Horoskop tygodniowy 4.03. - 10.03.

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 4.03. - 10.03.
04.03.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Zamknięta w czterech ścianach własnego domu zaczniesz się nudzić. Zapragniesz poznać nowych ludzi i przeżyć niezapomnianą przygodę. Szukając wrażeń rozejrzyj się za ofertami zagranicznych wycieczek lub wypróbuj sport ekstremalny.

Miłość i seks: Twoja sytuacja miłosna skomplikuje się. Nadmiar adoratorów i niekonsekwencja co do wyboru tego jedynego wpędzą cię w poważne kłopoty. Zostaniesz przyparta do muru i zmuszona się zadeklarować.

Kariera i pieniądze: W pracy zyskasz miano lidera. Szef zacznie cenić sobie twoje zdanie i działać zgodnie z twoim punktem widzenia. Staniesz się jego prawą ręką.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Początek tygodnia będzie leniwy i nudny. Środa przyniesie zmiany, podkręcając tempo twojego życia. Okolice weekendu to czas wyborów i deklaracji.

Miłość i seks: W związku czeka cię uzasadniona kłótnia i rozczarowanie. Jesteś singielką? W klubie czy dyskotece nie poznasz bratniej duszy. Znajdź osobę podobną do ciebie, zapisując się na kurs związany z dziedziną, którą się interesujesz.

Kariera i pieniądze: Twoja nowa taktyka pracy przyniesie pożądane efekty. Zaczniesz działać efektywniej i przy użyciu mniejszego wysiłku. Koniec tygodnia będzie czasem zbierania plonów w postaci pochwał i nagród finansowych.

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Sprawy nie cierpiące zwłoki dadzą o sobie znać. Zostaniesz przyparta do muru i zmuszona podjąć ważne decyzje. Kieruj się własnym przeczuciem, a rady przyjaciółek zachowaj na później.

Miłość i seks: Twój partner stanie się delikatny i troskliwy. Przy jego boku znów poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Samotne Bliźnięta mogą liczyć na odmianę losu. Weekendowa impreza okaże się miejscem obfitującym w singli wartych uwagi.

Kariera i pieniądze: Czekają cię nieprzewidywalne dni w pracy. Rutynowe działania przestaną się sprawdzać, więc będziesz musiała obrać inną taktykę. Nowe spojrzenie na te same problemy odświeży twoje myślenie i doda pracy polotu.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Dopadnie cię lenistwo i wzmożony apetyt. Zaczniesz ulegać zachciankom, przekładając wylegiwanie się na kanapie ponad inne rozrywki. W okolicach czwartku spotka cię miła niespodzianka, która pomoże ci się wyrwać z negatywnego stanu.

Miłość i seks: Jowisz korzystnie wpłynie na twój związek. Obdarzy twojego partnera cierpliwością i dystansem, który pozwoli mu znosić twoje humory. Singielki będą mogły zakosztować przyjemności płynącej z niezobowiązującego flirtu i adoracji ze strony dobrze sytuowanych mężczyzn.

Kariera i pieniądze: Życzliwa osoba zmotywuje cię do pracy. Zaczniesz działać szybciej i sprawniej bez marudzenia i porównywania się ze współpracownicami. Twój trud się opłaci.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Poczujesz się wyczerpana i przygnębiona. Nadmiar obowiązków i niepewność dotycząca bliskiej przyszłości odbiorą ci radość życia. Pocieszenia szukaj w prostych rozrywkach, zabawie i towarzyskich spotkaniach.

Miłość i seks: Twoje problemy miłosne skończą się. Decyzja dotycząca wyboru partnera okaże się strzałem w dziesiątkę. W twoim życiu zagości miłość, namiętność i poczucie bezpieczeństwa.

Kariera i pieniądze: Nadchodzący czas będzie sprzyjał karierze. Koniec tygodnia to szansa na osiągnięcie zawodowego celu. W tych dniach bądź bardziej skoncentrowana, omijając szerokim łukiem plotkarską współpracowniczkę.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną pod znakiem rodzinnego pojednania. Zażegnasz konflikt z rodzeństwem i wybaczysz im dawne urazy. Naprawiony kontakt z bliskimi napełni cię spokojem i radością.

Miłość i seks: W związku unikaj poważnych rozmów na temat przeszłości. Wyznania dotyczące twoich byłych partnerów mogą stać się powodem poważnego konfliktu. Jesteś singielką? W tym tygodniu działaj na chłodno, wystrzegając się spontanicznego flirtu.

Kariera i pieniądze: Czekają cię korzystne zmiany w pracy. Zostaną ci powierzone nowe obowiązki, w których odnajdziesz się jak ryba w wodzie. Zrobisz pozytywne wrażenie na szefie i przede wszystkim samej sobie.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Będziesz w doskonałym nastroju. Rutynowe obowiązki nie pokrzyżują ci planów na weekend, więc znajdziesz czas na zabawę i rozwijanie zainteresowań. W okolicach czwartku zadzwoń do przyjaciółki, bo w jej życiu nie dzieje się najlepiej.

Miłość i seks: Czeka cię eksplozja uczuć i miłosne zaskoczenie. Zakochasz się na zabój w mężczyźnie, którego znasz od dawna. Razem stworzycie kontrastującą, ale idealnie uzupełniającą się parę.

Kariera i pieniądze: W tym tygodniu zajmij się swoimi finansami. Ogranicz wydatki do minimum, a zaoszczędzone pieniądze zainwestuj, kierując się intuicją. Fortuna się do ciebie uśmiechnie.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Nie będziesz narzekać na nudę. Los spłata ci figla i odda twojemu uporządkowanemu życiu odrobinę pikanterii. Pozornie niekorzystna sytuacja pobudzi cię i zmotywuje do pracy nad sobą.

Miłość i seks: W związku możesz spodziewać się wybuchu namiętności ze strony partnera. Nie masz faceta? Odnów znajomość z mężczyzną, z którym rozdzieliła was zmiana miejsca zamieszkania. Komunikator internetowy pomoże wam ponownie zbliżyć się do siebie.

Kariera i pieniądze: Jowisz rozjaśni twoje myśli i poprawi koncentrację. Zabłyśniesz pomysłami i zachwycisz kreatywnością. Przełożony zauważy twoją metamorfozę i zacznie myśleć o twoim awansie.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz w doskonałej formie. Wraz z pierwszymi promieniami słońca zyskasz na odporności i urodzie. Okolice wtorku sprzyjają metamorfozom. Odważ się na nową fryzurę, decydując się na jaśniejszy kolor włosów.

Miłość i seks: Najbliższe dni upłyną pod znakiem beztroskiego flirtu. Staniesz się wyjątkowo atrakcyjna i pełna nieodpartego wdzięku. Mężczyźni będą się do ciebie dobijać i rywalizować o twoje względy.

Kariera i pieniądze: Jako pracownik zmienisz się nie do poznania. Staniesz się przebojowa i pewna siebie. Zaczniesz brać to, czego chcesz, osiągając zawodowy sukces. Nikt nie będzie potrafił ci dorównać.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Czeka cię huśtawka nastrojów. Staniesz się rozdrażniona i nieprzewidywalna. Uważaj, by w tych dniach nikogo nie urazić. Wolny czas przeznacz na domowe porządki i zmianę wystroju w sypialni. Nadmiar bibelotów i nasycone kolory negatywnie wpływają na twoją psychikę.

Miłość i seks: Twoje życie miłosne nabierze szalonego tempa. Mężczyzna bliski twojemu sercu stanie się spontaniczny i namiętny. Zaczniecie eksperymentować w łóżku i odkrywać nieznane wam dotąd źródła przyjemności.

Kariera i pieniądze: Nadchodzące dni będą sprzyjały negocjacjom z przełożonym. Nie chowaj głowy w piasek i zdobądź się na odwagę. Będziesz miała szansę wywalczyć podwyżkę, a nawet awans.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni zapewnią ci dużo satysfakcji i zadowolenia z samej siebie. Dobre wybory i konsekwencja w działaniu przyniosą pożądane rezultaty. Twoje życie stanie się bogatsze i bezproblemowe.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zacznij odczytywać sygnały zainteresowania, które od dawna wysyła ci twój znajomy. To mężczyzna wart uwagi. Masz faceta? Nie wymagaj od niego czytania w myślach. Zacznij mówić wprost, co ci leży na sercu.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. Szef obarczy cię nowymi obowiązkami i powierzy ci zadania, z którymi możesz sobie nie poradzić. Schowaj dumę do kieszeni i poproś o pomoc.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Spotkasz osoby, które wpłyną na ciebie inspirująco. Nabierzesz apetytu na życie i ochoty na rozwijanie nowych pasji. W wolnym czasie zrób remanent w szafie, ożywiając garderobę pastelowymi sukienkami.

Miłość i seks: Twój związek przejdzie drobny kryzys. Skłonność twojego partnera do flirtu sprowokuje cię do przesadnej awantury. Nie masz faceta? Kokietuj do woli i baw się życiem. Beztroskie podejście do mężczyzn przyciągnie ich do ciebie.

Kariera i pieniądze: W pracy czeka cię świetna passa. Służbowe zadania przestaną sprawiać ci trudność i zaczną przynosić satysfakcję. Wzorowe wykonywanie obowiązków przełoży się na tygodniową premię.

Komentarze (32)

Ocena: 5 / 5
M. (Ocena: 5) 09.03.2013 16:49
WODNIK. Po raz pierwszy coś się sprawdziło. Wczoraj miałam swój pierwszy egzamin na Prawo Jazdy i zdałam :))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2013 23:20
Baran co do miłości zgadza się w 100% :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2013 11:56
o masakra ... oby sie nie sprawdzilo
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2013 00:21
nie obraziłabym się, gdyby się spełniło :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2013 16:17
ooo, mogłoby mi się sprawdzić z samopoczuciem :) choć właściwie nawet czuję się lepiej, bo poznałam wczoraj swietnego chłopaka. kokietować go? nie ma sprawy ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo