uzdolnionym plastycznie.

Kariera i pieniądze: Narzekasz na brak gotówki? Weź spawy w swoje ręce i zacznij rozglądać się za dodatkową pracą. Szukanie szczęścia w grach losowych jedynie pogłębi twoją frustrację.

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przyjaciółka będzie potrzebowała twojej pomocy. Jej beztroska i naiwność wpędzą ją w poważne tarapaty. Czeka cię dylemat między koleżeńską lojalnością a zasadami moralnymi.

Miłość i seks: W miłości wszystko ułoży się po twojej myśli. Mężczyzna, na którym ci zależy, przestanie się asekurować i stronić od deklaracji. Weekend spędzisz w spokoju w ramionach ukochanego.

Kariera i pieniądze: Twoja wiara w zawodowy sukces zdziała cuda. Uda ci się osiągnąć cel i podjąć pracę, o której marzyłaś. Zrób jak najlepsze pierwsze wrażenie, zdając się na życzliwość wobec współpracowników.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Będziesz miała dużo szczęścia. Jowisz zaopiekuje się twoimi sprawami rodzinnymi i zdrowotnymi. Wszelkie konflikty i problemy osobiste rozwiążą się z sukcesem. We wtorek pamiętaj o urodzinach koleżanki.

Miłość i seks: Twój zaborczy zazdrosny partner nie poradzi sobie z tłumionymi emocjami. Możesz spodziewać się awantury i kompromitującej sceny przy ludziach. Nie masz faceta? Bluzka z dekoltem nie pomoże ci odnaleźć drugiej połówki. Zdaj się na szczery uśmiech i rozmowę w wesołej atmosferze.

Kariera i pieniądze: Pierwsze dni tygodnia zaczną się od zastrzyku gotówki. Będziesz mogła pozwolić sobie na spełnienie materialnych marzeń. Szalej, ale roztropnie, nie zapominając o oddaniu długów znajomym.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Bieżące sprawy zaczną układać się po twojej myśli, a wsparcie bliskich podniesie cię na duchu. W weekend odwiedź przyjaciółkę, którą ostatnio zaniedbałaś.

Miłość i seks: Nadchodzące dni nie sprzyjają miłosnym deklaracjom. Jeśli zamierzałaś podjąć decyzję związaną z partnerem, zaczekaj na bardziej sprzyjające okoliczności. Nie masz faceta? Zbyt szybko dajesz do zrozumienia nowo poznanemu mężczyźnie, że ci na nim zależy. Stwórz wokół siebie aurę tajemniczości, a sami zaczną o ciebie zabiegać.

Kariera i pieniądze: W pracy zostaniesz doceniona i nagrodzona. Twoja sumienność i zaangażowanie zrobią wrażenie na szefie. Wybaczy ci on twoje dawne wpadki i odzyska do ciebie zaufanie.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Wsparcie rodziny podbuduje cię i napełni optymizmem. Świadomość posiadania przyjaciół doda ci odwagi, dzięki której zawalczysz o swoje. Pod koniec tygodnia wyjaśni się tajemnica, która spędzała ci sen z powiek.

Miłość i seks: Najbliższe dni upłyną pod znakiem miłości. Partner otoczy cię troską i zapewni ci poczucie bezpieczeństwa. Nie masz faceta? Daj się namówić na randkę w ciemno. Będziesz zadowolona.

Kariera i pieniądze: Twoje finanse wymkną ci się spod kontroli. Trudno będzie ci się opanować podczas zakupów i odłożyć pieniądze na czarną godzinę. Postaraj się zaoszczędzić trochę gorsza, bo pod koniec tygodnia czeka cię nieplanowany wydatek.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Nadchodzący tydzień upłynie pod znakiem zabawy. Będziesz miała mnóstwo okazji, by zaszaleć i poznać interesujących ludzi. Jedynie w czwartek odpuść sobie towarzyskie spotkania, bo zazdrosna koleżanka będzie próbowała cię publicznie skompromitować.

Miłość i seks: W związku możesz spodziewać się romantycznego tygodnia i namiętnego weekendu u boku partnera. Nie masz faceta? Piątek to dzień zawierania przyszłościowych znajomości. Flirtując, pamiętaj, by od razu nie odsłonić wszystkich kart.

Kariera i pieniądze: W pracy czeka cię pasmo sukcesów. Szef zauważy twoje zdolności i doceni profesjonalizm, który wyróżnia cię na tle grupy. Staniesz się jego ulubienicą, co niestety popsuje twoje relacje ze współpracownikami.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszym nastroju. Twoja kondycja psychofizyczna pogorszy się, a brak wsparcia przyjaciółki pogłębi twoje przygnębienie. W weekend zrezygnuj z całonocnych imprez i przeznacz go na regenerację zdrowia i urody.

Miłość i seks: W związku naprawisz relację z partnerem. Znów staniecie się dla siebie ważni i bliscy emocjonalnie. Singielki będą miały okazję zdobyć, rozkochać i zatrzymać przy sobie wartościowego mężczyznę.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni będą sprzyjały sprawom zawodowym. Jeśli ubiegasz się o nową pracę, postaraj się umówić na rozmowę kwalifikacyjną w okolicach wtorku. Piątek to dzień spłaty długów. Uda ci się uregulować płatności bez bolesnych konsekwencji.

Polecane wideo

Komentarze (35)
Ocena: 5 / 5
rybkaa (Ocena: 5) 31.03.2013 21:07
" W związku naprawisz relację z partnerem. Znów staniecie się dla siebie ważni i bliscy emocjonalnie" rozstałam się z chłopakiem, ale dobraa...
odpowiedz
Byczyca (Ocena: 5) 26.03.2013 17:24
Oby sie sprawdził, w szczególności w miłości, mam juz dosyć ciągłych kłótni a odpukać od kilku dni o dziwo nie kłócę się z moim kochanym strzelcem ;)
odpowiedz
Wodniczka (Ocena: 5) 25.03.2013 22:17
Wodnik - jak zwykle ściema ;/ Od 3-ech tygodni horoskop się nie sprawdza i już nie wierzę w horoskopy na papilocie !
zobacz odpowiedzi (6)
xoxo (Ocena: 5) 25.03.2013 19:22
Waga idealnie pasuje! ; o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2013 18:41
Lew: "Zbyt szybko dajesz do zrozumienia nowo poznanemu mężczyźnie, że ci na nim zależy. Stwórz wokół siebie aurę tajemniczości, a sami zaczną o ciebie zabiegać." Dokładnie, właśnie popełniłam ten błąd, chyba powinnam posłuchać papilota...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie