Horoskop tygodniowy 18.03 - 24.03

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 18.03 - 24.03
18.03.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Dostrzeżesz słabe strony swojego życia i postanowisz je wyeliminować. Jowisz wpłynie na ciebie mobilizująco, więc staniesz się zdeterminowana i wytrwała w dążeniu do celu. Czwartek to dzień pojednania i zapomnienia o dawnych urazach.

Miłość i seks: W związku czeka cię sielankowy tydzień. Twój partner odkryje przyjemność płynącą z zadowalania cię i spełniania twoich zachcianek. Jesteś singielką? Spotkasz faceta, który będzie miał to nieuchwytne „coś”.

Kariera i pieniądze: Twoja chęć dominacji stanie się powodem konfliktu. Pokłócisz się ze współpracowniczką, która będzie miała dosyć twojego rządzenia i wtrącania się w nie swoje sprawy. Weź jej zarzuty do serca i postaraj się zmienić.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Szalone tempo twojego życia odbije się na twoim zdrowiu psychicznym. Poczujesz się przytłoczona i ograniczona przez obowiązki, które nie pozwalają ci robić tego, na co masz ochotę. Niezależnie od konsekwencji w najbliższy weekend wyjedź ze znajomymi za miasto.

Miłość i seks: Spędzisz cudowne chwile ze swoim partnerem. Twój ukochany stanie się czuły, troskliwy i wyjątkowo namiętny. Jesteś singielką? Uciekanie przed miłością nie ma najmniejszego sensu. Uczucia, które w sobie tłumisz, prędzej czy później wybuchną ze zdwojoną siłą.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz miała sobie równych. Ambicja i poczucie humoru, którymi się odznaczasz, staną się twoją tajną bronią. Zyskasz sympatię kontrahentów i zwyciężysz w negocjacjach.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz w dobrym nastroju otoczona przyjaciółmi i rodziną. Bliska ci osobą, z którą miałaś nieprzyjemne spięcie, wyciągnie dłoń na zgodę. Schowaj dumę do kieszeni i odpłać się tym samym.

Miłość i seks: Sprawy miłosne ponownie się skomplikują. Twój nieodparty urok i brak asertywności wobec mężczyzn wpędzą cię w poważne kłopoty. Ktoś mylnie odbierze twoje intencje i zacznie traktować cię jak potencjalną partnerkę.

Kariera i pieniądze: Czeka cię stresujący okres w pracy. Goniące terminy i panika współpracowników udzieli się także i tobie. Zaczniesz popełniać błędy, które co prawda nie zaważą na twoich wynikach, ale zdenerwują przełożonego.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz w świetnym humorze i kondycji psychicznej. Problemy, które spędzały ci sen z powiek, zostaną rozwiązane. Wszystko zakończy się szczęśliwie, bez reperkusji i dodatkowego stresu. Wtorek sprzyja metamorfozom związanym ze stylem ubierania się.

Miłość i seks: Samotne Panny zaczną prowadzić intensywne życie towarzyskie. W tłumie nowo poznanych znajomych odszukacie swoją drugą połowę. Masz faceta? Ucieknij z ukochanym za miasto i spędźcie romantyczny weekend z dala od zgiełku.

Kariera i pieniądze: Narzekasz na brak gotówki? Twoja kreatywność to klucz do zrobienia fortuny. Wykorzystaj swoje zdolności manualne i zrób interes na rękodziełach.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przez cały tydzień będzie ci towarzyszyła dobra passa. Wykorzystaj sprzyjającą aurę i zacznij od rozwiązania uśpionych problemów z przeszłości. Weekend spędź w domowym zaciszu, kładąc nacisk na regenerację urody. Twoja skóra i włosy potrzebują wzmożonej pielęgnacji.

Miłość i seks: W sprawach sercowych trochę się pogubisz. Tłum mężczyzn, którymi się otaczasz, przytłoczy cię i zdezorientuje. Przestaniesz wiedzieć, czego tak naprawdę chcesz i kto potrafi ci dać szczęście.

Kariera i pieniądze: W pracy zyskasz nowych sprzymierzeńców. Wsparcie współpracowników doda ci pewności siebie i odwagi w służbowych negocjacjach. Twoja stanowczość i konsekwencja w walce o swoje racje zrobią pozytywne wrażenie na przełożonym.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W pierwszej połowie tygodnia skup się na atmosferze w domu i popraw relacje z bliskimi. Ciche dni pogłębiają twoja frustrację. W okolicach weekendu stań się egoistką i skup się na dopieszczaniu samej siebie. Rób wszystko, na co masz ochotę bez wyrzutów sumienia.

Miłość i seks: Sprawy sercowe nie ulegną zmianie. Jeśli nie masz faceta, możesz spodziewać się kilku randek, które niestety nie wniosą nic nowego. Skorpiony będące w związku spędzą spokojne i przewidywalne dni z partnerem.

Kariera i pieniądze: Jowisz korzystnie wpłynie na wibracje twojego umysłu. Staniesz się bystra, skoncentrowana i zdeterminowana. Rozjaśnione myśli sprawią, że z łatwością ocenisz sytuację i dobierzesz odpowiednią metodę rozwiązywania problemów.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoja spontaniczność wpędzi cię w prawdziwe tarapaty. Lekkomyślność i beztroska, którymi się odznaczasz, sprawią, że podejmiesz niewłaściwą decyzję. Konsekwencje popełnionego błędu będą wyjątkowo bolesne.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Najbliższe dni to eksplozja miłości i pożądania. Masz szansę się zakochać i przeżyć niezapomniana noc w ramionach księcia z bajki. Masz faceta? Okaż zaufanie i daj mu więcej swobody.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni będą sprzyjały twojej karierze. Kluczową rolę odegra determinacja i wysokie ambicje. Fakt, że mierzysz wysoko, zaimponuje przełożonemu. Możesz spodziewać się awansu lub propozycji nowej, lepszej pracy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz w świetnym nastroju. Pozytywne nastawienie do świata pozwoli ci zrealizować plany, a nawet marzenia. W czwartek bądź ostrożniejsza w drodze do pracy.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz wyjątkowego mężczyznę, który wpłynie na ciebie inspirująco. U jego boku rozwiniesz się intelektualnie. Masz faceta? Bądź z nim szczera, ale nie zwierzaj się z najskrytszych sekretów. Pikantne szczegóły dotyczące twoich poprzednich związków zachowaj dla siebie.

Kariera i pieniądze: Twoje finanse zostaną zagrożone. Pod wpływem impulsu zaczniesz wydawać oszczędności, które były przeznaczone na ważniejszy cel. Zapanuj nad rozrzutnością, bo spełnianie zachcianek uszczęśliwi cię tylko na chwilę.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W tym tygodniu odłóż rozwiązywanie problemów na później i zwróć uwagę na sytuację bliskich. Poświęć im swój wolny czas i postaraj się im pomóc. Zdziwi cię, jak dużo dobrego może zdziałać zwykła rozmowa.

Miłość i seks: Wenus sprowokuje zmiany w twoich sprawach sercowych. Mężczyzna, który do tej pory był dla ciebie nieosiągalny, otworzy się przed tobą i wyjawi skrywane uczucia. Jeśli masz partnera, nie rezygnuj pochopnie z szansy na nową miłość.

Kariera i pieniądze: Praca stanie się twoją ucieczką przed problemami dnia codziennego. Znajdziesz satysfakcję w wykonywaniu służbowych obowiązków i przestaniesz narzekać na nadmiar zadań. Piątek to dzień zbierania pochwał i otrzymywania nagród.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Usłyszysz szczere komplementy na swój temat. Słowa uznania dodadzą ci pewności siebie i wiary we własne możliwości. Spojrzysz na siebie łaskawym okiem i przestaniesz się zadręczać z powodu wyimaginowanych kompleksów.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zbliżająca się impreza będzie przełomowa. Zyskasz miano królowej balu, a zaproszenia na randki posypią się jak z rękawa. Masz faceta? Zacznij go traktować poważnie. Twój beztroski stosunek do waszego związku może okazać się przyczyną rychłego rozstania.

Kariera i pieniądze: Planety będą ci sprzyjać. Poznasz wpływową osobę, która będzie chciała ci pomóc. Jej rekomendacja utoruje ci drogę do awansu. Bądź skoncentrowana i czujna, by nie przegapić tej szansy.

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: W pierwszej połowie tygodnia spotka cię miła niespodzianka. Osoba, z którą toczyłaś wojnę, pierwsza wyciągnie do ciebie rękę. W okolicach piątku możesz spodziewać się spadku formy i drobnych problemów zdrowotnych. Weekend to czas dobrych wiadomości.

Miłość i seks: To świetny tydzień dla singielek. Jeśli do tej pory wszystkie randki kończyły się fiaskiem, możesz się spodziewać cudownej odmiany. Masz faceta? Nie pozwalaj mu wchodzić sobie na głowę. Masz być jego partnerką, a nie niewolnicą.

Kariera i pieniądze: Nie będziesz narzekała na pustki w portfelu. Zamożny krewny okaże się dla ciebie wyjątkowo hojny. Podziel się dodatkowymi pieniędzmi z członkami rodziny i zabierz bliskich na zakupy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Odkryjesz w sobie nowe talenty i siłę do pracy nad sobą. Jeśli planowałaś odchudzanie, to Mars wzmocni twoją determinację i dyscyplinę. Uda ci się zmobilizować i przetrzymać najtrudniejszy okres.

Miłość i seks: Singielki nie będą narzekać na nudę. Wasza nietuzinkowa uroda i intelekt przyciągną mężczyzn wartych uwagi. Będąc w związku możesz spodziewać się rozkwitu miłości i wybuchu pożądania.

Kariera i pieniądze: Czeka cię sporo nieplanowanych wydatków. Przyczyną będzie… złośliwość rzeczy martwych. W środę bądź bardziej skoncentrowana i nie daj się omamić przebiegłemu współpracownikowi.

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2013 21:18
Ojojoj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2013 11:33
panna -bedziesz w swietnym humorze.. tak.. wczoraj zmarl mi ojciec
odpowiedz
M. (Ocena: 5) 19.03.2013 00:06
Szkoda, że tym razem horoskop się nie sprawdzi... Waga. Jeśli za dobrą passę można uznać śmierć bliskiej osoby, zawalenie się świata na głowę, to ten horoskop idealnie opisuje moje życie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2013 22:05
co to jest złośliwość rzeczy martwych?
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2013 21:10
O nie w piątek bliźnięta maja spadek formy,a ja mam ważny pokaz ; o
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo